1132
  • ShaiHulud
    #692
    perszehogynem, mivel en 16:9-ben jatszom es ott semmi baja, mivel konzolverziok miatt biztos erre az aranyra lottek be a fovot, es elfelejtettek 16:10-hez beloni jol, es az aranyt elbassza.

    " also for you people bitching about the fov. get on the 16:9 monitors then and stop using the crappy 16:10's."

    probald meg egy 16:9 es monitoron, felteve hogy nem azon tolod most.
  • rumkola
    #691
    maradjunk annyiban, hogy te nem vetted észre :)
  • oregon1987
    #690
    És mégis leírná valaki hogy növeljem a poolsize-ot?
  • DarkSector
    #689
    szerintem 7.765
  • Rewerse
    #688
    Köszi, de hol rakjam? mert a gamben nemtok sokat állítani csak a hangerőt:S
  • edios
    #687
    7.75
  • ShaiHulud
    #686
    legalabbis 16:9 ben nem votl.
  • ShaiHulud
    #685
    meg mindig semmi baja a fovnak imo:P
  • ShaiHulud
    #684
    par tipp: a jatekhoz csatotl directx installacioja; ha windows7 akkor hangerocsuszkat megnezni, ami a jatekhoz van; masik forum tanacsoltak hgoy rakd stereoba, ha esetleg 5.1 ben jatszanal.
  • rumkola
    #683
    FOV fix valaki?
  • Rewerse
    #682
    Srácok senki semtudja mértvan az hogy nincs hang a játékba akármien reloded crackel van megcrackelve??
  • ShaiHulud
    #681
    pl osszes call of dutyban is ilyen a script, hogy termelodnek ujra a semmibol, megis milyen nepszeru pl a modern warfare 1-2.
  • IMYke2.0.0.0
    #680
    Nos, "hobby" játékosok megoldották azt, amit a Raven Soft nem tudott...
    Részlet egy NFO fájlból:

    "Increased Poolsize to 400 to fix Raven's broken texture streaming."

    S ez végleg lezárja a vitát az UE3-engine vs. fejlesztők témában... utóbbi kárára.
  • ShaiHulud
    #679
    hu de nyomi vagy:D iq-d nem sok, ne is jatsz semmivel szeirntem, neked meg az aknakereso is sok lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #678
    Hát, akkor bizonyosan nem próbáltam volna ki azt a játékot :)))
    [Ezt a végigjátszás után uninstaláltam, sokkal olcsóbb akkor meg is veszem - AP fenn van még.]
  • Sir Quno Jedi
    #677
    Képzeld ha ilyen kocajátékosok review-i alapján kéne véleményt formálnod, mondjuk az Alpha Protocol-ról... :D
  • IMYke2.0.0.0
    #676
    Nem olvasol!
    A játék írja is, hogy MINDEN megszerzett fegyver elérhető marad a "fegyverraktárban" [itt fejlesztheted is azokat Tech pontokért], amit ugye minden fontosabb csomóponton fellelhetsz - ahogy Augmentert, és néhol TMD updatert is.
  • IMYke2.0.0.0
    #675
    Nekem is feltűnt, de azt hittem, csak rinyál [mint ugye az NPC-k szoktak a játékokban], meg azt is gondoltam, hogy feltuningolom a "Review" eredményeimet... ám, cirka 2 percnyi dara után konstatáltam: a játékban fellelhető összes lőszer és E99 nem lenne elég az ellen-hullámokkal szemben.
    Pedig, rendesen javítgattam a két kapcsolót is a kerítésen.
  • TreDoR
    #674
    És persze miután upgradeltem egyik fegyvert egyből elvesztem az összeset. Jah, persze tudhattam volna, hogy a pisztolyt kell fejleszteni, mert csak azom lesz. Najó, egyelőre ennyi elég volt ebből a sz*rból. cs
  • Evin
    #673
    Pedig szólt a csaj a kerítésnél is, hogy menj a lifthez.
    Én lövöldöztem, szólt, hogy menjek, hát mentem, de ettől függetlenül nekem is feltűnt, hogy csak jönnek és jönnek és...
  • storm181
    #672
    Magyar nyelvű Singularity Teszt 7,5 pötty
  • IMYke2.0.0.0
    #671
    Mert rohantál.
    Elhiheted, tényleg fáradatlanul özönlenek az elején, és az elektromos kerítésnél... naivan mindkét helyen tonnányi lőszert, energiát elhasználtam... pedig sejthettem volna a dolgot.
  • Rage47
    #670
    nálam sehol nem termelődtek újra :O
  • IMYke2.0.0.0
    #669
    Ha lenne FAQ, akkor ez mehetne...
  • IMYke2.0.0.0
    #668
    1. Nem lenne adrenalin növelő a dolog - nem éreznéd azt, amit csak így lehet körbeírni: "Asztakurvaélet, ez nagyon meleg volt!".

    2. A helikopterrel támogatott APC-nél magyarázható az "újratermelődés" azzal, hogy egy teljes rajt [azaz: katonai egységet] vitt a helyszínre.
  • TreDoR
    #667
    De az igényesebbekben manapság nem is respawnoló ellenfelekkel oldják meg ezeket a részeket, és főleg nem úgy, hogy egy lényeges eszközt is pont egy ilyen helyre raknak le. Még véletlenül sem egy teremmel odébb, nehogymár.
  • Sir Quno Jedi
    #666
    Nem tom melyik bolygón nőttél fel, de rengeteg FPS-TPS-ben van scriptelt rész, ahol nem győzhetsz, mert a sztori szerint el kell menekülnöd, vagy mindenképpen elkapnak, vagy valaki kisegít, ha már eleget öltél, stb.-stb. Ébresztő!
  • TreDoR
    #665
    Szóval mégis respawnolnak, remek. Így meg aztán főleg van időm megnézni, hogy ez az upgradelő cucc meg a fegyver választó hogyan működik. És erre írják mindenhol, hogy jól összerakott game? Mi lesz itt később?
  • Rewerse
    #664
    Megin énvok de most hangnincs a gamben hiába van fullon a hangerő, de kint a windowsba meg megy
  • IMYke2.0.0.0
    #663
    Mert ott az a script, hogy egy darabig lövöldözöd őket a társaddal, majd jön a visszavonulás parancs.
    [Ilyen lesz később is Kathryn-nel - az elektromos kerítéses/lift akciónál]
  • Rewerse
    #662
    OMG mostmeg megy akkor semmi sry fiuk:D
  • Rewerse
    #661
    Császtok nekem amikor felrakom a relodedet és megcrackelem hibaüzenetet kül kétszer és aztán el se indul mi lehet ez (mert más crackel is ezt irja)
  • TreDoR
    #660
    Nemtudom, most valami katonák szálltak ki egy apc-ből és itt bámulnak vagy 6-an az ablak előtt, ha kilövök egyet új kerül a helyére.
  • Knabb
    #659
    Akkor ott :D
  • Knabb
    #658
    Kb az első negyedének a végében, nem.
  • Fpocok
    #657
    Tudtommal sehol nem termelődik újra, max nem fogyott el. Kesztyűt... kb az 1/5 énél, talán kicsit korábban.
  • TreDoR
    #656
    Egyébként mikor kapja meg a player a kesztyűt? A játék végén? És az normális, hogy újratermelődnek az ellenségek? LOL
  • DarkSector
    #655
    az ua amiből kiindulnak, csak a végeredmény nem...
  • Fpocok
    #654
    Amikor teljesen fenn van, lőjj oda egy időcsapda buborékot, és akkor nem ereszkedik le.
  • IMYke2.0.0.0
    #653
    Nem egészen - az UE3 motornak vannak verziói, és azt vásárolhatják meg a fejlesztők, majd a szerződéseiknek megfelelően módosíthatják...