12414
  • Tikal #11404
    van magyar felirat, nem a legjobb, mert a szinkron alapján készült
  • betyar40
    #11403
    En az eredeti szinkron sved neztem magyar felirattal szerintem az a legjobb. A film alatt kb a 2. Resztol ugysem fog erdekelni a sved nyelv. Magyar szinlronnal vetek nezni.
  • acsati
    #11402
    én is ettől félek, azért kérdeztem, hogy ha van magyar szinkronnal, hátha van angollal is
  • betyar40
    #11401
    Max .a cime ugyanaz amugy koze nincs hozza:)
  • passatgt
    #11400
    van belőle usa verzió is, mexikói híddal :) nekem bejött: http://www.imdb.com/title/tt2406376/
  • acsati
    #11399
    A híd elérhető esetleg angol szinkronnal? Mert amiket én találtam az vagy az eredeti svéd, vagy magyar. De egyik sem túl szimpi a fülemnek
  • Tikal #11398
    na, csak ide találtál :D
  • betyar40
    #11397
    Sziasztok! Nekem a mostani filmek amik manapság mennek a mozikban szinte dögunalom mind. Tv-t már nem is nézek, nézhetetlen. Most elkezdtem a sorozatok után érdeklődni és beszarás milyen jó kis sorozatokra bukkantam. Tavaly már bele bele nézegettem párba de nekem a sláger mint a Wd vagy a Vikingek főleg az uccsó 2 évad nem igazán tetszett.. Viszont találtam 3 remek sorozatot amit lenyomtam 1 hónap alatt. Ha még valaki nem látta skandináv krimi a Hid most megy a 4. évad de minden évad külön sztori szinte hibátlan krimi igazi skandináv stilus remek szereplőkkel.(aki szereti). Zseniális sorozat. Sosem fogott meg ennyire egy film. A második amit ajánlani tudok western ,a Godless, rég láttam ilyen jó western filmet pláne sorozatban kicsit lassan indul de nagyon szép fényképezés jó szereplők és zseniális igazi vadnyugat főleg a vége fele. Mestermunka! Harmadik egy megint másik téma a Punisher ,nem szeretem az akciófilmeket de ez a pali ezzel a filmmel megfogott! Csak ajánlani tudom mindegyiket főleg azért mert nem kell éveket várni hogy megtudjuk mi a vége ,s remek filmek, kiváló szereplőkkel s nem mellesleg fordulatokkal , sztorival.
  • Jim Morrison
    #11396
    altered carbon reklám :o
  • passatgt
    #11395
    Akinek esetleg kimaradt volna, Cardinal, a The Killng-hez hasonló.

    Csak onnan jutott eszembe, hogy Killing-ben volt Joel Kinnaman :)
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2018.02.05. 17:39:33
  • Jim Morrison
    #11394
    végignéztem. Nagyon bejött, várom a következő évadot. Joel Kinnaman-t annyira nem kedveltem meg Suicide Squad után, de most kiérdemelt pár piros pontot.
    Kristin-t alakító színészt nem tudom hogy találták meg, de én örültem neki
  • Renegade
    #11393
    állítólag felvettek rá valakit, aki megtanította a színészeknek :)

    itt mondjuk eltér a könyvtől a sztori, mert onnan tudja, hősünk, hogy nem a szülőbolygóján töltik le, hogy senki nem ejti jól a nevét.
    Harlan világán, Új-Pesten született.

    Na majd a harmadik évadban lesz munkájuk rendesen a Kossuth utcával, meg még egy zsák magyar kifejezéssel, szokással. :)
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2018.02.04. 22:22:52
  • LasDen #11392
    szerencsére a sorozatban is szinte mindenki jól ejti.
  • Renegade
    #11391
    hopp, a könyv előszavában az író kitért arra, hogy miért lett Kovács hősünk, kapcsolódik 56-hoz, sőt, azt is megemlíti, hogy sokáig rosszul ejtette, de aztán megtanította neki valaki jól kiejteni a cs betűt. :)
  • Renegade
    #11390
    egy nap alatt ledaráltam és kezdem a könyvet, erre nem volt még példa, iszonyat jó volt
  • DasIsFuck
    #11389
    Pár résznek el kell telnie, hogy igazán beinduljon, de szerintem iszonyat jól néz ki.
    Nekem a történet azért annyira nem tetszik, illetve a karakterek is csak szódával mennek el, de én eleve nem rajongok a cyberpunkért, ettől függetlenül ez is olyan sorozat ha beindul nézeti magát.
  • Jim Morrison
    #11388
    csak most néztem meg az első részt, de folytatom. A világ bejövős, meglátom mit hoznak ki belőle. :)
  • lalakov
    #11387
    Nézi, de még nem tudom tetszik-e. :)
  • DasIsFuck
    #11386
    Altered Carbon-t nézi valaki?
  • Jim Morrison
    #11385
    A fenébe, vége ennek is.

    Az a baj ezzel és a parks and recreations el is, hogy ilyenkor egy darabka meghal bennem (a nap hátralévő részéig legalább). P&R szerintem idézhetőbb, könnyebb anyag, de ez is jó volt.
  • Jim Morrison
    #11384
    4. évadnak vége, most szünet.
    Imádom, viszont 3 részt bevallom átugrottam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mind a három részben 'nem ők lettek volna a szereplők'. Jórészt miattunk nézem a sorozatot, nem a szép hangjukért. Talán majd valamikor bepótolom, de egyszerűen nem értem miért csináltak ilyet. többször is.
  • Jim Morrison
    #11383
    3. évad végére, egy féletlen folytán tudtam meg, hogy a created by Dan Harmonnál, arról a bizonyos Dan Harmonról van szó. Már mindent értek.
  • Rockynhooo
    #11382
    Első három részt csak, de majd befejezem ha nem lesz más.
  • Zsoxx
    #11381
    Travelers S02-t nézte valaki?
  • Jim Morrison
    #11380
    community s01
    Kár volt elkezdenem, most elmegy vele pár napom.
  • Jim Morrison
    #11379
    End of the fucking world (netflix) kritika
    Bevallom első részt se sikerült végignéznem. Szánjak rá azért még 1 órát és jobb lesz? vagy ha addig nem jött be akkor a többi résszel ne is próbálkozzak?
    Valahol ott hagytam abba, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A csaj átment a sráchoz, majd hazament.

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.01.20. 14:13:16
  • Kepek
    #11378
    10 designers reimagine Rick and Morty
  • Jim Morrison
    #11377
    Dark

    Lassú, időutazós sorozat. Még a neveket bírtam követni, de az arcokat már egyre nehezebb volt.
    Filmben a
    áll a legközelebb.
    Kb vágom, hogy mi van, de örültem volna ha 1 évados :D Azért majd nézni fogom a következőt is, mert azért kíváncsi vagyok, hogy hogyan tovább.
  • acsati
    #11376
    Pont azt töltöttem le, az érdekelt a legjobban a felsoroltak közül :)
  • karajjj
    #11375
    Az Silicon Valleyt bátran ajánlom. Zseniálisan mutatja be a webes gigacégek és újgazdagok abszurd világát.
  • acsati
    #11374
    Köszönöm mindkettőtöknek :) Szemezgetek akkor belőlük.
  • passatgt
    #11373
    Ugye 30 perces inkább komédia szokott lenni. Ezek nem alánevetősek:

    The Office, Parks & Recreation, Modern Family, Brooklyn Nine-Nine, Veep, Community, Superstore, Unbreakable Kimmy Schmidt, Better Off Ted, Silicon Valley, Weeds, Curb Your Enthusiasm

    Ami nem annyira komédia, inkább dramedy: Mozart in the Jungle, Atlanta, Californication, Entourage
  • LasDen #11372
    american vandal
  • acsati
    #11371
    Sziasztok!
    Ki milyen sorozatot tudna nekem ajánlani, aminek a részei kb. 30 percesek?
    Valami érdekes sorozatra lennék kíváncsi (sci-fi, szuperhősös, alánevetős vígjátékok nem nagyon érdekelnek).
    Angolul nézném, magyar felirattal.
  • Inquisitor
    #11370
    Hát hallani olyat, hogy a Dark S2 csak 2019-ben jön ki. Az elég nagy szünet, bár a Wataha után nem lepne meg.
  • ximix #11369
    18+
    Happy!
  • Zsoxx
    #11368
    Kaszajelentés.
  • lalakov
    #11367
    Lesz.
  • grebber
    #11366
    Dark -ról van valami már lesz-e új évad?
  • Inquisitor
    #11365
    Az Altered Carbonnak jött ki új teasere, ami a sztori alapját tárgyalja ki, és elég érdekes hangulata van.