854
  • grebber
    #614
    Nekem csak 2 pályával ez utáni mentésem van a Börtönből.
  • strebacom
    #613
    Na tényleg, akkor jól állítottam be(?)...Neked nincs mentésed??
  • grebber
    #612
    Akkor kérlek szépen neked is ennyi volt a game hacsak nem ad valaki mentés a házon kívülről!
    Ez egy bug sokaknak nem megy tovább innen a game!
    Nekem szerencsém volt és nem volt gondom!
  • strebacom
    #611
    Segitsetek már légyszi hogyan kell ez a qrva órát beállítani, összevissza, megy hiába állítom 2óra 06-ra semmi nincs:
  • strebacom
    #610
    Óra???
  • bogyoka
    #609
    Köszönöm szépen, így már sikerült:D
  • strebacom
    #608
    shift
  • bogyoka
    #607
    Buta kérdésem lesz most, a kés a kezemben van de bármit nyomok nem használja, már néztem a Control menüben is, és amit írnak ott nem reagál, mit nyomjak, hogy leszúrjam az ellenséget?
  • strebacom
    #606
    Én is Az ATTIC-nál vagyok de nem tom hogyan kell beállítani az órát, illetve az tudom hogy mire(kettönullahat-ha igaz?),de hol kell állni a mutatóknak a kicsinek a nagynak, a mp-perc mutató állítható,segitsetek,köszi!!!
  • bauer15
    #605
    helló The Attic résznél tartok ott is amikor a késeket kell már a helyükre raknom.és mikor le akarom venni a kést a falon lévő tálcáról valamilyen felülnézeti képet vág be és levesz egy rajzot utána pedig az embert nem lehet mozgatni csak nézelőpdni vele.
    volt valakinek ilyen gondja-m?
    vagy valaki közvetlenül utána tudna adni mentést?
    köszönöm előre is.
  • strebacom
    #604
    Sikerült...de nem volt könnyü...
  • Shep
    #603
    A fejsze jobb erre a célra.
  • strebacom
    #602
    Mivel kell ütögetni, a fejszével vagy a fesz.vassal??
  • grebber
    #601
    Nem bug az!

    Ütögetni kell a lábait addig amíg le nem válik róla az összes porcelán.Ha ez megvan akkor fog lerogyni.Innentől kezdve a két kezéről kell leverni a porcelánt!
  • strebacom
    #600
    Driver volt....most fogom feladni...ott tartok, mikor azzal a nagy babával kell küzdeni, de nem akar meghalni sehogyan sem, vagy 20-szor belevágtam már a vasat mikor a földre rogy, nyomkodom az egeret ahogy jelzi, de mindig felugrik, mi ez valami bug???
  • DarkSector
    #599
    Jah. azért.:P
  • strebacom
    #598
    Köszi...de fenn van és mégis nincs hangja miért?? Vagy azért mert "silent"!?
  • Kandurex
    #597
    Közvetlen link a novemberi dx -hez
  • ruleyB
    #596
    Sajnos nagyon sokan mondják, hogy nincsen hang :( Én szerencsére ezt nem tapasztaltam, mert konzolon játszottam. De mindenféleképp derítsétek ki a hiba okát, ugyanis a hang és zene nélkül a SH csak félkarú óriás :)
  • Kandurex
    #595
    legújabb dx hiányzik, nekem is ez volt, tedd fel a novemberit (directx_nov2008_redist.exe - 86,2MB)
  • strebacom
    #594
    Az mitöl lehet hogy feltettem a játékot, de nincs hang???
  • Kandurex
    #593
    értem én,..de így meg állandóan bekapcsolt lámpával közlekedek :p
  • grebber
    #592
    Nemigazán!Hát lesznek "világosabb" részek de ez a Silent Hill gamek sajátos hangulatát adja. Köd ,sötétség stb.
  • Kandurex
    #591
    huh, elég sötét ez a játék, majd lesznek világosabb részek is? pl,. nappal? :)
  • Shep
    #590
    Nem értem miért mindenki a pengelábuakon akad fent, szerintem attól már csak láb nélküli karmos izék könnyebbek, pl. a kutyák, nővérkék meg a pallosfejűek engem sokkal inkább beszivattak. Jó mikor 3 kardos jött az azért kemény volt, de nem annyira.

    A hangulat tényleg ott volt, de valahogy a történet szerintem már régen kifújt.
  • RUDKO
    #589
    Sziasztok. nekem már az elején lefagy és a hang is csak bug. már állitottam a felbontáson de ugyan az. Pedig a többi játék simán megy. ÿ(call of duty, tomb raider, nfs,fallout 3,) szoval nem értem.
  • DarkSector
    #588
    Iegn én is ezt éreztem.
    Viszont most a pengelábúaknál beadtam a bizonyítványomat.
    Majd lehet erőt veszek magamon azt nyomaton tovább.
  • ruleyB
    #587
    Kb 20 perce fejeztem be a játékot... Körülbelül még 10 percig csak ültem, és bámultam a menüt... Emberek... Én óriási SH fan vagyok, és... nem is találok szavakat... Az utóbbi 4 napban átéltem újra, amit anno a Silent Hill 2 esetében. Lehet, hogy csak azért, mert egyedül, a sötétben, és egy jó minőségű fejhallgatóval játszottam, de ilyen mértékű szorongást nagyon régen tapasztaltam... A történet.. Isteni. Én voltam az első, aki a pokolba kívánta a 4. részt, a 3. sem tetszett, de most újra azt gondolom, hogy a Silent Hill fénykorát éli. Egyet kérek mindenkitől: Ne azt lessétek, mibe köthettek bele a játék alatt. Próbáljatok meg végig ésszel játszani, és élvezzétek ki ezt a pár órát. A következő 1-2 hétben feldolgozom a történetet, és megpróbálkozom a nehéz fokozattal is. Jó játékot. Azt hiszem, ma nehezen alszom el :)
  • grebber
    #586
    Börtönben vagyok jönnek a pengéslábúak.Mondom szereztem némi medkitet meg löttyöt kiprobálom ellenük a fejszés harcot hát nem igazán jött be miután a 2. löttyöt használtam el 1 pengésnél shotgunnal lelőttem a francba.
    Majd következő helyiség 2 jön egyszerre elővettem a pisztolyt és a kettőt lelőttem pillanatok alatt asszem 8 töltényt vett igénybe! :D
    Csak hát ugye a lőszer is véges sajnos :(
  • kirol
    #585
    Nem értek veled egyet. Óriási különbség van a kihívás és a frusztráló helyzet között.

    Utóbbi: Ha érthetetlenül meg van nehezítve a dolgod, és már ezredszer csinálod, de csak nem sikerül, pedig nem rajtad múlik igazán.

    Előbbi: Rohadt nehéz legyőzni, megmurgyelsz 1000x, de 1001.-re rájössz, hogy hoppá, ez a gyenge pontja, és ezután már játsznyi könnyedséggel ki tudod nyírni, és boldogan mész tovább, büszkén magadra, hogy megfejtetted, és nem csak az agyatlan gombnyomogatás jött be 1001-edszerre.

    Szerintem!
  • Lowosan
    #584
    Valaki nemtudna egy mentést valahova feltölteni az attic pálya környékéről?Nagyon fontos lenne
  • DarkSector
    #583
    Fejét is védi a lábaival az a baj.
  • Shep
    #582
    Hát akkor te ilyen mazohista vagy értem én :)
  • grebber
    #581
    Nem tépem.Annyira nem tud game felidegesíteni.
    Mondom most sincs semmi medkitem löttyöm azt vigan elvagyok kb 3 mili életerővel jöttem ide meg is ölt valami lény.De legalább ugyaninnen fél életerővel folytatom mert addig felölti mindig :D Szal jóvagyok.
  • Shep
    #580
    Hát de ha a végén már a hajad téped akkor azért elgondolkodtató :)
  • grebber
    #579
    Nem mert ezt hívják kihivásnak amikor semmi plussz nélkül szinte úgy csinálod meg.
    Ezt eddig mind a 2 főeelenségnél így volt de ez a 2. sokkal tovább tartott :D
  • Shep
    #578
    Én is jártam így, hát ez van, sajnos.
  • Shep
    #577
    Hát én nem lőttem senki, kivéve a nővérkéket 2 golyó elég nekik, a bunkókezű nagy akármiket, meg néha a pörölyfejű izéket, a kardlábúakat mindig fejszével csapatam agyon, a lőszert leginkább a föellenfelekre tartogattam (de minek?) az elhajolást/elugrást sűrűn kell használni és kész, mondjuk piszok kemény az biztos, ha egyszer belendülnek nincs esélyed, de mondom nekem a medicuccal sosem volt gondom.
  • Csibusz
    #576
    Köszönöm:) De ne tudjátok meg.. kicsit se cseszte fel az agyam.. szépen átvittem Nightmare pályát és utána.. hosszasan sétálgattam már a városban is.. és le kellett tennem tálcára a játékot kicsit.. visszatettem... és kilépet.. na mondom de yoo:S Mert ugye a mentést még nem találtam meg, de köszi, mostmár akkor csak meglesz:)
  • kirol
    #575
    És még nem kötötted fel magadat?
    30x nekikezdeni. :D