129
Túlélő horror
  • Qwerty4
    #129
    Ja, horror semmiképp nem. :) De ha nem az, akkor miért harangozták be így?Miért írja mindenhol azt, hogy túlélő horror?

    Amúgy lehet hagyom is a fenébe, borzasztóan unalmas ez a játék.Szar harcok, semmi érdekes az egészben, hangulat nulla, gépigény nagy.

    A bannert én nem tudom betenni. :)
  • Optimus Prime
    #128
    az egyetlen szörnyek benne a bugok. Nem értem miért túlélő, bár az oké, de a horror? Már a végén járok, szenvedek 15-20 fps hardon a boss fighttal. :S
    És itt egy banner.
  • Qwerty4
    #127
    Szevasztok.

    Lesznek ebben a játékban szörnyek is? Mitől "Survival horror" ez a játék?Ha már ezt írja a wikin.
  • Optimus Prime
    #126
    Üdv!
    Steamen épp akciós a játék 2.5 euró. Videók, képek, leírás alapján nekem bejön. kérdés futna az én gépemen?

    XP SP3
    Pentium E5300
    2 GB RAM
    Geforce 8600 GT 256MB
  • Csokis
    #125
    Jött ötödik update is!


    Hydrophobia: Prophecy Update 5 info:

    - More FPS performance improvements
    - Water powers SFX improvements
    - Character animation when aiming tweaked and improved
    - Fixed bug where player could get locked in aim mode
    - Fix bug where menu navigation sounds could trigger in game
    - Improved water powers keyboard and mouse controls based on community feedback by switching to a simple toggle to activate/deativate water powers
    - Improved bloom (HDR) to make visuals sharper and smoother
    - Updated German / Italian translations
    - Fixed bug where SARA could disappear and prevent progress
    - Fixed rare bug which could cause character to get sucked through objects
    - Improved water reflection / refraction
    - Improved Sonic Rounds based on community feedback so full charged headshots are more effective
    - Fix for issue where character could get stuck inside ramp-like object
    - Fix for rare bug which could cause character to fold in half while ascending in water
    - Fix for rare bug where character could back / side roll through geometry
    - Improved camera when aiming and surfacing / diving while using floating cover
    - Leaderboard display issue fixed
    - Fixed some crashes
    - Plaza battle design improvements based on community feedback
    - SARA battle design improvements based on community feedback
  • krisztajo
    #124
    Köszönöm szépen.
    Így nem tűnik nagy ördöngösségnek majd megírom végül is hogy boldogultam vele.
  • grebber
    #123
    Itt van de csak 1 roundig,mert annyira akadt fraps felvétel közben hogy örülök hogy sikerült megmutatni

    A lényeg amikor keresgél meg lődözget/bombázgat bújni kell.Majd amikor kinyílik az oldala energia lőszerrel 1-et belelőni.Ekkor leblokkol felemeled a képernyőre kiirt módon a hordókat a gép elé mozgatod és megnyomod a V betűt ami hatására rálöki a gépre!
    Az hátra megy és jönnek emberkék azokat szimplán megölöd és jön megint a gép. Ha jól emlékszem 3x kellett ezt eljátszani és vége!

    Youtubos videom

    Remélem tudtam segíteni!
  • krisztajo
    #122
    Ezer hála és köszönet! Akkor addig nem szívok tovább vele.
  • strebacom
    #121
    Itt van..... a legujabbat szed le....
  • strebacom
    #120
    A gamecopy-n fenn van!!
  • grebber
    #119
    Most értem haza meccsről, ha sikerül akkor még este rakok fel!
  • krisztajo
    #118
    Feltudnál rakni a főellenfél harcról egy videót?
    Én sem tudom legyőzni és a neten sehol sincs róla semmi.
    Please, please és nagyon köszi!
  • Haversrác
    #117
    Légyszi, linkeljen be valaki egy theta crack-et, még evvel megpróbálnám, ha így se megy, akkor DELETE.
  • strebacom
    #116
    Valszeg a crack-el lesz gond, nálam is müvelt furcsaságokat a Skidrow....De van Theta Crack, no ezzel sikerült végigtolnom ma, teljesen az eléjétöl!!!
  • grebber
    #115
    Ilyenkor mindent frissiteni kell biztos ami biztos alapon.

    DX,vcredistet felrakni,visual c++ meg nem tudom még mik vannak!És hátha.

    Ez a pc különlegessége ez teszi egyedivé hogy sokszor a jó ég se tudja mi lehet a baja!
  • Csokis
    #114
    A "shaderCacheDX.bin" file-t létre is kell hoznia, azzal ne törődj és ne töröld le. Viszont, hogy mi lehet a probléma, sajnos nem tudom.
  • Haversrác
    #113
    Már az update4 is fent van, de valami mással lehet a probléma, elindul a játék, lemennek logók, de utána kilép a desktopra, és csinál a játék könyvtárába egy"shaderCacheDX.bin" nevű file-t oszt ennyi, ha letörlöm, következő indításnál csinál egy újat. Mi lehet ez a fájl?
  • strebacom
    #112
    Az miért van hogy hiába nyomom a balegér gombot nem csinál semmit!!!!!
  • Csokis
    #111
    Hydrophobia: Prophecy Update 4 info:

    - Fix for some users experiencing cracking and popping audio
    - Camera tweaks and improvements
    - Performance improvements
    - Fix for some instances of audio effects cutting out or triggering out of sync
    - Fix for issue where users could not complete the back jump to the vent in the Plaza level
    - Added some extra checkpoints according to Darknet data
  • grebber
    #110
    Hydrophobia: Prophecy Update 3 info:


    - Fix for MAVI / CCTV not scanning items or opening doors which the FPS is 93+ (an additional fix for the same issue caused by low FPS is coming next)
    - More performance optimisations, particularly water spray to help improve FPS
    - Fixed a control lock up which would occur if you grabbed floating cover immediately after tapping zoom aim
    - Fixed leaderboard self rank showing the wrong listing if you happened to be at the bottom of a leaderboard page
  • Ironman2
    #109
    Ezt az elmosodást hogyan kell kikapcsolni.Tudom hogy csili-vili,meg 2011 van,de engemet idegesit.
  • Shep
    #108
    Este átküldöm.
  • strebacom
    #107
    Skidrow mappát(C:\Users\Rendszergazda\AppData\Local\)

  • Shep
    #106
    Ha megmondod hol a mentés átküldöm az enyémet.
  • Shep
    #105
    Kösz akkor nem is szenvedek majd vele tovább, törlöm a csába.
  • grebber
    #104
    Ej nem is olvastam el azt hittem az az első még!
    Szerintem végigviszem még1x.
    Elvileg trilogia lesz belőle kérdés pc-s is vagy konzolra se :D Nem olvastam róla hogy szerepelt ott.
  • Csokis
    #103
    Már a #89-es hozzászólásban tegnap írtam.
  • grebber
    #102
    Update 2:

    - Checkpoints added in various places throughout the game according to forum/Darknet feedback
    - Some initial particle system performance improvements (more performance improvements to come in subsequent patches)
    - Option to disable cutscene skip functionality added to .ini
    - Back remapped to right mouse button as requested by forum users
    - Leaderboard glitches fixed
  • strebacom
    #101
    Valaki lenne olyan rendes és adna nekem egy mentést EZ után, mert NEM TUDOM megcsinálni és annyira felbasz a dolog, behordom a hordókat és egy pillanat alatt kinn van az összes......ÁÁááá

    Köszi!!!!
  • grebber
    #100
    Ha az iskolában ami kötelező szinten kellett 8-9 év alatt nem tanultam meg akkor szerintem magamtól kényszer nélkül meg fogok?
  • Rage47
    #99
    ennyi év után még mindig nem ragadt rád angol?:D
  • grebber
    #98
    Igen!
  • Shep
    #97
    És ennyi, lefut a stáblista aztán szevasz? Egyébként az ellenszert kereste, úgyhogy gondolom akkor az volt.
  • grebber
    #96
    Sajna angol tudás híján én csak játszottam egy jót nem tudom miről szól :(
    Aki értette leírhatná!Előre is köszönöm!

    A vége:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miután lezúztuk a gépet meghal a nő aki irányította.Mi pedig beadjuk magunknak a földön heverő injekciót és elterülünk a földön.Hogy az most ellenszer vagy mi és hogy meghalunk-e azt nem tudom

  • Shep
    #95
    Hát a Jóisten sem akarja ,hogy én ezt a játékot végigvigyem, egyszerűen annyira fos az irányítás, hogy állandóan lelőnek a kis szarok, na mondom jó akkor trainer, erre hiába nyomom a végtelen életet nem működik. Na ennyi volt. Grebber majd írd már le, hogy mi lett a vége.
  • grebber
    #94
    Hm lehetséges ,erre nem gondoltam
  • Shep
    #93
    Asszem azért nincsen, mert az a boxosból van és azóta újravariálták a játékot.
  • grebber
    #92
    Pedig nem nehéz.Amikor "kinyílik" az oldala odalősz ilyen elektros lőszerrel.Ekkor leblokkol és te felemeled a vízzel a hordót és megnyomod a V betűt és kész!

    De az a kérdés mi kell a másik befejezéshez? Mert youtubon megnéztem és ott semmiféle főellenség nincs.
  • Shep
    #91
    Hát feladtam, ennyi még véletlenül sem tudom a retek hordóval eltalálni, mert ha legalább 1x valami csoda folytán sikerült volna akkor azt mondom ok csak rá kell érezni de hát egyszerűen nem.
  • Shep
    #90
    Hogy a frászban kell a végén a robbanó hordókat rálőni a főellenfélre? Nem igazán értem az irányítás ezen részét.