1132
  • fery02
    #1012
    Vagy a játék mappájában van a telepítője vagy a DVD lemezen. Vagy ott van a zinternet. Találd már fel magad! ;)
  • TreDoR
    #1011
    Akkor az a gond, hogy nincs rajta.
  • xXtamasXx
    #1010
    és a gépen hol van a Physx? mert én nem találom :/
    és nem ez az egyetlen ami nem indul el...
  • fery02
    #1009
    Ilyet nekem a Medal of Honor Airborne csinált, aminek a telepítése mindenképp feltelepíti a Physx-nek egy ősrégi verzióját és ez miatt nekem pl nem indult ez a játék, míg el nem távolítottam és feltelepítettem az új Physx-et.
  • Ironman2
    #1008
    Telepitsd újra!
  • xXtamasXx
    #1007
    kéne egy kis segítség: 1-2 napja még simán játszottam ma meg már nemtudom elindítani, futtatom és semmise történik,próbáltam ezt-azt de még mindíg semmi
    ha valaki tudna megoldást, megköszönném
  • xXtamasXx
    #1006
    köszi ^^
  • Crome
    #1005
    Ez talán segít a kérdésedben, bár egy ideje már nincs új hír rajta.
  • xXtamasXx
    #1004
    Sziasztok!
    Nem olvastam vissza sokat (csak 1 oldalt) szóval elnézést hamár volt, de tudtok-e valamit arról, h lesz e felirat/fordítás?
    Úgy a játék felénél járok. (gondolom én, most megyek az elrabolt csaj után :P) Tudok angolul de a sztori az időugrásokkal stb. elég bonyolult és nem értek mindent :/
  • Crome
    #1003
    Az "király"... Volt két ajtó az egyik pályán, gondoltam megnézem őket, erre bemegyek az egyiken, ott mentett a progi és bezárta mögöttem az ajtót, így most fogalmam sincs mit hagytam a másik ajtó mögött, mert nem tudok visszatölteni.
  • Fpocok
    #1002
    Nem. :S
  • Crome
    #1001
    Sziasztok!

    Nem tudom volt e már kérdés vagy megoldható e, de van arra mód, hogy ha elértem egy checkpoint-ot, akkor vissza tudjak menni egy azelőtti mentéshez, ne pedig csak az utolsóhoz?
  • Frank99
    #1000
    próbáld meg a dx-et a telepítő könyvtárából feltenni, utána installáld dx-et kihagyva....
  • Frank99
    #999
    szia
    ezt nekem is csinálta időnként, ilyenkor újraindítottam a gépet, és ment.
    1-2 pálya után is eljátszotta, hogy a loading közben eldobta magát hibaüzivel, de újraindítás után meg jó lett....
  • mogyi21
    #998
    srácok! nekem is van egy problémám: letöltöttem a játékot, Daemoin tools-oltam is meg minden, telepítette úgy hogy közben mentek a képek , aztán annak amikor vége kijött egy fekete háttér és a jobb alsó sarkában egy singularity-s ablak amiben elkezdett vmit tölteni, az 5000 megából 4et betöltött és befagyott aztán aból kiléptem és még vmi mást elkezdett tölteni de azt már gyorsabban. aztán megkérdezte h DirectX-et akarom e telepíteni, az is befagyott a végénél, és abból is kiléptem mint a többiből mert ezekkel nemtok mit csinálni. aztán utánna kirakja az asztalra az ikont kijön a telepítőablak rámegyek h play és kiírja singularity hibbát leáll. lécci segítsetek nagyon kéne a segítség... köszi
  • gsg16
    #997
    mire kell 10 percet várni?nekem simán feltelepült.
  • Dobronski
    #996
    hd 4600 olyan nincs is.
  • mogyi21
    #995
    gepem:intel core 2 duo 1.6ghz 2 gb ram ati radeon hd 4600 512 mb 60 gb helyem van bithorlon olvastam hogy 10 percet várni kell és elindul én vártam 10 percet nem csinált semmit
  • gsg16
    #994
    a géped megfelel a minimum konfignak?van elég hely a merevlemezen,ahová telepítenéd?
  • mogyi21
    #993
    sziasztok szeretnék egy segitséget kérni telepiti a játékot ki jőnn egy kis ablak 10 perc mulva ki irja hogy nem lehett feltelepiteni probálja mégegyszer 3 szor probáltam hogy lehett feltelepiteni ti hogy csináltátok meg?
  • MerlinW
    #992
    Akkor mondok még, Half Life 1 a logikai feladványaival, vagy ott a Portal, a L4D Valve érdekes módon mindig tudott újat mutatni az FPS stílusban. Egyébként Singularity sem nevezhető tucat FPS-nek.

    Viszont ehhez gondolkodni, ötletelni kell, ami idő. Az idő pedig pénz. Így összeütnek valami "szokásosat" pár hónap alatt, megkínálják némi csilivilivel és eladják fél/egymillió példányban. Ezek az un. tucat casual termékek.

    Amíg el lehet adni a "szart", nem fognak több energiát befektetni. Ez mindig így működött a multiknál. Az innovációt a kisebb/független cégek hozzák, hiszen nekik el kell tartaniuk magukat, kell valami tuti az ugródeszkához. Emellett nincs kiadó, nincs határidő, stb. Mint Valve, Blizzard, vagy anno az iD soft.
  • MR ME
    #991
    ja sztem az egész játék nem egy tipikus fps, dehát mind1 :D
  • Seth
    #990
    Igen,azok taktikai shooterek voltak, ez meg ilyen cső fajta. Ott vannak most is a Ghost Recon játékok , ha az a stílus neked jobban tetszik. Hamarosan jön egy új rész is belőle
  • IXEMGabeo
    #989
    ebből a szempontból igazad van, másodszorra elkezdtem de abba is hagytam a Singularityt ettől független még ki fogom pörgetni, mert tetszett, de amiket leírtál az igaz
  • IXEMGabeo
    #988
    egyébként halkan jegyzem meg ebben a game-ben nem is volt főellenség, najó talán az idő:D:D:D nem egy szokványos FPS befejezés ezt sem mondhatja 3 féle lehetőség van itt, ami sztem egy Cod4, Crysis, Doom meg mit tom én mikhez képest igencsak egyedi befejezés:O
  • gsg16
    #987
    nem az a baj,hogy mész és lősz.de ha valaki játszott a legelső Ghost Reconnal,akkor az tudja miről beszélek.ott volt egy feladat,amit végre kellet hajtani,és ezt egy hatalmas területen kellet elvégezni,szabadon választva,hol kezdi az ember,és nem egy lineáris játékmenetbe belekényszerítve,ahol pl. nem esik bele a karakter a szakadékba,mert a játék nem hagyja egyszerűen,mert nem arra kell menni.vagy az első Rainbow Six-ek,esetleg a SWAT3-4.ezeket többször is végig lehetett játszani,mindíg más,és más variációt kipróbálva a feladat végrehajtására.sajna a mostani játékok nagy része,inkább csak szép,mint jó.pl történetesen ezt a játékot 1 év múlva már meg említeni sem fogják sehol,míg a legelső Ghost Recont,még évekig mod-olták a rajongók anno,sőt,még mai játszák rengetegen multiban,holott ha jól emlékszem,2003-ban adták ki.
  • MerlinW
    #986
    Mirror's Edge?:)
  • MR ME
    #985
    igen énis elgondolkodtam h nem az összes fps ilyen kb? mész, lősz, a pálya végén főellenség :D
  • Seth
    #984
    A fejlesztők szívesen várják a javaslatokat, hogy egy fps-ből hogyan is lehetne mást csinálni.A ne kelljen benne lőni a stílusból adódóan kiesik...
  • IXEMGabeo
    #983
    van ez így:), szerintem változatos, és a TMD miatt is elsősorban élvezetes, de mivel szeretem a törit, ezért nekem a komcsiföld egy ínyencség a sztori szempontjából:P
  • gsg16
    #982
    Üdv!
    szerintem ez a játék,a TMD-n kívül semmivel sem több,mint anno a DOOM3 volt.mész szobáról szobára,kisebb-nagyobb,több-kevesebb ellenséget kell lelőni,és a fejezetek végén ott van egy fő-ellenség,aki a játék előre haladtával egyre nagyobb lesz.nekem ez így cseppet unalmas.semmi kihívás nincs benne,csak monoton előre gyaloglás,és közben meg hentelni az ilyen-olyan ellenséget.de persze ez csak az én véleményem.akinek tetszik,az játszon vele.én most leszedem a gépemről.
    Üdv!
  • MR ME
    #981
    ne halj meg
  • gsg16
    #980
    Üdv!
    nekem ki fagy a játék,amikor lelőnek benne.lehet hogy volt már erről szó.de nem tudja valaki mi a megoldás erre?
  • IXEMGabeo
    #979
    én azt R-t használtam a TMD-hez mindig a Q-t nyomtam meg
  • TreDoR
    #978
    Jobb egérgomb, vagy csak simán lősz a ballal.
  • bgabor
    #977
    Árulja már el valaki, melyik gombal tudok azonnal visszaváltani a kézműszerről a legutóbb használt fegyverre?
  • mokacsin
    #976
    Sziasztok! Az miért lehet,hogy 10-80 között mozog az fps? (A gépem elég erős azzal nem lehet baj)
  • TreDoR
    #975
    Egyáltalán nem biztos, hogy a tűzvész idején nem volt kész a TMD, elvégre Demichev megmentése és a prof megmentése között 10 nap telik el 1955-ben.
  • ShaiHulud
    #974
    hat ugye a kerdes az, hogy legeloszorre miert is kerultunk vissza a mutlba, mert akkor a toronnyal meg nem votl gond, mert meg nem volt egy olyan mult, ahol visszamentunkv olan felrobbantani. itt jon a kepbe hogy mi magunk vagyunk az anomalia, ill a mi enunk reagalt a helyszinnel oly modon, hogy visszalokodtunk 1955-be ahol elbarmoltuk az egeszet demichev megmentesevel, ez vezetett odaig hogy azthittuk, ha felrobbantjuk a tornyot az jo nekunk.

    gyakorlatilag amikor vissazmegyunk a multba megolni azt az enunknet aki visszakerult a multba megmenteni demichevet, azzal azt erjuk el, mitnha nem utaztunk volna vissza. nem tortenik meg a torony felrobbantasa, illetve a tuzveszben meghalt demichev miatt bezarjak az egesz letesitmenyt. (mivel mar irtam korabban, hogy visszautazasunk elott elhangzik, hogy demichev halala miatt stalin mar nem bizott senkiben es bezartak a cuccot.

    ezert fura hogy akkor barisovnak miert is van szobra, ill miert talalta fel megis a TMD-t. valami nem kerek szerintem.
  • IXEMGabeo
    #973
    amúgy nyugodtan bele tehették volna azt is, hogy amikor visszautazom a múltba, hogy megöljem saját magam a tűzben, akkor nem magamat ölöm meg, hanem Demichevet és akkor csak annyi történik, hogy Devlinnel együtt a szigeten maradunk az anomália megmarad, de, hogy ott vannak e mutánsok, sztem nincsenek, de itt kellett volna kiírniuk, hogy ez már a Singularity 2 titka:D vajon mit csinálunk az üres szigeten Devlinnel? lehetséges, hogy így értelmetlen a game, de valahogy a kijutás akkor is kérdéses lehetett volna.

    Egy valami még mindig motoszkál a fejembe: amikor kezdődik a game, egy elsüllyedt sarlós szobrot látunk nem pedig Barisov dr-ét. Nos Demichev halott volt, (mert nem voltam ott akkor még), de Barisov elvileg továbbélt nem??? vagy pedig azért nem az ő szobra volt, mert nem fejlesztette ki akkor a TMD-t? Vajon azt minek a hatására kezdhette el, ami miatt az alternatív jövőben szobrot kapott?