12414
  • pett3rson
    #11444
    kb 2 hete vagyok benne, szerintem nagyon komoly sorozat, órási mondanivalóval, de talán - és csak remélni tudom, hogy talán - ez ízig-vérig amerikai sorozat és persze rendkívül sarkítva tálalja a dolgokat, de mégis, olyanról kezd nyílt beszélgetést amit szerencsére nem minden nap hallunk vagy látunk a médiában.
    Szerintem elsősorban a kommunikációra illetve annak hiányára mutat rá, valamint arra, hogy ebben a közösségi médiás világban mennyire célponttá válhat az ember és akinek több 1000 barátja (ismerőse) van, lehet, hogy pont az a legmagányosabb...

    Persze ennél sokkal több minden van benne, csak ez nem az a topik. Szerintem mindenkinek ajánlott, de ahogy korábban is mondták, 18 év alattiak csakis és szigorúan csakis szülői felügyelet mellett! Kicsi felnőtteknek és már nagyobbaknak is és akiknek gyermekük van, azoknak meg főleg...
  • stargatelost
    #11443
    Bármilyen publik trackerről le tudod húzni a régi évadokat...
  • Flyingparadise
    #11442
    Ez kb. olyan mint, hogy beírod a leonardo nevet állandóan a capriot adja.:)) Ok-ok én is elismerem mint színészt de azért mégis..
  • Flyingparadise
    #11441
    Sziasztok! kaptam egy 24 flashbacket de már nem nagyon elérhető ami felháborító szerintem. Meg lehet ezt venni dvd-n és ha igen mennyi lehet a 8 évad régiről beszélek pont ezen akadtam ki beírom keresőbe 24 mindig a négereset dobja ki. Nem a remekművet...
  • Jim Morrison
    #11440
    preacher-season-3-first-trailer
  • grebber
    #11439
    Újabb Batman-előzménysorozat készül
  • grebber
    #11438
    The Mist-ről és az Outcastről van valami info lesz-e új évad?
    Az amazon sorozatáról Oasis-ról van info lesz-e belőle valami vagy ez is mint sokan a pilot után kasza is lett?
  • Tikal #11437
    :D
  • Renegade
    #11436
    hááát, ha nem 3 éves korában regisztrált ide, akkor nem lesz baj
  • Jim Morrison
    #11435
    én elkezdtem nézni, de 15 perc után kinyomtam. Talán majd nekiülök másodszor is, de szereplő sem fogott meg.
  • lalakov
    #11434
    Hány éves vagy? Amennyiben fiatalkorú, inkább szülői felügyelet mellett ajánlott.
  • Tikal #11433
    jó egyébként?
  • Ironman2
    #11432
    Folytatódik mégis a 13 okom volt sorozat a Netflixen:

  • LasDen #11431
    butta vagy. A legjobb volt. A sorozat eddig sem vette túlságosan komolyan magát. Tele van baromságokkal az egész. Attól nézhető, hogy nem veszik komolyan magukat....
  • grebber
    #11430
    DCs Legends of Tomorrow: Toronymagasan megnyerte a nonpluszüber első helyet a világ legszarabb/leggázabb/minden gyalázó jelzővel megillető "bossharca" díjat Nem tudtam ,hogy időközben vígjátékot csináltak ebből
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.04.12. 16:12:31
  • cooi11
    #11429
    Sziasztok!
    Most találtam a Bizalom sorozatot.
    [URL=http://www.imdb.com/title/tt5664952/][/URL]
    Jónak tűnik.
    Utoljára szerkesztette: cooi11, 2018.04.06. 22:25:48
  • Jim Morrison
    #11428
    fyi: Legion második évad is elkezdődött
    nekem bejött az első rész
  • RatBaG #11427
    ncoreon valaki fordítgatja, de nehéz anyag, lassan halad. még nem néztem a minőségét.
  • grebber
    #11426
    Kb minden megy szinkronosan is mégis van felirat...Feliratos azért jobb mert már most is előre 3 rész fent van amiből 3 hét múlva lesz csak magyar rész.... :(
  • mooo
    #11425
    Mert megy szinkronosan is -akinek megfelel. Én is szívesebben nézném felirattal, de megértem hogy így inkább mást fordítanak.
    Utoljára szerkesztette: mooo, 2018.04.05. 11:35:27
  • grebber
    #11424
    The Terror - Eddig nagyon tetszik jó és érdekes misztikus rejtelmes kinek hogy tetszik.
    Kár hogy nincs még fordítója a sorozatnak :(
  • stargatelost
    #11423
    Peak TV van baszki, ez a "nem találok sorozatot" vagy "nincs mit néznem" értelmezhetetlen kijelentések ezekben az években, kb. minden héten jön ki több új sorozat.

    Én nem is nagyon tudok mit csinálni, nézem, ahogy tudom a heti sorozatokat, de egy Netflix dara már nem nagyon fér bele (most a Jessica Jones s2-t csúsztatom...)

    Amúgy rendszeresen olvass Sorozatjunkie-t, aztán lesz néznivaló :)
  • Zsoxx
    #11422
    Barátok közt
  • passatgt
    #11421
    Közönséges beszéd, ez mit takar?

    De ha jól értem, akkor olyan kell ami nem régi és nem sci-fi, itt van pár ilyen, teljesen random sorrendben:

    Modern Family, Breaking Bad, Shameless, Homeland, Superstore, Fresh of the Boat, Burden of Truth, Suits, Designated Survivor, The Resident, Chicago Fire
  • cooi11
    #11420
    Sziasztok!
    Segítséget kérnék, nem találok sorozatot.
    Az IMDb. kerestem de egy helybe pörgök.
    Amit néztem : Sherlock és Watson; A nagy svindli; Castle;
    De ezeket ti ajánlottátok vagy itt találtam.
    Szeretem azokat a filmeket amibe nincs közönséges beszéd,
    [Szex és New York-ban Kim Cattrall szókimondó volt de az más.(csak itt sok a csaj)]
  • grebber
    #11419
    Feliratos előzetessel paráztat Ridley Scott új horrorsorozata Hm ez jóféle várom ezerrel!!
  • grebber
    #11418
    Stargate Originsről lehet tudni valamit ,hogy csak ez a 10 részes szösszenet volt és game over vagy akarnak még vele valamit?
  • SzirmosSzisza
    #11417
    Scrubs? Esetleg Dr Rush bár az annyira nem orvosos :D
  • passatgt
    #11416
    hasonló még: Cardinal, Top of the lake, Mayday, The Shadow Line, Shetland, Southcliffe, The Guilty
  • passatgt
    #11415
    The Resident
  • stargatelost
    #11414
    The Good Doctor
  • stargatelost
    #11413
    Akinek bejött a Broen, az a Marcellát is nézze, hiszen ugyanaz a készítő, és a két sorozat felépítése is hasonló (pl. randomnak tűnő szálak elindítása az elején, hogy aztán később kapcsolódjanak az ügyhöz. Ja igen, ugyanúgy női főszereplős, nyomozós.)
  • hawkie22
    #11412
    Valaki tud ajánlani egy jó orvosos sorozatot? Ami nem a Grace Klinika? A 10. évad óta nem bírom nézni. :)
  • betyar40
    #11411
    Na hogy tetszett a Híd sorozat? Aki szerette és nem látta még ezt Broadchurch! (nem tudom ez hol bujkált) akkor kezdjen neki!!
  • Renegade
    #11410
  • ximix #11409
    fél off
    Vikingek és a Ram 1500

  • Tikal #11408
    jaja, szerintem Saga karakterét egy szinkron sem adná vissza, eredeti nyelven kell
  • acsati
    #11407
    Na akkor lehet neki állok majd, azt meglátjuk tényleg mennyire veszi be a fülem :D
  • stargatelost
    #11406
    Max az első évad készült úgy, a többit már hetiben vitte/viszi a fordító. Amúgy tényleg nem érdemes ezen vacilálni, nem gáz az a svéd nyelv, és hát ha angol szinkronnal néznéd, kb ugyanott lennél, mintha magyarral néznéd, hiszen szar lesz a keverés, nem hallod az eredeti hangokat, ami hozzátartozik a színészi játékhoz. Főleg itt, ahol ennyire "kilóg" a főszereplő :D
  • passatgt
    #11405
    Attól még lehet jó :)