2370
  • MaRee
    #2090
    Másold ki a @-ot és ctrl + v -vel illeszd be, asszem nekem is ez csinálta. Természetesen csak eredeti játékkal lehet multizni.
  • Robber
    #2089
    hogyan tudnék neten játszani? ha a játékban akarok bejelentkezni akkor e-mail címnél nem veszi be a "@"-ot! talán x-fire-ön próbáljak keresgélni?
  • lee56
    #2088
    Kár hogy nem használja kb senki :) Kipróbáltuk a Bastogne 3v3 pályát 10 percig vártunk, úgy hogy kb 50-en forogtak a lobbiban, mégse tévedt be egy lélek sem.. :(
  • TomeKK 2Shae
    #2087
    A lövészárkokat, hogy lehet lesüllyeszteni úgy, hogy normálisan ki legyen ásva, ne pedig földel tele. Úgy rémlik, hogy F3-ba kell megcsinálni és elmenteni, de nekem utána nem lehet már kijelölni.
  • lee56
    #2086
    Hú köszi, ez nagyon hasznos volt, főleg a pályacsomag. Sokan játszák az új mapokkal szerinted?

  • s1lkforrent
    #2085
    ui: A WoT Generals kép nyilván kamu, de olyan jó volt betenni. A concept art hozzá viszont igen kemény, AS Online-nak nagyon össze kell szednie magát, ha az orosz nagymacikkal akar egy erdőben brummogni.
  • s1lkforrent
    #2084
    Vigasztaljon az a tudat, hogy MoW: AS-ba a MoW+Red Tide egységeket is be tudod tenni, amellett hogy elég sok régi egység fel lett a "folyatásban" újítva, sokkal szebben néznek ki új modellel/textúrákkal.

    Egyébként MoW folytatásról továbbra sem tudok, de még nyomi Condemned Heroes szintű kiegészítőről sem, a 2008-as Orosz-Grúz hepajról készülő GEM2 motoros játék totál ködbe veszett.
    Best Way/1C duó következő játéka nem stratégia, hanem egy posztapokaliptikus RPG lesz, ami nem feltétlenül rossz, van tehetség az ukránoknál,


    de mindez GEM3 motorra átültetve közel sem néz ki olyan jól


    hogy ebből ne legyen bukta. Környezeti rombolhatóságról nem tudni, azzal még érdekes lehet, anélkül.. megy ez is a teszkógazdaságos középszar ruszki játékok sírgödrébe. Tessék körbenézni GamersGate-en, van belőlük így is elég.

    Digitalmindsoft továbbra is az Assault Squad Online-ból próbál meg valamit csinálni, amit én tapasztaltam belőle, az még a legelső Panzer General-tól is messze van.

    Most írtam volna, hogy a World of Tanks Generals majd jól kicsinálja, de arról meg ilyen képet találtam

    ezért inkább nem szólok semmit.

    Újabb MoW Assault Squad patch-ről, vagy további tervekről nem nagyon hallani, nagy a kuss róla.
  • s1lkforrent
    #2083
    És bár ebből a posztból is látszik milyen okos vagyok[simi, simi] , de azt nem értem miért van olyan nagy kuss mind ebben a topikban, mind a hivatalos MoWAS fórumon.(hivatalos MoW fórumot nem említem, az már 3 éve haldoklik)

    Pedig lassan elkészülget a Totaler Krieg, DJSatane/Vashyo, Sirhinkel, ill Ozka gyártják a coop pályákat, és az ingyé multis pályacsomag is 4. kiadásához érkezett tele kiváló pályákkal, sőt a German Soldiers Mod 7 is épp kijött.
  • TomeKK 2Shae
    #2082
    Nagyon szépek lettek, de sanszos, hogy a MoW-ba ezeket se tudom majd be rakni:(
  • s1lkforrent
    #2081
    Ez olyasmi mint Cromtech modja(i), hogy csak a járműveket adja hozzá a játékhoz, azzal meg azt csinál az ember amit akar. Konkrétan a pályaszerkesztőben érhetőek el újabb egységekként, de egy pálya hivatkozhat külön modban szereplő járműre is, csak a mod fel legyen telepítve és beaktiválva, így lehet olyan küldetéseket tervezni ahol nem műtöd át magukat a jármű játékfájljait a ebből a modból, a saját térképed mellé(amit megint csak külön modként kezel a játék), csak kikötöd a HV mod használatát.
  • Axon
    #2080
    Gyönyörűek. A modhoz van csomagolva valamiféle pálya amin ki is lehet őket próbálni?
  • s1lkforrent
    #2079
    Hungarian Vehicles mod szépen gyarapodik, elért a hatos változatához.



    A Toldi, Toldi II, Turán, Turán II, Nimród, Zrínyi2 járművek szépen le lettek modellezve.
  • TomeKK 2Shae
    #2078
    MoW-ba, pl. a puskák lő távját, hogy kell átírni? Megnöveltem a set/stuff/rifle/rifle pattern fájl bizonyos értékeit, de semmi változás nincs. Más modokból is megnéztem, hogy van átírva de úgyse működik.
  • Janesz0218
    #2077
    Hellosztok.. régebben mikor játszottam a men of war gsm modjával lanba találtam egy olyan mapot amiben van nehéz gusztáv tudjátok a vasúti ágyú.. azóta sem találom meg.. kérlek segítsetek h mi a neve a mapba avagy lehet h a gsm egy régebbi verziójába volt meg??? :/
  • marcellalex
    #2076
    nekem nincs meg a men of war assault squad csak az első men of war van meg
  • s1lkforrent
    #2075
    Men of War Assault Squad Battleship MOD

    Mondjuk nincs kész, de legalább ilyenen is dolgoznak. Aztán lehet hajócsatázni.
  • marcellalex
    #2074
    valaki eltudja küldeni a men of war stalker modot ?
  • don galáb
    #2073
    köszi:)
  • raspoly88
    #2072
    youtubba írd be men of war editor tutorial és ott mindent megtalálsz
  • don galáb
    #2071
    sziasztok hogyan használjam a pályaszerkesztöt?
  • csokikutya
    #2070
    Az az alap Men of War egyik muti mapja csak "Port" néven.Lehet hogy tévedek, de azért nézd meg.
  • csokikutya
    #2069
    A Játék mappájába csinálsz egy új mappát, majd átnevezed "mods"-ra. Ezután belepakolod ebbe a mappába a kívánt modot/modokat.Ha ez megvan elindítod a játékot és ott a Beállítások menüponton belül már megjelenik a mods abkal
  • Robber
    #2068
    ja és hogy vki tudja-e hol találhatom meg a Portland nevű mapot? anno a Faces of War-hoz volt egy BTRH2 beta nevű mod abban volt a pálya.
  • Robber
    #2067
    hali meg tudná vki mondani, h a modokat hogyan kell berakni a játék mappájába? a FoW-ban csak annyi volt h volt egy mod mappa és oda kellett behúzgálni, de MoW-nak nincs ilyen mappája...
  • marcellalex
    #2066
    csak annyit változot ,hogy 1.11.5-re lett patch-elve semmi több
  • raspoly88
    #2065
    ott van az is multiplayer only szó után
  • marcellalex
    #2064
    de nekem 1.17.5 kell
  • raspoly88
    #2063
    próbáld innen: http://dl.dropbox.com/u/1392361/SGMOW/faq.html
  • marcellalex
    #2062
    letöltöttem telepíti de a végén kí ír egy üzenet ,hogy nem tudja feltelepíteni
  • raspoly88
    #2061
    moddb-n hogy lehet csinálni egy új modot?
  • csokikutya
    #2060
    Itten van e ni:D
  • marcellalex
    #2059
    tud valaki az első men of war 1.17.05 patch-et küldeni előre is köszönöm
  • raspoly88
    #2058
    HElo! editorban hogy lehet klónozni? egy védekezős küldit csinálok és hogy az ellenség ne fogyjon el 5 percenként jönne egy egység egy pontról
  • s1lkforrent
    #2057
    Napi ajánlat volt, lehet lesz még később flash sale-ben.
  • alma2
    #2056
    Ket nap telt el, de nalam mar.
    -50%
    23,99€
  • lee56
    #2055
    Az a mod nagyon jónak tűnik, kinek kell MoW folytatás ha jó lesz :)
  • s1lkforrent
    #2054
    Magyarul rövid távon a Men of War folytatásoknak reszeltek, Hitlerville-t, meg moszkvai Fallout-ot(nyilván ruszki színvonalon) kapunk helyettük.

    Viszont legalább a MoW Assault Squad kap még peccseket, állítólag továbbra is elég jól fogy, multija is elég aktív, modderek sem henyélnek, lassan a Totaler Krieg is kijön.
  • s1lkforrent
    #2053
    Ájvé! Ájvé!

    A Digitalmindsoft új játékon dolgozik.. de milyenen!


    Assault Squad - Online is a turned based strategy game for your browser and mobile device. It's free2play and offers deep gameplay and the ability to create your own maps and scenarios.

    A Best Way meg a poszt-ruszki apokaliptikus őrületet próbálja meglovagolni következő játékában, amit a 1C Softclubbal csinálnak közösen, a GEM motor egy újabb változatával:


    Mint a ruszki játékoknál általában, vagy kap nyugati portot, vagy nem. Addig lehet lesni a hivatalos weboldalt.
  • s1lkforrent
    #2052
    Men of War: Collector Pack 12€(kb 3400Ft) a Steamen

    AZ ÖSSZES MEN OF WAR JÁTÉKOT ÉS DLC-T TARTALMAZZA!

    Ezen felül minden MoW játék kapott egy kövér -75%-ot. Ennyiért talán már a Vietnám és a Condemned Heroes is megéri. Akinek meg még nincs meg, az Assault Squad pedig kötelező!
  • Zoli105
    #2051
    Ez a Dynamic Campaign Generator van a sima Men of Warhoz is nem !? Mert emléksze egy iylenre de soha nem tudtam vele játszani , lehet rosszul telepítetem :/ vagy valami leírást hogyan kéne felrakni !? de jó is lenne egy sivatagos , vagy egy Európai csata ! (amúgy ha Gsm6.2vel van együtt akkor az Olaszok és a franciák is benne vannak ? :D ) Mert úgy rohadt jó pályákat lehetne összedobni :)