129
Túlélő horror
  • Csokis
    #89
    Jött új patch!

    - Checkpoints added in various places throughout the game according to forum/Darknet feedback
    - Some initial particle system performance improvements (more performance improvements to come in subsequent patches)
    - Option to disable cutscene skip functionality added to .ini
    - Back remapped to right mouse button as requested by forum users
    - Leaderboard glitches fixed
  • strebacom
    #88
    Ez...aztán kurvára idegesítö rész,behordod a hordókat közben meg kisodorja a hullám...vagy van valami trükk???
  • strebacom
    #87
    ÓÓóó nagyon szépen köszönöm!!
  • Csokis
    #86
    Tessék, Act2-es mentés!
  • strebacom
    #85
    Valaki lenne olyan rendes és küldene nekem egy mentést, véletlenül kitöröltem a Skidrow mappát(C:\Users\Rendszergazda\AppData\Local\)
    Nagyon köszönöm!!!
    Az Act2-ben jártam, de Act1 is jó, szóval mindegy.....

  • grebber
    #84
    Pedig úgy kell shiftet megnyomod és merül is!
    Nem volt rossz game bár a főellennél bénáztam sokat.Valahogy nem volt koser a vizes mókázás :(
  • Shep
    #83
    Valaki árulja már el, hogyan tudom a hülye hordókat belepakolni a konténerbe, mert hiába nyomkodom/tartom nyomva a merülés gombot semmi nem történik.
  • Csokis
    #82
    Ma jött ki hozzá patch, próbáld ki vele, Patch letöltése! Talán jó lesz.
  • Haversrác
    #81
    Szasztok, van egy kis problémám. Egyszer elindult a játék, opciókban mindent beállítottam, de játék indítás előtt lefagyott, reset, újraindítás után még a menüig se jutok el, mert kilép a desktopra, letöröltem-újra felraktam és dettó. legfrissebb driver van fent( ati 11.4) a játék REINST könyvtárából felraktam mindent(dirctX stb.), és ugyan úgy kilép, még a menüig sem jutok el. Találkozott valaki hasonlóval?
  • Rage47
    #80
    ezjó
  • Kongy
    #79
    Mindenhol ez van a falakra írva ebben a játékban:



    Még jó h volt önkritikájuk a készítőknek, mert én a játék játszása közben elgondolkodtam a dolgon...
  • Kongy
    #78
    Jaj, de elegem van már az ilyen noname amatőr játékokból, mint pl ez meg a First Templar, vagy a Section 8. Most komolyan, ez a ZS kategóriás játékok hava? Jöhetne már egy AAA-s cím = Witcher 2.

    Ez a játék meg, nem elég h 2005-ös színvonal még néha be is szaggat... de szó mi szó a víz elég jól néz ki... más nem nagyon.
  • Csokis
    #77
    A gép 3 éves, csak a vidkártyát vettem most. Szvsz ez csak egy középkategóriás gép. Elnézést, nem lenézésként írtam, hogy nálam nincs gond!
  • Shep
    #76
    Jó olyan gépen még jó, hogy nem szaggat, csak tudod a többség nem ilyen konfigon játszik.
  • strebacom
    #75
    Na neeee ez nagyon jó hír drága barátom......
  • Csokis
    #74
    Tökéletesen fut, semmi probléma nálam. 90fps átlagban, pedig minden maxon AA-val együtt (1360x768-as felbontásban).
  • grebber
    #73
    Igen pc-n sem az a gyors játék :D De nem olyan vészes, hogy játszhatatlan lenne!

  • Shep
    #72
    Hogy fut, mert ahogy hallottam boxon gyalázatosan szarul ment?
  • grebber
    #71
    Pár képem!

    Egész kellemes kis game!
  • grebber
    #70
    Hydrophobia.Prophecy.SKIDROW 58x50 MB

    Senki nem probálta még?
  • strebacom
    #69
    Hát az jóóó..én is beruházok rá....
  • doggy90
    #68
    majus 9.
  • strebacom
    #67
    És mikor jön ki??
  • doggy90
    #66
    szerintem is, ennyiert en is lehet megveszem majd.
  • grebber
    #65
    Elég olcsón megy a game szerintem pár ezret ,ha nem pár 10ezret simán eladnak belőle steam-en!
  • Prince23
    #64
    Pont amiatt nem kéne PC-re kiadniuk. sztem. azon még úgyse m fogyna, max warezban. na abba tuti sikeresebb lesz :S
  • Seth
    #63
    Miután a konzolos bevétel elmaradt az elvárttól, kénytelenk voltak. AMúgy is jött volna pc-re eredetileg, a kód biztos ott lapult a fiókban a kezdetektől, csak az MS visszafogta őket egy kis zsebpénzzel
  • Prince23
    #62
    Ahhoz képest hogy digitális cucc, elég biztatóak a jelek...
  • grebber
    #61
    Steam-en most akciós 8,49Euró.(Még csak előrendelni lehet) Nem hittem volna hogy valóban kiadják pc-re!
  • Prince23
    #60
    Gamer365 olvasói teszt!
  • Prince23
    #59
    friss képek
  • grebber
    #58
    JTAG-os boxra már van valami!
  • Prince23
    #57
    PAX trailer
  • DarkSector
    #56
    zsír, télleg drága, valszeg ezt majd steam-en botolom meg....

    "... a Microsoft külön felhívta a figyelmet a sajtónak, hogy nagyon büszkék ezekre az arcade játékokra, hiszen nem elég, hogy jók a fogadtatása,..."

    én amúgy ezt emelném ki jobbára, valóban én is ezért szeretem x-emet jórészt, mert sok felújított, illetve teljessen új arcade cucc, már már érdekesség van a palettán és tudom ha kijön valami, tutira vehetem hogy trial lesz benne, vagyis demo.
  • Prince23
    #55
    Meg van a dátum, és sajnos a borsos ár is
  • grebber
    #54
    2 új Trailer
  • Seth
    #53
    Hát elég morbidul mozog sokszor a víz. Plusz a hősnőre se nagyon van hatása, áll mint a cövek még ha teljesen beteríti akkor is. Tüzet se igazán akarja eloltani :)
  • grebber
    #52
    2 új trailer

    (Guns Blazing Walkthrough Part I-II )
  • grebber
    #51
    Képek
  • grebber
    #50

    Hydrophobia: Realtime Hullámfizika Gameplay tréler