1132
  • TreDoR
    #972
    Hát, mivel Demichev meghalt, gondolom a prof kezdett el operálni a TMD-vel, aztán szobrot állítottak neki.
  • IXEMGabeo
    #971
    hmm alternatív jövő? hmm tehát gondolkozzunk

    1. feltettem az E99 bombát a szerkentyűre (1955 ben), ami okozza az anomáliát vagy időugrásokat...valószínű 2010-be való visszatérésem után

    2. 2010-ben megszűnik a cucc működése, Demichev pedig pisztolyt fog Barisovra oké párbeszéd minden, utána, ha mondjuk a good endinget választom

    3. visszautazom szintén 1955-be amikor is megmentem Demichevet, ám, ha lelövöm saját magam abban az "anomáliás múltban"

    akkor elvileg összekapcsolódik az a tény, hogy a szerkentyű hatástalanítása miatt nincs anomália, nem tudnék visszautazni, ha saját magam lelövöm úgy jön létre az alternatív jövő, csakis úgy, hogy nincs anomáliás ugrás...

    4. Helikopter, Devlin velem szembe kezemen nincs a szerkentyű...

    Tudom kérdezték már, de a dokinak gondolom azért van ott a szobra, mert már meghalt, de mivel nem volt Demichev (meghalt miattam), ezért ő, az alternatív 1955-ben sikeres lett, ám meghalt ezekszerint...vagy ezt nem tudtuk meg gondolom...bonyolult az egész, ha nem értesz valamit szólj
  • TreDoR
    #970
    Szerintem tök mindegy, shotgun újratöltésére 1 pont, deadlockra 2, hp + tmd energiát növelni, meg a medikitek hatékonyságát javítani, a többi nem igazán szükséges fejlesztés. (Bár a hídon lévő boss ellen jól jönnek a minigun fejlesztések )
  • davidka003
    #969
    Ami a fejlesztők részéről egy újabb hiba.
    Nagyban növelte volna az újrajátszhatóságot ha ki lehet választani, hogy maradjanak meg a fejlesztések.
  • IMYke2.0.0.0
    #968
    Nulláról.
  • worship the sun
    #967
    heló mindenkinek!

    egy kérdés: a második végigjátszás kezdetekor megmaradnak az előzőleg megszerzett fejlesztéseim, vagy megint a nulláról indulok?
  • ShaiHulud
    #966
    "Ha lelövöm saját magam (azt amelyik megmentette Demichevet) akkor az az énem nem tud visszamenni 2010-be ergo minden kaland amit átéltem elveszik és én meghalok nincs anomália, nincs kommunizmus, nincsenek mutánsok Barisov pedig szintén halott amiatt mert nem utazhatok vissza, hogy megmentsem...itt időtörlődések keletkeznek ezáltal."

    igen meghal az az ened, ami visszament a multba, a jatek storyja valoban nem tortenne ugy meg. de te ebben az alternativ jovoben ujra elni fogsz, csak nem tudsz rola, hogy votl egy masik ened aki idoutazott :)
  • TreDoR
    #965
    Gondolom a hajóval együtt visszakerült 1955-be. Az nem bableves, hanem pókleves
  • IXEMGabeo
    #964
    helyesbítek: Barisov, miután kiúsztam a hajóról kisegít engem a vízből, aztán közli velem egy bableves főzése közben, hogy Katryn elveszett...mivel halk az egész game nekem, a kérdésem az, hogy hogyan maradhatott Kathryn 1955-ben? netán bezáródott valami időkapu? vagy átkerült egy anomália közben az idő túloldalára?

    egy másik észrevétel amit nem értek: olvastam lejjebb, hogy ne keressünk logikát a játékban...no de mégis egy egyszerű feltevés;

    Ha lelövöm saját magam (azt amelyik megmentette Demichevet) akkor az az énem nem tud visszamenni 2010-be ergo minden kaland amit átéltem elveszik és én meghalok nincs anomália, nincs kommunizmus, nincsenek mutánsok Barisov pedig szintén halott amiatt mert nem utazhatok vissza, hogy megmentsem...itt időtörlődések keletkeznek ezáltal.

    Ha lelövöm Demichevet ahogy a hátamon viszem->(sajnos a játékban ezt nem lehetett) akkor elvileg minden ment volna ugyanúgy a tűzben lévő énem meglepődik a lövésen, de nem látja a jövőből érkezett énem, ezáltal nincs paradoxon, Demichev halott lesz én pedig a szigetre visszakerülök, ahol Devlin él és keres engem, Sztálin szobor van, és nincsenek mutánsok.

    Kettős konklúzió: egyik helyzetben élek a másikban nem; a játék, azért hibádzik, mert az elmélet szerint akkor élhettem volna, ha lelövöm Demichevet a hátamról. Ez sztem óriási hiba, de lehet tévedek.
  • Higany
    #963
    Köszi! Közbe rájöttem. Kissé fáradok...
  • TreDoR
    #962
    Alapbeállításon az "e"-vel tudod megfogni.
  • Higany
    #961
    Hi! Elakadtam.. Tudom, hogy szinte lehetetlen, de mégis. Az lenne a kérdésem, hogy amikor azt az időfegyvert upgradelik, utána van valami leszakadt szagelszívó, vagyis valami túrbina, amit meg kéne mozdítami, hogy lefelé kijussak, de nem tudom, hogyan lehet elmozdítani, csak ellőkni?! Előre is köszi! Üdv!
  • Diktator74
    #960
    Sziasztok! Buli fegyók vannak : Szuper fegyver Gameplay-om
  • IXEMGabeo
    #959
    **javítás: őő volt e az íróasztanál csontváz formájában?***
  • IXEMGabeo
    #958
    az ja...utána nagyon látványos volt 1-2 akció, főleg mikor jöttek a gépágyúsok...

    kérdések:

    a good endingnél mit keres a csajszi 1955-ben? netán egy időugrás következményeként ott ragadt? megsebesülése után írt valamit nekünk...Mire utalhatott az? és vajon az a csontváz amit 2010-ben láttam ott az asztalnál ott volt e az íróasztalon?
    elméletileg ott 1955-ben futkostak az emberek nyílván, hogy a visszautazott énemet elkapják.

    összegzés: nagyon jó darab, az activison nem vallott szégyent, egyedül a grafika és a hossza ami kicsit leértékeli egyébként sztem az egyik legjobb FPS amit toltam...

    időutazós game-t tud még valaki a Timeshiften kívűl?
  • IXEMGabeo
    #957
    kipergettem a game-t és nagyon bejött...mégtöbb ilyen időutazós játékot kellene, de ezúttal azt ként, hogy Magyarországon játszódjanak az események:D:D:D
  • bigapó
    #956
    a gázmaszkos rész kicsit szivatós volt, de végül csak rájöttem, csak a deadlockomat kellett hozzá fejlesztenem. :)
  • bigapó
    #955
    annyira nem, de azért volt pár megugrós rész később is:) szerintem mindjárt végzek vele, ezt igy mondtam :) nem a nagy szörnyek ijesztettek meg, inkább a kicsik és a zenei aláfestés nagyot dobott a dolgon :)
  • Dobronski
    #954
  • MR ME
    #953
    okos ügyes
  • IMYke2.0.0.0
    #952
    Csak a TMD-d tud segíteni - meg a lassú időben rohangálós, feltöltődős, utána teremben futkosásos lövöldözős akció.
  • Evin
    #951
    Én is ott szívtam: lökéshullám + fegyver + időfagyasztó gömb
  • Dobronski
    #950
    Hmm. Deadlock, várakozás, ha eltünik a deadlock, utána impulse.
  • Dobronski
    #949
    Elakadtam. :S Van 1 terem, ahol kikelnek ilyen pók félék. Nekemjönnek és felrobbannak. Ott hogy öljem le őket? 2 nekem jön és végem, de van vagy 100db.
  • Frank99
    #948
    hát az MW2 után :-))) ijesztősebb, az biztos.

    amúgy nemigazán.

    nagyon nagy hibája, hogy igen rövid.....
    jó hogy nem vettem meg, a franc megevett volna, hogy annyit pénzt kiadok 8-9 óra játékidőért....
  • MR ME
    #947
    lehet tölteni vitality-s update-et
  • grebber
    #946
    Warezra felmehet, vagy nem mert kell hozzá akkor új crack?
  • grebber
    #945
    Bukás a Singularity is
  • MR ME
    #944
    annyira azért nem paráztatós :)
  • bigapó
    #943
    szasztok.

    bakker, Én most kezdtem el játszani ezzel a gyönyörűséggel, de 31 éves létemre beszartam az elején :D
    ha ez ilyen ijesztgetős lesz később is, asszem nyugtatót kell éccakára bevennem. grafikára nem a legjobb, de azért tűrhető, nekem tetszik, mert a hangulat az nagyot dob a játékon. kár, hogy nem néztem meg hamarabb:) mindegy, most behozom a hátrányt.
  • TreDoR
    #942
    Nemhiszem, hogy fogják mert az nem hiba, csak nincs benne a játékban.
  • rumkola
    #941
    fov-ot javítanák inkább....
  • IMYke2.0.0.0
    #940
    Megérkezett a HIVATALOS javítás a textúra problémákra (is).

    Fixes
    - Texture streaming: some players have experienced a streaming bug that occurred on higher resolutions after playing for extended periods. This has been fixed.
    - Networking connectivity: a few players have experienced a matchmaking bug when searching for a game where they would become stuck on the "Finding Best Match" screen. This has been fixed.
  • IXEMGabeo
    #939
    annál beparáztam picit:D:D bevallom
  • IXEMGabeo
    #938
    nem kell segített a visszaolvasás:) köszi:)
  • IXEMGabeo
    #937
    íjj elakadtam picit...ott tartok, hogy felvettem a gázmaszkot lementem a lyukba és az egyik teremben ahol vagyok nyomogatom a piros gombot (zárlatos) ami átvált zöldre utána kinyílik a gate aztán gyorsan lezáródik mielőtt odaárek, aztán szépen elfogynak a palackok elfogy az O2...Innen hogyan tovább mit hagytam ki?

    UI: oltári milyen jó pályarészek voltak kedvencem a vonatos és a hajós rész volt, de nagyon bírtam amikor meg kellett menteni a dokit is...Seeker pedig állatjó fegyó:P
  • MerlinW
    #936
    Puding próbája az evés:) Egyszer kipróbálod, nem fogod tudni abbahagyni.
  • IMYke2.0.0.0
    #935
    Ha játszod, egészen más véleményed lesz... a második rész is üt, rendesen.
  • FSpofon
    #934
    hát nem a gameplay annyira jó benne hanem az egyik legjobb történet amit a szórakoztatóiparban megalkottak eddig :)
  • TreDoR
    #933
    Hát, én a Bioshockról csak gameplay videókat láttam, de szerintem nem túl jó. :/