12414
  • Inquisitor
    #11043
    Ha jól emlékszem interjú alapján eleve legalább három szezonra vagy többre tervezték. Az "upside down" leírása 30 oldalnyi volt, és abból eddig alig valamit mutattak be. Ami engem érdekel, hogy ezekkel a szereplőkkel viszik tovább vagy ugranak időben, térben? Mert ha másokról fog szólni, akkor lehet olyan színvonal zuhanás mint a True Detective-nél vagy nagyobb.
  • Tikal #11042
    Én is lenyomtam.

    Az év eddigi legjobbja, Preacher-rel együtt.

    Rohadt jó 80-as évek hangulat, zene, képi világ, alakítások ( Winona Ryder ) és a gyerek színészek külön említést érdemelnek mert zseniálisak voltak. Ha lesz második évad, nem tudom, hogy fogják tudni überelni ezt, de nyilvánvalóan maradtak nyitott szálak, szóval ott a lehetőség, bár én is ugy érzem, kerek volt ez így is...
  • cooi11
    #11041
    Most néztem egy angol sorozatot: Endeavour.
    Ilyet keresnék.
    A híd is jó volt.
    Tudnátok esetleg ajánlani?
    Ha nincs felírat sajnos nem értem!

    Utoljára szerkesztette: cooi11, 2016.07.20. 21:49:23
  • LasDen #11040
    lesz 2. évad. Nem volt még szerintem olyan szkriptelt Netflix sorozat, ami ne kapott volna folytatást.
  • DasIsFuck
    #11039
    Stranger Things kivégezve!


    Zseniális,elsőrangú élmény.
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én imádtam a gyerek karaktereket benne:)

    Nem tudom lesz-e folytatás, de szerintem nem kellene neki.
    Szerintem így volt tökéletes lezárása a történetnek egy folytatás szvsz csak rontana az összképen.
  • Tikal #11038
    Osztom a véleményed.

    Teljesen beszippantott a hangulata, zseniális cucc
  • DasIsFuck
    #11037
    Isteni,zseniális,elképesztő,fantasztikus...

    és milyen jó, hogy egybe le is lehet darálni.
    Negatívum, hogy magyar feliratra ugyan úgy várni kell viszont.

    Azért jó, hogy időközbe bátrabban elkezdtem angolul is nézni sorozatokat.
    Ha nem így lenne most itt szívnám a fogam, hogy nem tudom darálni:D
    Még a Dickensian volt aminél a felétől magyar felirat hiányában nekiugrottam angolul, mert annyira beszippantott, plusz meg is állt a fordítása.
  • Tikal #11036
    Super 8 ugrott be róla rögtön, egyelőre érdekes, misztikus :)
  • Tikal #11035
    Még csak ma hallottam róla, most szedem :)
  • Jim Morrison
    #11034

    Stranger Things valaki? dicsérik
  • Tikal #11033
    Misfits 4. évad

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ááá, remélem összeszedik magukat erre az évadra, 3. végén megint sikerült kinyírni egy jó karaktert.. :(
  • Tikal #11032
    ha a fordulat alatt azt értetted, hogy romlott a színvonal, akkor azzal egyetértek. Nem tett jót a sorozatnak a hosszabb játékidő sem, rendesen unalmas lett, és eddig a történetek sem jöttek be :(
  • JackTar
    #11031
    Üdv!
    A Szökés (Prison Break) 3-4. évadát,
    Lost (Eltűntek) 4-6. évadát,
    keresem vételre. Akinek vannak felesleges, "porosodó" díszdobozos évadai, írjon!
  • Tikal #11030
    de legalább a kis csöcsös Alisha maradt :D
  • Jim Morrison
    #11029
    Jaja legjobb volt. Sajnos utána egy kis fordulatot is vesz a misfits :(
    Am keress ra, hogy misfits las vegas. Egy 10 perces videoban meg visszater nathan:)
  • Tikal #11028
    na elkezdtem nézni, jó nagyon, most értem a harmadik évadra, itt lépett be Joseph Gilgun a Preacherből.... de Nathan meg kilépett, pedig kurva jó karakter volt :D
  • DasIsFuck
    #11027
    Na igen, az valami zseniális volt:D
  • Zsoxx
    #11026
    Azon szakadtam én is, fenomenális volt.
  • karajjj
    #11025
    Akkor viszont így már meg tudlak érteni. Viszont a The Man in the High Castle tényleg nagyon jó, elvileg hamarosan jön a következő évad belőle.
  • Tikal #11024
    hát nem tudom, én nem kor szerint válogatok, egy sorozat nem attól lesz jó :)
  • UUUU
    #11023
    Eleve nem nagyon szeretem a mostani korban jatszodo sorozatokat. Preacher, Mr. Robot, Ray Donovan sem az en vilagom.

    Karajjj:
    House of Cards 3. evadig es utana, mar nem tetszett, mikor elnok lett az emberunk.
  • Jim Morrison
    #11022
    Pont ezt a kettot (mindjart harom) sorit nezem :c

    Preacher eheti nyitoharca....:))
  • karajjj
    #11021
    A House of Cardsból mennyit néztél meg?

    The Man in the High Castle megvolt már? Bátran merem ajánlani.
    Utoljára szerkesztette: karajjj, 2016.07.08. 08:46:04
  • Tikal #11020
    Preacher, Mr. Robot, Ray Donovan.... van még sok jó sorozat GoT-on kivűl...
  • UUUU
    #11019
    Most, hogy vege a Tronok Harca evadanak, nem is tudom mit nezzek, mert egyszeruen nem talalok magamnak valami erdemes sorozatot.
    Last Ship,Dark Matter,The 100,Black Sails,House of Cards nalam sullyesztobe ment. Az Expanse,The last kingdom szunetel. Jo Sci-Fi,fantasy sehol az egvilagon.
    A zold ijasz,into the badlands,Jessica Jones,Daredevil,Flash es hasonlo nagyon gaz sorozatok nem fognak meg, ezeknel meg az Avatar, the last Airbender rajzfilmsorozat is fenyevekkel jobb.
  • Jim Morrison
    #11018
    Westworld jönne már :c
  • stargatelost
    #11017
    Most nyáron szerintem az UnREAL és a New Blood a fasza sorozatok. Mindkettő kurva erős és jó cucc.
  • Caliph
    #11016
    tegnap fejeztem be az első évadot,elég jó.
    és a dark matter második évada is elkezdődött,ha valaki a scifi sorozatokat szereti :)
  • LasDen #11015
    az expanse az korrektül néz ki
  • DasIsFuck
    #11014
    Belenéztem a wynonna earp nevű borzadályba.
    Már az első pár perces jelenet után kimutatta foga fehérjét...

    Hihetetlen, hogy a Syfy milyen szinten okádja a szart...
    Nem értem minek kell természetfeletti,szörnyes meg mindenféle szart csinálni, ha egyszerűen nincs arra büdzsé, hogy normálisan meganimálják.
  • JackTar
    #11013
    Üdv!
    A Szökés (Prison Break) 3-4. évadát,
    Lost (Eltűntek) 3-6. évadát,
    keresem vételre. Akinek vannak felesleges, "porosodó" díszdobozos évadai, írjon!
  • passatgt
    #11012
    11.22.63-at ajánlom, ha nincs mit nézni:)
  • Stockbauer33 #11011
    http://www.hbo.hu/series/aznap-ejjel/encyclopedia/forro-nyomok-es-hidegver-hbo-sikersorozatok-regisztracio-nelkuli-evadjaival-mutatkozik-be-az-aznap-ejjel_53887
  • ReszegKoldus
    #11010
    Orange is the new black és a Gomorrah még mindig nagyon jók
  • Tikal #11009
    az már nálam is kezd lecsúszni, első rész nagyon jó volt, de már most úgy érzem nem fog lekötni...
  • cylonflatus
    #11008
    A Preacher baromi jó, de az Outcast nekem nem jött be. Igaz a harmadikat még nem láttam, még adok neki 1-2 részt.
  • LasDen #11007
    A sorozat hátteréről, hogy mennyi valóság alapja van meg ilyesmik...
  • Zsoxx
    #11006
    A Mr. Robot s02 e00-t érdemes megnézni, vagy csak egy összefoglaló?
  • Calver
    #11005
    Penny Dreadful ennyi volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...és esküszöm Ned Stark óta nem örültem ennyire karakter halálának... tele volt kifejezetten vicces karakterekkel és király színészekkel, kurva jó sorozat lett volna ha az első évadban nemes egyszerűséggel megeszik a gecibe Miss Vanessa Ives-t. amikor meg végre megdöglik a sorozat legérdektelenebb és legunalmasabb karaktere, és felcsillan a remény hogy igen, ebből lehet még valami jó is... akkor bejelentik, hogy bocsi srácok, ennyi volt...
  • Tikal #11004
    Még a legfrissebb szezont nem láttam, de amúgy szeretem, mert a kiscsaj rohadt jól hozza a karaktereket :)