1132
  • MerlinW
    #932
    Half Life-ot, mint a világ egyik legjobb játékának nevezett művet pótold amint tudod:) Bioshock is erősen megér egy misét, ha ez tetszik. Krájziszt elfelejtheted.
  • IMYke2.0.0.0
    #931
    Gyorsan tedd fel a textúra javítást is - lejjebb a link - és semmi (legfeljebb kisebb) gond nem lesz a grafikával.
  • IXEMGabeo
    #930
    nagyon fasza, most szedtem fel a kézre való cuccot (TMD) állati jó game és le van szarva, hogy akadnak benne graikai hibák, itt a hangulat és a story a lényeg, ami eléggé magával ragad...tiszta móka ez a TMD és még nagyon tetszik benne, hogy a fegyvereket lehet fejleszteni nem pénzért, mint a Resident Evilben. Nagyon bejött a Kashimov Sniper életembe ilyen jó Sniperrel nem volt dolgom...fasza játék

    (nem játszottam se Half Life-al, se Crisissel, se Bioschokkal egyikkel se, egyedül a Gears of Wart toltam ki az jó volt, lehet ezért vagyok ennyire lenyűgözve és buzgó is:D)
  • ShaiHulud
    #929
    halisten nem.
  • MerlinW
    #928
    Bioshock + Half Life 2 + Wolfeinstein + Timeshift
  • f4ember
    #927
    Milyen stílusú játék? Inkább doomos ijesztegetős?
  • ShaiHulud
    #926
    ertelemszeruen nem ott latszodik, hanem miutan mar ott van demichev szobra es kiersz a kulterre, akkro mar latszik, mert az mar a megvaltozott jovo/jelen. igen latszik a torony, de nem aktiv. gondolom/tam csak siman a fuggetlenul a robbanastol nez ki igy. vegig kene vinni meg egyszer es figyelni midnenre, de en nekem eleg votl ez 1 szer is.
  • davidka003
    #925
    Imádom az ilyen időutazós dolgokat. Annyi elméletet ki lehet találni a megoldásra. :D
  • TreDoR
    #924
    Pedig ott van a singularity a legelején is, 2:14-től látható pár másodpercig:

    http://www.youtube.com/watch?v=LpJTwU9Ccu8

    Viszont azt nem tudom az első ugráskor te hol láttad a singularityt, mikor egy épületben kellett rohangálni.
  • ShaiHulud
    #923
    "...megmentjuk megis es az alternativ jovoben/jelenben talaljuk magunkat ujra 2010 ben, ahol mar demichev a gore. ..." itt mar a torony is felvan robbantva es okadja kifele az energiat es az orvenyt.

    igazabol eleg paradox az egesz, mert ugye a jatek vegen mar kezdett eltunni az ido, lehet emiatt keveredtek ossze az idoszalak es elobb tortent meg a jatek elejen az idougras mondjuk a felrobbant torony miatt, mint hogy valojaba felrobbant volna. :D

    de altalaban minden idoutazos story paradox
  • ShaiHulud
    #922


    direkt elkezdtem most egy new game-t :D szoval ugy van hogy elejen amikor lezuhan a helikopter, ott meg nincs ott a felrobbant torony szar, tehat annak semmi koze a kezdetekhez. a teremben ahol stalin fejszobra van ott van a foldon egy szallagosfelvetel, ahol elmondja barisov, hogy demichev halalaval megszunt a ruszki vezetes bizalma a sziget es az e99 fele, igy felszamoltak a tevekenyseget ott, vagyis ez a mi jelenunk a jatek kezdeten.

    aztan tortenik egy idougras (amiatt hogy egy anomalia vagyunk es nem amiatt, hogy a torony csinal valamit, mert az meg/mar itt reg inaktiv(nem a robbanas miatt)) ekor megmentjuk demichevet, mikozben hozzuk kifele a sajat enunk probal figyelmeztetni minket, hogy ne mentsuk meg, de radol egy rakat gerenda. ezutan megmentjuk megis es az alternativ jovoben/jelenben talaljuk magunkat ujra 2010 ben, ahol mar demichev a gore. ujra ott a szallagosfelvetel kicsit arrebb, ugyanazt a szoveget jatsza azzal akulonbseggel, hogy ebben demichev eletben maradt es mondja hogy milyen jo minden, hogy csomo tamogatas lett meg uj tudosok ozonlottek a szigetre es minden happy.

    aztan kimesz az utcara, ahol egy ujabb szallag szerint, robbanas tortent a toronyban es ettol mutalodtak az emberek es szornyekke valtak. (ez a robbanas amit mi okoztunk mikozben probaltunk kijonni a loopbol)

    tehat a kezdetet mi okoztuk azert, mert visszakerulutnk a multba, valamilyen hatas miatt, illetve mert mi magunk vagyunk az anomalia. ezutan probalkoztunk mar sokmidennel, de nem jott ossze semmi(ezeket a jatekban mi nem eltuk at, mert mi csak azt az adott szalat kovetjuk vegig amikor megoldodik a dolog)

  • TreDoR
    #921
    Ha ez így is volt (bár arra az esély, hogy a tűzvész miatt a Szovjetunió eláll az E-99-től egyenlő a nullával), az még egyel több ok arra, hogy Demichev halálával miért kellett volna megszakadnia a huroknak.
  • ShaiHulud
    #920
    nem ugy votl a jatek kezdeten, hogy a tuzvesz utan leallitottak a tevekenyseget ott? nekem ugy remlik. demichev volt az a figura aki megakadalyozta ezt nem? tehat ha o nem el, akkro bezarjak. nem igy volt?
  • TreDoR
    #919
    Ha nem robbantjuk fel a singularityt, nincs idővihar sem. Attól, hogy Demichev meghal miért zárták volna rövidre a projectet? :/
  • ShaiHulud
    #918
    a jovobeli a hurokban marad. illetve en lelottem ot is aztan mentem vissza a multba megolni magam :D
  • ShaiHulud
    #917
    hat pont ezaz. hogy nem a tmd miatt kerultunk 2010 ben vissza 1950 be, hanem az idovihar vagy mi a tokom miatt + hogy mi vagyunk az az anomalia ami 1950 ben megvaltoztatja a dolgokat.

    ha nem elt volna demichev, akkor a tuzvesz utan bezartak volna az egesz kocerajt MEG MIELOTT a tmd-t feltalalta volna barisov, tehat nem lett volna mit elrejteni es az egesz sziget egy elhagyatott elfelejtett helye valt volna, pont ugy ahogy a jatek elejen 2010 ben odakerulunk.

    es akkro itt jon a kepbe az amit irtam, hogy de akkor ha magunkat megoljuk a multban, akkor is bezartak volna a szigetet es megint nem talaltak volna fel a tmd-t. erre irtam, hogy lehet hurokban levo jovobeni barisov aki ebben az idosikban mar feltalalta a tmd-t, haxolt valamit :D lehet majd egy folytatasban derul ki a dolog.
  • TreDoR
    #916
    Egyébként az is érdekes, hogy tegyük fel egy hurok miatt hiába öljük meg Demichevet, mégis a jövőbeli énje életben marad, de ha ez így van akkor attól, hogy a saját múltbeli énünket megöljük, a jövőbeli miért hal meg? Ugyanúgy újra és újra vissza kellene menni megölni magunkat.
  • TreDoR
    #915
    A játékban elhangzott, hogy a prof Demichev elől rejtette el a TMD-t, tehát ha ő meghal az épületben, akkor a prof nem rejtette volna el vagy legalábbis nem lett volna oka ott hagyni (és így meg sem találtuk volna a jövőben, és nem ugrálgathattunk volna), ezért Demichev halálával oda kellett volna kijukadnia a történetnek ahova a prof szoborjánál került.
  • ShaiHulud
    #914
    hat de a jatek pont errol szolt, hogy hiaba OLTUK meg eddig, mindig maradtunk a hurokban. ezert kellett most valami teljesen mas megoldas. ha engedtek volna, hogy megolhesd demichevet 1950-ben mikozben mented ki, akkor gyak ertelmetlen lett volna az egesz jatek es kezdhetted volna elolrol megint.
  • TreDoR
    #913
    Naja, csakha minden alkalommal megöljük Demichevet, akkor ugyanúgy nem létezhetne a jövőben.
  • ShaiHulud
    #912
    hat ugye adva van az eredeti allapot, aminel ha jol emlekszem sztalin vagy lenin szobor volt. ekkro tortenik a fohossel egy idougras (mert a fohos egy anomalia) es visszakerul a multba, ahol megmenti demichevet. innentol demichev szobra lesz ott, mert o valik a bossa, ezt a storyt ismerjuk, mert ezt jatszuk aztan vegig.

    na de, mint elmondtak a vegen, mar a letezo osszes lehetoseget elprobaltak/tuk (mielott a mi jatekunk elkezdodott volna), de nem segitett semmi.

    nezzuk mi tortenik ha a multba visszamenve megoljuk demichevet, akit eppen mi magunk mentunk ki a tuzbol. az tortenik hogy MEGHAL, mintha a tuzben meghalt volna, ergo nem tortenik semmi es siman folytatodott volna a timeline stalinos szoborral egyutt egeszen 2010 ig ahol mi magunk UJRA odaerunk es kimentjuk a tuzbol. tehat egy loopba kerulunk (ill mar eleve abban voltunk amikor a jatekot jatszuk, ezert voltak a feljegyzesek a falakon, meg a mir szervezet) a vegen jon ra barisov hogy az anomalia mi magunk vagyunk, amikor a multba visszakerultunk, ezert kell megolni a multba ugro enunket. igy elvileg megszunt az anomalia es kikerulunk az ordogi korbol.

    az hogy ezutan miert nem a sztalinos/lenines szobor fogad minket, hanem barisov szobra azt nem tudom, de lehet az mar azert mert barisov ugyeskedett valamit ;)
  • TreDoR
    #911
    Én azt neveztem eredeti állapotnak, ami a prof szoborjának megjelenésével jön elő, mivel ekkor az egész meg sem történik, és Demichev halálának is ide kellett volna vezetnie, de az nem választható lehetőség.
  • IMYke2.0.0.0
    #910
    Nincs eredeti állapot - nem figyeltél a sztorira, szerintem.

    S hogy ne sértődj:
    Azért nincs, mert az egész [időutazás] a háború vége felé, s a későbbi hidegháború ideje alatt történik - 2010-ben meg már nyoma sincs a hidegháborúnak...
    Ha tehát, a hideg háború alatt történtek nem történnek meg, akkor 2010 is más...

  • TreDoR
    #909
    Megtettem párszor.
  • TreDoR
    #908
    Az, hogy a prof mit mond lényegtelen, attól még Demichev halálának is vissza kellene állítania az eredeti állapotot.
  • IMYke2.0.0.0
    #907
    Próbáld ki, hogy megölöd magad - azaz megteszed amire a professzor kér...
  • ShaiHulud
    #906
    vegen dumal a ket ruszki, es azt hozzak ki, hogy mi vagyunk az anomalia az idoben, szoval ezert kell magunkat kinyirni, mert a hiba bennunk van.
  • TreDoR
    #905
    Ebből kiindulva meg sem ölhetnéd magad, mert ekkor ugyanúgy nem jutsz a TMD-hez és nem mehetsz vissza megölni magad, mégis megteheted.
  • IMYke2.0.0.0
    #904
    Ha ezt megtehetted volna, akkor az akció is meghiúsult volna - nem kapsz TMD-t, nincs professzor, nem mászkálsz az időben és nem tudod befolyásolni a történelmet - és már rég halott lennél, vagy vén trotty...
  • TreDoR
    #903
    Ne keress a játékban logikát, mert nincsen.
  • Neton
    #902
    Én csak egyet nem értek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor visszamész, h megöld saját magad, miért nem lehet megölni a főgenyát, akit épp cígölök? Elvégre akkor az egész idővonal maradna ugyanaz, annyi kivétellel, hogy bár megmentem a tűzben a faszit, de amikor cígölöm kap pár golyót és mire lerakom a szoborhoz, már halott. S mivel akkor vissza megyek a jelenbe, minden maradt volna a régiben elvileg. :D

  • IMYke2.0.0.0
    #901
    Épp ez benne az érdekes :)
  • ShaiHulud
    #900
    a jovo ami a mult :P
  • IMYke2.0.0.0
    #899
    Nem kezdődik az előről.

    A végén 3 választási lehetőséged van [azaz a játék 3 befejezése].
    Ha úgy döntesz, hogy nem a professzorral végzel, aki ő lesz a diktátor - az ő szobrát látod a játék elején a "másik pasasról" készült szobor helyén...
    A döntésed után a játék megmutatja, hogy alakult a jövő.
  • datango
    #898
    valaki elmeséle a végén a történteket, mert nemértem. ott van a professzor és mellete az a pasas aki elol az elejen menekülünk, utána pedig lelovom azt a palit, felkel dumalnak valamit és q betűvel szétrobbantom azt a feltöltött zónát, és utána kezdődik a játék elöröl csak a professzor szobra van ott a szimbolum helyett.?!?!?!
  • derdani
    #897
  • datango
    #896
    ez valóban sikerült így! köszönöm szépen.
  • IMYke2.0.0.0
    #895
    Pedig a "kék gömböt" kell használni!

    1. kapcsoló
    2. villámgyorsan az ajtóra lősz egy "kék gömböt" [amúgy: Deadlock]
    3. lazán átsétálsz a nyitott ajtón.
  • datango
    #894
    azt a részt hogy kell megcsinalni mikor egy gazalarcban vagyunk, és egy kapcsolohoz érünk amit amikor megnyomunk sehogy se tudunk kiszaladni az elottunk lévő ajtón. Ha használom a kék gömböt akkor pedig ki se nyilik az ajtó ?!
  • ShaiHulud
    #893
    tip3: ha 5.1 a default nalad, akkro probald meg stereon.
    tip4: hangkartya driver frissites
    tip5 google :D