854
  • gregtom6
    #734
    Az előző eléggé akadt, jobban mint a Crysis, és a bik kiterjesztésű kisfilmei is...vmi köze van a hang hardveres gyorsításával, de ha kikapcsolom nem indul, ha alapgyorsításon van, akkor enyhén beakad.
    Beakadást értsd úgy, h megáll a kép néha pár secre, majd gond nélkül fut 30 fps-el...
  • grebber
    #733
    Miért az előző verzióval mi a bajod?
  • kirol
    #732
    "kivettek egy jó adag brutalitást"

    Ez mit takar? Hogy realizálódik ez konkrétan? Megtámad egy szörny szét kellene verni és hogy lesz kevésbé brutális?
  • gregtom6
    #731
    Hát akkor ennek így semmi értelme..... Vki nem tudná megoldani, hogy az erőszakos részeket kimásolni(ha az egy-két fájlt érint)és bemásolni az európai verzióba? Gondolom a fájlok ugyanúgy vannak, csak akkor át van írva/ki van vágva pár jelenet. Nem lehetne ezt megoldani vhogy???
    Talán én is kínlódni fogok vele, hátha összejön.
  • grebber
    #730
    Sajnos a "javított" európai verzió stabilabb és gyorsabb ugyan, viszont kivettek egy jó adag brutalitást, hogy ne legyen akkora magas a játék besorolása... Szóval ez a nagy helyzet...

    "A Silent Hill amerikai konzolos verziója már tavaly novemberben megjelent, azonban Európába még csak most került be a nextgen változat, ... az európai Atari felkérte a Konamit, vegyenek vissza az erőszakos részekből, hogy a tizenöt éven aluliaknak is el tudják adni a játékot...."

    Egyébként németeknél atom durván szétcenzúrázva jelent meg, Ausztráliában pedig totál betiltották - meg se jelent.
  • grebber
    #729
    Például miket sorolj fel párat?!
  • ricsa008
    #728
    azt nem tom annyi biztos hogy az előző 4gb körül volt ez pedig 5gb hogy felrakva mennyit nyom azt nem tom de egy probát megér már csak a SH név miatt is :D
  • Carloska
    #727
    Sok változás ez már vérfrissitve van magyarul azért késett mert javitásokat végeztek rajta sok dolgott!
  • METESTO
    #726
    TénylegDDDDD,,,,,,aki tudja konkrétan miben különbözik ez a verzió a régebbitől ossza már meg velem(ünk)
  • kirol
    #725
    Igen, de felrakva?
  • ricsa008
    #724
    remélem optimalizálás és hasonlól javultak ugyanis 1GB-val több mint az eddigi verziók
  • kirol
    #723
    Szép béka! Csak sok rajta a betű!

    Amúgy csak ideért akkor. Kíváncsi vagyok, vajon itt látszódnak e a karakterek, és min javítottak összességében.
  • Carloska
    #722
    Silent.Hill.Homecoming-ViTALiTY


  • kirol
    #721
    Megjelent 20-án az Eu-s verzió? Vagy mi van azzal?
  • Seth
    #720
    Sehol máshol nincs probléma, úgyhogy ezt kihagyom XD, ráadásul nem is biztos hogy az okozza
  • LMNO
    #719
    hangkártya vásárlása
  • Seth
    #718
    Sztok. Lenne egy kis gondom. Visszaolvastam és látom másnak is volt gondja a hanggal. Na nekem olyat produkál,de csak kizárólag átvezetőknél, hogy elkezd sercegni,majd totálisan eltorzul a hang,végül elcsúszik a képtől, de az meg elkezd akadni, hogy beérje a hang XD,aztán ha már nem bírja tovább,akkor leáll mindegyik. Szóval kizárólag az átvezetőknél, és akkor is úgy fél perc után,addíg normálisan megy. Hangcsiholóm az alaplapi Realtek High Def, frissítettem legújabb driverrel, próbáltam a hardware-es gorsítással vacakolni, directx-et frissíteni,felbontással,grafikával variálni, semmi változás. Ötlet ?
  • rambuu
    #717
    cs...

    Segítene nekem valaki???

    Ezt a Porcelán baba Boss-t, csak a Pajszerral lehet kinyírni? Mert én azt valahol elhagyhattam, me nekem nincs meg...
  • Maxtreme
    #716
    Láttunk már nem egy olyan esetet ahol a gfx nem igazán volt egyenes arányban a vasigénnyel :)
  • grebber
    #715
    És mire föl lenne? Ez a graf nem egy kimagasló semmilyen téren még 2007 ben sem lett volna az!
  • Maxtreme
    #714
    Én úgy gondolom hogy játékra, manapság már alap a 2 magos cpu..
  • Evin
    #713
    Ezzel vitatkoznék, meg 1magos géppel nem is lehet vele játszani.
  • Maxtreme
    #712
    Hát pedig ennek a játéknak a mai viszonylatokat nézve, abszolút nincs nagy vasigénye..
  • rambuu
    #711
    CS all!

    Ezt a Porcelán baba Boss-t, csak a Pajszerral lehet kinyírni? Mert én azt valahol elhagyhattam, me nekem nincs meg...
  • DarkSector
    #710
    nem én arrol beszélek, mikor monnyuk egy sm3-as játékot akarsz sm2.0-ás kártyával játszai.
    ott meg csak 1 választás van.
  • ffxi
    #709
    Kompromisszumot tudni kell kötni. Ez abban rejlik, hogy az ember mennyire tudja a gépe teljsítményét és ahhoz igazítja a beállításokat. Nem nagy tudomány.
  • DarkSector
    #708
    jah ne sértödj meg, de irtósokan vannak, akik nyomi géppel hiszik, hogy minden új játék el kell hogy fusson a gépükön.

    már sokszor ilyenekre kár időt fecsérelni.
    :S
  • Danryu82
    #707
    pffff

    Minimum gépigény 4200+. Akkor itt a probléma, mert nekem 3500+os a gépem.
    Ment egy darabig aztán akadozott a játék, sőt meg is állt utána. Fene ezt a nagy gépigényes játékokat!
  • Danryu82
    #706
    Hy

    Nekem lefagy a játék. A fokozatot kiválasztom és a szirénázás közben lefagy.
    Miért? Help!!!
  • grebber
    #705
    Hát akkor nem tudom nem volt valami nehéz kinyirni!

    Youtubon most néztem róla videót gyerek ott görcsölt a pisztolyokkal pazarolta a lőszert amikor ott volt nála a végtelen lézerfegyver lol.
  • LMNO
    #704
    De nem érted? :) Ezt magyarázom már 3 hsz óta
    Már leszedtem a porcelánt, mert tök vörös az egész de amikor beleqrja a fejébe a pajszert nem jön a round 2 hanem feláll és csapkodhatom tovább amíg megint le nem térdel és ez megy a végtelenségig
  • grebber
    #703
    Az a nyomkodásos rész csak akkor jön be már leszedted a testéről a porcelán réteget.Akkor odamész hozzá belekurja a fejébe a cundert azt akkor kell nyomogatni!Utánna jön a round 2.
  • LMNO
    #702
    Igen
    De amikor térdre rogy, akkor megjelenik, hogy nyomogassam a jobb gombot: nyomogatom
    utána hogy a bal gombot: azt is nyomogatom
    és ez után feláll, újra gyepálni kell, amíg megint térdre nem rogy és kezdődik előlről.
    Ezzel szemben a youtube-os videón amikor először térdre esik, akkor megtudja sebezni és átalakul
  • grebber
    #701
    Nem bug az.Előbb a lábairól kell leverni a porcelán borítást.Ha ez megvan akkor térdre rogy.Ekkor a két kezéről kell leverni a borítást.
  • LMNO
    #700
    Senki nem játszik már ezzel a sz*rral??
    Vagy senki nem emlékszik már erre a részre?
  • LMNO
    #699
    Megnéztem egy videót a youtube-on, és ott amikor térdre rogy, akkor egyből ki tudja nyírni.
    Én ott hiába nyomogatom a jobb és bal gombot, ahogy írja, nem döglik meg, hanem talpra áll...
    Ez vmi bug? Rohadt idegesítő
    Ráadásul utána még átalakulna és még tovább kéne ütni
  • bogyoka
    #698
    Én késsel csináltam és sikerül kinyirni, gyorsan nyomogatom a gombokat, és gurulok is egyet-kettőt.:D
  • LMNO
    #697
    Amikor odaadom a játékbabát a csávónak, és kijön a földből az a nyakigláb izé, na ott mit kell csinálni; mert vagy fél óráig gyepáltam, néha térdre ereszkedik és akkor mutatja hogy nyomogassam a jobb, majd a bal gombot, de utána mindig lába áll és nem akar megpusztulni hiába ütöm ezerrel.
  • Evin
    #696
    Azt nem mondtam, hogy nem diavetítés, de a SH5-höz képest... teknős és nyúl.
    Szóval ezt nem ártana javítani, mert vannak még bőven 1magos gépű emberkék, szerintem.
  • Maxtreme
    #695
    "amúgy én full a fullba tolom"

    Az én apukám meg erősebb.