854
  • Shep
    #494
    Hát ennyire játék, mint ez már régen idegesített fel, annyia nyomorék a Silentekben a harc, hogy valami hihetetlen, ráadásul ez még dög nehéz is. Arra a retek babára az összes tartalékolt lőszeremet elpazaroltam + 2 kispalackos medicuccot is és így is alig akart megpusztulni a tetűje.
  • gregtom6
    #493
    Próbálta itt vki GeForce 7600 GT-vel futtatni a játékot? Elvileg mennie kellene rajta, mert támogatott kártya.
  • tep
    #492
    srácok, tényleg nem megy 1950pro-n?
    annyit kiír, hogy a felbontást vegyem lejjebb....de sehol egy setup ahol lehetne...
    kösz előre is a segítséget
  • sorrow
    #491
    futtatja valaki 7300GT-vel vagy Amd Bartonnal???, mert vagy a gépem gyenge vagy a "TDM backup" verzió rossz....
  • Shep
    #490
    Na nekem is elkezdett ilyen mindenféle memória címekre hivatkozva kifagyogatni, úgyhogy tényleg tök jó, hogy csak fix helyeken lehet menteni. Ez a rozsdás erőmű, vagy mi a frász, de undorító egy hely.
  • Shep
    #489
    Hát kurva jópofák a készítők 3 kardlábút rámküldenek, persze medikit már ezer éve nem volt sehol, ill 1 volt, de azt már elhasználtam. Az idióta harcok helyett inkább tettek volna be több fejtörőt.


    Az ugrás gombot nyomogasd.
  • HardStyleZ
    #488
    sziasztok, ha rám tapad 1 bogár mivel tudom levenni? xD
  • Shep
    #487
    Na még egy bug. A csatornában feltekerem a kaput, hogy a csaj átmásszon és majd átengedjen engem is, erre várhatom én napestig, mert a szerencsétlen 2 kanyarral odébb helyben futást végez :)
  • Shep
    #486
    A pengelábúak nekem annyira nem vészesek, mondjuk ott is az a gáz, hogy ha nem te viszed be az első ütést akkor jól le tud szedni, de ez a nővérkés amit írtam, hát azon csak lestem, hogy mozdulni sem tudtam.
  • grebber
    #485
    Nekem is nehéz lentebb már írtam egy pengelábunál elkurtam összes medkitemet pedig volt 7 db.És első "főellensgéhez" ugy mentem nincs semmi medkitem :( Szoptam is vagy 8. ra sikerült csak.
  • Shep
    #484
    Ez az eddigi legnehezebb rész harc szempontjából, vagy csak nekem? Bár a harcot mindegyik részben utáltam, túlságosan nehézkesen mozognak a karaktereink. Most meg, letámadott ő vitte be az első szúrást utána meg csak suhintgatott folyamatosan, nyomkodhattam én az elvetődést, meg akármit csak szúrt és szúrt míg meg nem haltam.
  • DarkSector
    #483
    Tudom nem neked szólt.
  • Seth
    #482
    Nézd már meg mire válaszoltam,nem nekem van gondom a quicksave hiányával
  • DarkSector
    #481
    Lol ez már nevetséges.
    Milyen leépülés.
    az előző részek voltak megkönnyítve.
  • wedge31
    #480
    A kettöhöz is van szinkron és nagyon feelinges lett probáld ki.
  • METESTO
    #479
    Rájöttél hogy a véres ágyas szobákban kell leugrani a lyukakon a toronyban v.olvastál végigjátszást?ddTeis.Sajnos nekem bele kellett olvasnom1x2x.Egy idő után megunom a céltalan bolyongásokat.Meg mikor valami telefonszámot kellett felhívni de az újat nem azt ami kivan plakátozva és látod a házadból.Mondjuk jó volt összességében a 4de már nemjátszanám újra..A3hoz már szinkront is töltöttem de megse néztem milyen.Azis évek múlva jön ki tiszta tré.Majdha jön a RESIDENT5lesz mivel játszani.Addig marad a 4széttunningolva.De ezt se hagyom kiCSAKHOGY TELJEN AZ IDŐ..........
  • wedge31
    #478
    Hát én a negyedik részhez képest nagy elörelépést látok persze ahhoz képest nem nehéz.
    A második szinvonalát meg talán felesleges várni az egyszeri megismételhetetlen mára már játéktörténelmi rész volt / a 312-es szoba a sok-sok éves játékélményeim közül a legnagyobb talán csak a kotoros raven csavar mérhetö hozzá /
  • Seth
    #477
    2-3-ban valóban volt quicksave is. A konzolos verziókban viszont nem, szóval a leépülés a pc verzióktól kezdődött ezek szerint? XD
  • Shep
    #476
    Hát a 4-el lehet tényleg így volt, arra alig emlékszem, pedig a szobás ötlet nagy volt benne, és az erdős rész nagyon bejött. És milyen gusztustalan volt az a tornyos rész azokkal a majomszerű 2 lábú szarokkal.

    A 2-3ban viszont tuti akárhol lehetett menteni,mert nemrég játszottam velük újra. (Ezek szerint már a 3 után elkezdődött a leépülés :))
  • METESTO
    #475
    Azért az kicsit erős hogy ott mentettél az összes előző részben ahol akartál.Én a 3,4ET nyomtam végig és úgyemlékszem hogy a 4ben otthon lehetett menteni.Azért az otthon az nem bárholDD.Aztán kitudja nálad mitjelent.Azt ha tévedtem kijelentésemben nézdelnekem régvolt már fenn gépemen silent hill.Legutobb mikor felraktam elkezdtem a 4játszani és kb 5 perc után töröltem olyan kibaszott szar volt az irányítás.Kameramozgás fullszar...Nemistudom hogy tudtam anno kijátszani....De a hanghatások és a zenéje odabasz.
  • DarkSector
    #474
    iRadio
  • DarkSector
    #473
    háát én nem így látom.
    szerintem nehezebb hogy ha ritkább a mentés.
    viszont azt nem állítottam, hogy csak ettől függ a nehézség.
  • Shep
    #472
    Nem igaz, hogy nem érted, attól nem lesz nehéz egy játék, hogy csak fix helyeken tudsz menteni (idegesítő annál inkább), és érdekes módon mindegyik részben ott mentettél PC-n ahol akartál.
    "csak azért ezt nem biztos hogy így kell felfogni, hogy én csak fél órát játszok max egyszerre, és akkor szívjon más is."
    Erre mit mondjak azért szív valaki mert rendes mentés van? Hát elég érdekes meglátás.
  • METESTO
    #471
    Milyen rádiót hallgatsz sector?DD
  • DarkSector
    #470
    jah
    letöltök
    avg és tölöm a trójákat.

    legalábbis régen ez volt, most már halgatok rádiókat, és nem kell zenét szednem és tárolnom.
  • DarkSector
    #469
    Csak ilyenekkel kötöszködök, mint te.
    nem értettem félre semmit.
    bocs de te low cuccot vársz ettől.

    Áramszünet. vagy nem ülsz 1 óránál többet a játékelőtt.
    Szerinted ez érv?
    Akkor focizz. annak 10-15 perc alatt vége.

    Amúgy áramszünet ellen már kitaláltak valamit, ami azért nem gyakori jelenség, és legtöbb esetben van előjele, pl vihar.

    Ennyi.
    bocs de ez nevetséges amire felhúztaad magad.
    És nem osztok észt. Hanem elmondom a véleményemet.
    Nem vagyok konzolmániás.
    stb.

    ezt csak te gondolod így.
    nekem nem maga a pc-vel van gondom mint platform, hanem az a sok szarsággal ami megy kb 1-2éve.

    nagyon sajnálom, hogy te másképpen látod.
    én nem akarok semmit ráderöltetni. se konzolt, se silent hill-t, se ritka mentéseket.
    csak azért ezt nem biztos hogy így kell felfogni, hogy én csak fél órát játszok max egyszerre, és akkor szívjon más is.
    gondolj azokra, akik meg játszanak többet vele, 2-3 órát, és nem szeretnék hogy olyan low legyen a szint.
  • Ari18
    #468
    jó az a Limewire csak azt is tudni kell használni :D
  • DarkSector
    #467
    :P
    jah monnyuk én csak skype+xfire-t használok.
    nekem ilyen tapasztalatom nincs.
    én hibám 1x a limewire volt.
  • Shep
    #466
    Félreértelmezted amit írtam ,de semmi baj. Neked volt igazad mint mindig, ez a mentési rendszer tényleg teljesen jó 2008-ban. Azok akik meg nem ülnek egyhuzamban órákat egy játék előtt, vagy éppen áram szünetjük van, vagy éppen akármi más történik azok meg mind idióták, hogy hogy merik a játékkészítőket hibáztatni a szar mentési rendszer miatt. És természetesen azért ilyen a mentési rendszer, hogy nehezebb legyen a játék, véletlenül sem azért, mert 2 sor kóddal többet kellett volna írni a programozóknak. A grafika meg azért fejlődött visszafele, mert a készítők időutazáson estek át és azt hitték még mindig 2003 van. :D Amúgy igazad van mindenben :) Ja és a gépem meg tényleg szar lehet ha soha semmi gondom nincs vele (J, minden game feltelepül és megy gond nélkül. Gondolom olyan dolgokról hallottál te is, hogy rendszerkarbantartás, meg registry pucolás. Ilyeneket hetente elvégzek és érdekes módon nem omlik össze a rendszerem. Persze egy dobozzal nem versenyezhet, mert az egy tökéletes alkotás. Nem is értem miért nem a konzolos fórumban osztod az észt? Még egyszer bocs, de mióta regeltél erre a fórumra, folyamatosan csak kötöszködsz, és szerintem ezt nem csak én gondolom így.
  • Ari18
    #465
    nekem is volt szerencsém,pl azzal amikor "hátteret" akart küldeni nekem,de most komolyan aki annyira hülye,hogy 5kB-os "hátteret"elfogad és és meg is nyitja,az meg is érdemli.
  • DarkSector
    #464
    mert az is tett már tönkre rendzsereket. amiket virusok leptek el.
  • Ari18
    #463
    Hát én nem nagyon használom,de ezt miért kérdezed?
  • DarkSector
    #462
    Msn is szar?
  • DarkSector
    #461
    Na erre gondoltam. a legelső videóban láttam egy fekete kocsivan bevágott a gyerek a kanyarba 2-300-al, és zselé a jégen effectet láttam végeredményül.
    huh mondom prostreet-hez képest 180fokos fordulat.
    :P
  • DarkSector
    #460
    Nagyon jó ötlet lett volna, ez a gta-fps-be ültetés.
    De!
    Nem igazán sikerült jól, meg hát sokan egy far cry 2-őt vártak.
    nemtuom ki hogy van vele, de szerintem ezt meghagyhatták volna egy normális far-nak, és ezt a vedd fel a küldetést, meg keresgélj gyémántokat megoldhatták volna, egy új cím alatt való kiadás formájában.

    De far cry 2 úgy hogy küldetéseket kell felvenni, és nincs egy normális story.
    meg a 7-8 karakter is már jelezte az elején, hogy ez már nem fogja visszaadni a régi filinget.
    nem?
  • Ari18
    #459
    virusokat nehéz kivédeni ?

    nem kell minden szart leszedni a netről.
    Én csak reges torrentről töltök,ott eleve 0,1% esély van rá,hogy beszedsz egyet.
    FF3 + noscript a tőkéletes védelem.Jó ideje így megy a Vistám.Semmi nod meg hasonló szarok.
  • Ari18
    #458
    a MW-az volt az utolsó értelmes darabjuk,de az Undercover nagyon is hasonlít rá.Mondjuk a 200km/h val beveszek egy 90°-os kanyart az nekem sem jön be.
  • DarkSector
    #457
    Igen.
    de mindig megvan az esély rá.
    virusokat nehéz kivédeni. :P

    monnyuk eddig 3x volt ilyen nekem.
    Márminthogy azért tettem újra a gépet, mert nem megy valami játék.
  • grebber
    #456
    Far Cry 1 egyik nagy kedvencem a mai napig csak 4x vittem végig.
    Far Cry 2ben meg több a negatívum mint a pozitívum számomra csalódás :(
  • DarkSector
    #455
    Amúgy prósztrítről még annyit, hogy a 100%mentéssel megnéztem a micu X-etés uninstall.
    Előtte Carbon az alapon nem foglalkoztam.
    legutoljára MW volt jó.