2370
  • s1lkforrent
    #2050
    Dynamic Campaign Generator hárompontnulla

    Nem klasszikus skirmish, de el lehet lenni vele. Azért tegyük hozzá, klaszikus C&C, vagy Company of Heroes féle AI-t írni a játékhoz nem nagyon lehet, még szkriptelni is macera a lehetőségek miatt.
  • lee56
    #2049
    Hát igen, ott lehet coop vagy singlében is talán, a multi az kizárólag pvp, illetve tvt, mert ugye általában csapatok mérkőznek egymással.
  • MaRee
    #2048
    Azon kivül értettem, de közben utána olvastam jobban és nem lehet :(
  • lee56
    #2047
    Mondjuk a Skirmish-ek? :)
  • MaRee
    #2046
    AS-ban van valami mód, hogy AI ellen játszak multiban?
  • s1lkforrent
    #2045
    Akkor belinkelem a topikját mégegyszer, számomra a random realistának mondott modokból bőven elég a GSM is.

    Hungarian Vehicles mod by zlatorg

    Én azt hittem abbahagyja már a Toldi II-nél, miután a szlovák/román/cseh barát különítmény meglepte az urat a kéréseivel, de úgy néz ki mégis végigviszi, a Toldik/Turánok mellé várhatóan kapunk Zrínyit, Nimródot, és tán Botond teherautónk is lemodellezésre kerül általa.
  • raspoly88
    #2044
    magyar tankok :D
    http://www.moddb.com/mods/war-realism-mod/images/hungarian-vehicles#imagebox
  • Nyers
    #2043
    Igen, ez így van, részben magamra is ismerek. Ugyanakkor, ahogy öregszik az ember egyre inkább nincs kedve, ideje, türelme utána menni a dolgoknak.

    A Community Map Pack igen jónak tűnt youtube-s videók alapján.
  • s1lkforrent
    #2042
    Emlegetett ördög.rovat

    MEGJELENT A GERMAN SOLDIERS MOD 7

    Igaz, csak MoWAS-hoz, a MoW változat továbbra is 6.2-n tanyázik. Lehet nem is fejlesztik tovább.
  • s1lkforrent
    #2041
    Éppenséggel van ott, csak elő kell kotorni. A Neverending skirmish pályák, vagy a Random Campaign Generator igazán megérdemelne egy-egy hivatalos be patchelést, mert erősen meg tudnák növelni a játék single player értékét, és akkor nem kellene halászni a modot már feltelepített emberek után. GSM is halódik, pedig messze ezt a modot használják legtöbben, mert sok játékos toszik egyszerűen toszik a játékot változatossabbá, élvezetesebbé tévő Community Map Pack-ekre, és mindenféle más modokra, mert valami vagy benne van alapból a játékban, vagy nem létezik számukra.
  • Nyers
    #2040
    Alap, hogy mindent akciós áron kell megvenni. :)

    A defenzív nekem bejött, szóval embere válogatja kinek mi tetszik. Jó, hogy próbálnak valamit újítani, de nincs sok tartalék már ebben a formában a játékban.
  • lee56
    #2039
    Jahh igazán csinálhattak volna olyanokból többet, ezek a skirmish packok így elég laposak, remélem azért ez nem lesz olyan rosz mint a defenzív skirmish pack 1, azt megbántam hogy megvettem még úgy is hogy szintén 75% minuszban vettem még multkor :D
  • Nyers
    #2038
    Persze, csak coop-ban játszottam - három pályát ketten, két pályát meg vagy 6-7en toltunk végig. Nem kellet ehhez a map packhoz nagyon skilles társaság. Talán még egyedül is ment volna. Ez azért nagyon nehez elképzelhető hardon a default skirmish pályákon!
  • lee56
    #2037
    Köszönöm. Coop-ban is játszottad, úgy is áll amit írtál?
  • Nyers
    #2036
    Nem igazán érezni a szabotázs jellegét a küldetéseknek. Ettől független elvézetes, bár kicsit rövidnek éreztem a régebbiekhez képest. Hardon 1 map 30-40 perc maximum. 1 euróért megérte.
  • lee56
    #2035
    Ezek az új skirmish packos "sabotage" típusú skirmishek vajon mennyire jók, milyenek coopban? Meg szakadok akkor sem találok róla videót youtubon :)
  • s1lkforrent
    #2034
    Akadnak meccsek, főleg skirmishben. Egyébként meg lehet nézni hányan játszanak vele, csak a listát kell kibontani a lobbyban. A skirmish pályák szerintem mindenképp érnek 1-1 eurót fejenként, a multi pályák bár nagyon szépek, azért lényegesen kevesebbet játszanak velük.
  • HunAnFionn
    #2033
    Sziasztok!

    75%-os leárazás a MoW játékokból és a DLC-kből.
    Egyébként megéri a DLC-et megvenni? Sokan használják mondjuk a Mulit-packokat?
  • s1lkforrent
    #2032
    Megjött a MoW: Assault Squad javítás, lehet frissíteni Steam-ről.
  • HunAnFionn
    #2031
    Mindegy, megoldottam a problémát.
  • HunAnFionn
    #2030
    Köszi a választ!
    Még azt megkérdezhetném, hogyan kell a boltban vett MoWát steamen regisztrálni, próbáltam beírni a kódot a steambe de egyszerűen nem fogadja el.
  • s1lkforrent
    #2029
    Várhatóan jövő hét elején egy egyszerű patch-ben fog érkezni.
    Az Assault Squad-hoz kapható DLC CSAK multi és skirmish pályákat(map/mission) tartalmaz, minden plusz cucc ingyenes patch-ekben jön. Más kérdés, hogy az alapjáték(most már főleg a GOTY változata) és a DLC-k eladásai határozzák meg hogy még meddig lesz támogatás a játékhoz.

    Az hogy pontosan mit tartalmaz a frissítés megtekinthető a DMS fórumának Patches topikjában

    A javítást a Steam kapásból le fogja tölteni amint a DMS kiadja, ha pedig nem regisztráltad be a játékot oda, akkor lehet imádkozni hogy kiadó zavartassa magát, és még a (jövő)héten elérhetővé tegye a szervereiről..
    Ezért mondtam hogy kvázi Steamworks-ös a játék, az 1C balfaszsága nem ismer határokat, ezt kerülendő a népek meg a Steam-re szorultak.
  • HunAnFionn
    #2028
    Sziasztok!
    Csak azt szeretném kérdezni, hogy ezekhez a spéci egységekhez, hogy lehet hozzájutni? Le kell tölteni, meg kell venni valahonnan, vagy önmagától frissít a játék.
  • s1lkforrent
    #2027
    http://hu.twitch.tv/inu_ki

    Kéretik lesni. Assault Squad közvetítések élőben.
  • s1lkforrent
    #2026
    Ruszkik
  • Armisael
    #2025
    Köszi, igazából csak azért kérdeztem mert. a GOTY edition midnen DLC-vel együt most 35 EURO steamen (10500 Ft) Én meg 4500 megtudom venni dobozosban az alapjátékot szal majd ha lesz DLC akció akor azokat szeretném hozzá venni. (bár nemtudom hogyan megy ez a beregisztrálós procedura, mert az eddigi Steames játékaim (Shogun 2, Empire TW meg Napoleon autómatikussan bekerültek Steam listára)

    A másik meg, hogy most vagy 4-5 hónap után először találtam végre dobozos változatot a városban... És mivel nincs bankkártyám ezért Stemről csak akkor tudom megvenni, ha egyik haveromat megkérem amikor visszajön Pestről (nem gyakran jőn már vissza sajna)
  • s1lkforrent
    #2024
    Japókok
  • s1lkforrent
    #2023
    Az Assault Squad egy kvázi Steamworks-ös játék lett azzal, hogy ott reklámozták a legjobban, bármilyen változatát* be lehet regisztrálni oda, a frissítések is ott jelennek meg legelőbb, és a játékok szeretnek Steam Community rendszerén belül szervezkedni.

    Melyiket? Bármelyiket, majd a a Gamespy kódot beregeled Steam-re, mintha csak ott vetted volna.
    Namost ennek ára is volt, a DLC-k csak Steam-en voltak elérhetők sokáig, és amikor máshol is meg lehetett őket venni(konkrétan más digitális boltokból), az csak az ugyanott vett alapjátékkal működött együtt. Magyarul a dobozos csak Steam-es regeléssel és ottani DLC vásárlással bővíthető DLC-vel hivatalosan.
    Nem hivatalosan meg tökmindegy elvileg egy virágbolti Game Of The Year változatba az alapjáték cd kulcsát bedobva simán lehet játszani a DLC-kel is. *És ha már goatee, sajnos a Steam továbbra is szarakszik a dobozos(és más digitális boltból vett) GOTY változatok beregisztrálásával, azaz jelenleg csak az alapjáték CD kulcsa regelhető Steamen, a GOTY még nem.

    Árak: úgy nézem itthon dobozos Men of War játékot már csak 5000 forintos Triology változatban lehet kapni(meg Condemned Heroest de az meg kell a fenének 6000-ért), hát ennél olcsóbb szokott lenni a neten 1C akciókkor, mint említettem, pár hete volt mind Gamersgate-en, mind Amazonon hatalmas 1C akció, ahol a MoW játékokat pár száz forintért be lehetett szerezni. Ha szétnézel Steam Trades-en, vagy hasonló cserélgetős oldalakon, akkor ha nem is ilyen olcsón, de 1-2 ezer forintnyi cseréért be lehet szerezni az Assault Squad-ot(ne feledd, nem kell giftben, kód is jó).
  • Armisael
    #2022
    Sziasztok lenne egy kérdésem. Milyen válozatát árdemes megvenni a Men of War - Assault Squadnak, dobozos vagy digitális (Staeam)? Csak azért, hogy ha dobozosban veszem meg, akkor az ugyanúgy befog épülni Steambe és megjelenik a többi steames játékm mellett? Mert akkor ugyebár magától letölt minden új patch/updatet és nem kell felmenni a játék honlapjára és kikeresni a megfelelő - anno az alapjátékhoz is kismillió patch volt és minden digital, retail és még kitudja miylen változathoz mind külön külön volt kiadva.

    és végül a dobozos változattal is kompatibilissek a DLC-k?
  • s1lkforrent
    #2021
    Egyéként már elérhető a Gamersgate oldalán a VOID reklámnézésért ingyen játék szolgáltatás, aminek keretében ingyen hozzá lehet jutni a Men of War hadjáratához(tudtommal multi kulcsot nem adnak), és a Silent Heroes kvázi Soldiers kiegészítőhöz(aminek angol változatából eleve kivágták a multit, de mindegy is, mert olyan volt mint a sima SHoWWII).
  • s1lkforrent
    #2020
    Amcsikok
  • s1lkforrent
    #2019
    MoWAS képek a MoW topikban.rovat: Náczikok
  • s1lkforrent
    #2018
    Nocsak, nocsak: new special Commonwealth units in the free MoW:AS Add-On!
  • HunAnFionn
    #2017
    Köszi a választ! Azért remélem egy-két magyart mégis találok multira.
  • s1lkforrent
    #2016
    Megérné persze, pláne hogy milyen árakon dobálják mostanság.
    Ha a multi érdekelne akkor egyébként is a MoWAS ajánlanám, azzal együtt hogy a régi fanoknak nem mindenben jött be az új játékmenet, de összességében én erős előrelépésnek látom.(ha másért nem, azért, mert végre nem csak a ruszki-német párosítás az egyetlen kicsit is kiegyensúlyozott alternatíva)
    Túl sok magyarról Assault squadban nem tudok(illetve már nem nagyon játszanak), de mondjuk ez nem mond semmit, mert MoW-ban sem tartottam velük a kapcsolatot.
    Viszont AS-ben továbbra is több tag tud angolul, MoW az maradt a ruszki túlsúlynál.

    A játék megvételével meg érdemes okosan bánni, nemrég volt Amazon.com-on akció ahol a MoW játékok darabja 2,5 dollárra azaz kb 550-600 forintra jött ki, na ehhez képest most hazai kiskereknél 4500 forintba kerülnek.
  • HunAnFionn
    #2015
    Sziasztok!

    Gondolkozom azon, hogy megvegyem-e a MoWAS-t, de nem tudom megérné-e? Engem inkább a multi érdekelne.
    Játszanak még magyar játékosok online a MoW-val, és ha igen, benne lennének-e egy közös játékban?

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • bajsz
    #2014
    meg!
  • robi3
    #2013
    Hálo!
    Kérlek őszintén válaszoljatok a condemned heroes utolsó pályáját a final combat-ot meg lehet csinálni?! (csalás nélkül)
  • TomeKK 2Shae
    #2012
    Persze értelek, direkt nem akartam jönni ezzel, hogy én meg unom a MW, hogy minden hol már az van és abba sincs semmi újdonság. De ez is egy vélemény. Viszont ez az "uncsi WW2-es stratégia gém" fajta hozzáállás sztem pont, hogy a Blitzkrieg alapú tonna számra kiadott vacak gémek miatt van/volt, jó pár éve nagyon rákaptak és még a csapból is ez folyt persze, hogy megunta a jó nép. De pont a Soldiers volt az(egyik)újítás a WW2-es gémek esetében. De ebből és a ráncfelvarrót folytatásaiból, még fele annyi sincs mint az előbb említett vackokból.
  • csokikutya
    #2011
    ááá hülyeségeket beszél.. Már jó pár éve az a trend hogy a ww2 játékok már nem tudnak újat mutatni meg unalmasak és hogy a csapból az folyik. Csak elfelejtik hogy szerintem az elmúlt 5 évben nem sok ww2 rts jött. Ráasásúl minden modern warfare lett. Nah nekem pont hogy az a kurva unalmas.. EFPÉESEKben sincs semmi taktika már uav meg részecskecsorsítós lézertechnológiáslevegőpontos túlcsordulásgátlós ion ágyúkkal lövöldözni.. hülyeség.