104
Csak pc-n letölthető formában!
  • balee4
    #24
    Na már tölthető a game a GamersGate-ről, 10§-ért. Kell hozzá az eredeti Black Plague.
  • tobias88
    #23
    remélem a 2. részhez fog hasonlítani, az jobb volt
  • Prince23
    #22
    Holnap jelenik meg!
  • fery02
    #21
    Ez akkor elég érdekes egy megfogalmazás volt
  • tobias88
    #20
    igen, netről letöltős fizetős...
  • Prince23
    #19
    Hát izé, elírtam akkor... szal csak a netről lehet majd beszerezni... ígty értelmeztem Mondjuk a topik alcímében is ez van írva.
  • balee4
    #18
    Honnan veszed, hogy ingyenes lesz?
  • Seth
    #17
    Hogyérted hogy ingyenesen tölthető? Ez is ugyanúgy fizetős lesz mint az eddigiek nem?
  • Prince23
    #16
    Már csak négy nap, és ingyenesen tölthető.
  • Lerstal
    #15
    hamarosan....:)
  • Prince23
    #14


  • Lerstal
    #13
    17
  • Prince23
    #12
    Már csak 23 nap, is retteghetünk
  • gamemaker
    #11
    Én úgy tudom, hogy a tech demot 4 ember találta ki illetve programozta le.
    A zenét, a hangokat, a textúrákat még 7 ember csinálta, a tesztelést pedig még másik 7 ember csinálta.
  • tommyx
    #10
    a tech demót csinálta 2 ember... az overture-t már többen csinálták. max 20 ember :D
  • bertino
    #9
    2 ?!
    jól programozhatnak akkor.
  • Sadun Tryst
    #8
    ha jól tudom az első részt még 2 ember csinálta, utána nem tudom, hogy bővült e a gárda
  • Shodan
    #7
    Utóbbi idők legjobb játéka, várom nagyon
  • Prince23
    #6
    Nem tudjátok, hogy hány fős a FG fejlesztő gárda? márha lehetne gárdának mondani...
  • Lerstal
    #5
    ajjajj:)) király lesz
  • KILLER2
    #4
    Basszus, ez ma az ötödik link, amit nem tudok megnézni, mert nem nyitja meg a böngészőm a gamespotot :(
  • Prince23
    #3
    Na ja...éppen most tolom ill. tologatom, de a frászt hozta rám még az elején... már nem mondom meg...
    sztem csak vele azonos szintű lehet a paráztatás terén... csak biztos pcguru-s kollegák cifráztak egyet rajta, h jobban üssön...
  • tobias88
    #2
    "A készítők azt ígérik, hogy ez a rész még ijesztőbb és jobb lesz, mint elődjei."

    már a Black Plague -vel is alig mertem játszani
  • Prince23
    #1
    A Requiem a méltán sikeres Black Plague kiegészítése lesz, és előző két részben lógva hagyott szálakat fogja elvarrni. Régi ismerősök fognak feltűnni, hogy segítségünkre legyenek, de nem biztos, hogy nyugodt szívvel meg is bízhatunk majd bennünk. A készítők azt ígérik, hogy ez a rész még ijesztőbb és jobb lesz, mint elődjei. A kiegészítőben még nehezebb lesz megmondani, mi a valóság és mi nem, de a túlélésünk érdekében jobb lesz, ha nem mindig csak az érzékinkre hallgatunk.
    A megjelenés augusztus 27-re tehető, és csak letölthető formában lesz kapható, kizárólag a GamersGate hálózatáról, a játékot most is a kicsi, de lelkes Frictional Games csapata készíti.

    http://www.gamespot.com/pc/action/penumbrarequiem/index.html?tag=result;title;1