2370
  • s1lkforrent
    #2130
    Steamen van fent demó(elvileg ez a legújabb, felpeccselt, DLC pályát is tartalmazó), de az csak az említett kooperatív skirmish játékmódot tartalmazza pár pályával multi lehetőség nélkül. Anno úgy fogalmaztam, hogy ezt egyedül játszani olyan, mint sajtreszelővel maszturbálni malájkurva helyett.

    Kalash17: Kifelejtettem, hogy szerintem te a German Soldiers modot hiányolod. Ez a leghíresebb és legtöbbet játszott multiplayer/coop MoW mod.
  • s1lkforrent
    #2129
    Aktiváld Steamen a Gamespy kódodat. Az kapásból felteszi a legfrissebbet, és az kompatibilis lesz mindennel. Az aktívan multizók már megtanulták Steamről használni a játékot, mert az 1C-Cenega duó a saját oldalára csak egy hét késéssel rakta fel a patcheket.. amik vagy működtek, vagy nem.
  • s1lkforrent
    #2128
    Men of War Best Way-Digitalmindsoft közös fejlesztés
    2009 1C kiadás(+Aspyr Media +505 Games egyes régiókban), GEM 2 motor
    A Faces of War orosz változatához érkezett kettő darab kiegészítő(Fegyvertársak, Sivatagi Róka) egybegyúrva, és némi plusz tartalommal nyugatra kiadva. A multit megreformálták, az UI is mintha kicsit más lenne. Továbbvitte a FoW több egységes stratégia központúságát, a sunyulás továbbra is háttérbe szorítva, több single kampányban.

    Men of War: Red Tide 1C belső stúdió fejlesztése
    2009 1C kiadás, GEM 2 motor
    A Men of War-hoz érkező önálló kiegészítő lemez multiplayer nélkül. Új egységek, közöttük román és olasz csapatok, sok egységgel operáló és sunyulós pályák vegyesen egy hosszú single kampányban. A vízi egységek kiemelt szerepet kaptak a játékban.(mármint ahhoz képest hogy egyébként alig látni őket máshol)

    Men of War: Assault Squad Digitalmindsoft fejlesztés
    2011 1C kiadás, fejlesztett GEM2 motor, SG cikk
    A korábbi Soldiers modderekből alakult DMS csapat első önálló fejlesztése, ami nem más mint a MoW multi részének leválasztása, azt saját szájuk íze szerint megreformálták, és hozzáadtak coop skirmish pályákat, amiket egyedül is lehet játszani, de sztori központú kampány nincs. Javítottak a grafikán(jobb modellek, jobb shaderek), átalakították a játékmenetet(pl hosszabb lőtávok, tüzérség sorozatokat lő, sokkal veszélyesebb a gyalogság a harckocsikra, átalakított láthatóság, stb), javítottak az UI-n, hozzáadtak egységeket, átalakítottak másokat. A multi úgy mint a skirmish sok egység egyidejű kezelésével jár, sunyulás csak modokban.
    Több pálya DLC(skirmish és multi térképek) érkezett hozzá ami először csak Steamen volt elérhető, később bekerült a GOTY csomagba. Gamespy kulcs Steamen aktiválható mind az alap, mind a GOTY változatnál.

    Men of War: Vietnam 1C belső stúdió fejlesztése
    2011 1C kiadás, GEM2 motor, SG cikk
    Egy MoW brand alatt kiadott önálló GEM2 motoros játék. A grafika, az irányítás, és az ui nagyjából megmaradt MoW-ból, de majd a teljes jármű és egységpark, a fegyverek, és a tereptárgyak egy része le lett cserélve a témának megfelelően. Két közepes kampányban főleg kevés egységgel túlerő ellen végrehajtott settenkedős küldetéseket kell véghezvinni. A játékban relatíve kevés egység, és fegyver van az elődökhöz képest.
    A játékból készült egy Special Edition, ami plusz single pályákat, és magát a multiplayer játékmódot engedélyezi(alapból csak 4 fős koop van történet pályáin), de emiatt ezt senki nem nagyon játssza. A Vietnam Gamespy kódja Steamen aktiválható, de csak az alapjátékot adja a fiókhoz, Steamen külön meg kell venni a SE DLC-t hozzá.

    Men of War: Condemned Heroes 1C belsős stúdió fejlesztése
    2012 1C kiadás, GEM2 motor, SG cikk
    A Men of War alapjátékhoz kiadott önálló kiegészítő lemez. Gyakorlatilag újdonságként pár új gyalogos modellt lehet megemlíteni, minden más egy-az egyben a MoW-ból van benne, de abból is sokkal kevesebb(eleve csak német és orosz, azokból sem mind). Az sunyulást előtérbe helyező új közepesen hosszú kampány, meg az enciklopédiának csúfolt pár oldal bemutatón kívül semmi érdemi nincs benne, olyan a játék, mint egy MoW-hoz kiadott térkép csomag egy modban. Van benne multiplayer, de ugyanaz mint a sima MoW-ban, csak sokkal kevesebb van benne mindenből(egység, pálya, játékmód). A játék Gamespy kódja Steamen aktiválható.
  • s1lkforrent
    #2127
    Men of War típusú játékok alatt gondolom a nyugatra kiadott GEM moros játékokat érted. Azok pedig:

    Soldiers: Heroes of World War II Best Way fejlesztés
    2004 Codemasters kiadás, GEM motor, SG hír
    Eredetileg amolyan Commandos klón-stratégia keveréknek készült, nagy újításként saját fizikai rendszert, teljes rombolhatóságot, direct control irányítást vezetett be. A klasszikus stratégia eltűntek(pl építés), kevés egységet irányítunk, a sorozat megalapozója.

    Silent Heroes: Elite Troops of World War II Dark Fox fejlesztés
    2006 Paradox kiadás, GEM motor, SG cikk, SG hír
    A Soldiers ruszki változatát alapul véve 3 Saboteurs rész készült kiegészítőként hozzá 1C kiadásban, ezek közül a Paradox az elsőt adta ki nyugaton multiplayer nélkül. A játék még inkább Commandos féle szabotázsakciókra állt rá, pár katonával kell elsöprő túlerő ellenében teljesíteni a parancsot.

    Faces of War Best Way fejlesztés
    2006 Ubisoft kiadás, GEM 2 motor, SG hír
    A Soldiers folytatása, újabb szebb motorral, jobb kezelőfelülettel, több egységgel, stb. A játék sokkal inkább fókuszál a több egységgel történő összecsapásokra, bár megtalálhatóak lopakodós küldetések is.
    folyt köv
  • Kalash17
    #2126
    Nem tudok sajnos pint screenelni, már próbáltam, de mivel nem vagyok VIP, csak olyan kis képet enged feltölteni ide, amiből semmit nem lehet kivenni.De már nem is lényeg, eszembe jutott, hogy talán frissíteni kellene a verziót.Úgy is van, a modhoz a v2.05.14-es patch kell.Azonban nem engedi felrakni, sorra hiányolt dll fájlokat, amik hiányoztak a gépről.Ezeket letöltöttem, de most már nem tudom mit tegyek, nem találom azt ami még kellene.A patch telepítőjének indításakor ez a hibaüzenet fogad:

    "Az eljárás belépési pontja (_AIL_set_listener_3D_orientation@28) nem található a DLL-ben (mss32.dll)"

    Esetleg valaki tipp?
  • antiqueA
    #2125
    Van ennek a MoWAS-nak kipróbálható verziója? Lehetőleg ne campaign, hanem multi vagy vs a.i.
  • csokikutya
    #2124
    Csinálj egy screenshotot a hibaüzenetről! hátha tudunk segíteni.
  • Kalash17
    #2123
    Hello!Bocsánat, még egyszer megnéztem, és találtam ilyen realism modot, le is töltöttem.A baj az, hogy a játékállás betöltésekor kb a felénél megakad, és kidob a játék, valami Exception hibaüzenettel...Esetleg valaki tipp?
  • csokikutya
    #2122
    Engem nagyon is érdekel csak éppen a digitalmindsoft fórumáról tájékozódom elsősorban
  • Kalash17
    #2121
    Sziasztok!Most raktam fel a Men of War assault Squad-ot, és tolom a skimrish-t.Az alap MOW hoz annak idején szedtem le egy nagyon jó modot, ami megnövelte az összes fegyver lőtávját és sebzését, nagy mértékben növelve ezzel a realitást.Sajnos az Assault squadhoz nem találtam ilyet, de ha valaki mégis tudna vagy tudja, hogy kell belenyúlni a játékba, az legyen szíves dobjon info-t.

    Egyébként nagyon izgik a fotók erről az új játékról valaki tudja, mikor és hol lesznek ezek elérhetőek?Ja és jól jönne egy lista a MoW típusú játékok címéről, hátha kihagytam valamit, vagy ha mindet végigtoltam, tudjam előlről kezdeni :D

    Előre is köszönöm a választ!
  • s1lkforrent
    #2120
    Nem hiszem el, hogy míg érkezik egy MoWAS frissítés, egy kvázi MoW utód Call to Arms, és egy wargamer ínyencség a Five Day War személyében, addig ez senkit nem érdekel az egész SG fórumról csak engem.

    Eközben a MoWAS, de még a MoW is, a közösségnek hála él és virul, hetente jönnek az újabb modok és pályák. Pl lassan lesz Magyarország frakció a játékban.
  • s1lkforrent
    #2119
    Project "S2" kiszivárgott kép:



    Gametrailers spekuláció:
  • s1lkforrent
    #2118
    Call to Arms - Csillámjenkik tankkal pózolnak

  • M3D1C91
    #2117
    Nem szeretne valaki csatlakozni hozzánk coop-ozni Mow:AS-al? Ketten-hárman vagyunk jelenleg és szeretnénk ha többen is tudnánk tolni.
    Ha valakit érdekelne akk egy steam elérést dobjon már nekem és felveszek, akár még saját steam csoportot is csinálhatunk.
    Azért lenne pár kritérium is: 18+ kor ; eredeti játék (nem akarunk a patcheléssel szarakodni)
  • s1lkforrent
    #2116
    Call to Arms pre-alpha techdemó



    Ha MOWAS2 is lesz a motorral, akkor lesznek igazi csillámnácijaink
  • s1lkforrent
    #2115
    Five Day War márciusi képek









    Én drukkolok a Blitzkrieges arcoknak, de
    "The extent to which all of our ideas will come true greatly depends on the support from the community, so we are expecting mutually beneficial cooperation here."
    Ö, izé, milyen community? DMS már nyikig benne van a MoW bizniszben, de nekik is viszonylag nehezen megy, kemény 264 előrendelésnél jár a CtA. Jelenleg ott tartunk, hogy több éves mélykuss után majd két hónapja(igen, lassú vagyok) hallattak magukról egy MODDB oldal, és egy MoWcenter cikk erejéig, és annyi. Miközben a madarak azt csiripelik, hogy a DMS a jobb MoW moddereket felkeresi némi együttműködés reményében, szegény tejbegrúzolók milyen community supportot szeretnének?
  • s1lkforrent
    #2114
    Random új(?) képek:

    Call to Arms




    Five Day War(kicsit fotosopp gyanús, de nem feltétlen előnyére)






  • s1lkforrent
    #2113
    Hírek, na azok vannak:
    A lentebb linkelt Цхинвал в огне(Chinvali lángokban), amit majdnem meggyászoltam, kapott rendes angol nevet, és felkerült MODDB-re:

    War Today: Five-Day War

    Sőt, még a mow-center.pl is készített velük interjút!
    Technikailag valszeg el fog maradni a Call to Arms/MoW Assault Squad 2 párostól, de majd meglátjuk. Instincték csak a GEM motoron "nőttek fel", a tejbegrúzolók pedig eddig különböző Blitzkrieg modokat patkoltak, szerintem megelégednek majd kissebb fejlesztésekkel(ha egyáltalán lesznek, képek alapján a shaderekhez nyúltak kicsit hozzá, de bloommal épp a Condemned Heroes is tele volt nyomva), DMS pedig megpróbálja teljesen megpatkolni a GEM2 motort amennyire a költségvetésük engedi.
    Úgy néz ki egyébként, hogy a CtA-t patkolják még valameddig, és mikor lesz annyi bemutatni való, hogy a játék már nem egy szimpla MoWAS modnak néz ki, kiviszik az egészet Kickstarterre. Na itt ugrk a maci a málnásba, mert ha kapnak elég pénzt, akkor komoly fejlesztéseket kaphat a GEM2, és igen bőséges térkép/egység/tereptárgy javadalmazást, de persze ez mind a crowdfunding sikerességétől függ.
    Kis pénz, kis CtA, nagy pénz.. az eddigi legnagyobb MoW(-like) játék eddig.
  • s1lkforrent
    #2112
    Hungarian Vehicles Mod 11


    Háturul előre! 45M Árpád(/44M Tas rohamlöveg), Caproni Ca.101/3m bombázó-szállítógép, 44M Tas nehéz harckocsi, 40M Turán közepes harckocsi, 41M Turán nehéz harckocsi, 44M Zrínyi rohamlöveg, 40/43M Zrínyi II rohamtarack, 39M Csaba páncélautó, 40M Csaba parancsnoki jármű, 40M Nimród páncélgépágyú, 38M Toldi könnyűharckocsi, 42M Toldi könnyűharckocsi
  • s1lkforrent
    #2111
    Most nézem, a 186-os béta patch is letölthető még:

    http://files.bestway.com.ua/men_of_war/patch/outfront-v1.18.6A-editor+full.exe

    Nem mintha megváltaná a világot, vagy lenne valaki aki használja, de van.
  • s1lkforrent
    #2110
    http://www.patches-scrolls.com/men_of_war_desert_fox.php

    Csemegézz.
  • marcellalex
    #2109
    Sziasztok valaki el tudja küldeni a men of war 1.17.5 europe patch leöltési linkjét ?
  • s1lkforrent
    #2108
    Call to Arms developers update 2







    Legfontosabb ebből, hogy lesznek élethű kukák a játékban.

    Meg lesz valami MoW:AS bejelentés nemsokára.
    Hogy most MoW:AS 2, MoW:AS 2 ingyé a MoW:AS tulajoknak, MoW:AS 2 DLC formájában a MoW:AS-hoz, vagy MoW:AS Free To Play bejelentés készül még nem tudni. Az valószínű hogy ha lesz valami folytatás az részben egészben a CtA motorjával fog futni, ami Steamworks hálózatot jelent Gamespy helyett.

    "First of all, we integrated Steam multiplayer, which will handle all the server browsing, connecting, quick finding, as well as our new matchmaking functionality."
  • TomeKK 2Shae
    #2107


    Milyen kis cukik már :D
  • s1lkforrent
    #2106
    Porttal forward a csatába!

    Vagy nyomj rá egy DMZ-t az instant megoldja

    Call to Arms-ból meg szivárognak az infók: lényegesen nagyobb textúra méretek, többmagos optimalizálás, javított shaderek(de továbbra is csak DX9-ben), és belenyomják tövig a Steam kliensbe, azaz lesz workshop integráció a modoknak és pályáknak, meg elvileg teljes Steam-es matchmaking a Gamespy helyett.
  • Edyl
    #2105
    Sziasztok, most vettem meg a MoW Assault Squad-ot, de multiplayerben a legtöbb szerverhez nem tudok csatlakozni, egy felkiáltó jel van mellettük és azt írja hogy Nat hállózat mögül futnak. Mit tudnék csinálni? A segítséget előre is köszönöm.
  • s1lkforrent
    #2104
    Akadnak, bár nem verik nagy dobra.
    Továbbra is ruszkik tömegei szeretik legjobban a MoW-ot, MOWAS-ban továbbra is 50% az arányuk és találni bőven angolul beszélőt.
  • HunAnFionn
    #2103
    Sziasztok!

    Nem rég vettem elő ismét a játékot, csak ez érdekelne, hogy magyarok közül játszik-e még valaki online a MoWAA-val?
  • s1lkforrent
    #2102


    Viszont remélem más modba is bekerülnek, mint a Total Krieg, az szegény elég elvont lesz úgy néz ki.
  • TomeKK 2Shae
    #2101
    http://www.youtube.com/watch?v=g1vwgMvhvTI
  • s1lkforrent
    #2100
    No urak hírek a frontról.

    Volt online \
  • s1lkforrent
    #2099
    No urak hírek a frontról.

    Volt online "sajtótájékoztató"(igazából community chat) a Digitalmindsoft főmodder őfőméltóságával, Instinct tekintetes úrral, melynek lefolyását emitt találhatjátok meg. Szóval a Call to Arms szegény olyan lesz, amilyen, viszont ami mindenképp említésre érdemes, hogy a GEM2 motort ami eddig minden MoW játék alapja volt, és amire a C2A-t is építik, azt tisztességgel gatyába rázzák ennek örömére, és lesz tisztességes mod támogatás is hozzá.

    Ez viszont azt is jelentheti, hogy ha a DMS el is megy arabgyepálásba a játékával, de a modderek, és itt kiemelve a German Soldierek modját, simán visszavarázsolhatják a WWII MoW alapokat a feljavított játékba.

    Egyébként Instinct ígért MOWAS-al kapcsolatban is valamit ami "tetszeni fog", na ez egy új pályacsomagtól kezdve, a Call to Arms fejlesztett motorjával való újrakiadásig bármit jelenthet.
  • s1lkforrent
    #2098
    És tényleg ha már Tas:
  • s1lkforrent
    #2097
    Hungarian vehicles mod kezd bővülni, ill várhatóan belepakolódik a Totaler Krieg és a GermanSoldiersM modokba is. Tas, Botond, Csaba, és a többi, és a többi.

    Collector Pack nem rossz, de a MoW, és a Red Tide(IndieGala11), ill a Condemned Heroes(Groupees BeMine 6) nemrég volt 1-5 dolláros Indie pakkokban. Persze a lényeg a MOWAS lenne, de az meg tényleg nem volt nagyon akciózva az év eleji 5 dolláros Amazon akció óta.
  • Attiska
    #2096
    Sziasztok,

    Most 24 Euro a Steam-en a Collector pack, gondolkodom rajta, hogy megveszem. Olvasgatva a fórumot a, a german soldiers mod-on, illetve a Totalier Kriegen kívül melyik mod-ok ajánlottak?
  • Janesz0218
    #2095
    Hellosztok! Melyik pályában van vasúti ágyú? a sima men of war rajta a gsm.. lécci segítsetek
  • Sir Cryalot
    #2094
    Nuclear Union-on egyértelműen látszik hogy sokat fallout3aztak a fiúk és arra utaznak hogy azon a farvizen majd beeveznek a kosárkába. :DD
  • Los Anthes
    #2093
    Hellósztok!
    Ha valakinek megvan (vagy tud egy működő linket) a Men of War: Assault Squad 2.05.14-es verzióhoz (vagy a 2.05.13-hoz) a War Realism Mod, akkor legyen szíves belinkelni nekem.
    Előre is köszönöm! :)
  • Robber
    #2092
    játszok neten AS-el, de túl sok magyar nincs. vagy nem csk a játékban lehet szervert találni x-fire-ön is? esetleg adhatnátok aki játszik elérhetőséget szívesebben játszanék magyarokkal.
  • s1lkforrent
    #2091
    http://groupees.com/bm6
    Groupees Be Mine 6 bundleben 1 dollárért elérhető a Men of War: Condemned Heroes Steam-es változata.

    Elég rossz kiegészítő lett, de 220 forintot azért ez is megér.