2370
  • Sir Cryalot
    #1930
    Semmi baj, majd rájössz te is (utólag)!
  • bgabor
    #1929
    Régen olvastam ennyi ostobaságot egyszerre ugyanabban a hozzászólásban. De tényleg.
  • koliz
    #1928
    Hello a virágboltival nem lehet max hamachin, a nat a saját belsö hálozatában létrehozott játék vagy valami ilyesmi ergo nem tudsz hozzá csatlakozni se hogy
  • nono55
    #1927
    Hi!

    Pár kérdésem lenne felétek, mert a multival akadnak problémáim. :)
    Men of War + Red Tide-al rendelkezem (eredeti), patch 1.98.8.
    A multi listában alig tudok valahová csatlakozni, mert vagy eltérő a verziószám vagy NAT-on hozták létre. Kérdésem, mi az a NAT?

    Assault Squad is meg van, de ez virágbolti, lehet ezzel multizni? Egyáltalán érdemes megvenni? (ha igen hol?)

    Kösz előre is!
  • Sir Cryalot
    #1926
    "akkor és meg azon menne a vita"
    -és
    "akkor meg azon menne a vita"
  • Sir Cryalot
    #1925
    Én előrebocsájtom , hogy a world of planes megeszi reggelire ezt is, meg még sok minden mást is, és a world of planesnek még az is sikerülni fog ami az izomszagú nyugati kommersz játékoknak nem túlzottan,és be fog futni Japánban meg Kinában is, mindezt párhuzamosan.


    (75hz-re kéne állitani a monitort mert 25 fps)
    Egyféleképp van esélye ennek a MOW cuccnak , ha megoldanák hogy böngészőből fusson, amit nem fognak megtenni, és akkor is az lenne hogy a modok jobbak lennének mint a saját verziójuk akkor és meg azon menne a vita. Szóval eléggé R.I.P. közeli a helyzet, Instinct meg egy tróger tréfamester még mindig.
  • lee56
    #1924
    A kistesója akkar pont rosz kifejezés, szóval inkább valamelyik felmenője :))
  • lee56
    #1923
    GFWL persze, az a másik nagy "kedvenc" :D

    Hát valami újítás azért tényleg ráférne, már Faces Of War óta ez az alap grafikai motoruk nem? Ráadásul a kistesója meg a Soldiers HoWW2-t mozgatta, szóval már abból rengeteg tapasztalatot begyűjthettek, és az még vénebb :)
  • s1lkforrent
    #1922
    A MoW játékok kényszerből, a többiek meg valszeg azért, mert nem fér bele a költségekbe egy saját multi rendszer kifejlesztése és működtetése.

    Akár tehetnék azt is(és nem tudjuk hogy nem-e éppen az történik-e most is), mondjuk a licensz az nem tudom honnan jönne, túl sok szabadon mászkáló RTS motorról nem tudok, a konkurensek meg hülyék lesznek odaadni, főleg nem olcsón mint az 1C szeretné, akkor már inkább megcsináltatja az ukránokkal.

    Games For Windows Live!-nak jobban örülnél?

    Az Assault Squad egy multi mod.. kiegészítő, ezen nem tudtak spórolni, de a Red Tide multija megegyezne a sima MoW-éval, valszeg a Condemned Heores-nál is ez lesz a helyzet, az egyébként sem olyan népszerű coop miatt meg nem verték magukat plusz költségekbe.

    Ez a kooperatív játék egyébként érdekes dolog, sima MoW-ban a legritkább esetben láttam futó meccset, Red Tide-ban nem volt, Assault Squadban direkt ráfeküdtek a dologra és igen népszerű lett(de ugye itt nem is sp pályákról van szó hanem erre lettek tervezve), a Vietnám multija úgy komplett bukás ahogy van, és úgy néz ki a Condemned Heroes-ből megint kisajnálják.

    Egyébként az Assault Squad sikere nem tudom mennyire Kramerék rátermettségén múlt, és mennyire azon, hogy a sima MoW-ot a multijával együtt jó ruszin szokás szerint néhány hónap alatt úgy otthagyták, mint a sz@rt, és egy tűrhető játékmód továbbra is bugos és teljesen kiegyensúlyozatlan maradt.
    Mármint ha azt nézzük, az Assault Squad sem más, mint a MoW multija kicsit utána gondolva és rendesen belőve, néhány kiegészítéssel. És gondolom az sem hátrány, hogy folyamatosan megy a balanszolás, és a plusz cuccok(bármilyen kicsit legyenek is) hozzáadása, azaz a rendesebb nyugati terméktámogatás.
  • lee56
    #1921
    Nem értem miért használja még mindíg annyi játék a Gamespy-t, csak a gond van vele, egy rendszerújratelepítéskor pl. új kódot kellett kérnem az 1C-től mert nem akart beloginolni sehogyse..

    Mondjuk ezek elég hülye indokok, fejleszthetnének már új motort is akár, vagy inkább licenszelnének egy normálisat :)
    Gamespy meg aztán abszolút nem hiányozna.

    Amúgy abban a levélben a steamhez, pont arról volt szó hogy mennyire megtérült már az Assault Squad fejlesztése, hála a steamnek, nehogymár ezekután a licenszek fizetés legyen a fő probléma...
  • s1lkforrent
    #1920
    Kis találgatás a Condemned Heroes multijához:
    Állítólag azért nem terveznek multit és/vagy koopot hozzá, mert fizetni kellene a GEM2 ezen részéért a Bestway számára, ill valamennyit a IGN group is kapna a Gamespy rendszer használatáért.
    Ha ez igaz, akkor ennyit az 1C fillérbaszásáról, és a további nagy reményeimről.
  • s1lkforrent
    #1919
    Linkeltem már, a Steam topikja pikánsabb.

    Ez inkább a kiadó döntése, mint a DMS-é, nekik a frissítési/támogatási, sőt tán a multiplayer huncutsági, és promotálási oldalról is előnyösebb volna a teljes Steamworks támogatás(DLC-ről már nem is beszélve).
    Júzer szempontból meg tudom erősíteni ezt, a Gamespy játékon belüli "add a friend" bohócsága semmit nem ér, Steam barátlista, és MoW-os Steam community csoportok nélkül nagyon bajos dolog összehozni egy koordinált menetet.

    Origin buli mondjuk érdekes, mármint azután hogy az 1C is a Steam irányába húzott azzal, hogy az Assult Squad és a Vietnám is regelhető a Steam kliensben, mint a Steamworks-ös játékok szoknak.


    A jövőbe ugyan nem látok, de a nagy MoW helyzet a szememben az, hogy a 2006-ban a Beyt Way előállt a Faces of Warral, ami új és egyedi volt, na most az 1C ezt a játékot pofozgatja, bővítgeti kissebb-nagyobb(leginkább kissebb) mértékben, és dugja az orrunk alá minden évben 30-30 euróért, Miközben a belefektetett pénz a vélhetőleg tök minimális, mert mennyit eszik egy jó esetben tucat fős Digitalmindsoft 2 év alatt, vagy az egyébként is belsős SoftClub pár embere, mondjuk egy teljesen új játék árához képest, és mégis mindkét esetben egy 30-40 eurós játék lesz a végeredmény, úgy, hogy az új cím az teljesen bizonytalan, a MoW küldetéscsomagok meg ugyan erősen rétegigényt elégítenek ki, de van már egy stabil vásárlói bázisuk.

    Összességében macerás a dolog, mert lehet hogy még egy-két ilyen kieggel kiszúrják a szemünket, de a nagy kérdés hogy egy esetleges MoW 2-re lesz-e egyáltalán fizetőképes igény. Mert persze Németországban és Oroszországban továbbra is szeretik a háborús játékokat és a stratégiákat is, de közben maga a PC játékpiac zsugorodik, és stratégiák is általában büdösek a kiadóknak és talán a játékosoknak is. Azaz ha az 1C mondjuk rászán mondjuk pármillió dollárt egy korrekt MoW folytatásra ami már tényleg előrelépés, az visszahozná-e az árát egy korrekt profittal együtt?
    Persze az is lehet hogy elszálltam az árazással, és az ukránok megcsinálják napi kiló kenyérért, és üveg vodkáért is DirectX 11.1-es fincsire.

    Egyébként ahogy a hírek részben írták DMS-ék épp most örülnek az új irodájuknak, kicsit fel is bővítették a csapatot, és tervezgetik a jövőt. Na most, ha ez egy esetleges MoW folytatás, akkor abból 2014 előtt nem lesz semmi, viszont a BestWay-ről sem hallottam semmi érdemlegeset a GEM3 kiadása óta, könnyen lehet hogy álmaim MoW folytatásánál kicsit sárgábban, kicsit savanyúbban, de legalább elkészül alapon már javában dolgoznak.
  • lee56
    #1918
    Érdekes hogy most Originre is átköltöznek, főleg annak fényében hogy pár hete egy szép nyalilevelet írtak a steam-hez :)
    http://digitalmindsoft.eu/forums/showthread.php?9883-General-News-Open-letter-to-Steam!&p=227854&viewfull=1#post227854

    Amúgy multiplayeres-coopos rész várható még, vagy teljesen singleplayerre koncentrálnak mostantól? Annyira jól fogyott volna a Vietnam?
  • s1lkforrent
    #1917
    Oh és úgy néz ki sem coop, sem akármilyen multi mód nem lesz a Condemned Heroes-ban. Nem azt mondom hogy ezek olyan veszetten népszerűek lettek volna a Vietnámban, de hogy egy nyomorék kooperatív módot nem tudnak belegyömöszölni, mikor netkód és a Gamespy támogatás alapból benne van a MoW-ban amiből dolgoznak. De majd meglássuk.
  • s1lkforrent
    #1916
    Men of War hírek. rovat

    Men of War Condemned Heroes fent van az 576.hu kínálatában március 30 megjelenéssel, SuperGamer 7000-ért árulja március 22 megjelenéssel. 1C oldalán továbbra is április 12 van feltüntetve.

    Egyébként mind a Condemned Heroes, mind az Assault Squad GOTY(azaz a DLC-s) változata megy Electronic Arts onlány boltjába, az Origin-re.

    Assault Squad-hoz lassan készülget a plusz egységcsomag, úgy néz ki 15 új(szerű) egység kerül bele, ami eddig várhatóan benne lesz:
    BM-8-24(T60-ra szerelt katyusa)
    BS-3(SU-100 ágyúja kerekes állványon)
    Sherman-Tulip(Sherman 76mm-es rakétákkal a torony oldalain)
    Cromwell-CS(Cromwell 93 mm-es mozsárral)
    PAK-43(88mm-es L71 ágyú önálló változata)
    Marder III

    Valamikor április környékén várható.
  • Huvi
    #1915
    felvettelek
  • koliz
    #1914
    Helló én pld de mióta kijött az új pach nem játszom az Assault-al /amiben eltörölték az eddigi eredményeket/ csak a simával.
  • Huvi
    #1913
    valaki steam-ezik ?
  • bgabor
    #1912
    Azt hittem ahhoz kellenek a pályák, amiket csinálsz.
  • csokikutya
    #1911
    Egyenlőre ezt befejezem, de terveim között szerepel:D
  • csokikutya
    #1910
    Úgy akarom megcsinálni hogy időzzenek majd pár másodpercet az akadályoknál.
  • bgabor
    #1909
    Na, csak nem saját küldetéscsomagot fogsz megjelentetni?

    Lelkesen várjuk.
  • TomeKK 2Shae
    #1908
    A sípszó nagyon faja,de fura látni, hogy sok katona vígan elfutkorászik a bunkerekig. De tényleg jól néz ki.
  • Huvi
    #1907
    Valaki jön Assualt Squad co-op-ni vagy MP-ni ?
  • s1lkforrent
    #1906
    Akciós Men of War játékok az Impulse-on!
    Men of War 821Ft
    Red Tide 1095Ft
    Assualt Squad 3291Ft
    Vietnam 1919Ft
    Az összes egyszerre a Men of War Bundle-ban 6035Ft

    Az Assault Squad és a Vietnam Steam kliensben is aktiválható.
  • s1lkforrent
    #1905
    Oh és a legfontosabb kimaradt:
    DMS.Instinct - There is a lot ahead of us, however we are still not done with Assault Squad. For as long as it sells, there is no reason to stop supporting it.

    Hőő, úgy néz ki csak ez lesz minden idők legjobban támogatott Men of War játéka.

    Viszont ez is érdekes:
    "It would be impossible for them to get their games out into retail stores."
    DMS.Instinct - Well, in fact we do get them there to some extend, but nonetheless we consider games to be a service not nondurable goods.
  • s1lkforrent
    #1904
    We at Digitalmindsoft wanted to take a moment and thank you for creating a platform that has completely revitalized the PC gaming market and allows us to deliver exciting content to millions of players. Never before has it been so exciting and rewarding to develop games for the PC. Hit game Men of War: Assault Squad paid for its development costs during pre-order with Steam as the largest contributor! The game continues to sell and generated more than 5 times of its costs, thanks to your ability to promptly update and maintain our game. This dedication has made it possible for us to re-invest into our company, continually support our products and strive to make bigger and better games.

    A marketplace can never be free of issues, but through excellent communication and response time, you've managed to find a solution to all our requests and helped us to provide the best possible experience for our players.

    Therefore we are extremely excited to see Steam growing, as well as maintain its well-deserved status as a market leader and we look forward to a continued partnership as we launch future titles on your platform.


    So in the name of our company and a large part of our player base, thank you so much for your great job!
    Digitalmindsoft: Open letter to Steam

    Nem tudom mi lesz a DMS következő projektje, és az mikor lesz kész, de az várhatóan már Steamwroks-ös lesz.
  • csokikutya
    #1903
    Nah!! Mégis meghosszabbítottam a partot egy picit és valóban.. az én könyvemben is van szó a cölöpökre rakott aknákról úgyhogy az is meg lesz oldva.Csináltam egy kis videót:)
    test
  • raspoly88
    #1902
    http://www.google.hu/imgres?q=company+of+heroes+omaha+beach&um=1&hl=hu&sa=X&biw=1024&bih=653&tbm=isch&tbnid=7LGIBz8HRWQf1M:&imgrefurl=http://companyofheroes.wikia.com/wiki/CoH_Mission_1:_Omaha_Beach&docid=trUzMQcdNAW3nM&imgurl=http://images.wikia.com/companyofheroes/en/images/2/25/704px-Omaha.jpg&w=704&h=440&ei=NHRDT__qB8vV4QSu9py9CA&zoom=1&iact=rc&dur=341&sig=113802088527415140775&page=2&tbnh=140&tbnw=214&start=12&ndsp=18&ved=0CKABEK0DMBM&tx=86&ty=48
  • raspoly88
    #1901
  • raspoly88
    #1900
    hehe, az aknákat én is raktam, meg kerítéseket is raktam :D

    ott a héttérben lehet látni
  • TomeKK 2Shae
    #1899
    Sztem nem rövid,amúgy mekkora a pálya?
    Ezt az F3-as dolgot nem is tudtam, igaz én, amennyit használom...
    Én ha nagy ritkán mapot csinálok mindig valami hiteles infó alapján próbálom. Rengeteg korabeli fényképet/filmet megnézzek. Én Omaha parton még fa cölöpökre rakot aknákat is tettem(a rohamcsónakok ellen telepítették)gyakorlatilag nem is látható vízből, és a gémben még haszna sincs, de olvastam róla,úgyhogy alap, hogy rakok :)
  • csokikutya
    #1898
    Akármeddig ellő az mg, ha úgy oldom meg az editor f3 módjában.Egyébként single küldetésnek tervezem csak kicsit rövidnek érzem a partot.
  • TomeKK 2Shae
    #1897
    Én mindig az alapján tervezem, hogy az MG42-es meddig lő el :D A partraszálloknak ott a fedezék amit illene a MG-nak ellérnie. Így ténylegesen lesz értelme is a fedezéknek :)
  • csokikutya
    #1896
    Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek! Szerintetek megnöveljem-e a part hosszúságát a tenger és a a védelem között?
    kép
  • cohors
    #1895
    Rendben, köszi az infót!...
  • raspoly88
    #1894
    megnéztem így kellene: localization/mission/single/4
    és a 4-esbe kéne berakni vmit
  • raspoly88
    #1893
    úgy kell megcsinálni asszem hogy a locations mappát kell létrehozni, és akk oda kell beírni hogy campaign meg mission név, szval azokat amik a játék menüjében lehet elérni a küldetéseket. és ak így ha aktiválod akkor elvileg ott kell majd lenni amikor elindítod a játékot. letölthető mission packokból leshetsz
  • cohors
    #1892
    Köszi raspoly az infót, de nem lettem okosabb...Hogy a túróba kell "úgy csinálni", hogy módként induljon?. Ugyanis, hiába másolom át a "mód" könyvtárba és aktiválom, nem történik semmi. Más mód ilyenkor már simán indul...
  • raspoly88
    #1891
    akkor nem lehet menteni mer már élesben megy. ha menteni akarsz csibáld meg úgy hogy modként induljon a játékban és akkor már lehet