12414
  • hunbalee
    #12132
    Manifestet is kaszálták , nem lesz 4. évad :(
  • Stockbauer33 #12131
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mare.Of.Easttown 10/8

    Lupin 10/6

    Loki 10/10 :D
  • ximix #12130
    Loki (TV Series 2021– ) - IMDb
    Eddig érdekes. Az idő urairól rögtön eszembe jutott Piel.




    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.06.12. 21:06:33
  • Inquisitor
    #12129
    Hírek szerint a Netflix, a szokásos 28 napos nézettségi adatokat NEM megvárva, berendelte a Sweet Tooth S2-t.
  • Tikal #12128
    nem sírok miatta, egy gyenge The Boys koppintás volt számomra rohadt béna kosztümökkel, cgi-vel
  • Lysandus
    #12127
    Hiányozni fog a CIA-ügynök, Aki Minden Részben Elsírta Magát.

    Keményen kellett küzdeni, hogy ilyen ötletből (Piknik a senkiföldjén, Stalker, Találkozás a Rámával) ilyen nem is mondom, hogy mit hozzanak össze.
  • BenedekFeco
    #12126
    Túl sokat nem vesztünk vele :)
  • hunbalee
    #12125
    A netflix kinyírta a A Jupiter hagyatéka-t nem lesz 2. évad
  • hunbalee
    #12124
    Na fasza lelőtték a Debris-t is
  • hunbalee
    #12123
    Anyjukba elmennek

    "Fox has cancelled Prodigal Son after two seasons"
  • mégvadabbdisznó
    #12122
    Zero 2021

    Eddig bejövős... mind a 8 részt ledaráltam. De sajna mire rendesen beindul már vége is. Várom a többi részt.
  • Stockbauer33 #12121
  • Stockbauer33 #12120
  • bakkerman
    #12119
    Tenyleg,koszi!
  • hunbalee
    #12118
    Imdb szerint május 18án lesz a 6. része. A többinél nem szerepel dátum
  • bakkerman
    #12117
    Sziasztok,valaki nezi még rejtam kivul a Superman es Loist? Marcius 23.-an kerult fel az 5. resz HBO GO-ra,azota semmi,neten se talalok semmilyen infot,hogy most mi a helyzet a sorival,be lett rendelve a 2. evad is. Az 5. resznek nem ugy lett vege mintha szezonzaro lenne...meg 5 reszes evad az kicsit meredek lenne
  • hunbalee
    #12116
    Kaszálták a MacGyvert.. a most futó az utolsó évad azaz még van 7 része és vége :(
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.04.08. 15:03:07
  • hunbalee
    #12115
    White Wall-ról tudni valamit hogy lesz-e második évad? Mert jó volt ez a 8 rész csak sok más sorozathoz hasonlóan itt se derült ki mit is nézett az ember ...
  • Inquisitor
    #12114
    Debris (NBC - Universal)
    Pilot alapján, nagy elvárások nélkűl, eléggé szórakoztató sci-fi sorozat a Fringe alkotóitól.
    Jelen sorozat alapját egy hatalmas idegen űrhajó Földre hulló darabkái és az azok után nyomozó csapat kutatómunkáját követi nyomon. Az apró darabkák szeretik a környezetükben az lapavető természeti törvényeket felülírni, másrészt elég fura hatással vannak az emberek elméjére is, így igen veszélyesek. És persze pont ezért sokan bármit megtennének, hogy megszerezzék ezeket.
  • IXEMGabeo
    #12113
    30 Ezustot nezzetek meg...HBO Go-s sorozat...spanyol vegig erdekfeszito misztikus kisse vallasi temaju sorozat mindenkinek ajanlom
  • AnuluWork #12112
    Amiket most néztem meg.
    A 22-es csapdája nem volt rossz, mint háborús sorozat. Csak ajánlani tudom. (7/10)
    Hernán egy Cortezről szóló sorozat. Spanyol. Szerintem remek, bár nagy akciózásra senki se számítson. (7/10)
    Romulus pedig ahogy a neve is mutatja, nem Csernobilról szól. Akinek bejött a Barbárok, ezt is tudom ajánlani. (6/10)

    Ami viszont nagyon bejött, és ebből lesz második évad is (jól is nézne ki, ha nem lenne!), az az El Cid. Az utóbbi idők - szerintem - legjobb Amazonos történelmi sorozata, remek szereplőkkel (kivétel aki Jimenát játssza, na ő a filmhez képest - ott anno Sophia Loren játszotta - a sorozatban nagyon erőtlen benyomást kelt, pedig elég jó karaktert alkottak neki is). (9/10)
  • Ferenc4
    #12111
    Én a 12. évad 6. részénél tartok.
  • hunbalee
    #12110
    Murdoch nyomozó rejtélyei

    Anyukám mondta, hogy nézi a tv-ben és tetszik neki. Elkezdtem én is. Egyelőre más se csinálok a gépen csak ezt nézem. Már a 9. évad végén járok :)
    1-2 rész egész szűrreális. Agytröszt felnőtt emberek azt a kisgyereket ott babusgatják a boncteremben a kibelezett hullák között
  • JonasSandor
    #12109
    Online-n nem lehet megnézni a koronavírusos vírusvadászokat?
  • Long_Gun
    #12108
    Walker pilot
    kritikán alul unalmas
    amcsi nyáltenger/10
  • Caliph
    #12107
    az új walkert el se merem kezdeni... :D
  • hunbalee
    #12106
    Harry Potter sorozat készülhet az HBO Maxre

    Az új Walker nyitánya rekordot döntött..
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.25. 19:16:00
  • hunbalee
    #12105
    Na elkezdődött az új Walker is kíváncsi leszek. Anno a Magnummal is úgy voltam minek így full új szereplőkkel, aztán megszoktam
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.23. 20:27:50
  • hunbalee
    #12104
    Servant S02 el is kezdődött...aki látta az első részt el tudná mondani hogy ez egy full másik történet vagy kötődik az első évadhoz?
  • Inquisitor
    #12103
    Eléggé elcseszte a nézettséget és a felirat készítő kedvet is, hogy az S1 két részben jött ki. Nyolcadik résztől zuhant a nézettsége, az S2-t meg már harmad annyian nézték, mint az S1 első pár részét. Szerintem S1-et én is angol felirattal láttam csak. És bármi is a vége az S2-nek, tuti nem lesz S3.
  • Inquisitor
    #12102
    Annyire nem rosz, de pl. a koreai Sweet Home sokkal szórakoztatóbb. Ha már ázsiai netflixes sorozatok. Kezd kinos lenni, hogy a koreaiak, de lassan a kínaiaik is JOBB élőszereplős Manga/LN adaptációkat csinálnak, mint a japánok.

    Más. Tegnap este csodálkoztam rá a Netflixen túrkálva, hogy rövidesen (február?) jön Mortal Engines sorozat. Gondolom az elszúrt mozi miatt kútba esett trillógiát így akarják visszahozni, ahogy a BBC-HBO a Sötét anyag trillógiát menti a hasonló mozis bukta után. Érdekes módon a trailer a YouTubeon nem jött szembe, ennyire nem akarják, hogy nézze valaki? :D
  • hunbalee
    #12101
    Instinct-ről tud valaki valamit?

    Anno letöltögettem, de nem kezdtem el nézni. Akkor csak 8. részig volt felirat.Most láttam fenntvan a teljes 1 évad felirata. Mondom letöltöm akkor a maradék pár rész felirata miatt.. De akkor látom hogy a 13 részes sorozatnál a teljes sorozat felirata csak 10 részes. Ez hogy van most?

    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.12. 20:34:38
  • extra sensory
    #12100
    Azért Manuel atya is szolgáltat egy szerény Szájer-Gődény kombót. :DD
    (szerencsére csak küllemre) :D
  • BenedekFeco
    #12099
    +1
    Kösz az ajánlót. A "kipattintott" polgármester kimondottan idegesít. Inkább egy egy vígjátékban tudnám elképzelni ezt a karaktert. A főszereplő állatorvos kiscsajnak viszont isteni teste van
    Eddig simán egy erős 7-es. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége.
  • hunbalee
    #12098
    Mégsem kell az Arrow csajos spin-offja a The CW csatornának
  • vérpocok
    #12097
    30 ezüst

    Már az első rész nyitójelenete odabasz... néhol kegyetlen és gyomorforgató, néhol rejtélyes, misztikus. Eddig csillagos 9-es.

  • UUUU
    #12096
    Alice in Borderland , nem volt olyan rossz, mint amire szamitottam.
  • hunbalee
    #12095
    Servant

    Tetszett,érdekes volt. Valaki leírná mit is néztem?
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.01. 21:12:47
  • hunbalee
    #12093
    Megjött az új Superman sorozat első teasere
  • Metalmilitiakid
    #12092
    Letölteni vagy megtalálni én is megtudnám. Engem az idegesít, hogy feltehetőleg szándékos design-ként nem nézheted meg azt amiért már amúgy is fizettél amíg nem fizetsz egy másik cégnek is. Mert sejtem ha az ingyen VPN-eket kiszúrja a rendszer akkor a fizetőst is kitudná, de sejtem van vmi megegyezés köztük, hogy kapnak egy kicsit a bevételből aztán hagyják a dolgot.