11819

















  • Eftörsokk
    #11338
    ejj mekkora itt az élet:D
  • Eftörsokk
    #11337
    üdv smacht szerón keresek magyar guildet
  • Doomista
    #11336
  • Doomista
    #11335
  • Gubberx
    #11334
  • vegeta22
    #11333
    Én most Töltöm a Jade Dynastyt.Nagyon megtetszett....
  • Gubberx
    #11332
    3 server van. 2 USA és 1 EU
  • DAK3
    #11331
    tzehát a perfect worldos jade dynasty az europai is egybe?? (bocs az offért ezaz ucso)
  • Gubberx
    #11330
    pedig ha megnyeri akkor tuti felajánlja egy részét a kőrisbogár menhely részére :P
  • ScarY MAN
    #11329
    nála már mindegy :D reménytelen :D mindenkiben az ellenséget látja, mert nem nyerte meg az 1000 ójrót.... :D
  • Gubberx
    #11328
    Ezt kinek írtad?
  • Doomista
    #11327
    Mé hazucc?
  • zozoalma
    #11326
    CSillag már nagyon nagyon régóta nem "játszok" csak néha belépek dumálni.
  • Gubberx
    #11325
    1, európai
    2, nem olyan könnyű azért mint gondolod :D (2x150 a max lvl) :P
  • DAK3
    #11324
    amugy szart lehetz ez a jade ha VAN BEÉPITET BOT NEM NEHÉZ A FEJLÖDÉS??xddd bocs caps
  • DAK3
    #11323
    bocsi a duplapostért de van europai jade dynasty?? vagycsak az amcsi perefect worldos??:)
  • DAK3
    #11322
    lehet elkezdek jadezni sulibol irok:D de térjünk vissza a romra... kockák:P
  • Doomista
    #11321
    "ma 02:28"

    Jellemző, kocka. RoM megy közbe, fogadjunk.
  • zozoalma
    #11320
    Ugylátom ez a forum már nem a romról szól hanem hogy ki mivel hogyan játszik helyette :D
  • DAK3
    #11319
    off: leauge of lgendsbe mostvolt egy 3 ORÁS csatám... 2.500 /s volt az ütés speedem....(max) és 400 akat ütötem 5-6 ütésre öltem az elenfelet devégül kikaptam amig sza"tam:D
  • WorldTorrent
    #11318
    En most a microsoft antivirusat hasznalom, ingyenes :D
  • DAK3
    #11317
    azom volt... fuj fuj avira:D:D zsir zsir eset
  • Doomista
    #11316
    Az Avira szoftvert nem basztatni, kiváló antivírus.
  • DAK3
    #11315
    lehet lowon volt vagy nem tudom... avira "önnél"??? inkább nálad:D:D
  • Doomista
    #11314
    A hiba önnél van. Nálam max grafikán eléggé szép a játék, olyan szép, ami elvárható egy ingyenes keleti mmorpg-től.
  • DAK3
    #11313
    off:alapon olyanvolt hogy a kari jólnézet ki a többi egy vaj szinü bigyusz..
  • Gubberx
    #11312
    még egy utolsó off :D nem csúnya max beállítások mellett
  • Gubberx
    #11311
    OFF: Igazából az nem bot hanem esper, ami a karid mellett lebeg és van saját skillje illetve stat bónuszokat is ad ha fejlődik(mert szinteket lép), ezen kívül van még "bot" funkciója ami hasznos ha grindelsz(vagy melóban vagy ő meg dolgozik helyetted) :) Iletve nem utolsósorban jól is néznek ki :D
  • DAK3
    #11310
    doomXDDDDD grat:D ez a jade ekkora jó game?? én most leauge of legendsezek lol-europe.com annyit mondok hogy 1 hete nyomom és hát erösen tartja a léccet amit nemnugrik át nálam (lehet csak nálam) a többi netes játék... de ez a jade se tünik rosznak ugyanis a lol csak unalomüzönek jó de egy nap 3-4 mecsnél több már uncsi benne (3-4 mecs kb 3-5 óra) amugy probáltam már a jade-t benyomtam(bevallom nemtettem semmit a grafival) és valahogy megszeppenve( a félelemtöl ugyanis elégé gusztustalanak tünt) beis zártam valoszinü nálad highon van a grafi... ugyanis igymár elégé szebb.... bár nemtudomm it kezdek ugyhalottam ott van beépitet bot a gamebe?? tehát ennyire ultimare kevés azxp amugy a botolás a legkeményebb dolog a villanyszámlának:D:D én silkroadba immádtam botot nézni volt nekem is netkábeles incidensem... csak az a baj hogy én kihuztam és be akartam dugni és egy elégé rosz jukba(nemtudom hova) sikerült bele dugjam és nmem jött ki.... apám kiakart vágni baltával egy jukat... inkább szétszettük és ki piszkáltuk belülröl....XD bocs az offolásért:S:)
  • WorldTorrent
    #11309
    xDDD
  • Apocalipto
    #11308
    Mindig is tudtam hogy sérültek az idegeid.
  • Gubberx
    #11307
    GZ :D
  • Doomista
    #11306
    Ma reggel voltam a netszolgáltatónál új internetkábelért...hajnalban 4-kor felkeltem, és azt látom, hogy megint internet dc miatt dc-ztem a jadeből...ami -6% exp megint...szóval 1 nap alatt a 4x dc miatt visszafejlődtem -24% expet. Hajnalba nem birtam tovább, megfogtam a net kábelt, és kiszakitottam a gépház hátuljából, közben megfogtam az ollót, és szétvágtam amennyire birtam.
  • Gubberx
    #11305
    A botolás nemcsak játék és mese :D Keményen kell ám azt nyomni :D
  • Doomista
    #11304
    Örültél nekem, mi ? :( Gondoltad, hogy végre egy jó arc gyerek visszatért :DD
  • zozoalma
    #11303
    LÁTTAM
  • Doomista
    #11302
    addig eljutottam, hogy beléptem a romba :DD
  • WorldTorrent
    #11301
    szerintem probald ki az allods-t :D nem fogod megbanni
  • zozoalma
    #11300
    Inkább lépnél be romba vagy add ide a karidat :D
  • Doomista
    #11299