1132
  • SZilaJMaGGoT
    #652
    Attól az engine még ugyan az és nem indokolja a programozói analfabetizmust... :)
  • hegege
    #651
    Ott vagyok elakadva ahol maszkot kell felvenni.. Egy gombbal 1 kaput kell kinyitni, de azon nyomban leereszkedik, és nem tudok rajta áthaladni..Itt mit kell csinálni?Ha a "gömbel2 lelassítom az időt akkor is annyira ereszkedik le ,hogy pont nem fér t alatta gugolva..
  • DarkSector
    #650
    szerintem énis ezt írtam az előbb....:)
  • IMYke2.0.0.0
    #649
    A motorból egy van, de a fejlesztői csomagok testre szabottak, a liszenszelő fél pénztárcájától és szándékaitól függően.

    A netről ingyenesen letölthető fejlesztői környezet például nem azonos a teljes motorral - csak a fizikai és mocap rész 1 DVD-nyi kód...
  • Fpocok
    #648
    Nekem simán megfelel ez a motor, ha jó a játékmenet és jó a történet.
  • DarkSector
    #647
    tudomásom szerint az u3 motor 1 van, és azt modosítják a fjlesztők a saját igényeik szerint, de az alap u3 motorból csak 1 fajta van...
  • SZilaJMaGGoT
    #646
    Az ósdni a legjobb! Az hagyján, hogy nem tudja leírni, de így ebben a formában még kimondani sem lehet! :D
  • rumkola
    #645
    Ez pénztől is függ, mert az olcsóbb költségvetésű játékoknál nyilván a butább engine-t licenselik. Úgy értem több csomagban vehető az UE3, pl. GOW-nál nyilván a fullos csomag van, az általad említettnél meg valami minimál. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #644
    Jut eszembe, a "Credits" utáni jelenetsorral - véleményem szerint - az időparadoxont akarták tovább csavarni...
  • IMYke2.0.0.0
    #643
    Vége a játéknak, főmenüben "Continue game" és végigjátszhatod a professzoros monológtól az egészet, és más döntést hozhatsz.

    - grafika: 9/10
    A fejlesztők nagyon nem jól használták ki a nagyszerű Unreal Engine 3 képességeit, és a textúra hibák a vége felé nálam is előfordultak.
    Megjegyzés: 1280*1024-ben a monitorom miatt játszottam - 17" CRT.


    - hang: 9/10
    Az orosz akcentus erőltetése volt zavaró, amúgy minden rendben volt - SB Live 5.1, semmi glitch

    - játékélmény: 9/10
    Az elmúlt évek klasszikussá vált játékaiból merített alapötleteket gyúrták egy kellően mély és egyszerű sztoriba, úgy, hogy az ember érzi, tudja, hogy látta valahol az elemeket, de ebben a játékban mégis "egyben vannak" a dolgok.

    - mesterséges intelligencia: 4/10
    Szerintem, nem kell részleteznem

    Összkép: 7.9/10 - Egynek jó játék.

    Ott rontották el, hogy az alternatív befejezések az utolsó automatikus mentéstől megtekinthetők.
  • Ironman2
    #642
    Normal fokozaton is elég nehéz a játék
  • hugyecz
    #641
    Sziasztok, hogy tudom mindhárom vagy négy befejezést megnézni??
  • Maxtreme
    #640
    Bezony. Az ue3-ból baromi szépet ki lehet hozni, feltéve ha nem valami amatőr kezdő, vagy épp hozzá nem értő programozótársaság kezébe kerül.
    Példa/ellenpélda: Mass effect 2 - Hour of victory, Utóbbinál rá sem lehet ismerni az ue3-ra
  • Rage47
    #639
    textúragondokra: http://forums.dearwandy.com/viewtopic.php?id=30090
  • Rage47
    #638
  • FLATRONW
    #637
    Elolvastam az előbbi hozzászólásokat és látom, hogy sokan nincsenek tisztában azzal, hogy miért kell feltelepíteni az Nvidia Physix-et. Az UE3-as játékokba bele van integrálva a Physix, mint fizikai motor. Attól, hogy valakinek ATI kártyája van, még fel kell telepíteni, mert a processzor annak a segítségével számolja a fizikát. Egyébként ennél a játéknál az Nvidia kártyák esetében is csak a processzor számolja a fizikát (a Physx +CPU ezt jelenti). Csak kevés UE3-as játék van, ahol az Nvidia grafikus kártya számolja a fizikát (pl. Batman: Arkham Asylum, Dark Void, Mirrors Edge, Metro 2033), de azoknál is külön be kell kapcsolni ezt a funkciót.
    Például a Ghost Recon Advanced Warfighter még az Ageia Physix-et használta, és ott
    is fel kellet telepíteni az Ageia Physix-et attól függetlenül, hogy volt-e a PC-ben Ageia Physix kártya vagy nem.


  • Ironman2
    #636
    Teljesen egyetértek veled!
  • MerlinW
    #635
    Lényeg, hogy aki lehúzza az UE3-at az vagy nem látta a Mass Effect 2-őt, vagy nem komplett:) Az hogy a fejlesztő trehány/szorítja a kiadó a tökeit, arról nem a motor tehet.

    A krájzisz hasonlatokkal kapcsolatban, NEM mindig az a cél hogy élethű grafikája legyen egy játéknak. Sokkal többet ér, ha stílusos. Singularity pedig a textúra-hülyeséget leszámítva (amit valszeg javítanak majd) stílusos/művészi. Ahogy pl. a Bioshock is az volt. Akinek ez nem tetszik, az keressen magának másik játékot, mert ezt nem neki készítették. Azt mondani erre a játékra hogy csúnya, az nem a játékot minősíti, hanem a kommentelőt.
  • ShaiHulud
    #634
    azokat mar direkt irta ugy ahogy irta. viszont benezte mert metro2033-t emlegeti hogy szep es helyeselt, hogy ne legyenek szurkek a jatekok, de a metro2033 pont egy szurke jatekra votl pelda :D
  • Nothing117
    #633
  • DarkSector
    #632
    nekem az a fackó tetszik a legjobban...:)
  • MerlinW
    #631
    Te mi a francért használsz olyan szavakat, amiket le sem tudsz írni? Egyébként abszolút nincs igazad.
  • DarkSector
    #630
    mert túl realisztikus lett a játék...:)
  • tescodr
    #629
    skacok az mért van hogy mikor meghalok akkor a játék megfagy?
    nincs hibaüzenet csak megáll a kép...
  • DarkSector
    #628
    köszönom, nah erre gondoltam...az übergrafik...:)
    ezért nem mentem soka le a kitaposott földes útról a játékban, mert féltem a láátványtól, kicsit illuziórombolónak véltem...

    asszem az uj peccsektől meg még ennél is rosszabb lett, pl az ut is elhomályosodott sokszor....
  • rumkola
    #627
  • DarkSector
    #626
    te miről beszélsz? :)
    és kinek irtad?
    a szürkeséget nem a singularity-re mondták/tuk....
  • DarkSector
    #625
    egyetértek, de ugye ez köztudott hogy a gow egy lövöldözős játék, ezért is fontos hogy nem egy játékkal kell játszani, természetessen egyetértek, szürke, mert ölni kell véres végig, de nekem a story igy is tetszett, mert ugye magyar...
    és nem tudtam letenni míg végére nem értem...

    amúgy én eleve azt mondom, hogy a mai játékok 90%-ban full ien megyek lövök, viszont ez legalább baromi jól néz ki...:)

    a crysis-ról meg annyit, hogy nagy átb-ás, mert messziről szép, de mikor bemész a susnyásba, a talaj, meg a növényzet valami vicc....
  • Zoliz
    #624
    Így van. ósdni, szüreke, fackó. Egy FPS legyen szép, mint Crysis, vagy a Metro. Elég olcsó már a hardver, mindenkinek fut a szebb és tesszeláltabb grafika a kemény akció alatt. A Singularity meglehetősen kubikus, de azért pörgös game.
  • Bence94
    #623
    nos én is befejeztem és nagyon de nagyon tetszik.egyedül a grafika,nulla fizika és egy kicsit lehetett volna több tmd-vel használható tárgy.
  • Fpocok
    #622
    Általában nekem is a játékmenet a fontos, a döntő. De sajnos nem tudom magam rávenni, hogy egy ilyen "szürke" játékkal toljam. Pedig annyira nagy gond nincs a játékkal.

    Crysis nem nagy szám. Jól néz ki, ha erőműved van, ennyi. Egy "generic fps" csak.
  • DarkSector
    #621
    nah jovan elég a off-ból....
  • DarkSector
    #620
    nah a kedvedért kikerestem ezt a lángoló várost, ez volt az egyik kedvencem a játékban:

  • DarkSector
    #619
    nem nincs baj vele, tény sok embernek nem tetszik, de ez izlés.
    az hogy technikailag mien a játék, az grafikus szemmel egy tény....

    kb olyan mint monnyuk a crysis pc-n...az a legszebb játék, legrészletessebb...mégis nekem tök üres az egész játék az elejétől a végéig....
  • DarkSector
    #618
    izlések és pofonok...
    de ezt a gow 2-re nem én mondtam hogy nagy alkottás, hanem egy grafikus emberke, egy interjúban, és itt ahhogy irkálják hogy szürke, mint az egy, ezt is azok irják, akik végig se játszották, meg a többi kommentet, tetszik, nemtetszik....szimpi a játék stílus vagy nem szimpi, de tény hogy a legszebb u3-as játék, aki végignyomta, csak az érti miről irok...

    tetszik nekemis a batman, de az azért nem ennyire szép, itt a nagy helyszínek eleve részletesebben....
    gondolom te nyomtad már, csak annyit mondok, hogy lángoló épületek....:)

    eszméletlen mien intenzív erős szinek vannak benne, mint egy "festmény" sokszor...ez se tökéletes, ez egyértelmű, de azért a motor legjobbja.
  • Fpocok
    #617
    Tudom tudom. Értem én, hogy ilyen. Szóval ez csak az én hülyeségem. Nem is nagyon játszok ilyen játékokkal, pedig szeretem, filmeket is amik erről szólnak.
  • SZilaJMaGGoT
    #616
    A nap aranyköpése: "ósdNi"... XD
  • SZilaJMaGGoT
    #615
    Szépen nézne ki egy posztapokaliptikus világ a szivárvány színeiben pompázva... :D (persze izlések és pofonok ezt én tiszteletben tartom)
  • ShaiHulud
    #614
    koszonjuk ennyi eleg is votl beloled.
  • Seth
    #613
    A 2. részben már van fosbarna és havas pálya is. Sokkal változatosabb