854
  • METESTO
    #694
    1magos gépen a gta4 szerintem vetítés feeling lehet...szerintem nincs nagy gépigénye amúgy én full a fullba tolom
  • METESTO
    #693
    dSector te kajak nő vagy?
  • Evin
    #692
    Csak hogy a legnagyobbat említsem: 1magos gépen nem megy. Pedig még a gta4 is elindul.
  • DarkSector
    #691
    már joideje.
  • grebber
    #690
    Szerintem semmi gond nincs a mostanival sem!
  • kirol
    #689
    Elvileg javított verzió lesz az eddigihez képest.
    Tudtommal február végén jön. Kb. 1 hónap.
  • METESTO
    #688
    Mert az miben különbözik a most játszható silent hill5-től?..és mikor jön?....valami linket dobhatnál róla ha tudszDDD
  • Danryu82
    #687
    Hy

    PC-re kijött már a játék???
  • kirol
    #686
    Inkább jöjjön már az EU verzió!
  • METESTO
    #685
    Készen lehetne már a magyarításDDDDaddig várok a végigjátszással
  • grebber
    #684
    Végigviszed a gamet az ufo befejezéssel és ott lesz a szobában.
    De lézer fegyver = Good mod kb szal csak szórakozásra jó.
    Én ezzel fogom végigvinni ha elkészül a magyarítás
  • saca79
    #683
    Sikerült,köszi.egyébként nem is olyan rossz ez a game,egy kicsit nehéz irányítani de elmegy.a hangulatról meg annyit hogy egy párszor már majdnem hanyatt estem a székben.
    a youtube-on láttam hogy állítólag van egy lézerpisztoly amit meg lehet szerezni ha visszatérsz a szülőházadba,ott van az emeleten az egyik szobában.ez tényleg igaz vagy csak X-Box kiváltság???
  • saca79
    #682
    köszi próbálom
  • Dragooon #681
    hát pedig úgy kell csinálni.
    ha látod hogy csapni/ütni készül, akkor nyomkodd a space-t és ha ügyes vagy, akkor elugrasz előre.
    verd szét a lábait, utána ki tudod nyírni és helóviszlát
  • saca79
    #680
    elakadtam bakker! a hoteles résznél miután beszélgetek azzal az iszákos faszival jön egy ilyen nagy lógó fos.és van 3 kisebb,miután a kicsiket szétvágom baltával leesik a fő retek.na itt kezdődnek a bajok ugyanis az okosság azt írja vágjam le a kezét és majd szétpukkan de sajna a közelébe sem tok férkőzni már is kinyír.Valami 5let ????????
  • ffxi
    #679
    nem rossz
  • strebacom
    #678
  • grebber
    #677
    Na már hivatalosan is csinálják a magyarítást!
    Nem is tolom akkor tovább másodszorra még úgyis csak elején vagyok ott meg még kevés volt a szöveg és lehetett érteni is!
  • METESTO
    #676
    SH4nél jobb az irányítása sokkal...resi4nél viszont szarabb(de lehet ez is csak megszokás kérdése)..bár hogy joy-al milyen aztat nem tudom....valaki nem tud esetleg valami effektet hozzá amivel még kicsit dobhatok a grafikán?(így se csúnya max felbontáson maxon minden..de még elbírna viselni a szemem ennél jobb látványt is..amúgy meg boldog új évet..
  • bogyoka
    #675
    Engem is érdekelne egy kis csalás, csak egy résznél kérnék segítséget
  • Perszepeta
    #674
    Szevasztok! Csalásokat hogyan lehet aktiválni? Visszaolvastam, h vki ezzel vitt ki egy boss harcot. Tudom elég ciki, de a 2. boss harcnál órák óta szenvedek, életital sem elég, töltényem sincs szinte. Tudna vki segíteni? Köszi előre is, csak ennél a harcnál kellene :)
  • chooselee
    #673
    Resibe volt a 1-3 ig!A nagyrészt automatának mondható.
  • gregtom6
    #672
    Telefonra????? Lol, PS2-re és PSP-re jött ki, és szervesen tartozik a Silent Hillbe, az 1. rész előtt történteket dolgozza fel a 0.-dik rész(Silent Hill Origins)
    és ez azért az 5 számot kapta, mert folytatódik a sztori, de megjelenési sorrendben a 6.
    és help a #666-dik kommentemre pls.
  • grebber
    #671
    Automata célzás ezt honnan szedted?Resident Evilbe sem volt az itt se automata neked kell célozni!
  • KOVU
    #670
    ahham értem köszi ^^
    de akk ugy kérdem hogy amikor fegyverrel lőni kell akkor ugyan ugy automata a célzás vagy nekünk kell célozni? O.o
    (sry hogy lámáskodok ^^)
  • grebber
    #669
    Szerintem nagyon jó lett!Resident Evil 4hez nem tudok viszonyítani mert azt kezdetektől fogva gamepaddal toltam és semmi gond nem volt vele!
  • KOVU
    #668
    hali
    az lenne a kérdésem hogy milyen az irányittása ? O.o
    olyan mint a sh 4 ben vagy azért hasonlo mint a resi 4-ben
    elöre is thx ^^
  • kirol
    #667
    Ha ez igaz, akkor sajnos rossz topikba írsz! Látod mi van fent?
    Ez a SH 5 topik. :D

    Az a 0. rész meg csak valami "telefonra" jött ki. :D

    Amúgy meg nem tudom. Én nem játszottam még a SH5-et. A TR hangja se akadt, bár nem is Realtek hangkarim van. Grebber mondott ilyesmit, neki ilyen hangkártyája van?
  • gregtom6
    #666
    Mitől van az, hogy a Silent Hill Homecoming akad, ha forgatom az egeret, a kép megáll 4,5 másodpercre, és a hang meg ismételgeti magát? Ha megállok egy pontba, akkor tökéletesen fut akadásmentesen a játék. A gépem GeForce 7600 GT, AMD Athlon 64 3500+ 2,2 Giga ram. Ha leveszem a dxdiagban a hang hardveres gyorsítását, jelentősen javul a helyzet, ritkábban csinálja ezt az akadást, de azért játszhatatlan úgy is.

    Ha felteszem a Tomb Raider U-t, amiben ugyanez volt a hiba, de ahhoz adtak ki egy patchet, tartalma ez is:
    - Graphics card stability:
    + Progress has been made towards addressing stalling on GeForce 6/7 series hardware.
    - Fixed compatibility issues with certain Realtek sound drivers which could cause crashes.

    Ha felteszem ezt a patchet, javulna a helyzet az SH-ban is??? Vagy van más módja h az SH hibáját kijavítsam????



    ui. Kirolnak: Nem csak a GSO szerint a 6. rész, hanem mindenki szerint a 6.rész a Silent Hill Homecoming, mivel van egy nulladig rész is(Origins).
  • grebber
    #665
    Szerintem nem volt vele semmi gond!
  • csabika1982
    #664
    ja akkor ezért nem lehet még nyelvet választani már értem
  • wedge31
    #663
    Van rá esély de hogy élnek is vele az kérdés ,mindenesetre a hangokon mindenképp kellene egy kicsit csiszolni.
  • kirol
    #662
    "A Konami először szeptemberre időzítette kontinensünkön a Silent Hill hatodik epizódjának megjelenését, majd egy hónappal később hivatalos indoklás nélkül átcsúsztatta azt jövő februárra. Napra pontos megjelenési dátummal akkor nem szolgáltak, mindössze megjelölték a februári hónapot, ezen változtattak a mai nap folyamán. Hazatérésünk hajszálpontos napja február huszonhetedikére esik, ekkor vehetjük kezelésbe a (remélhetőleg) javított verziót. Az amerikai játékosok már szeptemberben lecsaphattak PlayStation 3 és Xbox 360 verziójára, majd novemberben Steam-en keresztül leszivattyúzhatták asztali rendszereikre is. A külföldi értékelésekben kapott hideget-meleget a Silent Hill: Homecoming, sokak véleménye és várakozás szerint Európába már egy vérfrissített változat megjelenését tervezi a Konami."

    A GS szerint már a 6. rész jön februárban. :D

    De az jó lenne, ha javítanának rajta. Szerintetek van erre bármi esély?
    Mert én még azóta se játszottam vele, szóval nálam simán meglesz ez még így febr. 27-is. Szóval érdemesebb majd azzal tolni.
  • csabika1982
    #661
    sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy német nyelvre át lehet-e állítani valahol a játékot
  • minimize
    #660
    megoldottam, "lejátszottam" újra az első Boss-al.
  • bogyoka
    #659
    értem, köszönöm, falrésen már átmentem, lefelé még nem.
  • minimize
    #658
    próbálj meg felfelé, meg itt-ott lefelé menni..:)nézz meg minden ajtót, falrészt.
  • bogyoka
    #657
    A hotelben mit csináljak? Már beszélgettem a törött ajtónál egy nővel, felmentem még egy emeletet a romoknál, és sehol semmi, egy ajtót nem tudok kinyit, zárva van.
  • minimize
    #656
    #653-ra valaki?!
  • DarkSector
    #655
    háát szerintem meg mindkettő.
    van 2-3 karakter, amit gecireszar kinyirni a többi meg röhelyes.