12414
  • LasDen #10281
    kickass, oszt nincs probléma :D
  • alfa73
    #10280
    Köszi.
  • Jim Morrison
    #10279
    én mindig azt használom :c
    +1
  • ldavid
    #10278
    torrent kersőt sokkar ésszerűbb használni szerintem http://torrentz.eu/
  • passatgt
    #10277
    thepiratebay.cr
  • Herold
    #10276
    Nekem bejön. De csak valami cache-elt verzió.
    Utoljára szerkesztette: Herold, 2014.12.10. 19:58:10
  • alfa73
    #10275
    "Nem a Pirate Bay az egyetlen áldozata a tegnapi műveletnek: a torrentoldal fóruma, a Suprbay is leállt, ahogy hasonló oldalak - EZTV, Zoink, Torrage, Istole, Bayimg, Pastebay - sem érhetőek el." forrás: http://www.origo.hu/techbazis/20141210-akcio-razzia-rendorseg-pirate-bay-torrent.html
  • alfa73
    #10274
    A PirateBay együtt kapcsolták le az eztv-t is. Ha ennek a két oldalnak tud valaki mondani egy jó alternatívát, azt megköszönném.
  • passatgt
    #10273
    Eztv nektek sem megy?
  • Jim Morrison
    #10272
    Ha még mindig nézed akkor az jó:) hétvégén meglesem.
  • stargatelost
    #10271
    Igen, akkor raktam be először a képeket :) Most egy hónapja kerestem vissza :)

    #10148
  • Herold
    #10270
    De volt már szó róla, én is nézem.
  • Tikal #10269
    omg, azért futnak ezektől jobbak is :)
  • tugyiti
    #10268
    Nem ,de most hogy linkelted én is ránézek :)
  • Jim Morrison
    #10267
    Forever-t nézi valaki? 8.3 nem rossz, de mintha nem írt volna róla itt senki se (csak a TV promót linkelte valaki)
  • Jim Morrison
    #10266
    őőő én jól "megfixáltam" a múltkor. Visszakeresem azt a hsz-t, akkor valszeg elsiklottam felette, nekem meg nem volt sok kedvem kikeresni az oldalról az ismertebb képeket és lementegetni egyesével... :)

    szerk: meg is találtam párat (8db kép), fel is raktam őket. Egyébként az a nem olyan rég 2013 március volt :)
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2014.12.09. 22:46:11
  • stargatelost
    #10265
    Igen, játszottam is régen, aztán eléggé abbamaradt néhány éve, aztán én, meg még egy páran javasoltuk Bulykinnek, hogy akkor legyen csak simán sorozatos kibeszélő a topik :)

    Speaking of... a fejlécekért felelős nézi a topikot? :D Nemrég linkeltem azt a pár hsz-t, amiben a régebbi bannerek voltak, kéne berakni párat :S
  • stargatelost
    #10264
    Hát nem mondanám, hogy ezek közül sokat nézek :D Kettőt...
  • Jim Morrison
    #10263
    most hogy akaratom ellenére belinkeltem az első hozzászólást, rá kell jönnöm, hogy pár ezer hozzászólás óta megy az off :D
  • Jim Morrison
    #10262
    2014/12/10-best-tv-shows-of-2014.html

    #1 :3
  • LasDen #10261
    Annyit tudni, hogy Dick Grayson/Nightwing lenne a főszereplő, de említik még Ravent és Starfiret is a tagok között.
  • Janika114
    #10260
    Nálam várós, ne ijedj meg a címtől :D Robin, Kölyök Flash, Speedy azaz Roy Harper , Aquaman tanonca ilyesmikből áll a csapat ha jól tudom, de én se vagyok nagy szakértő, de ebből még valami jó is kisülhet.
  • LasDen #10259
    azért nem tizenéves tinikről van szó :D
    Goyer csak fejlesztette a címet, de írni nem ő fogja. Úgy meg azért sokkalta több esélye volna, hogy jó legyen. Mellesleg én valami GoT féle intrikákkal teli dolgot tudok elképzelni a sorozatnak, mert más nem nagyon lehet. Esetlesg később egy Zod itt, egy Brainiac ott, de ezt még annyira sem lehet Suparmanhez kötni, mint a Gothamet Batmanhez....
  • ForzaInter
    #10258
    Már a Teen szóval elvesztettek:D

    Krypton-t ráadásul Goyer csinálja, és ugye syfy, garantált hogy szar lesz:D
  • Herold
    #10257
    Az.
  • ldavid
    #10256
    junkie-n volt ma
    "A Syfy-é lett David S. Goyer Krypton című projektje, berendelték a pilot szkriptjét, amit Ian Goldberg fog írni. A történet Superman nagyapjáról szólna, aki reményt és egyenlőséget hoz el a bolygóra. Szóval a történet még az El-ház bukása előtt fog zajlani."
  • Herold
    #10255
    Mi az a Krypton? Valami Supermanes adaptáció?
  • LasDen #10254
    Jövőre forog a Teen Titans pilotja. Elég CG heavy lesz a sorozat, kemény dió, főleg a TNT-től. Mostanában eléggé kerülik őket a jó sorozatok, szóval eléggé visszafogottan várom. Ha korán kezdik a forgatást, akkor jövő ilyenkor már talán adásba is kerülhet...

    A másik a Krypton, ami viszont a SyFyra érkezik. Ez itt kb el is bukott a szememben.
  • passatgt
    #10253
    az említettek közül a gossip girlt végignéztem, 90210 valamikor félbemaradt, oth-t meg most darálom, 3 évad végefelé járok:D
    ettől függetlenül egyik sincs azért toplistán, de kikapcsolódásnak tökéletes mindegyik:)
  • Narxis
    #10252
    Jah jók azok is bár a PoI 4. évad sztem nem olyan jó mint a korábbiak. :D
  • LasDen #10251
    lehet röhögni, de én 5-6 éve (de lehet +1-2 év még) egészen bírtam a Gilmore girlst. Egyszerű volt, de a 2 csaj karaktere megfogott :D
  • stargatelost
    #10250
    Ez miez? :D Pedig te nézel Poi-t, 100-at, CF-et is :D
  • passatgt
    #10249
    Vicceltem csak:D
    Mondjuk a One Tree Hillt most darálom:D
  • ldavid
    #10248
    wat
  • Sir Quno Jedi
    #10247
    Én szeretem a csajos sorikat. Megtanítja az embert arra, hogy maradjon tőlük távol... :D
  • Jim Morrison
    #10246
    én csak jó sorozatokat nézek, viszont ti a mese vs lány sorikkal elvitázhattok
  • Narxis
    #10245
    vs jim morrison :p
  • Jim Morrison
    #10244
    passatgt vs narxis
  • Narxis
    #10243
    Lol ezek ilyen csajos sorik?
  • Narxis
    #10242
    Fogalmazzunk úgy hogy könnyedebb. :)