11819

















  • pryde
    #11378
    Üdv

    Köszönöm a gyors reagálást.

    Scoutot miért nem?

    Igazából a rugó szimpatikusabb. Gyakorlatilag nem szólózom, mindig insta partyban. Persze, lehet hogy kéne szólózni, mert akkor nem kell osztani a cuccost:):):):)

    A két cuccot szerintem is reménytelen felnyomni. Egy jó wandot /lila55/ kb ugyanannyiért adnak mint egy jó staffot. A tőr szinte még drágább mint a wand. Szóval marad a kétkezes hds lilastaff.

    Kérdés, hogy a rugó hogy sebez. Effektíve csak a távolsági sebzés jöhet szóba. Megnéztem a M/R elit skilljeit de nem vagyok tisztában vele, hogy hogyan működnek a gyakorlatban.

    1. lvl 15 Cruse fangs:Puts a curse on your hidden weapons. Targets hit with these cursed projectiles suffer 16…256 points of Dark damage every 2 seconds. (As long as your Fang Ritual is active, additional 20…270 points of damage will be done.)

    Tehát ha eldobok egy tőrt a mobba akkor az kap plusz x mennyiségű sebzést? S amíg a Fang Ritual tart addig ez még több. Tehát ez a varázslat csak egy dobható fegyverrel működik együtt? Vajon mozgás közben is dobálhatom a tőröket? Hány ilyen tőrt tudok eldobni 2-3 sec alatt?

    2. lvl 20 Kiss of the vampire : Inflicts 30…405 points of Dark damage on your opponent and restores 30…330 to your HP.

    Ez elvileg egyértelmű, egyszer sebez x mennyiséget, és visszaoszt x mennyiségű healt a sebzésből. Kár hogy 60 sec a CDje

    itt van róla egy kimerítőbb leírás:
    A thrown projectile deals 30 pure dmg and heals you for the same amount(No projectile necessary. Training "Throw" skill does not increase the dmg of this skill)

    Vajon hány eldobott tőrre vonatkozik ez? Valószínűleg csak 1re.

    3. lvl 25 Demoralize. ez egyértelmű, habár a fórumok azt írjak bossokra nem hat, csak sima mobokra.

    Egyenlőre nnyi folyt köv.


  • penge25
    #11377
    scoutot semmikép
  • penge25
    #11376
    nos mage mellé a legjobb a rugó a legeslegjobb dps-t produkálja majd mivel wandot és tőrt használhat egyszerre, ugye a kettő magic damage értéke sokkal jobb mint egy kétkezes staffé, itt is a hátrány free playerként nagyon nagyon nehéz szerintem két cuccot is t9-re vagy t10-re felnyomni, nekem bőven elég a staff is, szóval dpsbe a rugó a király mage mellé. Negatívum még az hogy túlélőképességed egyenlő lesz a nullával, bybye heal, holy shield. Másik nagyon jó kaszt ami szintén jobb mint a priest, az a knight, nagyobb sebzés picivel, több hp, irgalmatlanul nagy def, ergo solozhatsz bossokat, bátran aoézhatsz hotoba nem kell parázni mint nekem hogy 1-2 ütés és annyi. Én most erősen gondolkozom, hogy knightra váltsak, de ha a legnagyobb sebzést akarod, akkor rugó a te kasztod mage mellé, de akkor azt is választod, hogy nagyon nagyon hamar meghalsz bizonyos szituációkban.
  • pryde
    #11375
    Helló!

    A M/P-ből szeretném lecserélni a Priestet Rugóra vagy Scoutra. Tehát M/R vagy M/S.

    Szigorúan csak a Mage rész van használva, és a lényeg, hogy nem igazán szimpatizálok a Priest résszel.

    Tehát egy olyan osztály keresek ami a Mage-et erősíti varázslatokkal, DPS növeléssel, támogató skillekkel.

    Minden idevonatkozó fórumot elolvastam, de most arra lennék kíváncsi, hogy láttatok, használtatok e már ilyen kasztokat, és mi a személyes tapasztalatotok.

    Előre is köszi a válaszokat.


  • Eftörsokk
    #11374
    nagyon szépen köszi a kimerítő választ, sokat segítettél vele
  • DAK3
    #11373
    váááááá:D ez a siege:D:D tök "raj":D
  • penge25
    #11372
    te már megint keversz magaddal :)
  • Doomista
    #11371
    Mármint 16 óra / nap ?
  • penge25
    #11370
    háát fene tudja kis kocka vagyok talán, keveset romozok 16 óra / hét, de sokat foglakozok vele csak amúgy is: olvasgatok róla, kalkulálok stb... de ez nem online megy :)
  • penge25
    #11369
    utsó kérdésed persze megszerezheted mindkét osztályodank, a végefelé a lvl 50-es nem lesz egyszerű :)
  • penge25
    #11368
    Na tegyük már kicsit romossá ezt a fórumot kérem, tipli innen a jade mmoval :)

    1. xp, tp aránya állandó szerzel 1000 xpt=100tp, vagyis a megszerzett xp 10%-át kapod tpben is, deeeeee van ugye amikor veszel xp, vagy tp növelő potit akkor ez nem igaz attól hogy 50% vagy 100%-kal több xp-t vagy tp-t kapsz a másik nem fog arányosan nőni vele, ergo anno én mindkettő potit ittam e miatt

    2. 4-5 skillt a legfontosabbakat aztán ha max szintes vagy szép lassan kimaxolod mindet, mert attól, hogy nem kapsz xp-t, tp-t farmolhatsz max szinten is

    3. a csillag a tárgy ritkaságát jelöli, az fontos minél több csillag van egy tárgyon annál nehezebb pluszolni

    4. a power modifier +20%-ot jelent mindenre ami a tárgyon van stat álstat def attak stb, ha egy tárgy durabilityje 101+ akkor ezt megkapja ezért van az hogy mindenki 106-120 közötti durás, azaz hd cuccokat próbál viselni, azonban ha 100 alatt van a cucc,akkor is van megoldás veszel item mallból golden hamert amivel felkalapálod a cuccot high durásra, de ez nem kevés gold, vagy ha fizetsz a játékért forint, másik hátránya ez a dura szépen lekopik és végül ha nem kalapálod újra low dura lesz, vagyis elveszted a 20% módosítót

    5. tudomásom szerint lehet craftolni, de nagyon ritka a recept, és magas skill kell hozzá, valamint ritka cuccok, ládikát szintén vehetsz item mallban diamondért elég borsos áron, van egy insta lvl 50-es Treasure Trove a neve ott egy boss is dob nagy ritkán, megjegyzem ládákkal ne foglalkozz, minek taraszl pár bankos karit és kész
  • ScarY MAN
    #11367


    remelem jo lesz :D:D:D:D
  • ScarY MAN
    #11366
    kötekszünk?:D
  • Eftörsokk
    #11365
    és még 1, az elit skillekről, mind2 osztályomnak meg szerezhetem az összes skillt? nincsenek megkötések?
  • Eftörsokk
    #11364
    üdv megint, lenne pár kérdésem ha van aki itt még romozik:D
    először is, a kapott xp-tp arány állandó?
    hány skillt érdemes maxolni?
    mitől függ hogy hány "csillagos" egy tárgy?
    mit takar a power modifier változó egy adott tárgyon?
    lehet-e craftolni ládákat a házikómba valahogy vagy venni valahol?:)
  • DAK3
    #11363
    semeikötök sem mert én:D:D
  • Doomista
    #11362
    Mondom én leszek, sry !! Tessék má megérteni embör ! :DD
  • Gubberx
    #11361
    Te max az anoním alkesz cube-ok házigazdája leszel :D
  • Doomista
    #11360
    Az én leszek, sry.
  • Gubberx
    #11359
    Még csak házigazda sem vagy :P
  • Doomista
    #11358
    Irány a kocsmába :D
  • ScarY MAN
    #11357
    Irány Jade topicba :D
  • DAK3
    #11356
    Nagyon off már bocsi de mikor is jött ki a jade?? http://www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&videos=ethCbe7yulo&v=394z66M1F4A legalábbis ez a kieg? a végén mit ir az 2004 vagy 9 mert annyita 4:D:D de sztem 9 meg maga az alap game is 2009 es ugye???:):)(off vége) kösz a videot:D:D romba ki milyen kasztal van?
  • Doomista
    #11355
    Húsvét alkalmából ezt a videót szeretném nektek átnyújtani...click for life
  • Doomista
    #11354
    Ezt kinek írtad?
  • DAK3
    #11353
    én kockavagyok hétköznap 3-4 ora hétvége 7-8:D és beszkeisvagyok meg nemis
  • Gubberx
    #11352
    :DD::D:D:D
  • ScarY MAN
    #11351
    ...a család mellett xD
  • Doomista
    #11350
    penge, te vagy az ? :DDD
  • Gubberx
    #11349
    Ezt azonnal vond vissza!!!! jó ha napi 15 percem van játszani :( csak hétvégén van egy kis időm.
  • Doomista
    #11348
    nem nagyobb mint te, sry.
  • Gubberx
    #11347
    mekkora kocka vagy te :D
  • Doomista
    #11346
    nyughass má!
  • DAK3
    #11345
    áhhh nemhagysz nyugotan ülni a seggemen????? nembirom ki áhh.... lehet kiprobálom:D
  • DAK3
    #11344
    nem most kábálólók (cabal) azal elvagyok 1-2 honapig de utána.... bumm roban jade.... és bumm énleszek a király:D:D:D nincsenek még ultra kemény karik ha joltudom tavaj közepe otavancxsak game??!! rem nem tul erös a többi player...
  • Gubberx
    #11343
    jer próbáldd ki :D
  • DAK3
    #11342
    mien az a jade?? srácok jó game?? és nagyon nehéz fejlödni????:( mert miota megnéztem azt a pár képet ami itt volt... linkelve.... nembirok asegemen ülni..... áhhhh.... ojan mint valami rosz drog...:D:D
  • Gubberx
    #11341
    csa cube ur
  • Doomista
    #11340
    csa babaalma
  • zozoalma
    #11339
    Lépj be a szerverre és irj zonara , vagy a hivatalos forumon keress .