12414
  • passatgt
    #11283
    Trial & Error baromi jó, akinek bejött Parks & Recreations meg az Office, annak kötelező :)
  • DasIsFuck
    #11282
    Twin Peaks dara..kivégeztem az első évadot.


    Eddig még teljesen érthető minden. De elég durva ezt így ennyi év távlatából nézni, kész időutazás:D
    Kegyetlen jó a hangulata a sorozatnak, simán mondhatom, hogy ilyet én még eddig nem láttam.
  • LasDen #11281
    ez David Lynch, így sem, úgy sem értesz majd semmit...
  • Tikal #11280
    két részt néztem meg eddig, és semmit nem értek :D Új történet van, de a kapcsolódási pontok meg vannak, szerintem el lehet kezdeni, csak ne ijedj meg ha nem értesz semmit, az eredetit se lehetett :D
  • Rockynhooo
    #11279
    Aki nem látta a régit annak megeri elkezdeni, vagy mindenképp látni kell hozza a két régi évadot?
  • Tikal #11278
    Közben begurult a Twin Peaks... beteg
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.05.23. 12:14:20
  • Tikal #11277
    zseniális sorozat, kár hogy már ledaráltam... de lehet elkezdem újra s01-el :D
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.05.22. 18:24:48
  • LasDen #11276
    Kaley Cuocot a Bűbájos boszorkákból
  • karajjj
    #11275
    ..meg ezek a számomra noname senki szereplők pff .

    Miért? A The Big Bang Theory szereplői közül kit ismertél 2007 előtt?
  • LasDen #11274
    Master of None S2
  • Tikal #11273
    The young pope

    hát ez valami kurvajó, ajánlom nagyon :D
  • Jim Morrison
    #11272
    Megenztem, tenyleg jo volt. Az a 3 perc magaban megverte a 3. Reszt.
  • LasDen #11271
    vagy csak fekete környéken játszódik. A feketék bajára koncentrálva meg ilyenek... idunno
  • DasIsFuck
    #11270
    CW-n nem kell sokkal többet várni ettől.

    Egyébként a fehéreket nagyon ügyesen elrejtették belőle, vagy ez már egy ilyen modern pc szellemben készült képregény?:D
  • gabo91
    #11269
    köszönöm!
  • LasDen #11268
    A könnyű élet
  • gabo91
    #11267
    Említették több helyen is hogy az Aranyélet egy finn sorozat alapján készült....
    tudja valaki hogy mi az a finn sorozat?
  • Ariakus
    #11266
    Vergagyi...

    Az egyik legfosabb szuperhos kosztum amit valaha lattam, a CGI effektek pedig kb 20 evvel ezelott is kritikan alulinak szamitottak volna.
  • LasDen #11265
  • Jim Morrison
    #11264
    végére értem.
    Szerintem egész jó időt is futottam a darával...
    Egy igen hosszú kis véleményt akartam megfogalmazni, de most nagyon elkenődtem, hogy vége van :( A 7. évad (amit ma néztem), meg az elejétől fogva a lezárásra koncentrált így kicsit nehezebb is lenne. Egyszerűen olyan jó és szerethető karaktereket sikerült alkotniuk, hogy ez talán a kevés sorozat egyike amit valószínűleg még párszor megnézek.
    Nick Offerman /Ron Swanson/ lett a kedvencem (ki gondolta volna), de egyik szereplőről se tudnék most valami rosszat mondani. Talán azt is ki merem jelenteni, hogy kedvencem lett (hozzáteszem, hogy az első évadra már nem is nagyon emlékszem, lehet végig se néztem)
  • grebber
    #11263
    Nincs olyan rész amin ne röhögnék.. ez pedig a lényege egy vígjáték soroztnak. A jung sheldonon sírtam olyan szar volt...meg ezek a számomra noname senki szereplők pff . Be is fejeztem nem ér ennyi kommentet ,mert csak felbaszom magam mégjobban.
  • LasDen #11262
    egy ilyen előzetes után az agymenők se néz ki jobbnak...
  • grebber
    #11261
    Hogy hogy nem tudod mit vártam? Mint mindenki más várt egy min ugyanolyan sorozatot mint maga az agymenők ,de ez tripla ZS ...se.
  • LasDen #11260
    Csak egy újabb Chuck Lorre sorozat. Nem tudom mit vártál. A fazon fossa magából a klasszikus komédiákat...
  • grebber
    #11259
    Young Sheldon - itt az Agymenők spin-off első előzetese Nem tudom ki ,hogy van vele de nekem ez elég is volt ahhoz, hogy egy db részt se nézzek meg belőle soha. Bűn rossz
  • DasIsFuck
    #11258
    Én eddig egy részben sem csalódtam, sőt.
    Az első évadtól azért elmarad bizonyos tekintetben, de a másodikkal ellentétbe ez megint be tudott szippantani.
  • Jim Morrison
    #11257
    Reméljük, 3. rész kb 0 volt. Kicsit csalódás
  • DasIsFuck
    #11256
    Fargo 4.részének valami fenomenális intrója volt
  • Jim Morrison
    #11255
    Parks and Recreation

    Gondoltam tegnap belenézek a 2. évadba, miután az első évad annyira nem fogott meg és gondoltam jó lesz kis ebéd utáni programnak. Ha valami oknál fogva még nem láttátok, fussatok el tőle, töröljétek le, meneküljetek. 4. évad közepén járok és nem bírom abbahagyni. Reggel még a redőnyt se húztam fel, mert tudtam, hogy ezt fogom nézni - nem is fér bele az időmbe
    Tönkreteszi az életem, és az első hetet a vizsgaidőszakból.
    10/10 nézem tovább
  • lalakov
    #11254
    Láttam, nagyon tetszett.
  • passatgt
    #11253
    Girlboss darára egy jó kis feelgood sorozat, ha valakit érdekel ilyen :)
  • Calver
    #11252
    nekem már az alaptörténetből feminista bullshitnek tűnt, ami a modern és végtelenül ostoba harmadik hullám tagjaira és SJW-kre akar apellálni és lenyomni ezt az általuk okádott lószart a szerencsétlen kétlábúak torkán, de... rövid kritikádból erőteljesen úgy tűnik, hogy nem tévedek nagyot. (az index-es okádékot meg inkább meg sem említem.)
  • Rockynhooo
    #11251
    Valaki nézi?
  • lalakov
    #11250
    Nagyon fura egy sorozat, én az első részben feladtam.
  • Prof William
    #11249
    A The Handmaid's tale az első 3 rész alapján érdekes de eléggé fura sorozat. Olvastam anno könyvet szóval így még furcsább.

    Röviden: Egy disztópikus társadalomban vagyunk ahol nők szinte rabszolgasorban élnek mert az egyetlen feladatuk a szülés ugyanis már elég kevés gyerek születik.

    Ez az "idősűrítés" nagyon zavar. Miért a főhősnő szemén keresztül kell bemutatni a régi világot?

    Egyszerűbb lenne pl valami régi naplón keresztül.

    Túl nagy a váltás a a mi modern világunk és e között a félfeudális izé között. Komolyan higgyük el hogy az egész alig pár év alatt lezajlott és nem lett világraszóló lázadás a vége? Vagy ha igen máris leverték és minden csendes? Amerikában ahol csak az nem szerez fegyvert aki nem akar és ha másnak vallod magad külön WC-t kapsz? Na persze...

    Ha jól rémlik könyvben évszázadok alatt épült ki ez a rendszer jó pár nagy és pusztító háború után. Itt meg maximum 5 év alatt így át bírtak alakítani mindent? És mindenki úgy viselkedik (pl kiképző nő) mintha minimum évszázados múltja lenne?

    Pár éve még kórházak voltak és most amikor annyira fontos a gyerekek léte 18-ik századi stílusú otthonszüléssel jönnek világra az annyira fontos babák?

    Hol vannak a kórházak? Miért nem próbálkoznak mesterséges megtermékenyítéssel vagy más orvosi módszerekkel ahelyett hogy a gazda néha-néha dug egyet Handmaidokkal?

    Ez rövid időintervallum rendkívül hiteltelenné teszi a sorozatot.
  • Malakai
    #11248
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szupererő hasonló, mint Cage-nél, de nem sebezhetetlen.
  • Jim Morrison
    #11247
    iron fistre meg a másikra gondoltam én. JJ nek mi?

    /DD persze nem, de eléggé az a hallás meg minden ahogy feltérképezi a környezetét mint egy sonar nem rossz.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.05.03. 20:09:32
  • stargatelost
    #11246
    He? JJ-nek van szuperereje. Ha már felhoztad, pont Daredevilnek nincs igazán...
  • Jim Morrison
    #11245
    Jessica J be lehet bele kellene néznem, továbbra se tudom elképzelni milyen nagy szükség lehet rá a szuper erővel rendelkezők mellett.
    Amit sajnálok, hogy ez lényegében a Daredevil folytatása, így emiatt biztos hogy elkezdem nézni (a többi szereplő hidegen hagy)
  • xido
    #11244