854
  • Ari18
    #454
    "Ha eltelik egy kis idő, akkor a pc-d meg mindenki másé, elkezd furán viselkedni bugok, meg fagyások jönnek elő."
    Ezen a soron kívül igazad van.Azért ,ha rendesen használod,akkor nem lesznek fagyások.
  • DarkSector
    #453
    Undercover:
    nem a játék technikai része a gond.
    hanem a többi. ahhogy én látom.
    bár egy nfs rajongó biztos meg fogja venni, ha eddig még nem rendelte elő.
  • DarkSector
    #452
    Ezt leírom:

    A szar PC-s bugok.
    Ha eltellik egy kis idő, akkor a pc-d meg mindenki másé, elkezd furán viselkedni bugok, meg fagyások jönnek elő.
    Olyan is volt havernak, hogy 2-3 játék feltelepítés után nem vagy csak hibássan működött.

    És azért van a srácnak kilépéssel gondok, mert vagy a gépe gázos, vagy rossz cuccot warezolt.ami pc-n bugokkal jár.
    DE GYÁRILAG ILYEN NINCS.
    NE HÚZZUK A VIZES LEPEDŐT A PS2-RE, MEG A JÁTÉKMENETRE AZÉRT MERT ROSSZUL MEG A WAREZ A GÉPÜNKÖN.

    Nekem Fallout 3 is szarakodott, de nem a szomszédot gyaláztam, meg nem a játékot.
    Minnyá reinstallt nyomtam, mert tudtam, hogy vin szemetelődés a hiba, mert mások nem panaszkodtak tömegével.
    És most meg megy simán. Még ha nem is játszok vele.

    Részben erre utaltam. Silent Hill-el kapcsolatban lehet elfogult vagyok.
    De szerintem egy laikusnak aki végigjátszotta is kiderülhetett az előző részekben, hogy egy profi játékkal áll szemben.
    Független hogy bírja-e valaki a darkos cuccokat vagy nem.
    És még most ezzel a nézetváltással is kellően visszaadja a régi érzést, és méltó az elődeire.

    Ezért mentéssel nem tudom elképzelni, hogy gond legyen.
    rázza gatyába mindenki a rendszerét, és ha kell vegyétek meg eredetibe, és úgy játszatok.
  • Seth
    #451
    Najólvan, szerkeszteni nem ér XD
  • Louis Cyphre
    #450
    Parancsolsz? Mi a gond? :)
  • wedge31
    #449
    Azé betegeségben a SH2 kutyás befejezése verhetetlen ,az ufos befejezést meg megujithaták volna valahogy mert mindig ugyanaz.
  • DarkSector
    #448
    Jah bejött nekik a "Far Cry" név.
    Látom téged is megbabonáztak. :P

    Játszottál te az első résszel, hogy az milyen volt?
  • DarkSector
    #447
    Nemtuom lehet velem van gáz.
    és próbálom megérteni a többi játékost.

    Nekem a resi és silent sorozatokban ment végigvitel mentés nélkül!!!!
    Manapság meg sír mindenki, hogy nem lehet másodpercenként menteni.

    (ha valami kifagy valakinél, az ne vegyük a témába, az gyárilag nem tervezett a játékban)

    Na most itt van a silent odébb vannak egymástól a mentések.
    Mostakkor jó ez vagy nem. kell még manapság is, vagy ennyire igénylik az árkádossabb cuccokat???

    El kéne már dönteni!!!

    Dead Space nem gond, mert ott bármerre fordulsz, egy mentőhelyet találsz.
    és akkor jön a térkép, ami irányít, meg a B gomb, ami a csirkét a szádba adja, és előtte megrágja helyetted.
    Na a Dead Space-ben ez az egy nem tetszik, bár nem kötelező használni sem.
    Gondolom a 10 év alatti játékosoknak tették be a B gombot.
  • Ari18
    #446
    Lehet félreértettem valamit de ezt akkor,hogyan értesem? "Ne a mentést, meg konzolokat hozd fel bűnbaknak a szar pc-s bugok helyett."

    - Far Cry 2 ez tényleg egy kalap szar
    - Need For Speed ? hát ha az UC gondolsz az megint jó lesz,de a PS az maga volt a szemét megtestesítője kb10percet bírt ki nálam
    - Tomb Raider ? soha nem foglalkoztatott
    - James Bond szintén eléggé gagyi



  • dante3
    #445
  • grebber
    #444
    Hehe amiket irtál ezek bukták az csak szomodra bukták a kiadoknak készítőknek nagyon szépen hoznak a konyhára.
    Nemhiába sokadik tomb raider,megse tom számolni hanyadik nfs a 3 hét alatt 1 millió példányban eladott FC2-ről már ne is beszéljünk.

    De persze mindenki azt isteníti/fikázza ami tetszik/nemtetszik neki.Ezért van a fórum mindeki leirja az adott gameről mi a véleménye.És ezekből vannak a viták mert mi az hogy nekem kis pistának kurvára tetszik xy game akkor xy-nak faszé nem tetszik tuti köcsög lehet stb
    Ahány ember annyi féle szokás játékstílus miegymás.
  • Seth
    #443
    remekül sikerült spoilerbe rakni XD
  • DarkSector
    #442
    igen.
    privát ment
  • wedge31
    #441
    Bogeyman lesz amire gondoltam ,köszi.
  • Louis Cyphre
    #440
    Befejezések:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Bogeyman" Ending: Don't forgive your father, don't kill your mother, and don't save Wheeler.
    "Drowning" Ending: Don't forgive your father, but do kill your mother.
    "Good" Ending: Forgive your father and kill your mother out of mercy.
    "Hospital" Ending: Forgive your father and don't kill your mother.
    "UFO" Ending: Similiar to the Bogeyman ending. Don't forgive your father, don't kill your mother, BUT do save Wheeler.

    .
  • Istencsászár
    #439
    Addig senki ne sírjon a mentések miatt amíg nem játszott a Dead Risingal... fél óra játék mehet taccsara hogy ha meghal az ember, mert nem lehet benne menteni csak bizonyos helyeken.
  • DarkSector
    #438
    Elnéztél valamit.
    Nem a pc-s játékokat fikáztam.
    Ez nagyon nagy félreértés.

    én a játékokat fikáztam, amiket elbaztak.
    És ezzel párhuzamossan tértem ki a pc-s játékokra, hogy:
    - csúsznak
    - sok helyen bugossak (nem silent hill) .... (pl far cry 2)
    - stb

    persze ez a saját véleményem, nem kel beizgulni senkinek.

    ha valakinek tetszik a mostani állapot, akkor no problem, de hidd el, hogy ha nem is millóan, de sok ismerősöm is ugyanezt tapasztalja.

    Nézd meg:
    - Far Cry 2 (az összes ismerősöm lehúzta nagyon)
    - Need For Speed
    - Tomb Raider
    - James Bond (bár azért én néha ellövöldözgetek vele)

    hogy csak néhányat említsek.

    Ezek bukták....
  • wedge31
    #437
    Én a judgement befejezést szeretném tudja valaki mi kell hozzá ?
  • DarkSector
    #436
    Bocs.
    de miről is beszélünk?
    te aszondod nincs elég mentés, hogy ritka.
    és igen képzeld tudok olvasni, ha jól értettem, márpedig te arról nyilatkoztál, hogy lefagy a játék, vagy kilépeget, vagy mi.

    és szerinted én miről bezsélek?
    Ez a játék hibája?
    a PS2-é?

    Nem öregem...
    A te géped a te warez játékod a szar. már elnézést.

    érdekes hogy nekem nem lépeget ki és én is pc-n játszok.
  • Ari18
    #435
    Általánosságban mondtam,hogy neked semmilyen játék nem felelt meg, ami az elmúlt 1,5évben kijött,egyedül a DS.Minden topikban csak fikázod a pc-s játékokat.
  • DarkSector
    #434
    Éberré engem a játék tesz, az ijjesztgetéseivel, meg a jó történettel.
    mentés nekem nem tűnt fel, hogy sok vagy kevés.
    én a játékkal voltam elfoglalva. :D
  • DarkSector
    #433
    Én?
    olvass vissza. amire válaszoltam.
  • grebber
    #432
    Hehe ha előbb olvastál volna ide tudhatnád alt+tab = game hibával elszáll!
  • Zeller01
    #431
    na ezt neeeem!
    végigmegyek a temetőn! megszerzes a stukit, visszajövök kinyírok mindenkit bemegyek a hotelba megvan kulcs fejsze minden erre össze kell kötözni a kábeleket a hotel oldalában ami nem megy. mondom alt+tab fórumban megnézem, mert nem megy. vissza akarok lépni erre??!!!
    win írja, hogy keressen e megoldást a neten mert a program bezárul MI??!!!! áááááááááá
  • wedge31
    #430
  • Callisto
    #429
    Dark Sectornak igaza van! Aki nem ért a PC-hez az valóban jobban jár egy konzollal. Aláírom. :)
  • Ari18
    #428
    na ja,az elmúlt 1,5évben semmi nem felelt meg neki a játékok terén,egyedül a Dead Space!
  • Shep
    #427
    Leírtam ,hogy miért kell a normális mentés, ha ezt nem bírtad felfogni sajnállak. Mondjuk tőled mi mást is várhatnánk, mikor az élő fába belekötsz.
  • Versace21
    #426
    HELP!!
    Nekem mi lehet a gond,amikor beszálok a liftbe,jőn a kamionos bejátszás,és egy idő után kiirja hogy hiba,és kilép,hogy birnák ezen tul jutni??Dél óta nem tudok semmit se csinálni
  • wedge31
    #425
    Nekem négy óra játék után semmi bug ,a mentés rendszer nem hiba max valakinek idegesitö mondjuk az biztos hogy marha éberé tesz
  • Ari18
    #424
    milyen bugokról beszélsz? nekem 2óra játék után nem volt semmi bug.
  • DarkSector
    #423
    Ne a mentést, meg konzolokat hozd fel bűnbaknak a szar pc-s bugok helyett.
  • DarkSector
    #422
    Jah a pc-s feeling jobb, hogy "ments bárhol, nehogy nehéz legyen végigmenni a játékon"
  • Shep
    #421
    Kösz, azóta már a hotelben vagyok.
  • LMNO
    #420
    A városházán vagy hol ott van egy mentési pont, ott tudsz az elején menteni.
    + a temetőben a kriptáknál is lesz egy
  • Shep
    #419
    Amúgy azt nem értettem eddig egyik részben sem, hogy találkozunk egy jópár karaterrel, de egyik sem mondja, hogy te figyelj már te is láttad azokat a groteszk szörnyeket. Nem mindenki éli világát mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy állandó köd van és hülye lények mászkálnak az utcán.
  • Shep
    #418
    És a házban hol/mikor, mert én a sírásós emberig elvittem, de addig nem találtam.
  • gematta
    #417
    persze a korház után ninc kihivás nagyon
    ezért nincs mentés amugy a házban lesz egy
  • Shep
    #416
    A játék maga nem rossz, olyan mint eddig :) de ezek a bosszantó hibák eddig nem voltak most meg. Ez az átállítom a gombokat köv. betöltésnél már nem reagál rá a játék azért komoly programozói tudásra vall :)
  • Prince23
    #415
    :d nem ismerem, csak a sh 5-őt. de nekem ez tetszik (valszeg azért, mer még csak most próbáltam ki)