12414
  • hapi
    #11323
    Vikings, Last kingdom, spartacus, szerű szintű sorozatot tudtok e ajánlani?
  • lalakov
    #11322
    Nem vagyunk egyformák, így erre nem lehet válaszolni. Részemről mindegyiket nézem/néztem. Próbáld meg, csak úgy derül ki. ;-) Ha meg a barátnőd miatt kérded, akkor meg úgy sincs választásod. :-D
  • dregnarr1 #11321
    Max. a Buffy.
  • Anonymus11234
    #11320
    Üdv, egy olyan kérdésel fordulnék hozzátok, hogy a Vámpírnaplók, True Blood, Teen Wolf és hasonló tini vámpíros meg vérfarkasos sorozatok férfi szemmel mennyire nézhetőek? :D
  • grebber
    #11319
    A The Mistről van valami info hogy hány részesre/ évadosra tervezik/tervezték?
  • Jim Morrison
    #11318
    Stranger Things:
    Lesz 3. évad és a 4. évadot tervezik befejező évadnak.
  • Calver
    #11317
    részben, részben pedig belemostak egy későbbi szálat Odin Quincannon-al. van rengeteg hasonlóság ami visszaköszön, de eléggé más történetet követ, plusz sokkal vegyesfelvágottabb mint a képregény - rengeteg a hullámvölgy.
  • Jim Morrison
    #11316
    képregény ott kezdődik kb hogy 3 eldöntik azt amit a sorozatban az első évad végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megkeresik Istent. Karakterek találkozása is más, egyedül most az Angelvilles szál lehet még hasonló, most s02e09-ben nagyon sokszor mutatták azt is, hogy gyerekkorában elrabolták.

    (különbség még)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ráadásul az apja katona a képregényben, viszont az idézet (légy jó mert már így is túl sok a rossz) pontos. kb ennyi :(

    Annyira nem bánom, karaktereket bírom és 2 teljesen más történetet kapok :)
  • Malakai
    #11315
    s1 teljesen a képregény eseményei előtt játszódik tudtommal, de én nem olvastam. :)
  • Jim Morrison
    #11314
    Volt szerencsém a héten elkezdeni a Preacher képregényt (Preacher #1–12 (Book One)), és szinte 0 hasonlóság van a képregény és sorozat között. Walking dead után (amennyire tudom a sorozat azért követi a képregényt) egy kicsit fura volt. Karakter nevek megegyeznek, meg 1-2 idézet van a képregényből és kb ennyi. Talán majd most Angelville lesz egy közös pont ha már annyira próbálgatnak utalgatni rá.
  • grebber
    #11313
    Gec ennyi szarkavarót mint ami ebben a The Mistben van édes zellerzöldje
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.08.19. 23:43:32
  • Selminar
    #11312
    Üzenem annak aki a Comrade Detective-et 'bajtárs'-nak fordította, az vegyen elő egy történelemkönyvet.
    (igen, van jogom fikázni, fordítottam én is sorozatot)
  • Selminar
    #11311
    Detektív Elvtárs

    Kamu 80-as évek beli sorozat, román nyomozókkal, akik egy társuk halála ügyében nyomoznak. Tavaly forgatták, szinkron Channing Tatum többek közt (szerintem borzalmasan béna hozzá). Egyébként zseniális, vicces, eltúlzott, Dacia, Lada, van minden, nézzétek mert jó!
  • Zsoxx
    #11310
  • Malakai
    #11309
    Midseason-ben visszatér még egy utolsó évadra. Ha kaszáról olvastál az a köv évad utánra értendő. Tehát tudjuk, hogy ez lesz az utolsó.
  • grebber
    #11308
    Az originals most akkor végleges kaszát kapott? Már volt mindenféle hír...
  • passatgt
    #11307
  • tutituti
    #11306
    Kinn a Comic Con se2 trailer videó. Hűha lett!
  • kjhun
    #11305
    Supergirl nyári álomra szenderül...
  • lalakov
    #11304
    Nem volt rossz.
  • Jim Morrison
    #11303
  • Rockynhooo
    #11302
    El Chapot nyomta valaki ? Narcos szintjét meg sem közelíti, de aki szereti ezt a témát, annak unaloműzőnek jól jöhet.
  • stargatelost
    #11301
    Már hogy lenne szégyen? :D A jelenleg futó egyik legjobb országos sorozat. Persze tényleg az első kettő évad a fasza, de azért később is volt meglepetés, csavar.
  • böröczk
    #11300
    Megneztem a The 100 eddigi 4 evadat.
    Szegyen, nem szegyen, nekem tetszett.
    Elso ket evada nagyon jo, masik ketto kevesbe, de a negyedik evadzaroja visszaadja a remenyt, hozza az elso ketto szinvonalat is.
    Aki szereti a posztapokaliptikus "scifi"(?) szeru filmeket, illetve akar jatekokat, vagy barmit ebben a temaban, az adhat neki eselyt, ha van ideje. En pl ujra elovettem a Fallout 4-et ennek hatasara :D
  • DasIsFuck
    #11299
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Őszintén ez fel sem tűnt nekem:D
    Engem inkább bizonyos döntések zavartak így utólag amit az írók elkövettek, például amikor Nikki-t szétverik és nem hal meg ott eléggé kidobott a sorozat egy pillanatra, akkor a semmiből előrángatott végül döntő fontosságú szereplő Nikki ideiglenes partnere. Akkor ahogy préfifarkast kiírták és az ott szereplő random csávó aki segít nekik, az elején lévő NDKs bejátszás végül teljesen figyelmen kívül hagyása, Feltz eléggé mellékes megmérgezése amik így eszembe jutnak hirtelen. Ettől függetlenül én baromira élveztem, de elég sok hiányosság maradt bennem a végére, de nekem még mindig jobban bejött ez az évad, mint a második.
    A vége viszont baromira bejött, hogy nem rombolták le V.M. Varga karakterét azzal, hogy a végén hoppon marad.
  • Calver
    #11298
    Fargo S03 fináléról kis ömlengés... elég jó lett, de egy dolog mocskosul zavart írói szemmel nézve.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nikki. Nikkinek konkrétan kinyírták az egész évadban jól felépített karakterét és annak alapvető tulajdonságait, és forrt tőle kb a vérem. végig, az első perctől úgy vezették be, hogy okos, és egy mesteri stratéga, akinek a cselekedetei is ezt igazolták, gyorsan gondolkozott (légkondi) és még V.M. Varga eszén is túljárt... és erre bazdmeg...

    ott van előtte egy kibaszott élő pajzs, akinek simán a hátába nyomhatja a puskáját és megkérheti kedvesen rendőr pajtit, hogy rakja le a fegyverét, de ezen kívül is ott volt egy csomó lehetőség. ehelyett az írók úgy döntöttek, hogy pofánpisálják az eddigi minden karakterépítést, és egy személyiségével teljesen ellentétes, roppantul buta dolgot fog csinálni.

    nevetséges és fájt nézni, számomra kb kinyírta a finálét.
  • LasDen #11297
    sőt, az első részt társ-rendezte is
  • Jim Morrison
    #11296
    Amúgy Seth Rogen neve feltűnt most Preacher s02-ben, de most nézem s01-ben is ő volt a Producer
  • Jim Morrison
    #11295
    Fargo s03

    Ma sikerült befejeznem (3-4 rész). Nagyon lassan indult nekem, de a végére elég jó lett, szokás szerint felpörögtek az események. Nem volt rossz, de az első kettő szerintem jobb volt.

    Preacher s02e01-02
    Huhú, szerintem nagyon jó lett a kezdés. Első rész erős volt, alig várom a többi részt.
  • Tikal #11294
    év legjobb híre!
  • DasIsFuck
    #11293
    Ez egy igen nagy érv a tv ellen, mert nincs az a sátán amiért én tv műsorhoz igazodnék e tekintetben:D
  • LasDen #11292
    rohadjon meg az a szinkron.....

    Mondjuk digitálison már most is többségében úgy nézel mindent, ahogy akarsz...
  • Jim Morrison
    #11291
    Eredeti nyelven, magyar felirattal kerül az AMC műsorára a Preacher második évada június 29-től, ami egy kis, de fontos lépés a szinkrontalanítás útján. A csatorna ezzel indokolta a döntést:

    Az AMC a teljes nézői élmény kedvéért ezúttal eredeti nyelven, felirattal tűzi műsorra a teljes 2. évadot. Így az USA déli államainak fűtött hangulata nem csupán látványban, de hangban is visszaköszön majd. A főszereplők közül ketten, Dominic Cooper és Ruth Negga ugyanis texasi akcentussal beszélnek. Külön érdekesség, hogy ezt mindketten a forgatás kedvéért tanulták meg, hiszen Cooper angol, Negga pedig Londonban élő etióp-ír származású színész. Újabb csavar, hogy az egyetlen nem amerikai karakter, Cassidy figurája, aki szerepe szerint ír – az őt megformáló Joseph Gilgun tanult ír akcentussal beszél, hiszen ő is angol.


    Már csak reklám nem kéne és nem kéne letöltögetnem...
  • Jim Morrison
    #11290
    Jajj ne, csak szerdán tudom megnezni :'((

    Fargo nak is vége, 4 résszel le vagyok maradva :(
    Legalább jönnek szépen a néznivalók
  • Tikal #11289
    Preacher nagyon betegen kezd :D
  • Jim Morrison
    #11288
    Amc

    PREACHER 2. évad premier június 29 dupla résszel!
  • Tikal #11287
    Akkor a legjobbkor, pont elég volt belőle.
  • LasDen #11286
    Kaszát kapott.
  • Tikal #11285
    csak az első oldalt néztem végig, de onnan egyik se fog hiányozni. ( A black sails ugye nem kaszát kapott tudtommal, hanem ennyire tervezték )
  • Zsoxx
    #11284
    Kaszajelentés.