225



  • Prince23
    #65
    ??
  • Nathan66
    #64
  • Prince23
    #63
    Egyébként ha kipörgettem az angolt, felteszem újra németül. Az sokkal jobban megy. Már mint kiejtésbe. Kiejtés nagyon fontos.
    HOSZTÁJl (bocsi, csak gyakorlom:))
  • tomcsa4
    #62
    Igen, igazad van. Rosszul tudtam. Hosztájl a helyes.

    Belenéztem, nagyon jó. Mirror's Edge volt az utolsó játék, mellyel játszottam eddig, de ez a gém nagyon faszán sikerült.

    Év RTS, sőt, a 2008-as felhozatalt is leveri nálam.
  • Seth
    #61
    hosztájl
  • Hellsing47
    #60
    én meg hásztájl-nak ejtem
  • Prince23
    #59
    Amúgy látok a kommentek alapján nem nagyon szeretitek a gémet? netán nem megy az angol tudás? :D vagy még túl korán van.XD
    amúgy a küldetések elég rövidek, de viszont sok van belőlük.
  • tomcsa4
    #58
    One meg ván.
  • tomcsa4
    #57
    Úgy tudom, hogy hásztil.
  • Prince23
    #56
    Kipróbáltam én is. Eddig biztos, hogy néálam ez az ÉV rtse, eddig :D

    a hostile szót pontosabban hogy jkell kiejteni?
    (hásztál, hosztil)
    one-t ugye "van"-nak ejtsük?
  • Hellsing47
    #55
    de..veszel egy hangkártyát
  • balee4
    #54
    ez ok, köszi, de a gyakorlatban milyen ez érdekel:D
  • Eagle16
    #53
    Szerintem azért mert a képfeltöltő oldal ahová fel lett rakva, most éppen nem megy...
  • Prince23
    #52
    Nem tudja vki, hogy miért tűnt el a fejléckép?
  • Bmx01
    #51
    kb:
    Rendszerigény:

    Minimális rendszerkövetelmények:

    * Windows XP (SP2) vagy Windows Vista (SP 1)
    * Intel Core 2 Duo E4400 vagy AMD Athlon 64 X2 6000
    * 1 GB RAM (XP) vagy 2 GB RAM ( Vista)
    * 256 MB-os videókártya (DirectX 9.0, Shader Model 3.0)

    Ajánlott rendszerkövetelmények:

    * Windows XP (SP2) vagy Windows Vista (SP 1)
    * Intel Core 2 Duo E6600, Core 2 Quad Q6600 vagy AMD Phenom X4 9850
    * 2 GB RAM (XP/Vista)
    * 512 MB-os videókártya (DirectX 9.0, Shader Model 3.0)
  • balee4
    #50
    Gépigénye milyen?
  • zso23
    #49
    Ja bocs! Rákerestem a lapodra és neked csak 3 csatlakozód van ahogy azt írtad is, fogalmam sincs mi van ilyenkor. Amúgy a rózsaszínűbe kell dugni a mikrofont.
  • zeus89
    #48
    akkor a #40 nincs megoldás?
  • Prince23
    #47
    Nem kötelező

    Végre elérkezett a nagy nap! Az UbiSoft programja PC-re is megjelent. Tom Clancy legújabb játéka a nem túl távoli jövőben játszódik, ahol már kirobbant a harmadik világháború.

    2016 – a Föld olajkészlete kritikus
    2017 – az atomháború vége
    Az oroszok milliárdokat költenek felfegyverkezésre, és a Föld legnagyobb hadseregével állítanak elő. Nem sokkal később megalakul az Egyesült Európai Államok szövetsége, melynek célja a fenyegető orosz elvtársak visszaverése.
    Az USA létrehozza a magas technikai alapokon fekvő műholdas űrtechnológiát, amivel talán képesek lesznek megvédeni civilizációnkat a végső kipusztulástól…
    2020 – III. világháború kezdete

    Játékmenetét tekintve -mint már tudjuk- RTS-re kell számítanunk, melynek különlegessége a hangvezérléses irányítás lesz, az úgynevezett VOICE-KOMM.
    Ennek függvényében ajánlatos headsettel végigjátszani a küldetéseket, mert óriási játékélményben lesz részünk.
    Parancsnok, headset-re fel!

    forrás: GAMEPOD
  • reaper4
    #46
    ez 1 sima elosztó. nem hiszem, h működne vele, hiszen ha mikrofonként használod akkor bemenetként funkcionál az adott aljzat, ha viszont hangszórónak használod akkor kimenetként. vagy ez vagy az.
  • zzeN
    #45
    kipróbáltam, szerintem is egy kalap sz@r...
    legalább lehetne normális RTS nézetből játszani, nem az h a kamera követi mindig az adott kijelölt egységet...
    amikor felrobban egy tank, simán kivehető h a tűz 2D-s, elég sz@rul néz ki, számomra nagy csalódás lett a game:(
  • STREEX
    #44
    Nekem az lenne a kérdésem hogy kötelező e a mikrofon vagy anélkül is lehet remekül irányítani?
  • zeus89
    #43
    ezt melyik szinűbe kell bedugni?! pontosabban majd mit mibe?! mi ennek a kütyünek a neve?! :-D
  • zso23
    #42


    Ez a játék egy nagy rakás sz.r!
  • zso23
    #41
    Venned kell egy ilyet:
  • zeus89
    #40
    sziasztok! gondba vagyok!!!! Segitsetek pls.!!!

    Van egy P5N-E SLI alaplapom és persze egy 5.1 hangrendszerem is van! igy mind a 3 bedugó el van foglalva :( nincs hova bedugjam a microfont ... hogy lehet megoldani, hogy a microfont is bedugjam és az 5.1 is menjen?! ..
  • zso23
    #39

  • Wanted
    #38
    Én úgy tudom, hogy ez a hanggal történő vezérlés csak a konzolos verzióban van.
  • zso23
    #37
  • Eagle16
    #36
    Na erre a hanggal irányítós dologra én is kíváncsi leszek...képek alapján jónak néz ki, remélem minél előbb jönnek az sg-sek képei is :)
  • Prince23
    #35
    Headsetre fel!
  • Shep
    #34
    Várjuk a képeket, véleményeket.
  • Hellsing47
    #33
    már kint is van =)
    6.72 GB
  • Prince23
    #32
    A Tom Clancy's Endwar megjelenésével, lehetőséget kapunk, hogy kipróbáljunk egy másik nagyszerű Tom Clancy játékot.
    Ha előrendeljük az Endwar-t, akkor kapunk mellé egy másik impozáns címet, mégpedig a Ghost Recon Advanced Warfighter-t, amivel az előrendelés után egyből játszhatunk is.
    Egy kis történet az Endwar-ról:
    Átélhetjük a lenyűgözően izgalmas életét egy katonai vezetőnek, amint győzelemre vezeti csapatait a Harmadik világháború online csatáiban. Vezesd a U.S Joint Strike force-t, a European Enforcers corps-t vagy akár az Orosz Spetsnaz-t az örökös háborúban.
    Készítsd el a saját sereged, csinálj stratégiát és zúzd szét az ellenfeleidet!
    Tom Clancy's Endwar PC-s verziója Február 25-én fog megjelenni világszerte.

    Gamepod
  • Prince23
    #31
    Közeledik a megjelenés

    IGN
  • Prince23
    #30
    Pedig nem is olyan hú de szép. A textúrák eléggé silányak. nem értem minek ide Phenom 4x
  • The Protector
    #29
    Kezdhettek gépre spórolni barátocskáim.
  • Prince23
    #28

    A Tom Clancy nevével fémjelzett, hangvezérléssel is megáldott stratégia végre kimutatta foga fehérjét, itt a rendszerigény!
    Gondolom nem csak én voltam félelemben a stratégia PC-s portjának gépigényét illetően, hiszen, ha nem is egy világszenzációs alkotásról beszélünk, mégis a Tom Clancy által kreált (nevével jelzett, rá jellemző - ]{redenc) politikai fordulatok, háború, hangvezérlés, továbbá az Unreal 3 motor hajtotta megjelenítés sokat nyom azon a bizonyos latton. A valós idejű stratégiában rengeteg tereptárgy mozgatható, rengeteg effekt és megannyi részletes textúra van jelen, mégis azért sikerült nem oly messzire rugaszkodni az elvárhatótól, tehát a gépigény a következő:

    Minimális rendszerkövetelmények:

    * Windows XP (SP2) / Windows Vista (SP 1)
    * Intel Core 2 Duo E4400, AMD Athlon X2 6000 vagy jobb
    * 1 GB RAM rendszermemória (XP esetén), 2 GB RAM ( Vistán)
    * Videokártyából 256 megabyte, Shader Model 3.0-val -- ahogy egy unreales játéktól elvárhatjuk.

    Ajánlott rendszerkövetelmények:

    * Windows XP (SP2) / Windows Vista (SP 1)
    * Intel Core 2 Duo E6600 -- Core 2 Quad Q6600, AMD Phenom X4 9850 vagy jobb
    * 2 GB RAM (XP/Vista) -- megint hozzáteszen, hogy 2,5 - 3 GB RAM ösztönzőbben fog az fps-mutatóra hatni teljesítmény tekintetében.
    * Grafikuskártyáknál 512 MB VRAM és szintén Shader Model 3.0 a tuti.


    Talán hardver-specifikáció téren ebből-abból újítani kell majd, processzorból talán annál inkább, összességében, ha mást sem hanyagolnak, egy viszonylag tűrhető porttal állunk szemben -- hogyha hihetünk az információ pontosságának, ami ritka, de a remény haljon meg utoljára. Megjelenés márciusban várható!

    Kiegészítés: az információ még nem nyert megerősítést, úgy, hogy a minimum és ajánlott specifikáció változhat!
  • TomDantes
    #27
    Ezt valaki magyarázza el...

    Intel Core 2 Duo E6600, Core 2 Quad Q6600?Higy mi van? Most 4 magos vagy 2 magos kell az ajánlotthoz?
  • Prince23
    #26
    Hivatalos gépigény!

    Minimum System Requirements:

    * Windows XP (SP2) / Windows Vista (SP 1)
    * Intel Core 2 Duo E4400, AMD Athlon 64 X2 6000 or better
    * 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM ( Vista)
    * 256 MB DirectX 9.0-Graphics Card with Shader Model 3.0

    Recommended System Requirements:

    * Windows XP (SP2) / Windows Vista (SP 1)
    * Intel Core 2 Duo E6600, Core 2 Quad Q6600, AMD Phenom X4 9850 or better
    * 2 GB RAM (XP/Vista)
    * 512 MB DirectX 9.0-Graphics Card with Shader Model 3.0