854
  • Shep
    #414
    Ugye-ugye milyen jó, hogy nem lehet akárhol menteni. Mondom én a játék csak visszafele fejlődött (bár a történet még lehet jó lesz) szar mentési rendszer, a karakterek úgy néznek ki, mint az 5 évvel ezelőtti 2. részben, az átvezetők meg botrányosak hát a 2. részben ettől sokkal, de sokkal jobbak voltak.

    tessék megnézni miről beszélek
  • wedge31
    #413
    Ilyenkor fényes nappal toljátok ? totál semmi feelingje nem lehet az egésznek.
    Én Silent Hillt csak este szoktam tolni.
  • Prince23
    #412
    nekem is ez a bajom...
    most meg egyáltalán még játszani sem tudok, mert ez a tetűgecvigép fogja mgát és félóránként kilép, valami bios verzió miatt
  • Shep
    #411
    Persze, azért van mert ps2-es játék és ott ugye csak fix helyeken lehet menteni a memória kártyára, csak éppen a többi részben megoldották és PC-n akárhol lehetett menteni.

    Egyébként ok, hogy ne nyomkodjuk az f5-t percenként, de azért áramszünet, közbe jött valami, nem találod a megoldást stb. dolgok miatt elég gáz. hogy játszottál 1 órát és másnap ugyanonnan folytathatod ahol előzőnap is elkezdted. Ennyi erővel miért nem írják ki, hogy öcsém gy üljél le játszani, hogy egyből végig kell vinned, mert menteni nem lehet (milyen nagy kihívás lenne nem?). Ja és ráadásul a haláli gyenge minőségű videokat sem lehet elnyomkodni, csak ha már egyszer meghaltál és egy checkpointtól folytatod újra. A bolond nőtől a hajamat téptem, azt hittem sosem lesz vége annak a videonak, erre most majd nézhetem meg megint.
  • LMNO
    #410
    A fix helyen mentés azért van, hogy ne minden sarkon nyomogasd az F5-öt, mint a gagyi FPS-ekben, és ne legyen semmi kihívás. Mondjuk az tény hogy gyakrabban is lehetnének a mentési pontok, mert van hogy fél-háromnegyed óra után jön csak újabb.
  • Shep
    #409
    Valószínűleg ezért vittem végig az 1., 5. kivételével mindegyik részt.

    Na de komolyan a kórház után mikor lesz az első mentési pont, hogy akkor úgy üljek neki, hogy legyen annyi időm, hogy el is jussak oda.
  • DarkSector
    #408
    Na én mindig azt mindom "ÖNTS TISZTA XP-T A POHÁRBA"
    Nálam mindig bejön.
    Ez a legbiztossabb.
    Fogod újrateszed Xp-t, és már tökéletessen is fog menni.
    Nekem fallout 3 menüben már kibaszott akadozott (lassú volt) és kb fél óra után egy töltésnél mikor menekülni kell, leesett 3-4 FPS-re, és behalt. Most friss XP-vel simán repeszt.
  • wedge31
    #407
    Én ezért nem játszok buli után ittasan ,talán neked se kéne ,egyszer én is probáltam egy öszetört egér és egy megrágott bill lett a vége...
  • gematta
    #406
    lehet nem értesz a játékjoz
    bruhhhaaaaaaaaaaaaaaa
  • Shep
    #405
    Hát kurvára felidegelt ez a tetves játék. 1 órája nyomom és a kórház óta nem volt mentési lehetőség találtam valami fél korongot amivel nem tudok mit kezdeni, felidegelt és ALT+F4-et kapott ez a szarláda, nem hiszem el ,hogy még mindig a ps2-es korszakot éljük, hogy csak fix helyen lehet menteni. Hát rohadjanak le a készítők az eddigi részekben ugyan ott volt az a tetves mentési pont, de akárhol tudtam menteni, úgy tűnik ez a játék nem csak grafikailag fejlődött visszafele.
  • Shep
    #404
    Á hát ez már egy vicc, végre hazaérek erre a hülye spyware írtó pont frissít, de ehhez feldob egy ablakot (nem, nem lehet kikapcsolni) amivel ledobta a játékot a tálcára visszalépni persze nem lehet, mert hibaüzenettel elcrashelt. Na szórakozhatok megint a kórháztól. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Shep
    #403
    Hát ez nem igaz, bugos ez a szar. Az előbb még teljesen jó volt és a beállított gombra harcállást vett fel, most meg semmi, hiába nyomkodom, ráadásul hátrafelé sem mozog ez a hulladék.
  • Shep
    #402
    Ok, kösz.
  • Prince23
    #401
    Space
  • gregtom6
    #400
    Kösz, de ha végigolvastad az azután levő hsz-eimet, abból kiderülhetett, h már régen megvan. Csak h megáll a kép, és akad a hang, nemtom h ezt az akadásfajtát hogy nevezik, és h mitől van, mert ez tuti nem lagg, hisz a menüben bejövő videó is akad, a játékot is játszhatatlanná teszi. HELP megoldani ezt!!!
  • grebber
    #399
    Shift + Space asszem.
  • Shep
    #398
    Mikor az arcomra ugrik egy olyan bogárszerű izé akkor azt, hogy tudom levakarni magamról?
  • DarkSector
    #397
    Nics krekk, és nem kell mountolni, olyan mint egy demo felteszed és jáccól.
  • dante3
    #396
    Ejnye, azért még próbálkozom! köszi
  • zzeN
    #395
    írták külföldi fórumon is h ez hiba a gyárinál is van, vki az egészet végigpróbálta és úgyse sikerült neki
  • dante3
    #394
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor átalakul a ház, az órán be kell állítani egy háromjegyü számot, azt vágom hogy mi a szám! de nem sikerül beállítani, van valami titka?
  • AmadeusHU
    #393
    THX
  • Louis Cyphre
    #392
    Akarod mondani, az öcsénkről.:)
  • zzeN
    #391
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a garázs mellett a falon van egy lyuk, ott menj át a parkba, ott van egy ajtó, a vascsővel feszítsd ki, aztán a kamion tankjánál szivattyúzd le a benzint
  • AmadeusHU
    #390
    Még csak ott tartok ahol ki kell szivattyúzni a vízet az alagsorból, meg is van a gázpalack a garázsból de az üres és nem tudom betenni a szivattyúba. Hol lehet azt feltölteni?
  • zzeN
    #389
    Végre sikerült végigvinnem, a bátyánkról is kiderül 1-2 dolog a végén. Én a jó véget választottam, van még további 4. A játékidő nálam kb. 8 óra lehet, igaz nem mértem. Ha ez survivor horror, akkor nálam 2. a listán, a Dead Space után. Kellemes órákat adott:) Jó volt!
  • grebber
    #388
    Erről beszéltem!
  • Louis Cyphre
    #387
    Nono, a Hotel is Silent Hill városában van!

  • grebber
    #386
    Hm akkor nem értem mi van.
  • zzeN
    #385
    kb. a felénél lehet az a rész amikor a hajón vagyunk és akkor mondják h el kell jutnunk Silent Hillbe, amikor megérkezünk egy új városkába vagyunk...
  • gregtom6
    #384
    ez nem is lagg, hisz még a menüben bejövő videó is ugyanúgy akad, pedig ot nem kell pályát betöltenie. Lehet,h összefüggésben van a GSO-s videók néhai akadásával is. Megnézem egy defrag és drivercsere után...
  • grebber
    #383
    Játék feléig? Én azt vettem észre hogy kb a 3. pálya vagy mi az már Silent Hill mert elájulunk vagy mi már nem tudom és egy úton térünk magunkhoz és mutatja a táblát hogy Silent Hill.
  • gregtom6
    #382
    Igaz,h egymagos procim van, dehát az Assassin's Creed (pl) is proci igényes, mégis csak belassul, de nem áll meg a kép mozdulatlanul 5 másodpercenként, meg nem kezdett el akadni a hang.
  • gregtom6
    #381
    hát az lehetetlen, egyszerűen nem hiszem el, h erre ne lenne megoldás. Crysis meg ilyenek simán fut, ez meg a sokkal szarabb textúráival úgy laggol, h őrület.
    Nektek is így akad néha meg,h a hang ugrál, a kép meg megáll?
  • zzeN
    #380
    semmi, elbaszták

    grebber: a játék feléig kb. nem Silent Hillbe játszódik a game, utána megyünk át egy hajóval...
  • gregtom6
    #379
    Örülök, ha neked csak helyenként, nekem a menüt kivéve játszhatatlanul beakad a kép, a hang meg ismételget. Ez mi a szartól van????? Mert amikor nem akad meg, akkor fut mint a víz, szóval a gépem bőven elég hozzá. Mi erre a megoldás???????????????????????????????
  • Rodman6
    #378
    Szerintem a játék címében érthetően ott van hogy miért került a főhős Silent Hillbe. -csak azoknak akiknek ez a legfőbb gondja. (Homecoming)
  • Rodman6
    #377
    Amúgy álam is megáll 4-5 másodpercekre a game helyenként.
  • Rodman6
    #376
    A GTI 5 iso fájlból áll, a TDM meg egyből. Ennyi a különbség. A sustorgós képet nem lehet kikapcsolni? Vagy nincs hozzá valami patch?
  • grebber
    #375
    Az első főboss szerűségnél már majdnem feladtam ,mert nem volt semmi medkitem.De sokadikra csak sikerült legyűrnöm!
    Most vagyok a Sewers pályán lent a barlangban :D


    Majd aki végigvitte és érti is a sztori mi miértjét az elmondhatná majd hogy miért is kerültünk Silent Hill-be.
    Mert ugye mindig van egy kiváltó ok.