289
WTCC RACE Xbox 360-ra
  • Sinyo70
    #208
    köszi fiuk a kimerítő válaszokat !!
    istencsászár véleményed az,hogy hasonló mint a pc-s gtr ??!!
    ott is a felveztőkörön még finoman kell menni mert a gumik lassan melegszenek fel.Ez ott is így volt !
    Joint szerint viszont szar az egész ,úgy finoman.Egy haveromnak is ez a véleménye,a héten elmegyek hozzá és kipróbálom !!(fleselt)nem szeretek hozzá menni maga a fertőde most rászánom magam mert most már nagyon érdekel a dolog.A játékaim.hu 7000 ért már van,ott szoktam venni vagy cserélni.
    majd meg írom a tapasztalataimat.
    köszönöm még egyszer ..
  • PoisonChihuahua
    #207
    Orbitális baromság!

    Vadonat új játékot MEGJELENÉS napján 12k-ért kapsz BOLTBAN, LEGÁLISAN.
    Nemegyszer vettem ennyiért premier játékot.
    Itthon.
    Boltból.
    Ez tény!

    Az, hogy játékon kívül nem tudod másra használni a PC-d és nem ismered a Google-t, mert annyira béna vagy, hogy nem látsz túl a "médiamárk" meg az 576 árain az csakis a TE hibád, szal baromságokat NE írj plz. Aki 16k-ért vesz játékot az meg is érdemli ha utána szív...

    LOL
  • jointboy
    #206
    Még most is bárhol nézed 15900 és 16900 ft közt van az ára, kivételt képeznek olyan konzol boltok ahol külföldről egyenes úton szerzik be a játékokat kihagyva a buliból a nagykereskedőt.
  • Istencsászár
    #205
    megjelenés napján 12ért vettem, mint minden más játék ennek is 12 körül volt, ezt hogy téged átvertek vagy olyan helyen vásárolsz ahol nem kellene nem a játék hibája, amúgymeg most már jócskán 10 alatt hozá lehet jutni, ujonnan is
  • Istencsászár
    #204
    A féktávok a körök előrehaladtával rövidülnek ahogy bemelegszik a fék és a gumi, az első kör nagyon rossz és óvatosan kell, de nem értem mi a bajod a féktávokkal, ugyan az mint a pécésbe, ahogy a kanyarsebességek is... setupold be ugy ahogy neked jó.
  • jointboy
    #203
    Kérdésre ment a válsz ,és nem neked ,ha nem tetszik ne olvasd el, de amit írtam az tény. Legalább más ne dobjon ki 16000ft-ot az ablakon érdemtelenül.
  • Istencsászár
    #202
    fejezd már be ezt a sok szart amit dobálsz erre a játékra, nem tetszik leírtad, fikázod minden részét, azt ami jó is... menj nyomd a riől drájving szimulátort, senki nem akar téged arról meggyőzni hogy a Race Pro jó játék, kevered itt a dolgokat mint egy bödön szart
  • jointboy
    #201
    Excuse me! még egy apróság, végül ez vezetett ahhoz ,hogy letegyük a játékot ,verseny közben ha harmadszor is úgy ítéli meg a AI. ,hogy rövidítetted lecsaptad a kanyart kizár a versenyből ,és hiába nyersz nulla pontot kapsz ,és itt jön a lényeg valójában te nem csapod le a kanyart nem rövidíted a pályát csak egész egyszerűen nem fordul el az autó a kanyarban, képtelenség vele verseny közben bevenni egy kisebb kanyart is. Most képzeld ezt el egy 10 körös 25 perc verseny után mikor elsőként mész át a rajtvonalon és mégis nulla pontot kapsz ,ja és ha összesítésben minden versenyt meg is nyersz de a gép elveszi a pontodat az egész bajnokságot kezdheted a legelejéről, nincs mód csak a nulla pontos versenyeket újra futni megint el kell kezdeni az elejéről az egészet.
  • jointboy
    #200
    Fizika. megmondom őszintén amit eddig leírtam azt úgy is gondolom, ha most mást írnék hazudnák, pár konkrétumot írok: kb. 100km/ó sebességnél egy 90fokos kanyar előtt kb. 200-250-méterel fékezni kell ,hogy be tudj fordulni, na most innentől elég egyértelmű ,hogy valami nem oké. Nagyon sokat vezetek évi kb 50000km-ert az átlagosnál egy kicsit erősebb autóval, és tudom ez a 200-250-méteres fékút abszurdum, az én autóm kb 28-méter alatt meg is áll erről a tempóról. Ha joy-al nyomod az lesz az érzésed ,hogy kifelejtették a játékból a féket. Sok kísérletezés után rájöttem a fékutat csak úgy tudom rövidíteni a játékban ,hogy kikapcsolom az abs-t, ezen kívül nem tudtam változást elérni ,de így is csak pár métert nyersz. Irányítás: ha csak egyetlen kereked is lemegy az aszfaltról a sóderágyba illetve fűre az autó teljesen irányíthatatlan lesz ,és egy idétlen mozdulattal megpördül mint egy búgó csiga ,valami rettenet. Egyszerűen nem fordulnak el a kanyarban az autók ,kb. 5 fokos kanyart 100km/ó-val már nem lehet bevenni mert kicsúszik az autó ,a valóságban egy teljesen átlagos hétköznapi autóval is simán 180km/ó-val beveszed úgy ,hogy igazán meg sem érzed ,nem pedig egy versenyautóval. Az autók kb 3-4 billegést végeznek mozgás közben, ezen szögekben meg is tudnak állni olyan hatása van mintha egy képregényt néznél. Hangok: az autók hangja olyan mint ha egy sörös dobozba tennél egy szokol rádió hangszórót és az prüttyögne. Ha verseny közben két autó oldalról összeér az biztos ,hogy a tiéd le fog lassulni, ha erősebben összeér a két autó, akkor meg megpördülsz de mindig csak te ,hiába voltál jobb pozícióban. Nem tudom ,hogy Istencsászár a race pro-t mondta-e? vagy lehet ,hogy a RACE '07 és a RACE On-ról beszélt. Van elég komoly kormányom, de 10 perc után az volt az érzésem ha nem kapcsolom ki a gépet darabokra fogom törni az egész kócerájt olyan idegesítően rossz az irányítása. A sógorommal nekilátunk ,hogy elkezdjük végigvinni de a huszadik verseny után végleg abbahagytuk. joy-al elviselhetőbb de én csak nagyon erős idegzetűeknek ajánlanám akik szeretik a hosszú gyötrelmes szenvedést. De ezt most a legkomolyabban mondom. Persze a választás a tiéd. De ha van ismerősöd akinek megvan előtte próbáld ki de nagy tételben fogadnék rá ,hogy nagyon nem fog tetszeni. Van jó néhány nagy játékos ismerősöm és senkinek sem tetszik és most még nagyon szépen fejeztem ki magam.
  • Istencsászár
    #199
    jól és élvezetesen, a fizika nagyon renben van, ahogy a hangok is az egyik legjobbak, a pályák grafikája sem rossz, az ató belső kidolgozása korrekt, sajnos kívülről nem a legszebb, mert van rajta valami csillogás effekt ami nagyon rontja az összképet, de minden más rendben van, nem vártunk csodát, igaz ilyen összecsapott munkát sem, de nincs mit tenni, ha kedveled a valós pályákat, autókat, a jó versenyeket akkor mindenkép ajánlott

    "Ezért nem értem hogy adhattak ki akkor egy ilyen silány gémet a simbimes fiuk ??"

    én se, nagyot csalódtam bennük
  • Sinyo70
    #198
    nem a kinézete inkább a fizikája érdekelne, mennyire irányítható joyal ?,mivel kormányom box hoz nincs
    mert a Logitech FF et nem támogatja ( a ps2 be dugtam usb-n azt gó turizmóóó).A gtr2 amúgy egy nagyon színvonalas szimulátor,ezt jelzi az is hogy pl Wéber Gábor vagy Kiss Norbert is gyakran csapatott vele on line bajnokságokban !Ezért nem értem hogy adhattak ki akkor egy ilyen silány gémet a simbimes fiuk ??
  • jointboy
    #197
    Helló. igen pc én sokkal jobban néz ki a gtr2 mint a race pro, bár én elfogult vagyok, nekem alapból nem tetszik egyik sem de pc én szebb a gtr2 az biztos, szerintem nem érdemes, de ízlések és pofonok, sokan esküsznek rá nekem személy szerint nagyon nem tetszik.
  • Sinyo70
    #196
    Van itt olyan aki pl gtr2 (pc) vel össze tudná hasonlitani a race prot?
    egy rohadt demot adhattak volna azért...
    nem tudom,hogy érdemes-e beszerezni?
    ja bocs ,hogy érdemes e ???
    de most komolyan kérdem...
  • High end PC #195
    Hagyd, lehet skizofrèn szegèny, hogy harmadmagával beszèlget. :-)
    Van mèg egy árulkodó jel, egy szokatlan írásmód is, ami csak jointboy-nál, lageszgt-nèl, ès Gt shepyre-nèl figyelhetö meg az összes topik beli kommentet keresövel átvizsgálva, mègpedig hogy mindhárman úgy raknak elválasztójelet a ''hogy'' szó elè, hogy az elötte lèvö szó után szünet után, közvetlen a ''hogy'' elé pl: ''xyz ,hogy''. Elèg ritka, nem gondolátok? :-) Föleg hogy a majd 200 komment közül csak ezek hárman használták, ráadásul az utolsó pár kommentjükben fellelhetö.
    Szóval jointoy, nem unod mèg? Vagy már tervben van egy negyedig regisztráció is? Vagy már meguntad? Abbahagyhatnád már, menj vissza GranTurismo-ózni.
  • lageszgt
    #194
    hát ez szép, azért köszönöm ,hogy legalább te válaszoltál. mondjuk azt ,hogy a nevemmel mi a gond még mindíg nem tudom, már foglalt volt vagy mi.
  • PoisonChihuahua
    #193
    Nincs link, a RACE Pro Xbox 360 exkluzív. PC-re ott a RACE '07 és a RACE On.
    A vita már hetek óta egy fiktív, kitalált PC-s portról megy.
    Így már érthető?
  • lageszgt
    #192
    na jó még egy kísérlet, mi a halálról beszéltek? komolyan mondom olyan mintha egy imádkozó lóval beszélgetnék. mit kell abbahagyni? nem lehet kérdezni vagy mit. olvastam már pár fórum beszélgetéseit de komolyan mondom ez visz mindent mint a piros hetes, ilyet még nem láttam. kezd az az érzésem lenni, hogy ez a sümegi intézet oldala.
  • PoisonChihuahua
    #191
    Most ez komolyan mire jó? Hagyd abba!
  • lageszgt
    #190
    nagyon köszönöm a sok segítséget, ezek szerint ma sem lesz link. meg mondjuk jó lenne tudni miről van itt szó, kezd olyan érzésem lenni mintha egy dühöngőbe tévedtem volna ahol mindenki túl akarja kiabálni a másikat. szoktatok egyáltalán valakinek is válaszolni esetleg segíteni.
  • PoisonChihuahua
    #189
    Ember, te magaddal beszélsz???
  • lageszgt
    #188
    egy árva szót sem értek abból ,hogy miről hadováltok itt, most akkor rossz néven regisztráltam? vagy mi van? de kérnék választ lesz link vagy nem lesz link valaki már megadhatná de igazán.
  • High end PC #187
    Na jó, fárassz mást, én megyek a dolgomra, majd pár nap múlva visszanézek, kíváncsi vagyok, hogy fogod e ennél is nevetségesebbé tenni magad az itt fórumozók előtt (és kérlek kímélj meg minket attól, hogy ezek után összetoborzol pár itteni ismerőst különböző topikokból, hogy alátámasszák a kitalációd, nem nehéz következtetni a hozzád hasonló emberek következő cselekedeteire, ne offoljátok kitalációkal tovább a topikot).
    Kössz. :-)
    Üdv.
  • lageszgt
    #186
    akkor te pc ha te tudod megadhatnád azt a linket. valaki mondja már meg hol van?????
  • High end PC #185
    Micsoda komédia, micsoda emberek vannak. :-)
    Érdekes, hogy a hetek óta nem látott jointboy is épp most tűnik fel abban a negyedórában, amikor a másik kettő, két napja felregisztrált nick-jével próbálja önmagát igazolni, és abban a negyedórában, amikor épp kérdőre vontam a hitelességét a két új nick-jének, és a legelső hozzászólása, hogy egy rég nem látott ismerősként üdvözli a vadi újan regisztrált nick-eket, amiket érdekes módon épp kérdőre vontam. :-)
    Ennyi véletlen talán csak az Univerzum kialakulásának pillanatában állhatott fenn. :-)
    A könnyem is kicsordult. :-D
  • lageszgt
    #184
    elveszítettem a fonalat miről van itt szó, jointboy ha még itt vagy megadhatnád a linkjét a pc és race pro nak honnan lehet letölteni? kell fizetni érte? légyszi válaszolj.
  • Gt shepyre
    #183
    OK! vagyok várlak skypeon.
  • jointboy
    #182
    Te jó ég mi van itt??? hali shepyre! mi van veled? jó hallani régi ismerősökről, hogy keveredtél ide? te nem csúsztál le a regisztrációról? nekem sikerült. Kellene meghívó ha tudsz küldeni megköszönném, az email címem még ugyanaz, visszadobott a szerver az indulás után. Vagy megkereslek skype on. otthon vagy?
  • High end PC #181
    :-)
  • Lambo fan
    #180
    Látod, ezt én is meg tudom csinálni, ez is az én nick-em. :-)

    Bár én arra használom leginkább a dupla nick-et, hogy az őrült Gumiszobás topikokban ne a rendes nick-el kelljen írni, persze néha a fórumozás közben összekeverem melyikkel is vagyok bejelentkezve.
    Szóval a próbálkozásod nem újkeletű.
  • Istencsászár
    #179
    gondoltam reagálok neki, mert már zavaró a sok sületlenség, de ha ugyan az akkor hagyom:)
  • High end PC #178
    Szóval 2 új nicked is van jointboy. :-)
    Jópofa vagy.
    Érdekes, hogy ugyanakkor regisztráltál te is fel, mint lageszgt. :-)
    Valamint eddig csak egyvalaki használta ezt a kifejezést pontosan ilyen formában: "xbox-1", az nem más, mint jointboy.
    Furmányos gyerek vagy, meg kell hagyni. :-)
    De amíg nem kapunk letöltési linket, hiába próbálkozol, senki se fog hinni neked.
  • Gt shepyre
    #177
    Ő biztos ,hogy nem jointboy! én már évek ota ismerem de csak forumon keresztül de az is lehet ,hogy csak a név ugyanaz. Bár az irásai alpján valószínű ,hogy ő az. Az ssx.hu ról ismerem ott rengeteg több száz embernek segített éveken át xbox-al kapcsolatban minden téren gépátalakítás, stealth, stb. ,hogy keni vágja a témát az 100%. Nagyon korrekten viselkedett mindenkivel, nem szokott kamuzni nem tudom mi oka lenne rá? Rá nem szorul az biztos. Nekem is nagyon sokat segített és mindíg jól jártam hogy megfogadtam. Annyit tudok róla ,hogy dolgozott a magyarországi xbox-1 gyárban is, és részt vett a külföldi áttelepítésben és a külföldi dolgozók betanításában is. A másik jól beszél angolul de ez lageszgt írásaiban nem tükröződik, a legjobb alakított át xbox-1 játékot átvariálta a grafikát nagyon komoly lett elérhetővé tette mindenkinek. még ma is megvan nagyon durva. Egyszóval szerintem lageszgt nem jointboy.
  • High end PC #176
    Figyelj ide jointboy, vagy akárki is vagy, én se most jöttem le a falvédőről, nem bírom a hazugságokat, főleg, ha valaki foggal-körömmel próbálja bizonygatni még akkor is, amikor olyan világos, mint a Nap, hogy többfelől is megközelítve hazugság.
    Elmondtam, hogy add ki a letöltési linket/szervert nekünk, hogy mind láthassuk, letölthessük, játszhassuk avval, amit váltig állítasz, hogy létezik, letöltöttél, és neked megvan. Különben csak üres kijelentésekkel dobálózól.
    De még abban is benne vagyok, hogy privátban megbeszéljük a következőt: kifizetem neked a DVD lemezdíjat, postaköltséget, plusz ösztönző prémiumot is adok, ha kiírod nekem, amit te már letöltöttél, mert hát neked megvan, ki tudod írni, ha valahol, akkor nálam el fog menni (minden eddig próbált játékprogram elmegy, még a Crysis Warhead is Very High beállításokkal), egy perc alatt kiderül mennyire vagy szavahihető, bár gondolom erre a privát üzenetre várhatok amíg megőszülök. :-)
  • lageszgt
    #175
    Osztom véleményedet, nekem is hatalmas csalódás volt, soha többet.
  • lageszgt
    #174
    így van pár napja regisztráltam pont a te írásod miatt mikor megláttam ,hogy pc-én nyomod a granturismo 5 prologue-t. De tegnap este átolvasgattam a kettőtök vitáját, de abból számomra az derül ki ,hogy te trágárul, nagyképűen, reagálsz fennhangon szinte mindenre! bár nem igazán látom ,hogy erre neked milyen okod van, egyébként jointboyt nem ismerem de a race pro-val kapcsolatban osztom a véleményét mindenben, ez a legel....tabb autos game jó néhány év óta. és olvss az amcsi oldalakon és találsz erről szóló bejegyzéseket és több helyen megemlítik ,hogy egy csapat lehet ,hogy átírta a race pro-t pc-re, vagy látogass megosztó oldalakat ott is többen írtak róla. Ennyi.
  • High end PC #173
    Még az írási stilisztikád is szinte ugyanaz, mint a jointboy birkánké:
    a weboldalon való kulcsszó keresőt használva bizonyos kifejezésekre a következő formalitásokat mindegyőnk közül csak te, és jointboy használtátok, vagyis elég nagy valószínűséggel egy és ugyanaz a személy vagytok:
    - "pc-és" (kisbetűsen, kötőjellel, ahogy az idézőjelben van)
    - "race pro-t" (kisbetűsen, kötőjellel, ahogy az idézőjelben van)
    Ügyes próbálkozás. Ne is gyere vissza az előző nick-eddel se tovább hirdetni a hamis igét, mert csak egyre többen mosolygunk meg. :-)
  • Gt shepyre
    #172
    Félre érted! nem a menü a lényeg, hanem az ,hogy a race pro olyan silány minőséget képvisel minden szempontból, hogy ehhez képest a gt 1 menüje ps1-en, nagyobb élményt nyújt mint az egész race pro. A gt-szériát nem szabad összehasonlítani ezzel az autóverseny utánzattal, a gt-szériához képest szörnyen alacsony színvonalat képvisel. A gt-ét mi is szoktuk nyomni hálón és i-linken is, szuper dolog az tuti. Ha van lehetőséged megnézni a gt3-at ps2-őn, tedd meg próbáld ki, már a menüje is szenzációs! hasonlót sem láttam soha sehol, a játékról meg nem is beszélve, az tényleg élethű a race pro pedig egyáltalán nem élethű. A race menüje egy vicc mintha egy Excel táblázatban lépkedne az ember és nincs mögötte valós tartalom, mivel az autók paraméterei sem egyeznek meg a valósággal. Az autók viselkedése a race pro-ban valami rettenet, a grafika a kidolgozás minősíthetetlen! a hangok egyszerűen röhej, ez a minőség 2001-ben is megbukott volna még dreamcaston-is nem egy második generációs konzolon.
  • High end PC #171
    Fogadjunk, hogy téged a jointboy küldött, hogy ismételd a hülyeségét, mert egymagát már nem akarja itt égetni.
    Vagy ő maga vagy másik nick-el (abból következtetve, hogy alig 2 napja regisztáltál fel).
    Mutasd a cikket a neten, hogy valakik átírták PC-re, ha létezik, nyoma kéne hogy legyen, akik átírták, minimum hirdetnék a munkájuk, valamint PC-és játékokkal foglalkozó weboldalak foglalkoznának a témával, de mivel ilyen információ nem található sehol sem Google-al keresgélés után, és senki sem hallott róla, arra lehet következtetni, hogy ez az egész kacsa, jointboy megtévesztő kacsája.
  • Istencsászár
    #170
    engem nem érdekel milyen a menü, a pályák jók, a WTCC autók remekül mennek, a motorhangok élethűek és élvezet vezetni, visszaadja maximálisan a WTCC feelinget, online hatalmas versenyeket megyünk
  • lageszgt
    #169
    jointboy! honnan tudom letölteni a pc-és race pro-t. Előre is köszönöm.