1132
  • martongl
    #892
    felraktam róla, de nem segített :(
  • ShaiHulud
    #891
    tip 2:rakd fel a jatekhoz adott directxet.
  • martongl
    #890
    csak a rendszerhangok van játék közbe és az maxon / pl. most windows media player és firefox, tehát nem az van hogy semmit nem mutat, csak a singularityt nem/
  • ShaiHulud
    #889
    gorgess jobbra?
  • martongl
    #888
    a szokásos problémám van a játékkal nincs hang win 7 alatt
    utána néztem fórumokon azt tanácsolták hogy hang-keverőben vegyen feljebb a singularity hangját . De nálam a keverő észre sem veszi hogy el van indítva. ötletek?
  • Zan
    #887
    Oké,köszönöm,igen,megtehettem volna,hogy egy kicsit visszaolvasok,de így is köszönöm!Működik minden!
  • Solid Snake
    #886
    Írd be alul a keresőbe: textura
  • IMYke2.0.0.0
    #885
    Fejlesztők elszúrták.

    Megoldás lehet (ha nem te akarod átírni HEX-ben a szükséges dolgokat):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://m0002.gamecopyworld.com/games/pc_singularity.shtml#Singularity%20v1.0%20[MULTI4]%20No-DVD/Texture%20Streaming%20Fixed%20Files - letöltöd, jó lesz
  • TreDoR
    #884
    Textúra betöltődési hiba: #754
  • Zan
    #883
    Sziasztok!

    Miért van az,hogy a textúrák 50%-ak olyan,mintha rá lenne hányva?Egyszerűen,abszolút kidolgozatlan,mintha,minimum grafon lenne,de pedig mindent amit lehetett,maxra állítottam.

    HD 5850-em van és egy jó régi driverrel megy,mert nem tudom újrainstallálni...de ez egy másik történet!Mindegy.

    Szóval,ötlet?
  • derdani
    #882
    Te egy hülye vagy! ezt neked:
  • davidka003
    #881
    Végigvittem. Nekem tetszett. Nem olyan rossz ez.
    Bár lehetne benne egy olyan opció, hogy 2. végigjátszásra már erősebb a TMD-nk. Időgömb volt a kedvencem, sokat használtam. 8/10
  • MR ME
    #880
    annyit azért sztem nem
  • Ironman2
    #879
    Videón láttad?
  • Seth
    #878
    10 percet játszottál vele ?
  • Novotsik
    #877
    Nagy szar lett ez a játék,9ezret meg meg sem ér.
    Szar grafika,tiszta bioshock koppintás az egész
  • MerlinW
    #876
    1. Lásd: Imyke
    2. Ha a single miatt nem veszed meg, multi miatt se vedd. Ha tetszik a single, a multi még jobban fog. Ez a véleményem. Nem tudom milyen beszámolóra vágysz. Egyik csapat a szörnyekkel másik az emberekkel van és ölik egymást a single-ben látott eszközökkel. Illetve ott a többi szokásos multi mód. Nincs ezen mit tovább ragozni.
  • IMYke2.0.0.0
    #875
    Azért egy "köszönöm a fáradozásodat" mondatot ki tudtál volna nyögni a "fogad kerítésén" nem?!
  • Pusztító_78
    #874
    én privát élmény beszámolókra gondoltam nem vacak video bejátszásokra.
    azé ekkora lama nem vaok hogy ne tudjam használni a netet.
  • MerlinW
    #873
    Youtube a másik legjobb barátunk

    Egyébként kb Bioshock2 Multi + Left 4 Dead Versus. Nem rossz, de nem is maradandó.
  • Pusztító_78
    #872
    Skacok
    Ha volt valaki olyan elvetemült és kiadott rá lóvét az meséljen nekem egy kicsit a multis részéről milyen? képekkel ha lehet:)
    Köszi
  • grebber
    #871
    Értem köszönöm.Továbbítom havernak!
  • rumkola
    #870
    ezért nem tudok játszani vele a megjelenés óta....
    registryben hozzáadtam az általam preferált fov értéket, de sajna nem változott
    :(
    rettentően felháborító
  • Zotya123
    #869
    Jobbra, de kikapcsoltam az össze grafikai beállítást menüben, így nem fagyott le többet, de eddig a pontig egyszer sem csinálta, biztos volt valami grafikai bug, nem tudom, de tudok tovább játszani szerencsére, köszönöm azért.
  • ShaiHulud
    #868
    screenshot pls.
  • MerlinW
    #867
    Hmm... nekem második végigjátszásra is igen jónak tűnt. Pedig én ritkán játszom végig játékot.
  • MerlinW
    #866
    Jóöcsém játszik olyannal, maxon van minden. Ahogy néztem nála AA nélkül minden játék jól fut vele. Csak 2xAA felett kezd el izzadni.
  • TreDoR
    #865
    Merre fordulsz? Jobbra vagy balra?
  • TreDoR
    #864
    Szerintem arra gondolt, hogy nem lehet állítani a FOV-ot.
  • Ironman2
    #863
    Ezt most minek kellett? Nálam szélesvásznon megy képzeld el,és semmit nem kellett állítanom.
  • Calver
    #862
    csak vad tipp, de van egy olyan gyanúm, hogy ennek a játéknak a készítői igáslovak voltak - legalábbis a szélesvásznú monitoron durván 40°-os látószög a szemellenző veszélyesen eltúlzott használatára enged következtetni.
    először mikor elindítottam, néztem h mi a fene, még egy vert- cucc Unreal 3 engine alatt, ahol elbaszták szélesvásznú támogatást? már vizuálisan el is képzeltem, ahogy pattintott kövekkel leprogramramozták az egészet, tekintve h a widescreen support hiánya 2010-ben finoman szólva erre enged következtetni... de nem. miután végigpörgettem a felbontások között, kénytelen voltam realizálni, h itt bizony a szélesvásznú felbontások támogatásával semmi gond sincs, rendes hor+... szép lassan rá kellett ébrednem, hogy itt bizony ennyi a látószög. tényleg ennyi. és ezt komolyan gondolták.

    nabazdmeg.

    ó, és természetesen megváltoztatni nem lehet. sehol. mert miért is lehetne, hiszen mindenki annyira szereti a motion sickness-t, a fejfájást, hányingert és az összes vicces dolgot amit az ilyen nevetségesen alacsony látószög emberek igen népes táborában okoz.

    zseniális. kedves Raven Software, csak gratulálni tudok nektek - a pocsék Wolfenstein után legalább most sikerült elérnetek, h legújabb műveteknek negyed óra után még a nyomait is eltüntessem a gépemről, csak így tovább! még 1-2 ilyen malőr, és remélhetőleg el is tűntök a játékfejlesztők napjainkban messze túl népes hordái közül vagy kirúgjátok azt a pár idiótát aki mindenből szemetet csinál, és végre magatokhoz is tértek, mert valaha még jó játékokat is csináltatok.

    ettől függetlenül azt hiszem komoly élvezetet lelnék egy olyan mókában, h a készítőket leültetném a remek játékuk elé, és addig nyomatnám velük, amíg alsó hangon epét nem hánynak - hátha megtanulnák az olyan kifinomult és láthatóan számukra érthetetlen fogalmak jelentését, mint "alacsony látószög".

    kár pedig a Singularity-ért, egész jó mókának tűnt első ránézésre...
  • grebber
    #861
    Valaki esetleg játszik 4650-es atival??Ha igen milyen beállítások mellett és hogyan fut a játék rajta!
  • Zotya123
    #860


    Sziasztok, idáig jutottam a játékban, hajó után vagyok, itt leugrom, bemegyek a "pókszerű" valamik után, elfordulok, majd lefagy a játék, phsyx-t, dx-t, ati diver-t is frissítettem a legfrissebbre, de ennek mindegy, meghal itt. Találkoztatok ilyennel? xp sp3, 2gb ram, 2.33 c2d, x1950, pedig tetszett eddig a játék :)
  • MerlinW
    #859
    Minimum:)
  • IMYke2.0.0.0
    #858
    Én nyertem:


  • DarkSector
    #857
    jah beraktam a képet és most szedjem ki? :)
  • MerlinW
    #856
    Alul ott a háttérkép eltávolítása link:) Egyébként Chrome-ban maga a címsor a google kereső, nem kell a weboldal hozzá:) Beírod hogy "steam stats" és első helyen találod.
  • DarkSector
    #855
    thx nagyon utálom jah...nem vágom annyira :D
    amúgy nekem ien szar a gugli....:

  • MerlinW
    #854
    Még mindig utálod Google-t mi?:)
    Itt
  • mans
    #853
    Most már van hang,a 763-as hsz.segített.Win 7 em van,XP nél sztereora kell állítani a hangot,valami ilyesmit írnak.