509
  • Norberto91
    #349
    aha pl az intro videoba, és mikor visszajátszod. mondjuk nekem konzolon van meg, de gondoltam ez lényegtelen.. ebben a tekintetben
  • oscar121
    #348
    Hali! Valahogy lehetne játszani vele multiban(nem erdeti gémmel)? például hamachival?
  • berczely
    #347
    Zene?
    Én nem is hallottam egyet se XD
    Kajak van benne?
  • Norberto91
    #346
    Hali! Nagyon tetszik a game, és még jó zenék is vannak benne. Nem tudná valaki leírni mi a címük?
  • Teebor
    #345
    Nálam is fekete képernyő!:((
  • sebie
    #344
    Így elindul köszi az infót, de a zene viszont akadozik.
  • vakondgyerek
    #343
    Sziasztok!

    A RELOADED verziónál a launcher.exe fájl-t át kell állítani Windows 2000 kompatibilitási üzemmódra.
    Utána lehet játszani.
  • daf xf
    #342
    Nos, próbálgattam a játékot.
    Simulation módban katasztófa a motoGp-s gépeket irányítani billentyűzetted sőt inkább úgymondanám h. lehetetlen:D
    Azért mutatok 1-2 pillanat fotót:)




  • nrok2
    #341
    xD
  • Harry Seldon
    #340
    Néha nekem is kilép, franc tudja miért. Vista, három giga ram, 8800GT, E6750. De amikor nem lép ki 2x élsimítással, minden bekapcs, 1680-ban szépen szalad.

    Egyébként jó kis cucc ez, el lehet vele marhulni. Az irányítása pedig koránt sem olyan vészes, életemben másodszor játszom mocis játékkal, és nem repdesek meg csúszkálok túl sokat.
  • dalackraul
    #339
    Semmi gond nem megy csak fekete képernyő:(
  • berczely
    #338
    jó...
    írhattad volna midvan!
    Akkor nemtom...
  • dalackraul
    #337
    Geforce 8600 gt kevés hozzá???? na ne mondd!!!!!
  • berczely
    #336
    Nem elég a VGA-d!
  • dalackraul
    #335
    Üdv nekem a reload van meg felraktam megcrackeltem de nem megy csak fekete képernyő ugrik be ilyenkor mi a teendő?
  • baaka
    #334
    lesz egy mds. file és azt kellesz be tools-olni és fog menni!!!
  • 00000
    #333
    lehet állítani az időmérő és a szabadedzések idejét? 60 percre??
  • 00000
    #332
    semmit játszani:) daemon és fuss.
  • koj
    #331
    Lassan kész, de emudvd-s és ahhoz nincsen crack.

    azzal majd mit kell csinálni?
  • dezs
    #330
    ahha azon :)
  • liszike
    #329
    Hali!

    Azt írja ki hogy a Launcher.exe hibát észlelt ezért leált...
    ha a AITD 5 és a PURE elindul ez nehogy már ne..
    Szerintetek mi lehet a baj?
    Köszi!
  • LMNO
    #328
    Nem tudom, de nekem nagyon nem jön be az irányítás... Rohadt nehéz a megfelelő íven menni, és nagyon érzékeny a kanyarodásnál, rángatja össze-vissza a motort. A MotoGP 3-ban sokkal jobban rá lehetett érezni.
    Az arcade/advanced/simulation-nél meg csak annyit vettem észre, hogy gyakrabban elesek ütközésnél + kavicságyban + kanyarban gáz-adásnál - kifarolásnál
  • adeex7
    #327
    simulationon vagy? mer ha igen,akkor nem fordulj akkora ívvel!
  • dezs
    #326
    Üdv srácok mit kell ahhoz állítani hogy ne csuszak ki minden kanyarba?:)
  • adeex7
    #325
    itt lehet folytatni!
  • nrok2
    #324
    nem tok ebben segíteni
  • cuf
    #323
    nekem erre adjatok választ :D

    Az mitől lehet hogy a game néha beakad mikor szépen fut 50-30 fps környékén hirtelen leesik 10 re, de nem csak ez a játék hanem olyanok is amik eddig szépen futottak, pl mass effect is maximum beállításokkal futott, de most ugyanazon a rendszeren minimumon akadozik, de csinálok egy gyorsmentést megint szépen megy egy percig aztán megint akad... Gondoltam h oprendszer a ludas feltettem egy teljesen szűz rendszer és ott is ugyan ez. Memória hiba nincs egy éjszakán át pörgött a memtest. Szívesen fogadnék bármilyen tanácsot ötletet.

    A gép:
    Vista/Xp professional 64
    cpu: dualcore amd athlon 64 x2 5000+
    memória: 2*2giga DDR2
    Videókártya: Ati radeon hd 4850
  • nrok2
    #322
    de legalább már nem fogják kérdezgetni h: honnan szetted le, honnan tudom letölteni stb....
  • LMNO
    #321
    nem zavar titeket hogy ez nem a chat.hu és kurvára nem a témához kapcsolódik??
    mi lett volna ha ezt privátban beszélitek meg
  • nrok2
    #320
    az oldalon ki van írva az arányod meg a kliens is asszem mutatja h mennyi arányban töltötted vissza ha eléred a 0.8-at akkor már kitörölheted
  • koj
    #319
    ok dht-t kikapcsoltam, és letöltés után hagyjam amíg 0.8 arányban visszatöltődik. Ha nincs letöltő akkor oár napig bennhagyom.

    és honnan tudom hogy mikor hagyhatom abba a visszatöltést?
  • nrok2
    #318
    Minden befejezett torrentet, legalább 0.8 arányban vissza kell tölteni, ha nincs a torrentre letöltő, akkor is hagyd a letöltő kliensben pár napig, hátha valakinek szüksége lenne a tartalomra. Kérlek vedd figyelembe, hogy egymás gépéről töltitek a tartalmat, és nem a szerverről, ezért minél többen lépnek ki egy torrent feltöltéséből, annál inkább lassabb lesz, majd végül feltöltő hiányában törölnünk kell. Az elvárás tehát a felhasználók érdekét szolgálja.
  • nrok2
    #317
    Ha kész a torrent ne töröld ki hanem hagyd bent még kb 1 napig
  • koj
    #316
    őő ezt ekmagyarázod röviden hogy mi a lényege az oldalnak : hogy ne töröljenek?
  • nrok2
    #315
    ja akkor jó mert levesznek a letöltésemből 20 gigát és így nő az arányom! je :D
  • koj
    #314
    Sikerült! Jött az e-mail hogy jó!
  • nrok2
    #313
    de ezt is elég sokan seedelik:
    http://thepiratebay.org/torrent/4464519/MotoGP.08.EMUDVD-Unleashed
  • koj
    #312
    na mind1 azért kösz
  • koj
    #311
    szóval löttek ennek a próbálkozásnak?
  • nrok2
    #310
    szerintem nem mert IP alapján tiltanak ki