854
  • kirol
    #334
    Hát ezt szomorúan hallom. (Mármint, hogy könnyebb.)
  • DarkSector
    #333
    Végülis nekem ezek a helyszínek az 5-ben ugyanolyannak tűnnek, mint az eddigiekben. hogy miképpen nevezik a pályát.
    Lényegtelen, ha leköt a játékmenet.
    :P
  • wedge31
    #332
    Szokás szerint oltári ökörségeket dumálsz természetesen van benne Silent Hill csak éppen nem ott kezdesz.
    A harmadik részben is ugyanez volt a koncepcio ott se mindjárt a városban kezdödött a játék és az a elsö rész valodi folytatása.

    A filmhez is van köze átvetek egy pár ficsört.

  • grebber
    #331
    Hát basszus nem könnyű a game hotelben nagyon szopatnak azok a pengés lábú izék :(
  • CalebJoe
    #330
    néhány kép





  • grebber
    #329
    Aki elakad annak itt a végigjátszás (Magyarul természetesen)

    Remélem nem fogok elakadni és ez lesz az első SH amit végigjátszás nélkül tudok végigvinni.Eddig szerencsére sokkal könnyebb mint a többi SH könnyebbek a feladványok ,bár még nagyon elején vagyok.
  • ricsa008
    #328
    én a menüt megcsináltam meg ilyen yes meg no meg amit tudtam csinálgatom de ez semmi szinte :(
    am mér van az hogy 1-2 átvezetőnél recseg a hang és akad?
  • Brad85
    #327
    Sziasztok

    Tudtok valamit hogy a játékhoz lesz magyarosítás vagy esetleg kijön-e magyarul???
  • samsung123
    #326
    van egy problémám:betöltés után amikor kezdödne(ingame)a játék elkezd akadni a hang és exe hibával leáll. sp3xp és 9600gt m van? valaki van ilyen gondja?
  • Istencsászár
    #325
    Nagy hiba. Az első résznek volt igazán Silent Hill hangulata, vagyis az maga a Silent Hill:) vétek volt kihagyni azt a remek játékot. A film is nagyon jó és arra épül egy kis Silent Hill játékkok történelem, érdemes elolvasni. Ennek a résznek sok köze nincs a Silent Hillhez és a filmhez, hiszen alapból nem ott játszódik hanem egy másik városba, de amugy minden más rendben van:)
  • cenobite
    #324
    Úúúú, Silent 2...! Végig kellene újra tolni...
  • kirol
    #323
    Nincs kedvem lecipelni a gépet a HDTV-hez, a TV-s gépen meg nem futna.
    Pedig 37"-on széles vásznon biztos jobb lenne, mint 19"-on.
  • Maxtreme
    #322
    ws monitort kell használni, azzal jó.
  • kirol
    #321
    Nektek is szélesvásznú a játék? Mert emlékeim szerinte nekem alul felül széles fekete sáv van.
  • dante3
    #320
    Második nekifutásnál, már jó lett!
  • DarkSector
    #319
    Ez max egyedi rendszerhiba.
    Nekem fallout 3 a menekülésnél ledermed, és 3fps környékére esik, érdekes mert előtte 40 felett megy.

    meg már több ilyet láttam.
    Lehet virus/trója miatt is.
    Én egyik havernak mindig újrateszem xp-t, az a legtisztább, és akkor megy minden.
  • grebber
    #318
    Túl vagyok már azon nem volt ilyen gondom eddig!
  • dante3
    #317
    Másnak is lelassul és kilép a temetőben?
  • Kandurex
    #316
    támogatja az csak a régi x -eseket nem, ami érthető

    ezeken fut:

    HD 2000 Series - HD 2600, HD 2900, GT/XT
    HD 3000 Series - HD 3850, HD 3870,
    HD 3870 X2 HD 4000 Series
  • kirol
    #315
    Most köcsög leszek, bocs! :D

    Minek vesz valaki olyat! Nézegesse az ilyen a dobozon a DX10.1-es támogatást hirdető feliratot, miközben az nVidia-s meg vígan játszik minden játékkal!
  • #314
    Milyen dolog ez hogy nem támogatja a Radeon kártyákat?
    Remélem orvosolják valami patch-el.
  • kirol
    #313
    Hát igen, ha már ilyen könnyen fordítható, jó lenne hozzá egy magyarítás!

    Én még csak elindítottam tegnap, és ok, hogy ha két jel van egymás mellett, akkor az első a bal egérgomb, de a második? Egyszer az "Esc", máskor meg nem. :)

    Xdobozon is így van ez?
  • DarkSector
    #312
    Van a valóságban. a munkahelyen.
  • Prince23
    #311
  • REPS0L
    #310
    :DDD
  • Prince23
    #309
    Elfelejtettem mondani:
    Ám nemrég hibával kilépett a játék, valami directx 2 run 0x00000-át írt. pedig nvidiás vagyok... de már nem csinálta.

    Imént írtam is h hülye kérdés...a főboss téma. csak gondoltam hátha akad egy ilyen játék, ahol nincs főboss, csak menekülés előle.
  • DarkSector
    #308
    nem tudom, hol van, de hálisten 1x kell megtalálni őket, mert folyamat mindent jegyez a térképre a figura.
    ez is egy sajátossága a játéknak.
    mikor megvan egy térkép, akkor egy filccel folyamat jelölgeti magának a dolgokat.
    ez szerintem egy apróság a játékban, ami megintcsak egyedivé és hangulatossá teszi.
    :P
  • DarkSector
    #307
    főbossz nélkül egy TPS olyan mint a túrórudi norbi nélkül.
    ELKÉPZELHETETLEN.
  • Prince23
    #306
    Jaja, ezt a vöröses izzó jelet már a tutorial jellegű első missonba észrevettem, használtam mind a 3-at is. Megkönnyebülés. de a hazba nem lelem.
  • Seth
    #305
    A falon,vörös pentagrammáknál lehet menteni.
    Van főboss,és nem csak ütőfegyvered lesz
  • DarkSector
    #304
    Jeleknél lehet mindig menteni. csekkpoint nincs.
  • DarkSector
    #303
    viszont főboss csak 1 a legvégén van.
  • DarkSector
    #302
    Igen mindegyik részben volt, általában egy emberi alakból átváltozott torz lény.
  • wedge31
    #301
    Nem is egy boss lesz benne a youtubon fen van az összes persze erösen spoileres.
  • Prince23
    #300
    *mentőhely, na
  • wedge31
    #299
    SH2 szinkron nálam is abszolut best.
  • Prince23
    #298
    Lehet hülye kérdés, de lesz majd főboss? :D Bár ezt a játékot nem nagyon tudom elképzelni, h főbossal harcolok egy szál tárggyal:P

    Ja és a mentése az nagyon idegesítő, már beértem a városba, a házamba. de ki kelllett lépjek, már voltam a pincébe is. Én meg azt hittem az auto mentés, ahol a képernyő bal felső sarkában ilyen cédula féleség jelenik meg, hát nem. szívtam egyet, kezdhetem a tutorialt megint. így aztán lehet haladni! :P ja és a házba sincs egy kurva menőhely sem. vagy vak vagyok.
    na most akadtam ki! :)
  • DarkSector
    #297
  • DarkSector
    #296
    Már emlékszem, azért volt ágybaszarós, mert (tisztán emlékszem) először nem látható a fej, hanem ahogy belépsz az ajtón mész a fal felé, és vált a kamera, akkor ugrik be hirtelen.
    És szőrnyű volt.
    Hisz paráztam, hogy mikor mi és honnan támad majd rám, és egyszerűen nem féltem....Hanem megijjedtem.
  • DarkSector
    #295
    Jesszusom nee.
    csak most este ne....NEEEE