12414
  • LasDen #9641
    Nem teljesen, de kapcsolódik. Az HBO meghírdette az első First Draft pályázatát. 30 vagy 60 perces pilot epizodókat várnak. Nem kell treatment, sorozat biblia vagy más, csak az első rész könyve. Hátha érdekel valakit :D
    HBO First Draft
  • Herold
    #9640
    Tudja valaki, hogy a Line of Duty-t mikor folytatják? (Már ha lesz 3. évad.)
  • stargatelost
    #9639
    Rectify a világ leglassabb sorozata, de igényes dráma, én legfőképp az egyik csaj miatt nézem :D Devious Maids meg könnyed kikapcsolódás, simán el lehet rötyögni rajta, vagy éppen elérzékenyülni :) És nem utolsó sorban tele van latina szépségekkel :D Wilfred esetleg bejöhetne neked, a főszereplő egy kutyajelmezbe öltözött embernek látja a szomszéd kutyáját, sokat lehet szakadni rajta, de közben durván lemegy filozófiai mélységekbe is a sztori, sokszor kemény wtf momentumokat okozva.

    Az Adventure Time-ról pedig írtam junkira, itt van :D

    Oszt' még miket nézel ezeken kívül?
  • Narxis
    #9638
    Ebből csak Defiance, Falling Skies, The Last Ship, Under the Dome és The Leftovers-t nézem, utóbbit valószínűleg uncsinak fogom találni. :D

    24-ről hallottam de nem nézem, többiről nem is hallottam. :D
  • stargatelost
    #9637
    Jelenleg: 24, Defiance, Rectify, Falling Skies, Devious Maids, Adventure Time, Wilfred, The Last Ship, Under the Dome (ez utóbbit valszeg nem fogom bírni idegekkel :D), meg a The Loeftovers pilot is bejött.
  • Narxis
    #9636
    Neeeeeeeeeeem. :D Te miket nézel most?
  • stargatelost
    #9635
    Na, arra mehetne a kasza nyugodtan
  • Narxis
    #9634
    Folytatódhatna már az Atlantis a 2. évaddal. Jason powa!
  • ForzaInter
    #9633
    van aki a komolyabb hangvételű drámákat szereti (pl én) azoknak biztos tetszik nagyon a leftovers és nem tartják unalmasnak. én még nem néztem meg de nagyon kíváncsi vagyok rá.
  • ldavid
    #9632
    hogyan mondhatol már ilyet egy hbo sorozatról? :D
  • Narxis
    #9631
    Talán túl antiszociálisak vagyunk, hogy kurvára nem érdekel más emberek problémái. De most komolyan azt nézni, hogy évadokon keresztül hazudoznak(állít valamit a szereplő majd egy flashback-ben pont más az igazság) és sírnak az engem baromira de nem tud érdekelni. Legalábbis így önmagában nem. Persze ott van az a szektás szál is a történetben amit nem tudok hova tenni, de kb. azt éreztem velük kapcsolatban, hogy ütném őket amíg meg nem döglenek. Legalábbis ha az én házam előtt állnának folyamatosan bámulva akkor az 100%, hogy nem bírnám ki, hogy ne üssem meg őket. :)
  • Herold
    #9630
    Junkie-n nagyon hájpolják ("beszippantott" meg ehhez hasonló kifejezések), csak azt nem tudom mire föl. Szerintem kurva unalmas volt a pilot.
  • Narxis
    #9629
    Hoppá aszittem a Constantine-re íród, a Leftovers esetében ez igaz lehet. De én úgyis kaszálom, ha csak ez a drámázás fog menni.
  • Narxis
    #9628
    Neeeeee, pedig már csak azért is jó mert nem riadnak vissza az angyalok és démonok valódi ábrázolásától.
  • Herold
    #9627
    Szerintem nem fogja megérni a 3. évadot. Talán a 2.-at sem.
  • stargatelost
    #9626
  • Calver
    #9625
    Chosen második évad, ajókur.

    elején azért néztem, mert tetszett a koncepció, meg kellett valami 20 perces néznivaló... aztán jött második évad, bedobtak egy új főhőst, és a minőség kb a végtelenbe és tovább ívelt. még csak a harmadik résznél tartok, de... elképesztő h milyen kibaszottul jó részeket szállít.
  • Narxis
    #9624
    Megnéztem a Constantine pilotot. Nagyon zsír sorozat, SupNat újratöltve.
  • ForzaInter
    #9623
    én kaszáltam a 3 évaddal
  • Narxis
    #9622
    Mondhatni rebootolták a 3. évadra. Akinek addig tetszett az most szidta(mint pl. én) akinek meg nem tetszett az meg el volt ájulva a 3. évadtól. Mondjuk az túlzás, hogy utálom de egy hétről-hétre várós sorozatból nekem lett egy nézem mert megszoktam de annyira nem szar, hogy kaszáljam típusú. :D
  • davidka003
    #9621
    Continuum-ról mi a vélemény?
    2. évad 5. részig láttam de iszonyú szenvedős.
    Haver győzköd, hogy jó az de nem halad szinte semerre szerintem.
  • ForzaInter
    #9620
    Wire szar? WTF
  • LasDen #9619
    az előzetes alapján nagyon kábeles sorozat akart lenni csak networkös köntösben. valószínű a forgatókönyvek többsége hulladék volt...
    szép achievmment indulás előtt bukni :D
  • Narxis
    #9618
    Megnéztem, elég lehangoló de azért nézhető. Ez is inkább egy full dráma mintsem scifi vagy ilyesmi. Egyelőre nézem aztán majd meglátjuk.
  • Monoton
    #9617
    Premier elotti cancel, gratulalok.
  • stargatelost
    #9616
    Év híre!

    Hieroglyph meg kasza Az kemény.
  • ldavid
    #9615
  • Jim Morrison
    #9614
    Community 6. Évad a yahoora jön. Vagy megy.
  • LasDen #9613
    attól még kurva hosszú és kurva unalmas. Erre próbáltam rámutatni. Lehet hogy van vége, de előtte végig kell nézni 20 órát. Nope. Míg egy filmnél, ha szar is, max 3 órát kell végig ülnöd.
  • stargatelost
    #9612
    Hát de ezek éppen, hogy véget értek... Van egy kezdete, és egy vége a sztorinak. Ezek nem a Supernatural és társai, hogy csak nyomják az évadokat ész nélkül... Nyilván nem tetszhet mindegyik, a Wire nálam is szar, Sopranos meg érdektelen, de a többi zseniálisan jó.
  • FZoleee
    #9611
    +1, én például a trónok harcát képtelen vagyok nézni, hiába van akkora hype körülötte, egyszerűen rohadtul nem érdekel az egész :D
  • LasDen #9610
    jah, csak míg egy film egyszer véget ér, ezek csak mennek, mennek, mennek, mennek és mikor már azt hinnéd, hogy nem, megy. Nézze a hóhér ha egyszer az első x rész után nem érdekel. Kötelező vagy sem, ha szar, szar....
  • ForzaInter
    #9609
    Sopranos, Shield, Wire, Oz, Breaking Bad, ezek kötelező sorozatok. Olyanok mint a filmekben a keresztapa, hetedik, ponyvaregény stb.
  • cylonflatus
    #9608
    Érdekes, a Breaking Bad nálam sem lett kötelező. Ami még hidegen hagyott és szintén "közönségkedvenc" az a Dexter. Olyan szinten hidegen hagyott a kezdetektől, hogy csak na. Pedig nem egy ismerősöm is rajongója (volt), és szerettek volna meggyőzni - és én próbálkoztam, tényleg -, de esélytelen volt már az elejétől fogva. A főszereplő, az alapszitu, minden hidegen hagyott a Dexterben.
  • Narxis
    #9607
    Még nem néztem meg de be van készítve. Meg nem nézek meg mindent, scifi, fantasy, vígjáték, misztikum és ezek esetleg meghintve egy kis drámával. Az ilyen típusú sorozatok érdekelnek elsősorban.

    Mondjuk tetszett a True Detective de az elég egyedi eset volt. Amúgy szívesebben nézek egy űrcsatát mint pl. azt hogy öltönyös fickók egymást lövik, persze ez azért így sarkítva van de a lényeg érthető.Az olyan sorozatokat szeretem amik minél jobban kiragadnak a hétköznapokból. Csillagkapun és Star Trek-en nőttem fel, a Star Wars-t havonta néztem újra vhs-n. Szerettem olyan sorozatokat is mint pl. a Jóbarátok de azt a humor miatt.

    Ezért maradt ki nálam olyan sorozat mint pl. a Maffiózók vagy a The Shield de a Breaking Bad se lett a kedvencem.
  • cylonflatus
    #9606
    Tényleg, te megnézel mindent: Leftovers/Hátrahagyottak milyen volt? Most komolyan, viccet félretéve, érdekelne.
  • Narxis
    #9605
    haha :P Janika is legagyizta a Last Ship-et, kezdem azt hinni, hogy már direkt csináljátok. :D
  • cylonflatus
    #9604
    Kifinomult az ízlésed? Gondolom ezalatt azt érted, hogy a rémszar gagyi filmek mellé osztrigát nasizol, amit egy pohár muscadet-vel öblítessz... ;D
  • Monoton
    #9603
    Mindkettő első évada szenvedés volt nekem. A Banshee kapott a második évadból két részt de nem igazán kötött le. Az OITNB-t pedig csak Jenji Kohen miatt néztem, de messze nem Weeds szint.
  • Janika114
    #9602
    Last Ship és Tyrant bepróbálva. Első eléggé gagyi volt nekem de még egy rész esélyt adok neki. A Tyrant viszont tetszett, az marad nézős.