854
  • grebber
    #574
    Legtöbb esetben hiába célzok bárhova 90% hogy a lábaival kivédi a lövést! Ezért veszik oda minden lőszerem.
    De nem érdekel mivel már a 3/4-énél lehet eddig nem volt különösebb bajom a hiányokból.Max egy főellenséget 30. nekifutásra tudok csak megölni!
  • kirol
    #573
    És így csinálod:

    Needler


    Négylábú humaoid, végtagjai helyén éles pengékkel (hajaz a SH3 Pendulum-jára)

    Első feltűnés: Grand Hotel liftje

    Stratégia: ajtókon nem tud átjönni / a feje a legsebezhetőbb pontja (2 lövés)
  • grebber
    #572
    Én gy játszok harcok esetén amiért elfogynak a dolgaim:

    -előttem nővérek hegyekbe (4-5 is akár) semmi gond késsel lezuzom őket nem veszítek életerős semmit sem.
    -jön pl 1 kutya semmiség késsel lebálom talál kicsit belémkap de nem számottevő
    -jön 2 kutya na itt már lőszert kell pazarolni rájuk mivel ha késsel csapkodom egyiket a másik addig széjjeltép és fogy az életerőm és medkittel kéne gyógyítanom magam.
    -jön a pengés lábú ezt csakis shotgunnal tudom leteríteni vagy pisztollyal ha nincs lőszer akkor cumi mert elfogy összes medkit meg lötty amim van és ha sikerül lezúznom nincs nálam semmi.

    Szal ilyenek a harcaim.Most mentem hajóval Silent Hillbe szintén no medkit és lötty.
  • k700ierika
    #571
    ja bocs elfelejtettem...
    AMD Athlon 64 X2 5200+
    Ati Radeon HD 2600 XT
    2x 1 giga ram
    xp sp3 fut rajta.
  • Shep
    #570
    Azért nem ártott volna valami konfigot írni, hogy min próbálod futtatni, lehet előrébb lennénk.
  • k700ierika
    #569
    sziasztok!
    játékot telepítettem. elindításnál a következő üzenetet kapom...
    Az alkalmazást nem sikerült elindítani,mert a konfigurációja helytelen.
    Mi lehet a probléma?
  • Shep
    #568
    Nem tudom, ti hogy játszottok, de nekem 1 helyet kivéve mindig volt bőven gyógyító cuccom (igazából szérumom ott is volt) a végére meg megmaradt egy csomó cucc vagy 5 szérum 2 medikit meg 1 üvegcse.

    Lentebb be lett linkelve egy magyar nyelvű végigjátszás nézd meg.

    Ha jól emlékszem vissza kell menni az alagsorba és kinyitni az ajtót.
  • AmadeusHU
    #567
    Közben sikerült, de csak csalással, mivel semmi élet és legalább 100szor kellett a hátába baszni a pajszert hogy utána még még gyorsabb legyen és még ugyan ennyiszer megcsinálni vele. Komolyan mondom meglátszik hogy enem a régi fejlesztők csinálták. Most megint csak forgolodok, mert elakadtam mikor visszakell menni a házba hogy a buherált késsel amit találtam azzal kitudjak nyitni egy ajtót, de szinte minden út levan zárva a ház ajtaja meg bevan drótozva. Hogy lehet bejutni?
  • radeer
    #566
    Sziasztok.

    Elkészült a Chips & Cola magazin 4.száma. Ebben található Call of duty: World at War és Silent Hill:Homecoming videóteszt.

    Chips&Cola magazin 04 ( COD:WaW és Silent Hill:HC videótesztekkel)

    Mindenkinek jó szórakozást kívánok!
    Aki nem láttam még nézze meg az előző számokat is az oldalon.

    Felhívás : Jövő heti podcast 04 rádióműsorhoz Silent Hill:Homecoming témában várom riportalanyok jelentkezését akik szívsesen beszélnének a játékról.
  • grebber
    #565
    Csapokodot lábait amig le nem válik össze procelán róla.Mindig lerogyadozik és akkor meg a kezéről kell eltávolítani majd bejön az egérkattingatos móka akkor meg a hátáról.Ha fasza volt akkor mintha meghalna de nem felkel és 4 kézláb mászik felmegy plafonra és rád akar ugrani na így is kell neki bár ütés és egeres móka és vége!
  • Shep
    #564
    Nem csak a lábát, az összes testrészéről le kell verni a páncélt, csak utána lehet megölni. (nem a hátára ugrik az majd egy másik szörnyél lesz, ezt rosszul írtam :))
  • AmadeusHU
    #563
    Ezt írtam le, hogy már egy csomószor megcsináltam és még mindig nem alar megdögleni? Hányat kell a hátába beleverni hogy megpusztuljon?
  • Shep
    #562
    mikor a földre esik közel mész és ütöd kb. előjön majd az egérgomb nyomkodó ikon és akkor a hátára ugrik a csóka
  • Attelee
    #561
    hogy csináltad h tovább ment?
  • AmadeusHU
    #560
    A porcelánbabát hogy kell végleg kinyírni? Már úgy húszezerszer megfeszegettem a hátát mikor 4kéz lábra esett de nem akar megdögleni. Hanyatt esni meg nem akar hogy a mellét is megvakarjam
  • Shep
    #559
    Majd lesz mentés a temetőben.
  • Csibusz
    #558
    Szia, lehet hogy Janinak jól válaszoltál, de az én kérdésemet nagyon félreértetted, nekem egyből ment a távirányítós garázsos dolog... meg a temető is.. nekem csak az a bajom h a Nightmare pályán az utolsó SAVE óta egyetlen mentőpanelt se tatáltam.. Össz Silent Hillt végigvittem, szóval nem vagyok kezdő:)
  • Yaken666
    #557
    HÚHÚÚÚÚ.....Nem ragadt be a csávóm, végre tudok haladni tovább.
  • gregtom6
    #556
    Azt hittem, hogy a proci, de az Underworld fórumában a videokártyára és driverekre gyanakodtak. A Silent Hill a Tombtól sokkal jobban akadt a tolókocsis résznél, amikor meg in-game lett, nem is mutatott képet. Most olyat csináltam, alapgyorsításról kikapcsoltam a hardveres gyorsítást a hangról, így már 1,2 sec helyett csak 6,7 sec-ként akad meg a játék, valamint az első in-game jelenet is látható lett, és amikor megáll a kép, a hang is megszűnik, nem akad, csak ha megint megindul a kép, akkor megy a hang megint. Fraps-al megnéztem, mind2 játékban 25-30 FPS-el fut lazán, amikor épp nem akad be.
  • DarkSector
    #555
    Mindig először a fenti csavarok közül kell kijelölni 1-et majd az alsók közül.
  • DarkSector
    #554
    kijelölöd a sárga fenti végét, majd lent az üres véget...
  • balee4
    #553
    én a sárgát nem is tudtam mozgatni...
  • DarkSector
    #552
    sárgát helyére, és piros kék fordítva.
  • DarkSector
    #551
    pengelábuaknál kiakadtam, és hibernáltam egy kis időre.
    addig nyomom Dead Space-t, mert 6-os missziónál vagyok, és már 5óra tiszta játékidő elment rá!!!
    :P
    És asszem 12 missőn van összvissz.

    Háát és ez középső nehézségnél van.
    Lehetetlen fokon még szarabb lesz majd :P De megcsinálom, ahogy a resiket.
    de silentet biztos nem fogom bevállalni. elég lesz egyszer majd...
    :P
  • balee4
    #550
    elakadtam itt:



    4 drót már a helyén van, a sárgát hogyan tudnám a megfelelő pozícióba helyezni?
  • HardStyleZ
    #549
    Dark, te hol jársz már?
  • DarkSector
    #548
    Én se tudtam.
    csak rákerestem... (jobbegér -> search) :P
  • Shep
    #547
    Hát használni kellene a távirányítót nem? :)
  • gregtom6
    #546
    help!!! #536
  • jani69
    #545
    lehet hogy nagyon béna vagyok de hogy tudok bemenni a garázsba
  • jani69
    #544
    köszi
  • grebber
    #543
    Kell hozzá üzemanyag amivel beindul a szivattyú.
    Kimész a házból bemész a garázsba ott lesz a "flakon" neki.Majd a kerítés a repedésen átbújva meg kell keresni a kamion amiből tudsz szerezni üzemanyagot!
  • jani69
    #542
    tudna valaki segíteni?
  • jani69
    #541
    sziasztok! ahol a csajjal beszéltél ott menj tovább és lesz 1 ház oda be tudsz menni ott lehet menteni.a pincébe hogy szívattad le a vizet?
  • HardStyleZ
    #540
    már ott tartok amikor a Fitch bosst kell leölni de amikor rá húzok 1et a baltával megdermed és eltűnik, tudna vki segíteni h hova?
  • grebber
    #539
    Na nekem nem volt semmiféle hiba gond nélkül kijutottam a házból!
  • Radian
    #538
    Az alkalmazás inicializálása nem megfeleő(1xc0000000d),vmi ötlet?
  • Csibusz
    #537
    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy a nightmare után, mikor beérek a városba, elmentem anyuhoz.. leszívattam a vizet az alaksorban, kimentem a hátsó udvarba, át a temetőhöz.. de nem találok egy mentéspontos sem.. Why? Előre is köszi
  • gregtom6
    #536
    Hy everybody! Mitől van az, hogy a Tomb Raider Underworld és a Silent Hill Homecoming is ugyanúgy akad, ha fordatom az egeret, a kép megáll 4,5 másodpercre, és a hang meg ismételgeti magát? Ha megállok egy pontba, akkor tökéletesen fut akadásmentesen a játék. A gépem GeForce 7600 GT, AMD Athlon 64 3500+ 2,2 Giga ram. Amúgy a múltkor még egy videó lejátszásakor is ugyanezt csinálta, de azt csak 1x. PLS HELP!!!!!!
  • EricDraven
    #535
    Ati X1950 pro kártyám van miután leszedtem a fixet hogy elinduljon a kamionos átveztető után hibaüzenettel kidob a játék, úgytudom hogy ez a kari elég a játékhoz, esetleg valami ötlet?