854
  • wedge31
    #654
    Az a cikkiró egy hülye farok egyáltalán nem könnyü a harc ,söt.
  • minimize
    #653
    "SHERIFF’S STATION"-től egy mentést dobna valaki?
    kilépett a videó előtt(az első Bossfight után), azóta állandóan a Hotelbeli mentésem adja be. Köszönöm!
  • kirol
    #652
    Én még nem játszottam vele, várnám a magyarítást, amit szerintem azóta se csinál senki. :(

    SG.hu
    "Intelligencia, nehézség: Nehéz szinten is túl könnyű, az új harcrendszerrel Rambóként irthatjuk a szörnyeket, akik mindig látványosan jelzik, ha éppen támadásra készülnek. Ráadásul az MI hajlamos butaságokra, és néha beakad a falba."

    Akkor ti hogy küzdötök annyit a szörnyekkel? Meg másoktól is ezt hallottam. Itt megy Rambózik a cikkíró.
  • maxy99
    #651
    Hello Imperat!

    Na az a helyzet, hogy itt a fórumban nemnagyon szeretnek az emberek válaszolni erre a kérdésre! Nekem még senki nem irt választ a kérdésemre pedig már kb. 2 hónapja itt van!
    Az a lényeg ha integrált a hangod akkor frissitsd a drivereket! pl.:Realtec HD Audio akkor a 2.09 es driver lesz a jó.
    Ha pedig nem integrált akkor a bioszban kapcsolj ki mindent ami az integráltal van kapcsolatban, mert ha bevan kapcsolva valami a játék akkor az integráltra generálja először a hangot (hiába nincs!) és ezért lehet, hogy recseg, csúszik vagy nincs hangod.
    Sok sikert!
  • Imperat
    #650
    Hello emberek!

    Olvasgattam a fórumot és láttam másnak is akadt gondja a hanggal. Nekem az a problémám, hogy az átvezető animációknál elkezd recsegni minden, totálisan belassul az egész főleg a kamionos jelenetnél... és utána miután betölti a játékteret az ingame utána játsza le a hangot amit volt az átvezetőben. Nos esetleg talált valaki már valamilyen megoldást arra, hogyan lehet a hangot megoldani? Vagy kéne várni valami patch szerűségre???
  • DarkSector
    #649
    jah nemgond.
    én maradok xp-n.
  • grebber
    #648
    Az a lol amiket mondasz.Köze nincs a készhez.Jővő év elején lesz csak béta teszt. Utánna még olyan 3-4 hónap ha nem több azt akkor lesz csak KÉSZ!
  • DarkSector
    #647
    jah megnéztem egy képet róla.
    ennyi elég volt, meg hogy a vista után kb fél évvel kész is lett.
    LOL
  • strebacom
    #646
    Csak hiszed, próbáltad már??
  • bogyoka
    #645
    már sikerült, mindig ha beírok, utána sikerül:D
  • bogyoka
    #644
    Próbáltam megkeresni, mert valahol olvastam itt, hogy hogy kell bekötni a drótokat a liftnél. Meg tudná valaki mondani, hogy kössem? Már szórakoztam vele, 3 lámpa ki is gyulladt, de még nem jó.

    Segítséget előre is köszönöm ha van:))
  • grebber
    #643
    Nem tudtam nem is érdekel már hozzászoktam.
    Még az a szerencse hogy csak a vége fele vannak azok a dolgok amik kellenek a befejezésekhez szal ha minden meg akarjuk nézni akkor nem kell mindig full elölröl kezdeni csak az első lehetőség előtt menteni kell és majd azt kell visszatölteni.Lézer fegyóval úgysincs semmi ellenállás.

    Vagy aki annak is örül hogy 1x a végére ért annak youtube :D (én nem ilyen vagyok mert jó a game)
  • bogyoka
    #642
    már megtaláltam a baltát:D
  • bogyoka
    #641
    Segítséget szeretnék kérni.

    Most értem Silent Hill-be nem tudok sehova menni, Josh-t látom a Grand Hotelben de be van deszkázva, semmi más szerszámom nincs, csak a vasrúd, kés, és pisztoly van nálam.

    Mit kell csinálnom?
  • gregtom6
    #640
    Hy mindenki! Nekem is ugyanaz a baja. Ugrál a hang, a kép megáll pár sec-re, és utána pár másodpercig megy a játék 30 FPS-el. Utána ugyanez. Mi miatt??? Meg tudtad már oldani??
  • DarkSector
    #639
    win7=pachelt vista
  • Louis Cyphre
    #638
    A Hospital ending-et csináld meg és megfogod érteni azt amit ott a fater mondott!
  • grebber
    #637
    Valaki aki fullra vágja miről szól a game leírhatná esetleg Spoiler keretein belül.
    Mert nagyját értem csak pl azt nem hogy amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kikötözött faterral beszélünk és mondja hogy nem is vagyunk voltunk katona.(Mindenesetre szépen kettévágja a piramisfejű :D)

    Azt a részt sajnos nem igen értettem.
  • grebber
    #636
    Ha végigviszem 2-odszorra a gamet akkor az ufos vég által kapott lézer stukker már nem lesz ott ahol kell lennie az ufos ending után ?
  • strebacom
    #635
    Szerintem nekem a Win7-el baszakszik de akkor sem teszek fel mást ez a legjobb oprendszer amit valaha is teszteltem...
    Ha nem hiszed próbáld ki!!
  • galik
    #634
    Köszi már megvan a you tube-on megnéztem
  • galik
    #633
    Segítsen valaki az atticnál vagyok megcsináltam mindent az órát is de medálokat akárhogy pakolom a kabátra nem történik semmi. Lehet hogy van még egy medál valahol? Én csak kettőt találtam. Egyett a dobozban, egyett egy bábún.
  • grebber
    #632
    Hehe ez érdekes a pók volt a legkönnyebb főellenfél ami van a játékban!
  • strebacom
    #631
    Én is végig vittem...volna de a végén a pók megölt és az utolsó mentéstöl töltött be ahol be kell állítani az ajtón a jeleket de hiába állítom be azt ami jó,kinyillik az ajtó ? NEEM... De már leszarom nem rossz játék de egy szar portolás az biztos....
  • grebber
    #630
    Na elkezdtem másodszorra.Az ufos end végett ott is figyel a lézer stukker végtelen lövési lehetőséggel (gyakorlatilag halhatatlanok is vagyunk e miatt) + a kőrfűrész de ez nagyon lassú.

    Most másik végkifejlettre törekszek azt mentek majd minden lehetőség előtt megnézem az összes véget majd!
  • zorrobomber
    #629
    A hatodik érzékben Bruce Willis is egy szellem!!!
  • grebber
    #628
    Igen elírtam 30 másodperc!
  • strebacom
    #627
    30 másodpercre gondolt...
  • METESTO
    #626
    Irigyellek hogy ilyen türelmes ember vagy és kivársz 30percet.Hacsak nem túloztál ezzelDDDÉn fél perc után nyomnék egy ctrl+alt+del combot.
  • ghost013
    #625
    Valaki tudna mentést adni az órás rész után???
  • strebacom
    #624
    Nem tom vistán nekem is csinálta a windows7-en viszont nem, nagyon jól fut minden, de a mentéseiddel nekem is csinálja ezt az akadást...na de sebaj...Nekem nagyon bejön a W7 pl. a Tomb.R.UnderW. Vistára kb.15 percig települt Win7-re 5perc se volt...És a betöltés pl a Tombr.nél szinte csak felvillan 1-2mpre a játék alatt...A többi játékot még nem néztem csak a Tomr, meg a Sil.Hillt...
  • grebber
    #623
    Nekem nemtudom mi a baj de van amikor akép 30 percre megáll majd továbbmegy :(

  • strebacom
    #622
    Igen!!
  • zorrobomber
    #621
    itt divat a spoilerezés?
  • strebacom
    #620
    Jók a mentések viszont a te mentéseddel nyomulva azt vettem észre, hogy sokáig tölt a játék, visszamásolva az én régi mentéseimet pillanatok alatt betölti és menti...szinte hihetetlen..de ez legyen a legnagyobb baj a lényeg hogy már a börtönben vagyok...
  • grebber
    #619
    Na a végére értem én is! Ufos véget kaptam.






    Amint elkészül a magyarítás örömmel ugrok neki még1x!
  • strebacom
    #618
    Nem baj köszi az a légyeg hogy ezt az órás bugot átugrottam és pont az óra után mentettél, hát ilyen szerencsét, mégegyszer nagyon köszi!!!
  • grebber
    #617
    Na fainak a mentéseim mi? Semmi med kit stb. Prisonos mentésnél már azért van medkit is 2 meg lötty is 2 meg szérum is megy pisztolyban töltények :D
    Attic után elég fosul álltam de ezt látod te is :D
  • strebacom
    #616
    Mondták nekem hogy az órát léptetni kell nem az egérrel állítani, melyik gombal lehet léptetni, és váltani a kis és nagym. között???
  • bauer15
    #615
    az órásnál nekem se m volt gondom hanem az utánna lévő résznél a késesnél lehetséges hogy az is bug?
    és talán lesz hozzáá majd javítás?