854
  • Rundstedt17
    #854
    Harmatgyenge.
    Egyáltalán nem volt parás,a harc könnyű volt és gyakran már sok is,néhány logikai feladvány idegtépő:S

    Bár összeségében még mindig jobb mint a 2 volt ahol a walkthroughal a kezemben is anyáztam annyit kellett bolyongani a sok idegesítő puzzle hab volt a tortán.

    A 4 játékmenete volt a legjobb
    A 3 pedig a para miatt.
  • warriorGula
    #853
    Köszi az infot.
  • wednes
    #852
    Én egyszer végigtoltam szinkronosan is a 2. részt, nem volt rossz (van ami jól hangzik van ami kevésbé). De akkor se baj, ha csak feliratos, az is bőven elég. Bele is hallgathatsz SH2 szinkron.
  • warriorGula
    #851
    Pont azok, amelyekhez van szinkron? Milyen minőségű a szinkron, érdemes-e azzal nyomni?
  • wednes
    #850
    Véleményem szerint a 2. és 3. rész, a 2. rész a legjobb.
  • warriorGula
    #849
    Helo, azt szeretném kérdezni tőletek, hogy szerintetek melyik a kegjobb Silent Hill játék PC-re? (még egyikkel sem játszottam)
  • imipapa1
    #848
    Homecomingról van persze szó...
  • imipapa1
    #847
    Halihó!
    Gondom van, vagy bénázok, de a saját háznál ha a garázsba felveszem a vascsövet, az a tárgyaim között nem jelenik meg, így a kanna megszerzése nehezen menne...tipp?
  • Qwerty4
    #846
    Én is szívesen végigvittem volna, csak egy csúnya bug elvette a kedvemet tőle...
    Kiváló atmoszfrája van!
  • Loál János #845
    Végeztem vele a minap, happy endinget kaptam, mert jó gyerek vagyok.

    Savepoint mézéria:
    1x elakadtam valahol a város utcáin, mentési ponttal már jóideje nem találkoztam, úgyhogy nyomtam egy alt-tabot, hogy nézzek valami leírást, visszalépve összeomlott a gém. :-| Ettől függetlenül szerintem elég mentési pont van, csak az elosztás nem mindig egyenletes. :O)

    Fagyás:
    Az alt-tabozáson felül nálam nem volt semmi gond, egyszer sem volt fagyás, kidobás, akármi. A néha pár másodpercre leállás alap, meg kell szokni.

    Történet:
    Nemtom, mintha jóval egyszerűbb lenne az előző részeknél. A másodiknál elég fogalmatlan voltam az első végigjátszás után, itt hamar összeállt a kép, így sajnos az újrajátszáshoz sincs akkora kedvem, mint a korábbi epizódoknál. Alapvetően tetszett, élvezhető volt, csak lehetett volna kicsit allegorikusabb.

    Játék:
    A főhős mögötti kamerával könnyebb az irányítás, de pont az érdekes kameraállások adták a régi részek hangulatát, szóval ez kicsit felemás.
    A mozgások szépek, a hangok nagyon jók, a szinkronszínészek szintén.
    Néha ámultam a környezet kidolgozottságán, a világ realtime átalakulása bejött, a szörnyek jók (kedvencem Scarlet, és a létrejöttét megelőző movie), mindegyikkel sikerült végezni különösebb szívás nélkül, néhány próbálkozással.
    Jó, hogy ha nem figyelsz, akkor egy fosos kutya is ki tud nyírni, a nővérkékről nem is beszélve. A Schism-ökkel, és a Smog-okkal bajban voltam eleinte, de gyakorlással ők is jól irthatók.

    Szóval még mindig a második rész az etalon számomra, a 3 is nagyon jó volt, ez egy kicsivel az alatt van, de még mindig nagyon élvezetes, és képes volt komolyan lekötni egy darabig.
  • Danryu82
    #844
    Na király:(, nekem egy helyen amikor az áramkörökkel kell logikázni utána a lifthez menni Joshua után, lefagy a játék. Csikos lesz a kép és ki se tudok lépni, csak ha kikapcs. a számítógépet. Win7-em van 64 bit egyébként. lehet amiatt halt meg a játék? És a mentés is csak a temetőben van elmentve. Patch megoldaná a problémát? Ha valaki tud patchet a játékhoz az begdobhatna egy linkel!!
  • gerro
    #843
    hali
    tudok valamit csinálni, ha a játék memóriacímre hivatkozva kifagy?
  • mcfingatlak
    #842
    Nem......:)) a 3hoz raktam fel a szinkront:D de mostmár műkszik:D
  • Gary
    #841
    Talán nem véletlen, hogy nem megy. A Silent Hill 2 és 3-hoz VAN szinkron, az 5-höz NINCS!
  • mcfingatlak
    #840
    Nem én nem! Hivatalos szinkront töltöttem le hozzá a Játékszinkron Stúdió oldaláról.Felrakom és...nem műkszik:@ amúgy a játék fasza:D
  • Evin
    #839
    Miért lenne magyar hang, leszinkronizáltad?!
  • mcfingatlak
    #838
    Segítsetek plz!!! Nem értek hozzá, hogy mi lehet a baja a szinkronnak:S:((( Csak a felirat magyar, de nincs semmi magyarhang!!:( HELP!
  • mcfingatlak
    #837
    csszr a konfigod milyen mert szerintem az a baj!
    Amúgy nem ide tartozik de remélem tudtok segíteni, miután felraktam a SH 3-mat utánna pedig a magyar szinront, nincs magyarhang csak magyar felirat, mintha csak magyarítottam volna, maradt az angol hang...:/ nem tudom mit csináltam rosszul de már nagyon tolnám a 3-at!! Még1x elnézést de a másik fórum(SH 3) haldoklik, remélem itt tudtok segíteni!:S
  • csszr
    #836
    nekem belép a menübe de nikor elkezdem a játékot mindig ugyanott lefagy!
  • #835
    Mennyi kb. a játékidő?
  • grebber
    #834
    Végigvittem megint immár magyarításal.
    Elsőre az UFO enging-et kaptam.Most meg a Hospitalosat jól szétsokkolták az agyamat!
  • Anybody
    #833
    ugyértem amikor közepesre tettem a grafikát akkor oldódott meg :P
  • Anybody
    #832
    hello...
    van 2 problémám amiből egyet megoldottam, az egyik az volt hogy ha világos helyen fel van kapcsolva a lámpám akkor ott sötét van de csak közepesre tettem a grafikát...
    de a másik hogy ha fel van kapcsolva a lámpám akkor nem látom az ellenségek textúráját :S
    valaki tud segiteni?
    előre kösz :P
  • wesker24
    #831
    Ez igaz én is annyi rossz véleményt halottam már róla hogy még én se raktam fel az Sh5-öt még el se kezdtem én se!
  • balee4
    #830
    Azért érdemes, nem olyan bugos, én pl egyel sem találkoztam a vélgigvitel alatt. Amúgy meg jó lett a játék, főleg a történet üt.
  • kirol
    #829
    Ez gáz tényleg. Én még el se kezdtem a játékot a sok rossz vélemény miatt.
  • Qwerty4
    #828
    Bugos játék, sajnos. :(
  • gekko860325
    #827
    Hi all! Hatalmas problémám lenne, rem tudtok segíteni. Először is a játék nagyon bejön, úgy, hogy jó lenne tovább jutni. A hoteles résznél, ahol le kell ugrani abba a szobába, ahol a harmadik fénykép van. Nos ott felvettem a fényképet, felmásztam és mentem vissza a csajhoz a 3 fényképpel, de sajna kinyírtak és kezdte az első hoteles mentéstől, ami nem is probléma, de amikor megint odaérek, hogy le kell ugrani a harmadik fényképért, nem írja ki, hogy leugrás és nem is tudok leugrani. mindent próbáltam már, de semmi eredmény. Az összes beállítást kombináltam, hátha megjavul, de semmi. nem lehet leugrani. Ezt én nem értem és rohadtul idegesít . Nincs vkinek valami ötlete, vagy a legjobb lenne egy hotel mentés. Előre is köszönöm
  • Coronita21
    #826
    ha véképp nemtudod visszaállitani akkor mentsd le a játék mentéseidet és reinstall, bárhogyha utána vissza rakod a mentésedet lehet, hogy a nem megfelelő beállitáasid is betöltődnek.. próbáld meg :)
  • Qwerty4
    #825
    Nem az a lényeg, hanem az, hogy totál irányíthatatlan lett az egész, már nemcsak az keveredett, hanem minden...
  • Coronita21
    #824
    miért, mivel akarod irányitani a jobbra és balra lépést ? bal kéz a W A D billentyűn, jobbkéz az egeren, szerintem kényelmesen irányitható így a karakter.. vagy neked nem ?:)
  • Qwerty4
    #823
    Sajnos a seriff-irodájánál abba kell hagyjam az átkozott irányítás-bug miatt, pedig minden jó:a hangulat, a sztori, a látányvilág is kiváló, kihívás is van.
    Ha tudtok segíteni írjatok, ha jól működne az irányítás folytatnám...
  • Qwerty4
    #822
    Pff, a jobbra és balra lépést mindig az A és D billentyűkön hagyja, akárhogy állítom át, nem működik máshol.
    Mi a szar ez?
  • gregtom6
    #821
    Menteni kell gyakran, pláne nekem, én ugyanis a kihívás miatt nehéz szinten játszok. Tulajdonképpen minden könnyű, ha rájössz a taktikájára. Felfoghatjuk úgy is, h Alessa direkt nehéz lényeket tesz elénk hisz tudja, h mi katonák voltunk, de azért vicces, h az előző részek natúr főszereplői milyen könnyen elbántak bármivel.

    negatív dolgok még:
    -hosszú indokolatlan töltési idő, pedig a vinyó nem is pörög egyáltalán
    -be-be akadások, na ezt nemtom hogy lehet kijavítani, pl
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az első bossnál, amikor szétverem a húsbábot, mindig beakad
    ,valamint új pályarészek töltésekor, amiknél nincs loading(pl a temetőbe belépéskor, a gyűjtő udvarába belépéskor stb.)
  • Qwerty4
    #820
    A ház körül nincs valahol egy mentési pont?
    Egy jó ideig elhaladtam mentés nélkül és "nagy szerencsémre" lefagyott a játék fene tudja miért, majd kezdhettem a kórházas pálya végéről.
    Azután találtam egy mentési pontot a városházánál, de az túl messze van a háztól...
  • Qwerty4
    #819
    Én is nekifogtam.
    Bár hangulatosnak tűnik, de nagyon rosszul indult a játék nekem.Egy csomót bajlódtam, amíg kiszabadultam.Majd a röntgennél szenvedtem, mert egyszerűen nem láttam, hogyan kell egymás mellé tenni a két röntgenfelvételt. :(
  • gregtom6
    #818
    Vélemény a játékról:
    Én játszottam az eddigi SH-kkal, de azért ez más vhogy. A hoteles részig gondolkodtam, hogy ugyan miben, mert nagyjából azonos a hangulat. DE...
    A legnagyobb "hiba", ami miatt elüt a többi résztől:
    -túl világos helyszínek, eddig nem láthattunk ennyire kivilágított hotelt pl..
    -folyamatosan mögötted a kamera, ami elveszi a hangulat egy részét...
    -A harc nem lenne nehéz, csak épp sokan jönnek. A hotel egy bizonyos szintje húzott fel nagyon, hogy 3 karmolós jött, majd miután felvettem a cuccokat, még 1, majd lent 3 nővérke egymás után. Ha egyszer is kiesel a ritmusból, simán lever...
    -hülyeség, h a főhős meg se kérdezi senkitől, mik ezek a lények, fel se vetődik benne a kérdés...
    -[/spoiler]Travisszel túl kevés beszélgetés, pedig ő már csak tudhatná, mik vannak arrafelé, jó, nem tudja, h Sheperd's Glenben is, de vhogy kevés ott a beszélgetés[/spoiler]
    -a menü se túl jó, nem hasonlít egyik korábbi rész menüjéhez sem...
    -a területeken látszólag szabadon járkálsz, de vhogy kötöttebben, mint azelőtt..

    Amúgy összességében jó, de ezek rontják a hangulatot rettenetesen. A 2.3.részt nem érik el, de nem tudnám megmondani, mi miatt...
  • Evin
    #817
    Nekem is 3000+-osom volt. Esetedben nem a kártya lesz a gond, hanem hogy a játék nem fog menni 1magos procival!
  • arni17
    #816
    sziasztok
    Az lenne a kérdésem hogy egy Geforce 7300 gt 1gbrammal és egy amd 3000+ gépen elmenne minimumon mert azt irják hogy 7 serielsböl csak 7900 meg ilyenek=(
  • Coronita21
    #815
    márciusi kiadás megoldotta a problémát. köszönöm a segitséget!