1132
  • The Protector
    #1052
    a kis pókszerű szarokról ne feledkezz el.nah én őket utáltam de nagyon.
  • MR ME
    #1051
    shotival gyak a játék 90%át végig lehet vinni, egy lövés és helló :D emberek ellen meg minigun, kb ennyit használtam végig :D
  • IXEMGabeo
    #1050
    nem volt rossz, még azt nem írtad le melyik befejezést választottad:) viszont mindegyik befejezés végén ott van a csaj akit meglőttek Katryn...hogy ragadt ő ott 1955-ben?
  • PAtr0n
    #1049
    Közben végeztem is a játékkal.
    Jó ötletnek tartottam a TMD-d, bár az idősdi már nem új keletű dolog, láttuk már a Timeshiftben is.
    Viszont azzal ellentétben, itt sokkal jobban játszottak magával az időugrással (1955-2010 között), jóval hangulatosabb lett. Köszönhető ez annak is, hogy sok játék ötleteit lopták, de egész egyedi atmoszféra kovácsolódott belőle.
    Az időmegállító gömb volt a kedvencem, ki is maxoltam. Öröm volt megállítani egyszerre akár 5-6 ellenséget is, és belesétálva közvetlen közelről shotgunnal fejest adni mindegyiknek, aztán hátradőlve nézni ahogy elmúlik a gömb hatása :)
    Az öregítés, meg az átváltoztatás is ötletes dolog volt, bár azokat annyit nem használtam. A tárgyvonzás annyira nem hiányzott nekem, de ha már loptak innen-onnan, hát elfogadtam, és illik is a játékhoz.
    Két kedvenc fegyverem volt: Valkirye (gépfegyó) ill. a shotgun. (Kicsit maradi vagyok na...) Ezeket maxoltam ki, a többi fegyverrel csak néha bohóckodtam. A seeker is nagyon nagy ötlet, azt mindig addig cipeltem magammal amíg ki nem fogyott. :)
    Szóval kár érte, hogy bukás lett. Látszik, hogy nem fektettek elég hangsúlyt (pénzt) a marketingre, és a multira. Meg picit lehetett volna hosszabb, de azért túl rövid sem volt.
    Jó lenne ha lenne folytatás. Mondjuk kiderülne, hogy 1955-ben amerikai kémek elloptak pár deka E99-et, és létrehozták a maguk kis szigetét valahol a csendes óceánon... és így tovább.... :)

    De amúgy pont ez a szép az ilyen játékokban. Egyszercsak feltűnnek, kellemes csalódást okoznak, és (majdnem)mindenki elfelejti őket.
    Üde színfolt a sok FPS között. Számomra többet ért mint egy Crysis vagy egy CoD.
  • IXEMGabeo
    #1048
    látjátok mégis van aki mégcsak most tolja, ezért kérdeztem hogy álltok vele:);)

    hogy tetszett a TMD? fegyverek? nekem a minigun alap volt, illetve a Seeker bejött...
  • PAtr0n
    #1047
    Valahogy ìgy vagyok ezzel èn is ahogyan te. :-)
    Èn is most jàtszom a jàtèkot, de piszkosul bejön. Egy kis Bioshock, CoD, Stalker, HL2, ès mèg Dead Space is van benne. Ezek a jàtèkok egytől egyig a kedvenceim, nem csoda hàt hogy ez is tetszik.
    Az egy dolog, hogy nem időtàllò annyira, de ahogy az előbb felsorolt jàtèkokat, ùgy ezt is elő fogom venni x hònap mùlva ùjrajàtszani. Nàlam egy erős 8/10-et kapna.
    Overlord...
    Azt is szerettem àm nagyon! ;-)
  • TreDoR
    #1046
    Hát igen, és a feliratok hiánya miatt a honosításnak sincs túl sok értelme, úgyhogy nem is nagyon fog feléledni.
  • Qwerty4
    #1045
    Hát ez van.Egy idő után majdnem minden játék topikja kihal.

    Én általában mindig akkor játszom egy játékot, mire a "szezonja" lejárt, így legtöbbször döglött topikokat találok, pedig szívesen beszélgetnék róluk.
    Pl. most tolom az Overlordot és hiába akarok róla beszélni, alig akad válasz.

    De látom itt a topik kihalt volt már augusztusban, annak ellenére, hogy a játék június végén jelent meg.Ez a játék nagyon hamar érdektelenné vált az emberek számára.
  • ShaiHulud
    #1044
    ha megnezed o is irogalt ide:) csak probalta feleleszteni a topicot ami imo felesleges, ebben a jatekban nincs tobb mitn 1 vegigjatszas aztan delete, ettol fuggetlenul az az 1 vegigjatszas elvezetes volt :)
  • Seth
    #1043
    Mikor még új volt a game addig aktív volt a topik,ezért mondták, hogy ha vélemény kell olvass vissza. Kicsit elkéstél :)
  • IXEMGabeo
    #1042
    jó én új tagokra gondoltam nagyon csendbe van a topik, pedig jó game:);)
  • Qwerty4
    #1041
    Ha visszaolvasol, akkor rengeteg véleményt találhatsz...
  • IXEMGabeo
    #1040
    üdv, hogy álltok a game-el van olyan, aki nem rég elkezdte és van véleménye a gameről?
  • TreDoR
    #1039
    Egyébként melyik fájl tartalmazza a szövegeket?
  • IMYke2.0.0.0
    #1038
    Hát, azok a fránya villamosok bármire képesek...
  • MerlinW
    #1037
    Ne hülyéskedj, előttük van még az élet, már ha el nem üti őket a villamos:)
  • IMYke2.0.0.0
    #1036
    HEX-ben, karakterlimitesen meg is lehet csinálni. Bárki nekiállhat. Ha elég türelmes, és akár több hónapnyi ideje is van...
  • Solid Snake
    #1035
    Így igaz magyartot a népnek
  • Bokafix2
    #1034
    Magyarításot... most.
  • Qwerty4
    #1033
    Na, végigvittem.Fél év után ez az első játék, amit végigjátszottam.Legutóbbi a Mass effect 2 volt.
    Amúgy jó volt, csak a végére eléggé monoton lett a nagy hent miatt...
  • IXEMGabeo
    #1032
    TMD az nagyon állat. Sehol nem tapasztaltam ilyen hangulatot, amilyet a TMD tud okozni:D néha szétnevettem magam mikor azok a szörnyek rohantak felém és megálltak a deadlock miatt xDDD emberkék öregítése meg lol, ennél nagyobb szenvedés nincsen, ráadásul fillinges volt látni az időugrásokat 55 és 2010 között...
  • Qwerty4
    #1031
    A BioShock nekem nem tetszett, azt untam...de ez most mindegy is.
    Viszont egy-egy apró elem, megoldás és hangulat, azt idézi bennem ebben a játékban.
  • IXEMGabeo
    #1030
    sztem is király, idén mindenképp a legjobb fps, ezt mondjuk úgy mondom, h nem próbáltam a Bioshock féléket...
  • Qwerty4
    #1029
    Játszottam vele egy kicsit, eddig eléggé bejön a cucc.Hangulatos.
    Nincs automatikusan visszatöltődő élet, mentések időpontjai nem közeliek.Tehát nem minden percben ment, mint például az újabb CoD-ok.Így némi kihivás is lesz benne, gondolom.
    Eléggé érződik a BioShock és Wolfenstein inspiráció.Gondolom később a TimeShiftre is fog hasonlítani.
    Grafika, hát a textúrák kicsit gyengék, de leszarom.
  • Dobronski
    #1028
    asd
  • MerlinW
    #1027
    Hogy a sok nagyokos beleköthessen, mert nincs jobb dolga.
    Részemről lezártam, nincs hozzátok türelmem...
  • Dobronski
    #1026
    Ott a pont.
  • TreDoR
    #1025
    Csak az a kérdés minek írja le a configját az aláírásába, ha nem tudja milyen van neki
  • Dobronski
    #1024
    Nem egészen. Van amire nem tudsz igazán rákeresni.
  • MerlinW
    #1023
    Ennyi erővel semmi szükség erre a fórumra, nem? Hiszen ott a google. Szállj már le a lóról... Nem akarsz másnak segíteni, ne akarj. De ne csináld itt a műsort, ne flémelj, csendben lapozz tovább.
  • Dobronski
    #1022
    Inkább nem mindenki aggyal született. Ott a kibaszott google.
  • MerlinW
    #1021
    Írsz neki egy nvidia.com -ot és ott szépen megkeresi a fiziksz driver-t:)
    Nem kell rugdosni:) Nem mindenki számítógéppel a seggében született:)
  • Dobronski
    #1020
    De most komolyan. Mi a lófaszt segítsek neki? Kurvára nem írt le semmit, csak "há nem látom hun a fiziksz" Gondolom ezt is csak benézte, mint a "Ati Radeon HD 4800"-t.
  • Dobronski
    #1019
  • MerlinW
    #1018
    Rá se ránts, ez a Dobronski sztájl. Nem kell vele foglalkozni:)
  • Dobronski
    #1017
    Szerinted... olyan nincs baszod. 4830,4850, és 4870 van. A 4800 az széria. Csak gondolom kilested a ccc-ből. n00b.
  • xXtamasXx
    #1016
    de amúgy kössetek még bele abba is látom itt mindenki ilyen segítőkész...
  • xXtamasXx
    #1015
    pedig van...
  • Dobronski
    #1014
    OFF:
    Olyan, hogy Ati Radeon HD 4800 nincs.
  • xXtamasXx
    #1013
    jó bocs h itt lámulok, csak 1 hete még azt se tudtam mi az a PhysX, egyik napról a másikra 2-3 game kiírja h frissítsem...

    és van biztos rajta mert már letöltöttem és fel is telepítettem, nah de mindegy akkor megpróbálom újratelepíteni stb...