12414
  • Ironman2
    #11123
  • xido
    #11122
    azért ott

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    36 percnél a lyukkártyás automata zongorán felcsendülő Black Hole Sun-on felröhögtem :)
  • Stockbauer33 #11121
  • Tikal #11120
    Westworld

  • DasIsFuck
    #11119
    Befejeztem a Vice Principals-t.Zseniális volt:)

    Kíváncsiságból belenéztem a szinkronos verzióba, borzasztó.
  • DasIsFuck
    #11118
    Tomorrow when the war begunt nézi valaki, ha igen tud mondani róla valamit, mennyire tini sorozat?

    Egyébként én az utóbbi időben eléggé lemaradtam a sorozatokkal, csak úgy gyűlnek a részek.Mr robotot elkezdtem, három rész után alább hagyott az érdeklődésem,12 majom utolsó 3 részére már hónapok óta nem tudom rávenni magam,preacher utolsó 2 részével sem bírok,outcast utolsó 3 rész a talonban,dark matter 9.részig ment, aztán ráuntam,viking első három része után hozzá sem nyúltam év eleje óta,penny dreadful első évada után a másodikba még nem kezdtem bele,flash/arrowot nem tudom miért tartom még a nézett sorozatjaim között:D,FTWD meg annyira unalmas szar, hogy kevés motivációm van darálni a maradékot.
    Gotham viszont remélem vissza hozza a kedvem a sorozatokhoz:)

    A stranger things után sok sorozat amit néztem extra fárasztó lett:X

    Most ezt a Living and the Dead-et nézegetem, elég felemás véleménnyel vagyok róla.
    Utoljára szerkesztette: DasIsFuck, 2016.09.28. 00:08:51
  • grebber
    #11117
    JCVD sorozat hoho várós.
  • ReszegKoldus
    #11116
    A "Csúcsformában" még elment volna valamennyire, de végül elkaszálták, a MacGyvert el se merem kezdeni, az ránézésre még annyira se tetszene :D
  • LasDen #11115
    Először megakartam nézni őket már csak az előd miatt is, de az előzetesekből és poszterekből látszott már, hogy nagyon nulla lesz mindkettő...
  • passatgt
    #11114
    Lethal Weapon és MacGyver, nézhetetlen...
  • bakkerman
    #11113
    Elvileg ennyi volt,pedig en is neznem meg :/
  • grebber
    #11112
    Nem néztem utána az akkor ennyi is volt kész game over?
    Elnéztem volna ahogy az igazi killer után nyomoznak míg el nem kapják..
  • bakkerman
    #11111
    Night of-ot masfel nap alatt kivegeztem,brutalisan szenzacios volt minden perce remek volt,elmult evek legjobb minisorozata nalam. Le a kalappal az HBO elott
  • LasDen #11110
    én a héten a Bullt, The Good Placet és a Designated Survivort néztem. Az utóbbi kettő ígéretesebb, mint a Bull.
  • grebber
    #11109
    Ej megint lesz mit nézni

    Zsaruvér 7. évad elkezdődött
    Van Helsing sorozat
    Elindult az új McGyver is. (Bár ezt előzetes alapján nem tudom hogy fog megélni több évadot ,mert rohadt gyenge)
    The Exorcist is elindult
    Z Nation 3 évad
    És úgye a lent említett nemzet aranya amiről semmit se tudunk azóta sem :(
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.24. 08:28:46
  • grebber
    #11108
    Hm most nézem csak egy site-in fent van a National Treasure S01E01

    Erről tud valaki valamit? Sehol nem találtam semmi infót...
  • JackTar
    #11107
    Üdv!
    Lost (Eltűntek) 4. és 6. évadát keresem vételre. Akinek van felesleges, "porosodó" díszdobozos évada, írjon!
    Nagyon szeretném már egyben tudni ezt a sorozatot.:)
    [email protected]
  • stargatelost
    #11106
    He? Rarbg-n már hajnalban fent volt, ahogy szokott minden sorozat.
  • Tikal #11105
    mi az hogy nincs fenn a Quarry?
  • LasDen #11104
    Hivatalosan be van jelentve az is
  • Tikal #11103
    Erről tudok, de a 4.? Én nem látok két évadnyi történetet a Cali cartelban...
  • LasDen #11102
  • Tikal #11101
    Van valami hivatalos info erről?
  • LasDen #11100
    nem hogy 3., de 4. évad is lesz :D
  • Tikal #11099
    Narcos 2. évad

    SPOILER?! :)

    az évad első fele nagyon jó volt, aztán kicsit lapos lett,de még így is jó kis évad volt... Egyébként jó ötlet volt, hogy használtak eredeti felvételeket a sorozatban, adott neki egy kis dokumentumfilm jelleget, de nem vitték túlzásba, szóval nem rontott a filmes élményen. Kicsit megijedtem, hogy nem lesz 3. évad, de úgy néz ki folytatják, bár nem tudom milyen lesz, azért a sorozatot mégis csak Escobar adta el. Egy évadnyi történetet látok még a Cali cartel-ben, aztán nem kiváncsian várom viszik e tovább Mexikóba a történetet.
  • Tikal #11098
    Más szóba se jöhet, de ez a Westworld inkább sci-fi szerintem
  • UUUU
    #11097
    Nalam eddig a Deadwood vitte el a primet a westernes sorozatok kozul.
  • Tikal #11096
    Egy sorozat minőségét mindig jól jelzi, hogymeg nézem e minden alkalommal a nyitócímet, ugye leginkább a zene miatt. Mostanában ilyenek voltak a Stranger Things, The night of... és az új kedvenc a Bojack horseman :)
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.05. 19:00:28
  • bakkerman
    #11095
    jaja,maga a csaj az nagyon jó,passzol hozzá a szerep,de a többi színész alakítása eddig borzalmas :D
  • LasDen #11094
    nézd meg a Flashes crossovert osz' jóvan. De akik látták azt mondják, hogy 5-6-7. (valahogy így) rész után kezd beindulni. Én mem bírom, de nagyon is sajnálom. Benoist fantasztikus Supergirl szerepében, de ami körbeveszi, az borzalom... Viszont a Flash crossover korrekt volt.
  • bakkerman
    #11093
    elkezdtem a supergirlt 4. rész jön de eddig nagyon gyenge nekem,adjak még neki időt jobb lesz? vagy inkább pörgessem tovább a flasht,az a biztos? :D
  • Tikal #11092
    huhuu, ez jónak néz ki, Hopkins végre kapott egy jó szerepet, elég méltatlanul bántak vele mostanság
  • Jim Morrison
    #11091
    Végre megtudjuk kb miről fog szólni a Westworld
  • Tikal #11090
    hát ezt én se értettem :)

    Amúgy egyetértek.. imádom a zenéjét is, elején végén, közben :)
  • stargatelost
    #11089
    Na, most erre miért kellett ráugrani? Mindketten szeretjük a sorozatot. Csak arra akartam rámutatni, hogy ez azért eléggé dramedy, nem csak vicces. Sőt, idén az egyik legjobb sorozat évad a Bojacké volt, pont a lehúzóssága miatt. #11049 -ben pont a stáblista dal első sorait idéztem, de úgy látszik akkor még nem nézte innen senki. Amikor egy-egy rész végén olyan durva gyomrosokat kioszt a sorozat, és felcsendül ez a zene. OMG.
  • Tikal #11088
    De, egészen vicces sorozat. Csak azért mert komoly témákat feszeget, attól még vicces. Ezen teljesen felesleges feszengeni...
  • LasDen #11087
    de a filmek szellemi örököse a sorozat...
  • stargatelost
    #11086
    Hú, hát a Bojack az azért nem egészen vicces sorozat. Sőt, a harmadik évadra lényegében a leglehúzósabb dráma lett. Persze a jó értelemben. Mindenképpen ajánlott.

    #11082: Annak semmi köze a Screamhez, még a maszk se ugyanaz.
  • grebber
    #11085
    Addig jó amíg nem unom.... egyelőre még nem.
    Csak számomra furcsa ,hogy gyak. egy gyilkos látunk meg minden azt ez már a 3. aki telefonon bepromozta magát.... Eddig is jól bemártottak mindig mindenkit és véltlenül se lehetett tutira venni,hogy most akkor ki a halál a gyilkos, de most ez a 3. meg a nonpluszüber tökömsetudja ki az .
  • LasDen #11084
    ezek a slasher sorozatok a legnagyobb baromságok...