854
  • ricsa008
    #774
    kitérést nyomj
  • midian
    #773
    A bogarakat hogyan lehet leszedni magamról?
    Az egyik helyen sikerült de nem tudom hogy hogyan csináltam már.
  • midian
    #772
    ok ez megvan
  • midian
    #771
    Hali
    A játék elején vagyok,a röntgenképet miután felvettem nincs a naplómban sem ,A másik mellé kellene valszeg tenni de nemtudom hogyan kell
    Help
  • ricsa008
    #770
    full idegelő hogy mindig kilép a GTi és ViTALiTY verzió között mi a külömbség?
  • ricsa008
    #769
    nem hálaisten találtam 1et ahol a nővel beszélem rögtön az eljén a szobornál ott a polgármesteri hivatal és ott is van egy
    de azért kössz
  • balee4
    #768
    asszem csak a temetőben van mentéspont, legalábbis én ott találtam csak
  • ricsa008
    #767
    ahogy az elején a városba vagyok meg a házunknál ott hol van mentés pont? mert egy 30-40 perc után mindig kidob . ja és az videóknál recseg ropog akad meg minden . nem jött még ki a peccs?
  • Evin
    #766
    Hát igen az UAC rendkívül zavaró tud lenni ilyen esetben.
    Legközelebb próbáld meg, hogy rendszergazdaként futtatod, és akkor nem kell ki/be kapcsolgatnod.
  • Csavez
    #765
    Sikerült!
    A vistaval van a gond!Egyszerűen szar a vista!!!
    Ki kell kapcsolni a felhasználói fiokok felügyeletét!
    másik gamenél is előfordult már
  • Csavez
    #764
    ok.Thx!
  • Evin
    #763
    Én csak tesztelés céljából szereztem meg, és ezért 1x raktam csak fel (de mivel 1magom van a menün túl nem is megy), és akkor nem volt gond. Szerezd be az amerikai Multi5-ös verziót, ahhoz van rendes telepítő. Vagy bolt. :)
  • Csavez
    #762
    Ez ok,amikor megadom hova tömörítse ki bejön egy vitality steam extract tool ablak és azt írja cannot unpack installer.
    Volt neked ilyen?
  • Maxtreme
    #761
    Ismét 1 hibába futottam, szintén ezen a pályán. Amikor az utolsó szobába kéne valamelyik kést beleállítani (vagy felvágni mittom) az asztalon levő szörnydarabba.
    Ahogy kiválasztom a kést, kiírja hogy találtam 1 gyermekrajzot, nyomok neki 1 OK-t, és onnatól vége. Az emberke nem mozdul semerre, és nem lehet semmit csinálni a játékban.

    Uninstall megvót..
  • Evin
    #760
    Vitality mappa, install.exe. Megadod hova és kitömöríti, ennyi.
  • Csavez
    #759
    Valakinek sikerült a vitality-s verziót felrakni?
    Nem jön össze a telepítés.
  • Maxtreme
    #758
    Ha valakit érdekel rágyüttem' hogy lehet túljutni az órás puzzle bugon :)
    Sajna nálam is előjött a dolog. Egész egyszerűen végig kell próbálni az összes időt.. nálam 8 óra 20 volt a nyerő..
    Remélem segít valakinek :)
  • balee4
    #757
    Köszönet a csapatnak a fordításért. Nekiugrottam én is újból :D
  • kirol
    #756
    Szuper!
  • ffxi
    #755
    Köszönjük nekik!
  • grebber
    #754
    A legelső ami a netre került! GTI vagy mi a fene!
  • csabika1982
    #753
    Felraktam én is a barátnőm had tolja,amúgy neked melyik verzió van meg?
  • grebber
    #752
    Na akkor nekiugrok végre újból!!!!!
  • Maxtreme
    #751
    Tölthető a honosítás

    Nagy köszönet a csapatnak!
  • gregtom6
    #750
    Segítsetek már, nem igaz, hogy eddig senkinek se volt ilyen....
  • lipovics
    #749
    Szerinted mikorra várható a kiadás?
    Egyszer már végig játszottam, megcsináltam a jó véget.
    A másodikat magyarul tolnám végig, de ha nem lesz kész a jövő héten, akkor inkább törlöm és kezdek más játékba.
  • gregtom6
    #748
    Hát ez őrület, külön progival a kisfilmek egy pillre se akadnak meg, játékból meg szétakadják magukat!!!!!ez meg mitől van??????
  • gregtom6
    #747
    Hát ezt az európai verziót is szuperszarul csinálták meg. Ugyanolyan szar, mint az előző verziója. Tök jól futna, csak állandóan megáll a kép. Néha megy egy 2 percig normálisan, utána meg másodpercenként áll meg a kép. Hát ilyen mocskos szarul hogy lehet megírni egy nyomorék játékot????????????????
    Legszívesebben küldeném a fejlesztőket a mezőre kapálni, az való nekik. A régi fejlesztő legalább tudott játékot csinálni, de ezek nem...Kíváncsi vok mit javít a patch...bár ezek után, nem hiszem, hogy reménykedni kellene bármi javulásban....
    A játékhoz hiába nem elég a gépem(mert "elvileg"nem elég neki 3500+-os AMD proci, meg 7600 GT Geforce kari)akkor sem kellene akadnia, mert 30 FPS-t lazán produkál, csak néha akad, és akkor sem akadozik, csak megáll az a nyamvadt kép!!!!!!
  • ffxi
    #746
    Juhúúú!
  • grebber
    #745
    Már folyamatban van a magyarítás tesztelése!
  • grebber
    #744
    Készülőben a Patch
  • Evin
    #743
    Lehet, hogy az a cenzúrázás csak a németeknél van. Ott szokták zöldíteni a vért és egyebek.
  • lipovics
    #742
    Ti mit csináltok, hogy ne felejtse el a kontroller beállításokat a játék?
  • Maxtreme
    #741
    Néztem havernál a cuccost. így 15 perc alapján azt mondom hogy semmi nem változott. A gombokat ugyanúgy nem írja stb.
    Szal nem érdemes ezzel az újjal foglalkozni annak, akinek megvan az előző kiadás.
  • gregtom6
    #740
    Vki, akinek megy rendesen az előző, játssza végig az US-t, és az EU-sat, és mondja el, mi a különbség:)
  • kirol
    #739
    Mondom én is de nagyon, hogy tényszerűen mi. Mert nem tudom elképzelni, hogy lehet ezt megvalósítani. Mert olyat hallottam, hogy a vér az zöld, de hogy mitől nem lesz egy olyan cselekvés nem agresszív, hogy pl. US-ban egy rúddal szétvered a szörnyet, EU-ban meg megütöd egy kispárnával, vagy mi?
  • wednes
    #738
    Na szép, gyerekeknek való Silent Hill-t csináltak akkor az EU-s verzióból. Arra kíváncsi lennék mi a különbség.
  • grebber
    #737
    Nemtudom ezt máshonnan kopiztam én nem szedem le újból felesleges nekem semmi gondom nem volt vele az meg hogy mutat-e a kis ablakokban valamit engem nem érint.Mivel debil is tudja miket kell nyomni!
  • kirol
    #736
    És csak annyi, hogy stabilabb és gyorsabb?

    Mert akkor inkább a régebbi verziót nézem majd meg, ha kész a magyarítás, mégiscsak az az igazi.

    De ebben a kis alakzatokban mutatja, hogy mit nyomj meg?
  • gregtom6
    #735
    és a beakadások mindig 6 mp-esek(kb ugyanolyan hosszúak)és a bik kisfilmekkel gondjaim voltak az UT3-ban, a Mirror's Edge-ben(legkevesebbszer)is.