12414
  • grebber
    #11364
    DCs Legends of Tomorrow S03E09 befosok ezen a részen

  • DasIsFuck
    #11362
    Én tegnap már le is daráltam a 10 részt:(
  • grebber
    #11361
    Tegnap kezdtem el, tetszik jóféle!
  • Jim Morrison
    #11360
    majd... karácsonykor :p
  • DasIsFuck
    #11359
    Emberek, nézzetek Dark-ot
  • Jim Morrison
    #11358
    keményebb időszak után gondoltam megérdemlek valami jó kis sorozatnézést... ma le is pergett a Legion. Nem nagyon szoktam ilyesmit nézni, de bejött. Értetlenül ültem előtte 1-2 epizód után, de szépen összefűzték a már ismert szálakat és nagyon szép kerek egész lett belőle az évad végére. Jó kis budget kaphattak, rengeteg helyszín/CGI. Végén csak azért keltem ki a székből, mert nem akartam elhinni, hogy így lett vége :( Csak remélni tudom, hogy február körül jön a második évad.
  • LasDen #11357
  • Jim Morrison
    #11356
    fyi: kint a Punisher
  • grebber
    #11355
    Megint lesz crossover..."Crisis on Earth-X"

    Sorrend:
    11.27: Supergirl
    11:27: Arrow (szokásostól eltérő időpont, hogy kijöjjön a sztori)
    11:28: The Flash
    11:28: DC's Legends of Tomorrow
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.11.17. 08:22:21
  • lalakov
    #11354
    Ez kamu. :-D
  • grebber
    #11353
    Ilyenek láttán ne csodálkozzon senki semmin...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.11.07. 14:24:17
  • Zsoxx
    #11352
    Nem.
  • lalakov
    #11351
    Mert az is.
  • Zsoxx
    #11350
    Már a Star Trek Discoveryben is buzulnak...

    Annak idején a How to get a murder-t ezért hagytam abba. Borzasztó, ahogy nyomatják az ember képébe sok sorozatnál, mintha normális dolog lenne.
  • lalakov
    #11349
    Jó kérdés. Netflixen fenn lesz, amint lemegy a készítő csatornán.
  • Rockynhooo
    #11348
    El Chapot nézők! Hogy van az, hogy már megy a második évad az egyik tv csatornán de neten sehol sem találni?
  • grebber
    #11347
    Blindspot S03 elkezdődött végre
  • DasIsFuck
    #11346
    Igen, de az első két évad 91-92-ben ment, itt azért jobban bántsa a szemem amikor olyan amatőr trükköket látok, amiktől már yt-s amatőrök is jobbat csinálnak.
  • grebber
    #11345
    Attól még egy raklap fos megoldás hogy nézel valamit "évekig" és de jó volt elkurni a sok időt csak nem tudod mire....
  • Tikal #11344
    hát de a twin peaks nem erről szól amúgy? hogy semmi sincs megmagyarázva, meg gagyi trükkök? :D

    vagy az első két évadot nem láttad?
  • DasIsFuck
    #11343
    Na, most fejeztem be a nagy Twin Peaks darát és kivégeztem a 3.évadot.

    A 3.évad szerintem messze a legjobb a sorozatban és én végig baromira élveztem, mondanám, hogy 10/10, DE! ez színtiszta pofán köpése a nézőnek.
    Féltucat szálat behoznak az egész évadba, hogy aztán a végén szinte semmit ne fejezzenek be, semmit ne magyarázzanak meg és teszik mindezt úgy, hogy minden részben rengeteget húzzák az időt.
    Arról nem is beszélve, hogy az esetek nagy százalékban olyan amatőr módon alkalmazták a vizuális trükköket, hogy már nekem fájt...

    Végig nagyon élveztem a 3.évadot, de sajnos már úgy a 15.résznél éreztem, hogy lófaszt kapok majd a végén a pofámba:S
  • Zsoxx
    #11342
  • adam46
    #11341
    The leftovers:

    Körül-belül 2-3 hónapja fejeztem be, de még mindig elég erőteljes a hatás, ha visszagondolok a sorozatra. Szerintem remek sorozat, lassan építkezik, erősen hat az érzelmekre ezért nem is ajánlott mindenkinek, főleg azoknak nem, akik nem szeretik a drámákat. Inkább úgy írom, hogy az érett felfogású emberek tudják ezt csak igazán értékelni. Számomra 10/10 volt.
  • Inquisitor
    #11340
    Szombaton indul a Dirk Gently (BBC USA) S2, ez már nem 8, hanem 10 epizódos lesz. Remélem lesz olyan jó, mint az első szezon volt. Lehetne egy picit több a holisztikus bérgyilkosból benne. :D
  • grebber
    #11339
    Nálam olyan nem sűrűn lesz

    Ezekből még egy részt sem láttam ,de mindet végig akarom majd nézni:

    Trónok Harca
    Black Sails
    Lethal Weapon
    Mr Robot
    Lucifer
    Scream Queens
    Sense8
    Tabu
    Taken
    Van Helsing
    Vikings
    Westworld
    The Affair
    Minden ami Marvel (kivéve a SHIELD azzal naprakész vagyok)

    + ugye a népszerű sorozatok amik mennek már régóta... szóval tonnaszám van mit nézni
  • lalakov
    #11338
    Szerintem rosszabb amikor kifogysz a sorozatokból; nyáron meg szokott esni velem. ;-)
  • grebber
    #11337
    Elkezdtem a The Exorcist-et. Frankó

    Sosem érek a sorozatok végére..mire behozom magam az egyikkel 4 másik indult és még mindig várat magára vagy 15 amit el sem kezdtem :(
  • Jim Morrison
    #11336
    girlfriend experience s02 trailer
  • adam46
    #11335
    Most pörgettem ki a Breaking Bad-et és hát zseniális, nem egy szokványos sorozat, volt hogy tátott szájjal néztem. Elég erősen 10 pontos.
  • cobol
    #11334
    Narcos-nál nincs most jobb és minőségibb sorozat!
  • Riddick21
    #11333
    Stranger Things második évada előtt egy rövid ajánló az elsőről, hátha valakinek még kimaradt!
  • stargatelost
    #11332
    Minden sorozatot sok évadra terveznek, de ez teljesen lényegtelen, hiszen a nézettség dönt, ami ha jól emlékszem a Mistnél eléggé a földbe állt, szóval ne reménykedj további évadokban.
  • grebber
    #11331
    Senki?
  • repvez
    #11330
    Van valahol leírás vagy trailer , hogy milyen lesz vagy miről szól a nov5 én kezdődő hosszú az út hazáig című sorozat?
    Amit találtam az már 5 évados és egy régi időkben játszódó sorozat, de ez valami modern katonai háborús minisorozat.
    A discoveryn reklámozzák.
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2017.09.23. 18:34:52
  • RatBaG #11329
  • Jim Morrison
    #11328
    American Vandal
    Jó kis CSI
  • Jim Morrison
    #11327
    Preacher évadzáró
    Ez az évadzáró
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nagyon nem fair :(

    Remélem lesz 3. évad
  • SzirmosSzisza
    #11326
    Marco Polo is történelmi és egész jól van értékelve.
  • Tikal #11325
    az volt a csúcs :)
  • karajjj
    #11324
    Anno volt az HBO-n a Rome. Az volt talán hasonló kaliber.