1132
  • DarkSector
    #572
    pontossan: 7862MB.....
  • SötétBarom
    #571
    Hát ez mekkora gém, omg :)))
  • Evin
    #570
    Hm, a lökéshullámról meg is feledkeztem. thx
  • Knabb
    #569
    Jaa az alkatrészt a jobb oldali szikrázó cucchoz kell rakni, és megjavítani.
  • Kopiati
    #568
    Lökéshullám, deadlock, futás... a lökéshullámot közelről nem szeretik...
  • Evin
    #567
    Beestem a fészekbe, azt hogy lehet túlélni?!
  • Maxtreme
    #566
    épp ezt írtam h nálam nem volt külön szabályzója.
  • Roninx
    #565
    A létra megvan, de ott az alkatrészt hová kell rakni?
  • Roninx
    #564
    A win7-ben a keverőbe lehet állítani a hangot.

  • Maxtreme
    #563
    Mindig úgy használom (kivéve mikor fejest rakok fel, mert akkor Entertainment módba, saját beállításokkal :) )
  • MerlinW
    #562
    X-Fi-t átkapcsoltad Játék(EAX) módba?
  • MerlinW
    #561
    Nálam sincs semmi probléma az 5.1-el.
  • Knabb
    #560
    visszahátralétra
  • Knabb
    #559
    Akkor kb csak nekem volt jó a hang? most büszke vagyok magamra... :D
    Amúgy gecinagy játék volt ez, lehet még végigtolom párszor :D egyedül csak azok a kurva bogarak nem tetszettek... kis gecik :D

    Simán megéri nekem a 9/10et a játék.
  • Maxtreme
    #558
    nálam 79-es a max hangerő a hangfalakon. Na most 70-re kellett tennem ahhoz hogy szóljon valamit (viszonyításképp kb 35-ön szoktam használni)
    Az vót szép mikor elfelejtettem h majdnem maxra van nyomva, és elindítottam a a jetetaudiot (ami szintém maxon volt) Azt hittem mélyládát + fejet kell cserélnem, mert majndnem szétment mindkettő
  • Roninx
    #557
  • Roninx
    #556
    Itt én is elakadtam, segítsetek pls :)
  • Csokis
    #555
    Jaja, nálam is baszott halk volt 5.1-ben. Mindegy is már.
  • Csokis
    #554
    Igen! 4xAA+16xAF.
  • Kopiati
    #553
    Egyébként nekem a deadlock olyan ismerős egy ilyen city interactive os játékból, valamilyen vidiben, ilyen nácis játék is volt valami kék búra, lassú idő stb... mindenesetre szerintem az egyik leghasznosabb cucc, főleg a végén a sok ellent gyorsan ki lehet vele csinálni, és energiát sem fogyaszt;) egyébként néha bugzik a deadlock, mert belőnek alá gépfegyverrel, a rakéték nagyon flessek amikor csiga lassan mennek is ki lehet kerülni őket:)
  • bitbandita
    #552
    Ennél a résznél visszajött a Thief függőségem, pedig már absztinens voltam... francba, most elvonási tünetek a 4.részig - vagy rosszalkodok és fölteszem valamelyik régebbit, de akkor meg nem látom a Forma1-et, a vb meccseket, nem lesz alvás, és reggel elkések a munkából...
  • bitbandita
    #551
    guggolva végig lehet menni úgy, hogy nem lősz egyet sem
  • Kopiati
    #550
    Hát ezt a részt én a deadlock-al csináltam... ahol láttam, hogy vannak ledobtam, lőttem aztán a környékről mind neked szalad aztán precíziós fejesek;)csak spóroljunk a skullóval, mondjuk nekem annyi volt nem tudtam hova tenni, bizonyos helyeken pedig nem kell lőnöd (ez sztem nem spoiler) hanem a kapcsolót megjavítod és megcsapja őket áram ha vízben állnak....
  • Maxtreme
    #549
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Detto, mivel itt már megvolt a gépágyúm :-D Más fegyvert nem is használtam a játék végéig.
  • cumfu
    #548
    Igen van az elején valami felirat! Megpróbálom kussba majd.
  • Fpocok
    #547
    És nincs lőszered?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez mintha az a rész lenne, amikor az elején van egy felirat, hogyha csöndben maradsz, nem vesznek észre. Mondjuk nekem volt lőszerem, szóval végigranbóztam.
  • cumfu
    #546
    Ez lenne az a hely :S


  • Fpocok
    #545
    Dobj egyet pls.
  • cumfu
    #544
    :D Nemsokkal amikor megkapom a 3. képességemet. Basszus nem tudom jobban elmagyarázni. Amikor a nagy ventilátoron át kell vinni a dobozt, hogy pár méter után át tudj menni a másikon. Ha nem megy akkor dobok fel egy képet hol is vagyok pontosan :).
  • Fpocok
    #543
    Hánynak? Hol voltak hányós szörnyek?
  • cumfu
    #542
    Heló! Ahogy már azok a szörnyek vannak amik hányni is tudnak, ott hogy menjek végig? Sajna elfogy a lőszerem, és a képességem is. Van valami trükkje?
  • Maxtreme
    #541
    Ugye az fel sem merült bennetek hogy arra gondolt hogy aki 5.1-be használja (mint én is) az rakja vissza stereora? :)

    ps: X-FI-vel nálam is baromi halk volt a hang, de hogy miért azt nem tudom.. Sajna itt a mixerbe sem jelent meg a hangerőállítási lehetőség.
  • Ironman2
    #540
  • DarkSector
    #539
    hát monoba ki az aki játszik mostanában??? :)
  • ShaiHulud
    #538
    "Akinek nem megy a hang:
    Rakjátok a hangkártyát stereoba, csak úgy van hang..."
  • DarkSector
    #537
    jah az necces :(
  • Dominic901
    #536
    Nálam max hangerőn sincsXD
  • DarkSector
    #535
    van csak nagyon halk.
  • Dominic901
    #534
    Nálam nincs hang találkozott valaki ezzel?
  • DarkSector
    #533
    te akkor csak én nem értem?
    mi ebben a nagy szám? én felrakom nvidia mellé az ati-t is, csak éppen a gép nem fogja használni ennyi...
    persze hogy fel lehet rakni ati mellé, csak éppen nem használja semmire, vagy max alapfunkciókat kezel, de ez már régóta így van...