1132
  • Fpocok
    #612
    Az, hogy egy szín van. Szürke. 1-2 rész is. Emiatt a szürkeség miatt unalmassá válik. Én pl már első részt sem toltam végig.
    Ugyanez a bajom pl a metro2033 val is, meg a fallout3al is.
  • Zoliz
    #611
    Ez a játék bűn ronda. De Ati Radeon tulajdonosok ha be akarják kapcsolni az antialiasinget a játékban csak egy módon tehetik meg. Mivel az ósdni Unreal 3 engine-t használja a játék, nevezzétek át a singularity.exe-t "bioshock.exe"-nek, így a driverből menni fog az antialias, enélkül csak még randább, recés a game. Amúgy a story jó, csak a graf ósdni.
  • SZilaJMaGGoT
    #610
    Jah ok, akkor csak nekem nem ilyen egyértelmű. :D
  • Seth
    #609
    Nem szereti ha benga macsó emberek masszírozzák szerencsétlen idegenek nyakát
  • SZilaJMaGGoT
    #608
    Miért is? :O
  • Seth
    #607
    Na ilyen rész sincs a játékban :) Nameg ilyen szintű AA . De tény hogy jól néz ki a GeOW2
  • Fpocok
    #606
    Na ebből a képből pontosan lehet látni, miért gyűlölöm a GoW sorozatot.
  • Prince23
    #605
    Nálam a Batman Arkham Asylum :D
  • DarkSector
    #604
    eddig u3 motorban részemről a gears of war 2 bizonyított....
  • Rage47
    #603
    számomra eddig ez az év FPS-e
  • SZilaJMaGGoT
    #602
    UE3-mat még mindig folyamatosan fejlesztik és folyamatosan kerülnek bele az újdonságok, ahogy ez történt az ue2 és ue3 között is, ott is volt ue 2.5... :)
  • DarkSector
    #601
  • Fpocok
    #600
    A töltények lelassulnak, de haladnak. Egy idő után átérnek rajta. Nálam tökéletesen működött.
  • Knabb
    #599
    De hogy egy kis ON is legyen:
    Nektek volt, olyan hogy csak szelektíven működött a Deadlock? Tehát a szitu az volt hogy nyomtam 4-5emberes csoportra egyet, azok belassultak ahogy kell... De a töltények nem :D Meg volt olyan is, hogy simán szétlőttek deadlockon keresztül, és volt amikor meg még a töltényeim is megálltak benne :D
  • Knabb
    #598
    De már annyi minden beveri a Crysis-t :D mind1... Az unreal engine-t meg nem kell nyugdíjazni, mert: egy - Kinéz valahogy(lehetne szebb is de szerintem még mindíg elég szép) Kettő - csipkebokor vessző... Három - Stabil (vagyis én nem vettem észre semmilyen nagyobb problémát vele kapcsolatban) Négy - Jól optimalizált. A kis textúra hibát meg elnézem neki mert csak néhány helyen csinálta nekem és akkor sem zavart különösebben.
  • Fpocok
    #597
    Nem tudom, de szerintem a grafika nem minden. Nekem pl tökéletesen megfelelt. Nem volt csúnya, és simán max fpsen ment, 60on, ami azért kell, hogy élvezni lehessen a játékot.
  • DarkSector
    #596
    úgyérti hogy nem olyan mint a crysis-ben...manapság minden szarul néz ki, mert ahhoz mérik sokan a szintet...ahhogy az üres techdemóhoz...:)
  • Knabb
    #595
    Miaz hogy nem a legjobb? Szerintem jó a graf... én... áhh ezt sosem fogom megérteni :D
  • Solid Snake
    #594
    Szerintem ez a játék nagyon jól sikerült és nagyon ötletes a sok változatos helyszín,fegyverek,képességek.A történet nagyon jól el lett találva és a többféle befejezés lehetősége is jó ötlet.A grafika nem a legjobb de a játékélmény kárpótol érte.Nagyon megfogott ez a játék.Várom a következő részt
    Történet:10/9
    Fegyverek:10/10
    Grafika:10/7
    Képességek:10/10
    Hangok:10/10
    Zene:10/10-jól passzol a hangulathoz
    Összességében a játék nagyon jó lett csak ajánlani tudom mindenkinek!
  • Zoliz
    #593
    Állandóan elakadok, mindig jönnek az elleségek és lelőnek kicsit :(
    Amúgy még mindig randa a gém nekem a Metro 2033 után, de legalább jó pörgös! Jó lenne már az Unreal motort nyugdíjazni.. Viszont legalább változatos és nehéz játékot csinált a Raven belőlle.
  • teherhordó
    #592
    Na megoldottam kicsit furán de sikerült. Sajnos onnan már nincs messze a játék vége. Véleményem szerint elég érdekes játék volt.
  • DarkSector
    #591
    jól is teszed, énis horgásznék de nincs hozzá felszerelésem, meg lehet tanulnom kéne hozzá néhány dolgot előtte.
    amúgy az jó meg nyugis csak szúnyogok ne legyenek. meg jól is lehet lakni utána a zsákmányból...
  • Frank99
    #590
    nono!!!!!


    41 évesként igencsak elemben vagyok :-)))

    lehet a kapuzárás előtti pánik, de félt is az asszony ha megyek horgászni csónakkal a vonyarci strand mellé :-))))
  • DarkSector
    #589
    jah van logika abban amit irsz...:)
  • ShaiHulud
    #588
    akkor pasz.
  • Csokis
    #587
    Ez sem igaz, mert AA nélkül is megvan a textúrahiba.
  • ShaiHulud
    #586
    tevedtem, lenyeg hasznald a deadlockot esszeruen :P
  • ShaiHulud
    #585
    szerintem meg ezen az oldalon megtalalod a valaszt ra.
  • teherhordó
    #584
    kérdésem a következő!!

    Sajnos a pálya nevét nem tudom már eléggé a vége felé járhatok,ezen a pályán gázmaszkot kell felvenni és levegő tartályokat, hogy meg ne fulladj a mérges gázok miatt. Eljutok egy nagy vas ajtóig, egy másik helység szobájában van a kapcsoló és (egy upgradelő gép) és lehet látni az ablakon amikor kinyitom a kapcsolóval nagy vas kaput. Szol egy hang az időről de mire oda érek becsukódik a kapu. Már elég sok mindent kipróbáltam de nem tudok rajta átjutni. Az időt nem tudom lassítani gondolom valami ilyesmit kéne csinálni. Ha valaki már átjutott ezen a pályán leírhatná hogy sikerült. Előre is köszönöm.
  • ShaiHulud
    #583
    gondolod ezt majd meg maskepp :)
  • DarkSector
    #582
    27 év már vén fasz szerintem...:)
  • ShaiHulud
    #581
    na EZT ketlem :D
  • DarkSector
    #580
    thx kijavítottam...
    nem emlékszem már, vén fasz vagyok :)
  • ShaiHulud
    #579
    pl azt hogy a muszaly az muszaJ ?
  • DarkSector
    #578
    az amugy poén akart lenne, én is tudom miről beszélt, de vannak labdák, amiket muszáj lecsapni...:)
    manapság a ritkaság a 2.0, énis alapon 2.1-el játszok....:)
  • ShaiHulud
    #577
    na hat akkro nalad azert van textura hiba mert 4XAA-t hasznalod.

    valoszinuleg a videorammal valo tevekenyseggel fugg ossze a dolog.

    minnel nagyobb a felbontas illetve minnel nagyobb AA, AF noveli a videoram igenyt. en 1920x1080ban toltam 0xAA-val es textura hibas volt rendesen ugy kb a jatek feletol. neked alacsonyabb textura, de 4XAA.
  • ShaiHulud
    #576
    #539 & #540 :



    eszetek nem sok van, amugy meg IDEZTEM mashonnan.
  • SötétBarom
    #575
    Nekem már a legelején (miután lecsapnak) mikor csak a pisztolyt kaptam vissza, volt valami tér, ahol jöttek ilyen dagi kék transzdimenzionális gecik, és a második hullámnál elfogyott a skuló.. Ott kb 20-at nyestem le késsel :DD (meg lenyeltem az összes medkitemet..)
  • MR ME
    #574
    én azt nem értem h hogyan nincs nektek töltényetek, nekem sose fogyott el, sőt még sok is volt...
  • cumfu
    #573
    Na igen, ha lopakodok akkor át tudok jutni a szörnyeken, de utána egy zsákutcába érek :S. Most ekkora gyökér vagyok, vagy tényleg ilyen furfangos ez a rész?