2370
  • juno
    #1088
    Szeretnék segítséget kérni, mert elakadtam, mikor lehet már az orosz Moszkva előtti missionnál visszavonulni,megszereztem a FlaK 36-t és már hat panzer-IV D-t is, ellőttem minden lőszerüket a 45 mm-s M 36-ból, és van vagy 6 halottam, és csak jönnek mint az állatok, de az utászok mögöttem meg szart sem csinálnak segítsetek. Köszönöm. Juno.
  • bajsz
    #1087
    vagyunk páran igen:D
  • mrzoltan
    #1086
    Igen szoktunk egy páran.
    pl. M1Garand,én,Jeff...
    Nézd meg a Videókat.
  • csokikutya
    #1085
    van aki szokott multizni, mert én beleszerettem, csak hát nagyon amatőr vagyok:D
  • Solten
    #1084
    HBD
  • m1garand
    #1083
    BÚÉK!
    Banner frissítés!
    Bannerban új menüpont videos, a micimacko' videóinak youtubos linkjei.
    Végre van ltzoli-nak(mrzoltan) köszönhetően F.A.Q. tartalom.
  • m1garand
    #1082
    Lassítva is nézzétek meg pl: kmplayer shift+numpad-
  • m1garand
    #1081
    MiciMacko' multiplayer videói
    Tank Hunters 1
    Tank Hunters 2
    ( a Tank Hunters 2 video 190MB!)
    Nézzétek meg jól fogtok szórakozni!
  • m1garand
    #1080
    íme a player akinek fingja nincs a játékról, ha hétszer pofán vágják abból se tanul, nem szembe kell menni hanem meg kell kerülni, vagy cselezni vmit
  • Solten
    #1079
    Nem, hat :) Ezen a palyan hatul ot figyel a nemet neheztuzerseg, sz@rralonek mindent. Plusz tele minden aknaval.
    Az orosz (vagy ukran vagy milyen) komcsi keszitok es multiplayerek agyaval kell gondolkodni: jobb szelen lekuzdeni az ellenallast, vegigosonni a palya szelen, es hatbatamadni az ellenseget. Bing, kesz is a kuldetes.
  • Hecker007
    #1078
    ezt így nem is lehet megcsinálni :)
    tankkal előre így nem lehet menni ebben a játékban...
  • m1garand
    #1077
    Steam leárazás
    MEN OF WAR GOLD EDITION
    MOW RED TIDE
  • Solten
    #1076


  • m1garand
    #1075
    szívesen
  • csokikutya
    #1074
    köszönöm szépen!!! a segítséget!!!:)
  • m1garand
    #1073
    http://www.cenega.cz/patches/61_Men_of_War_CZ_1.11.3_patch.exe
  • csokikutya
    #1072
    Egy a problémo, hogy a cseh pecset nem tudom letölteni mert a mow hivatalos oldala már nem működik..:O
  • mrzoltan
    #1071
    A magyar nyelvű MOw-hoz érdekes a patch-elés.
    Itt nézd meg!
  • csokikutya
    #1070
    csoki!! lenne egy kis problémám.. megkaptam a magyar nyelvű mow--t 1c company-s kiadásban le is töltöm hozzá az 1.11.30-as javítást , de nem rakja fel valamiért.. kérlek segítsetek
  • m1garand
    #1069
    pedig csapatban igazán jó
  • Cs3
    #1068
    Kösz, de egy kicsit bővebben nem lehetne, hogy mik vannak. Tudom telhetetlen vagyok. Multit próbáltuk FOWal, de nem ezért szeressük ezeket a játékokat :)
  • m1garand
    #1067
    Ami MPben megy az megy coopban is szerintem, de próbáljátok ki a multit is, ha van cdkey.
  • Cs3
    #1066
    Milyen modot/map packot tudnátok ajánlani coop-hoz? Bocs, hogy kérdezem, csak nem tudom már nyomon követni a játékok változásait. MOW és FOW Coopozni szoktunk, jó lenne valami frissítés. Mit érdemes felrakni?
  • Shep
    #1065
    Hát én angollal nyomom, de a szinkron valami borzalom benne.
  • bgabor
    #1064
    Nehézségét tekintve a Red Tide erősen a Soldiers vonalat erősíti, marha nehéz.
  • bgabor
    #1063
    Én elvittem a nyolcadik pályáig(pontosabban második hadjárat, ötödik pálya) még az orosz verzióval, de az angolt sehonnan se tudom leszedni, kalózöbölről csak 15k-val jön. Addig meg nem akarom folytatni, amíg nem angol.
  • Solten
    #1062
    Nem erdekes, a fedezek mogott kepesek maradni. Kesz csoda.
  • bgabor
    #1061
    Mert nem a "feküdj" parancsot kell kiadni, hanem "ne mozogj" módba kell kapcsolni őket. Ellenkező esetben a saját elgondolásuk szerint rohangálnak.
  • Solten
    #1060
    #1054. Szerencsere az Ai az ellenoldalon is full toketlen. Nekem attol van foleg agyverzesem hogy kiadsz a szakasznak valami parancsot erre mindenki szalad 10 fele...
  • Shep
    #1059
    Hát nem gyenge a játék. 3. pálya 8 kis ejtőernyőssel kellene legalább egy fél falut kiirtani, de nem ám csak sima katonák, hanem könnyű tank, géppuskafészkek tömkelege, légvédelmi ágyú szóval minden ami csak kell. Ezt nem tudom ,hogy gondolták a készítők.
  • bgabor
    #1058
    Szerintem is tök felesleges, de nyilván erre van kereslet.
  • Shep
    #1057
    Megnéztem a Red Tide-ot, hát ismét a millió embert irányítunk, nem tudjuk ki merre meddig móka van. A legidegesítőbb az, hogy ugye mivel marha sok ember van és 1-2-re ellövöldözik az a 2 kemény tár muníciót ami náluk van, ezért aztán tök macerás egyesével felvetetni velük a lőszert a halottaktól, erre azért már kitalálhattak volna valamit (vagy én vagyok a hülye és van, csak nem jöttem még rá), hogy egy gombnyomással maguktól felszedik az elesettektől a lőszert. Mondjuk nem is értem a Faces of War óta, miért is kellett ilyen sokszereplős csatákra áttérni a Soldiers eredeti pár katonás koncepciójáról.
  • s1lkforrent
    #1056
    Nna, kipróbáltam a dcg-t. Mivel az alap pontokból max egy péncélkocsit, és egy részeges utászalakulatot lehet venni, így beállítottam a very ízi módot, hogy kipróbálhassak némi nehezebb vasat is. Na igen ám, de mikor az elkészült pályán, a Panzer IV és Brümmbar harckocsijaimra cirka egy brit péncélosezred támadt, légi támogatás mellet, mely vadászrepülő kapásból kiiktatta a Panzer 4H-t.. akkor sikongatva kinyomtam a gépet, és lekötöztem magam, nehogy ártsak valakinek. WTF? Ez most komoly? Alapból, ha a részeges utászokkal vágok neki a pályának, "csak" egy tucat löveget kell hatástalanítani a győzelemhez, béna módban!, kb 15-20 harckocsi, 7-8 páncélvadász, féltucat vontatott löveg, 3-4 önjáró tüzérségi üteg, tucat páncélkocsi, kb 100 gyalogos + légi fedezet jutna két közepes harkocsimra az alkotók szerint? Hámiavattafukka?
  • s1lkforrent
    #1055
    Nézd, ha megnézzük az 1C kiadó többi játékát, akkor szvsz össze tehetjük a két szép kacsónkat, hogy legalább ilyen minőségben elénk tárták a folytatást. Általános a ruszki trehányság, és a béta cuccok közönség elé tolása. Support nincs, de még hirdetni sincs eszük a nyugati fronton. De nincs is mit, a nyugati legszutykabb játékok vannak olyan mázba körítve, mint a zoroszok legnagyobb címei. Pedig a ruszkiknál tán inkább vannak új ötletek, mint a folytatásokba belebolondult nyugati kiadóknál.
  • Solten
    #1054
    Az oke, csak nem artana megtanulniuk hogy kell ertelmesen. Ugyanis a hos szovjet "tengereszgyalogos" batran menetel a geppuskak ele, hiaba adtal "fekudj" parancsot.

    Ha meg jo szovjet szokas szerint ellopsz valami harci eszkozt (mert egy db puskaval mesz kiirtani a fel roman hadsereget ugye, nehezfegyverzet nelkul gyakorlatilag - nekik tankjaik vannak, nehez geppuskaik meg 75 mm-es tuzerseguk termeszetesen) avval meg a "mesterseges intelligencia" keptelen celozni.
  • s1lkforrent
    #1053
    Impulse-on elvileg olcsóbb. (10$ vs 10€) A Gamers Gate/D2D/Steam nagyon gusztustalan 1 euro = 1 dollár árazással számol. Mondhatnánk azt, hogy abban már a záfa is benne van, de bakker, bótba lemezzel, tokkal, szállítással, vámmal, és adóval EGYÜTT! is ócóbb néha. Digital download is the future. Meg a tököm, az.
    Egyébként kipróbálva, szvsz randább mint a Soldiers. Viszont van benne kiscsoportos kommandózás orrvérzésig.
    A nehézség meg olyan, hogy a gyorsmentés, és gyorstöltés kombót nyugodtan lehet a jobb, és bal egérgombokhoz társítani.
    más: Engedelmetekkel kis off a végére. Sudden Strike-nak az eredeti rolling demoját hol lehet fellelni? Amelyikben egy pályán a ruszki túlerő legyakja a német helyőrséget, de nincs lehetőség nyúlkálni.
  • m1garand
    #1052
    silent
  • Nyers
    #1051
    Silent Heroes-t honnan tudod megrendelni/megvenni?
  • m1garand
    #1050
    Silent Heroes csak single akkor vedd meg ha másképp nem megy. Van hozzá magyarítás.

    Mow-hoz nincs magyar patch, csak cseh amit utána beta multipatchel lesz magyar vagy angol. Azaz onlinehoz jobb a patch főleg ha sp és mp is akarsz tolni.

    A red tide hát főleg gyalogos küldik lehetetlen ötletekkel. De majd Bull ír róla Ő végig tolta. Hátha csinál a társfórum házigazdája egy leírást.
  • s1lkforrent
    #1049
    Kóder ököl, erős ököl, oly kódot ír, amilyet köll..