107

  • Tinman #67
    Itthon kapható már valahol?
  • hakagyi
    #66
    Nagyon jó a játék ,már nyomom !!!!!!
    próbálja ki mindenki !!!
    Nem hittem volna hogy ilyen szép lesz ,időszak változás ,eső, köd, északa ,stb...huuuuuu !!Olyan mint pcre de mégis új a játékélmény
  • Csokis
    #65
    Kíváncsi lennék a multi játékra is. Kár, hogy egyenlőre nincs Router-em, hogy megosszam a NET-em.
  • Szeszmester
    #64
    Jó játék.
  • zola2000
    #63
    Nah, új hír: kiszvárgott a DSes GTA: ChinaTown wars amerikai változata, a sz**** k** wéppistikék már azt tolják :)
  • ldavid
    #62
  • DöflingR
    #61
    Kipróbálni biztos ki fogom, de mivel nincs nds-em sem ezért megvenni sem fogom.
  • ldavid
    #60
    gondolom innen nem sokan veszik majd meg

  • DöflingR
    #59
  • ldavid
    #58

  • hocza
    #57
    Király, mostmár eredetiben DS-en tolhatom majd, mostmár nem kellesz a haveromnál a működő ds emuért könyörögni
  • DöflingR
    #56
    Jóak:D Kicsit rajzfilm szerű a grafika:D
  • ldavid
    #55
    még pár kép
  • ldavid
    #54
    erről nekem is ő ugrott be elsőre :D
  • DöflingR
    #53
    Hát elég érdekesek:D Ám, ez úgy néz ki mint will smith sárgában:D

  • ldavid
    #52
    scannelt képek
  • SAFIII
    #51
    HI!!
    aki játszott anno a gta advance-el az dobhatna egy privit!
    köcce
  • DöflingR
    #50
    Hát az az igazság,hogy nemtudom:D Állítólag egy lekicsinyített Liberty City lesz..
  • ps2slim
    #49
    Én most biztos nem veszek ds-t ami egy .......Inkább adják ki X360-ra vagy pc-re biztos jó game lesz. De most akkor itt csak a kínai negyedben lehet majd menni?
  • DöflingR
    #48
    Valaki valami új hírt hallott?
  • DöflingR
    #47
    Hát valamennyit keresnének rajta, de inkább veszteséges lenne a sok warez release miatt :s
  • utgyuru
    #46
    ez igaz, de sztem ha PC-re kiadnák, akkor is nyereséges lenne, max nem akkora lenne a haszon mint a konzol piacon, de biztos h nem lenne veszteséges. vagy tévedek? :D
  • DöflingR
    #45
    Nézd, konzolra nem olyan könnyü varezolni mint pc-re. Sokkal jobban megéri a rockstarnak :)
  • utgyuru
    #44
    mit mondjak, nekem is... :D
    na meg az még furcsább h konzolra kijött már mennyi, PC-re meg semmi se :(
  • DöflingR
    #43
    Nem vagyok ellenes mert anno játszottam sokat nintendoval:D De, nekem ez a nintendo - gta dolog kicsit furcsa:D
  • utgyuru
    #42
    ahogy a kommentjeidet olvasom, te naon a nintendo ellen vagy :D
    az nem lehetséges h a rockstar akar erre a piacra betörni ?
  • DöflingR
    #41
    Végülis ja, de szerintem a nintendo akarja nagyon ezt a játékot és nem a rockstar erőlteti, bár kitudja :D
  • SAFIII
    #40
    hát ott lehet áttörés lesz,én se értem mit szarakodnak ilyenekkel, vagy ha már anynira akkor inkább pspre csinálják ezt vagy a SAS-t
  • DöflingR
    #39
    De azt állítják,hogy áttörés lesz a DS játékokban:D
  • SAFIII
    #38
    egy ilyen játékot tuti nem nehéz összedobni....
    játszottam az advanceddel hát kb mintha az eggyel tolnád szal gonodlhatod mennyi munka van benne
  • utgyuru
    #37
    és sztorija mi lesz?
  • DöflingR
    #36
    Miről video? Sztem még nem is kezdtek bele nagyon:D
  • SAFIII
    #35
    attól még lehetett volna legalább egy videó
  • DöflingR
    #34
    Sztem azért mert a nintendo jelentette be és nem a Rockstar :D
  • SAFIII
    #33
    de ez is milyen már bejelentik az e3 mon de hogy mi is lesz pontosan vagy valami...semmi
    van egy logo meg hogy nintendo ds kész semmit több
  • utgyuru
    #32
    de legalább 3D-s lesz, vagy back to basics felülnézet?
  • DöflingR
    #31
    Jó,de ez kicsit másabb lesz mint a IV. Amúgy van működő DS emu?
  • hocza
    #30
    Király, elő a DS emulátor, és már tolhatjuk is a GTA legújabb részét. A IV-t már úgyis unom. (Egy éven két GTA!?)
  • DöflingR
    #29
    Jaja.. Mostani konzolokra nem warezolnak olyan sokat. ps3 nincs feltörve, és nem olyan sok embernek van flashelt xbox-a, így a többség eredetibe veszi meg a játékot. Pécén az az igazság,hogy az emberek 90%-a warezol, így nem éri meg kiadni annyira a cégeknek..
  • Prince of Máté
    #28
    Úgyis letöltenéd nem? akkor miért csináljanak?