429
Travians.com tágyalására lehetőség,aki tudja hogyan kell használni vagy esetleg érdeklődik a játék iránt bátran írjon!!
  • milk41
    #149
    visszakapodaz AP-t
  • Pistike 007
    #148
    Én meg tanulok:D
    Szal ha végeztünk szálljunk meg valakit:D
  • precision
    #147
    áh, pont most mentem el edénytsúrolni 2 órára, nem akarom abbahagyni :|
  • FZoleee
    #146
    Találkozzunk Dark Sage házában :DDD
  • Pistike 007
    #145
    Aludni?
  • precision
    #144
    passz, lehetséges
  • precision
    #143
    most épp egy alvó női játékost találtam az ágyában...de kár hogy nem lehet befeküdni mellé... :D:D mekkora poén lenne hogy mikor felkel ott aludnék mellette :D:D
  • Pistike 007
    #142
    Elméletileg ha olyan házba mész amiben jobb cuccok vannak akkor hamarabb kialszod magad a jobb ágyban nem?
  • precision
    #141
    én most élősködő csövest játszom, legjobb :D:D
    elmegyek a guildek felé, ott ugye van olyan hogy houses, kiválasztok egy usert, enter house, akkor belépek a házába, körbenézek, megfürdök a kádban, alszom egyet az ágyban... ilyesmi :D:D:D

    egyszer hazajött a gazda és írt hogy takarodjak ki :D:D:D:D
  • gabo91
    #140
    na végre beengedett a városba...
  • Pistike 007
    #139
    Én most éppen a könyvtárban művelődöm:D
  • milk41
    #138
    nekem most még csak 36ezüstöm van:D még kell 10 vagy 12
  • McReay
    #137
    Én is elkezdtem gyűjteni a csákányra,hogy mehessen tovább a küldetés....
  • Pistike 007
    #136
    Ja...?:D
  • milk41
    #135
    ezt mondtam
  • Pistike 007
    #134
    És megkapod a malacot.
  • Pistike 007
    #133
    Megvan.
    Oda kell menni a faszihoz és kérdezni tőle hogy mit kell csinálni hogy jó városlakó legyek és utána elmész valamit dolgozni és az lesz a munkád.
  • Pistike 007
    #132
    Oksi
    most leszek ötös szintű
  • milk41
    #131
    csináld a küldetéseket, és mikor eljön az idő akkor pl odamész a bányához,bányászol és kiirja h miner lettél,utána odamész a tatához és odaadja
  • Pistike 007
    #130
    És az hogyan lesz meg?:D
  • milk41
    #129
    hát,asszem akkor adja oda amikor megvan h mi leszel
  • Pistike 007
    #128
    :D
    Mondjuk logikus.
  • precision
    #127
    én csak b.szogattam az öreget és egyszercsak nekemadta :D
  • Pistike 007
    #126
    És a malacoz hogyan kapom meg?x)
  • milk41
    #125
    ha megvan a malac akkor tool-t kell vennia tool tradernél,én 2napja csak arra gyűjtök
  • FZoleee
    #124
    Én se vágom mi van...:S
  • McReay
    #123
    Megkaptam a malacot.....mostmár engem is követ és tudok menni lefelé is...MINER lettem...Sajna nem tudom,hogy most mit kell csinálni..Renélem lesz magyarul is ez a game(úgy sokkalta élvezhetőbb lenne)
  • precision
    #122
    hát én asszem már 2es de 3as szinten már biztos hogy tudtam arra menni
    nemtom amugy hogy mi a feltétele
  • Neoncsoves
    #121
    Lol most olvasgatok... Adó? HE? Parkettázás? :D:D:D Nagyon loooool :)
  • McReay
    #120
    Nekem azt írja az emberkém,hogy még nem akarja elhagyni a várost,ha el akarok menni az aréna felé...Mikor tól tudok...(mai nap folyamán LvL 4-es leszek)
  • FZoleee
    #119
    Kitöröltem, mert rájöttem, hogy lámaságot kérdeztem, mert frissítettem az oldalt és bejött :D
  • precision
    #118
    ez a #115 -re ment, az előbb még ott volt :D:D
  • precision
    #117
    azt én se találtam... nemtom hol van:D:D:D
  • precision
    #116
    harcolni az arénában lehet
    ugye tombo mellett lemész a városba, aztán megint lefelé mész a köv képernyőig ahol van a két market, a user meg az npc, és itt a jobbra felfelé vezető úton kell menni és meg fogod látni az arénát


    a harc amúgy elég lottószerű, "körökre osztott", egyszer támadsz, egyszer védekezel, és 3 irány van, fej, test, láb, és minden kör előtt van pár másodperc ahol kiválasztod hogy hova akarsz ütni, vagy védekezésnél, hogy melyik részt akarod védeni

    aztán ha mázlid van ütésnél oda ütsz ahol az ellen nem védi és védekezésnél ott védekezel ahová üt az ellenfél :) és az nyer aki hamarabb lecsapkodja a másik életerejét
  • FZoleee
    #114
    Ja jó :D Én nem tudom mi lettem Na mindegy :D
    Fight-olni merre lehet? Most van 12 olyan ezüst színű izém, hamarosan lesz pénzem felszerelésre... :)
  • precision
    #113
    az van hogy mikor mondta az öreg hogy a következő dolog amit gyűjtesz az lesz az alap képességet
    én követ bányásztam ezért miner lettem
    most én is ott vagyok a 4-5 szint között...és nemtom hogy igazán mi a cél, szerzem a nyersanyagokat, eladom, etetem, itatom az emberemet, meg edényt súrolok...próbálom berendezni a házat
    de kb ennyi

    ja meg vagy 3x fightoltam is, 2x nyertem :)
  • FZoleee
    #112
    Pedig valami olyanról beszélt :D Na mindegy... Munkát egyáltalán lehet választani, vagy én értettem félre valamit? Most jön velem a malac, de fogalmam sincs mit kell csinálni :D
  • precision
    #111
    nekem meg volt 20 aranyam és elbuktam blackjack -en... rohadt szemét csiter gép... hányszor volt 20 -am, neki meg bezzeg hogy 21 -e lesz...
    szóval kerüljétek a black jack -et
  • precision
    #110
    a tax office -ban semmit szerintem
    az első adózás a 9-10 -es szintnél lesz esedékes
  • FZoleee
    #109
    Amikor Horatius azt akarja, hogy válasszak a foglalkozások között, akkor mit kell csinálnom a tax office-ben? :S