12414
  • mate23
    #11647
    olyat hol sorozatoknak reszeit neszhetek meg
  • Rockynhooo
    #11646
    milyenre gondolsz? Ahol tudsz infokat olvasni a sorozatokrol vagy olyat ahol nyomon koveted mit lattal eddig / watchlistet csinalsz stb?
  • mate23
    #11645
    udv tud valaki jo sorozat oldalt ajanlani?
  • Zsoxx
    #11644
    Ne má', én a 3. évadot is alig bírtam végigszenvedni. Ennek csak az 1. évada volt jó, a többi már nagyon erőltetett.
  • grebber
    #11643
    Azt a brutál...Most értem a Blindspot 4 évad végére ááá megint várni az 5. egyben utolsó évadra
  • Tikal #11642
    Ha hallottam volna róla akkor talán még időm is lett volna rá:)
  • grebber
    #11641
    4 éves sorozat volt rá időtök megnézni
  • Tikal #11640
    Most hogy tudjuk mi a vége, biztos megnézzük, köszi az ajánlást
  • grebber
    #11639
    Most bukkantam rá a 100 Code sorozatra Le is daráltam. Kár hogy abbamaradt és nem tudtuk meg ki a gyilkos :(
  • BenedekFeco
    #11638
    Black mirror S5

    "Most már népszerű, csesszük el".
    Az eddigi legszarabb évad, és az egész egy nagy SJW "ébredés". Egyedül a 2.epizód volt valami, de az se "Black Mirror", hacsak azt nem nézzük, hogy "túl sokat lógsz a facsén"

    3/10

  • ximix #11637
    Wayne 2019
    "az Amerikai álom" egy kicsit másképp .
  • grebber
    #11636
    Pont ez a baj balhé volt így ki tudja emiatt a megkúritott évadnak vége lesz-e értelmesen :(
    Oasis sorozatnak is epic volt a pilotja, vártam mint a messiást és lelőtték a vérbe. Kegyetlenül sajnálom
  • mégvadabbdisznó
    #11635
    Jobb ez, mintha lenne egy jól kezdő széria, aminek aztán fokozatosan tűnik el a hangulata, majd egy nyögvenyelős unalmas szarsággá válik az évadok során. Mikor már nem tudnak mit kitalálni, de azért erőltetik tovább.
    Semmit nem von le az értékéből az hogy rövid, ha faszául van kivitelezve és érdekes. Én pl. kifejezetten rühellem amikor feleslegesen nyújtanak egy sorozatot, mikor lezárhatták volna akár az első évad után.
  • grebber
    #11634
    Basszák meg. Le is lőtték a Swamp thinget :( Csak 9 részes lesz és game over
  • RatBaG #11633
    Nem elég feketék?

  • Jim Morrison
    #11632
  • vérpocok
    #11631
    Botrány, hogy kihagyták belőle a tehetséges fekete színészeket. Rasszista geci ez a sorozat.
  • Kmarha
    #11630
    Inkább azért, mert ha hallott volna is róla a nyugat, nem érdekelte volna. Az a katasztrófa csak a szovjeteket érintette. Csernobil meg egész Európát.
  • Bokafix2
    #11629
    Mindenki Csernobillal foglalkozik, pedig az 1957-es majaki baleset volt a világtörténelem legsúlyosabb erőműkatasztrófája. A kiáramlott radioaktív anyag tekintetében duplája a csernobilinak, és sokkal nagyobb, mintegy 20 ezer négyzetkilométernyi területet érintett. Csak ezt az "eltársak" kurva jól eltitkolták. Ezért hallottak róla sokkal kevesebben.
  • Jim Morrison
    #11628
    en szemely szerint a mini serieseket kulon oldalon tartanam mint a "rendes" sok reszes sorozatokat
  • Zsoxx
    #11626
    A Drótot is letaszította a trónról.
  • grebber
    #11625
    Na ledaráltam 2 nap alatt a Gotham utolsó évadot..
    Rohadtul sajnálom ,hogy egy ilyen előzménysoroztat után (vagy úgy általánosan) senki nem lát potenciált egy Batman sorozatban.
    Nem sok sorozat végén érzem az űrt ,de ez ilyen. Egyből nézném a folytatását ,de nincs :(
  • BenedekFeco
    #11624
    Na, lement a Chernobyl

    Az HBO agyonhype-olt minisorozata. Akárhová mész a neten, mindenhonnan ez folyik.
    És nem véletlenül! Ez valami kicseszettül zseniális az első pillanattól az utolsóig. Aki ezt megnézi, akármelyik RBMK nukleáris reaktorba beadhatja a jelentkezést :)
    Egyetlen hiánya volt, valahogy beleszőhették volna az "elefántlábat"

    9/10
    Utoljára szerkesztette: BenedekFeco, 2019.06.04. 19:18:34
  • Renegade
    #11623
    ráadásul az operatőr szabad kezet kapott, szerintem a ruszkiknál be sem lesz tiltva, mert azt hiszik, hogy új Tarkovszkij
  • BenedekFeco
    #11622
    When they see us

    A 89-es, Central parkban történteket feldogozó 4 részes mini sorozat.
    Jó, nézzétek! :)

    8/10
    Utoljára szerkesztette: BenedekFeco, 2019.06.01. 18:49:32
  • BenedekFeco
    #11621
  • RatBaG #11620
  • Bokafix2
    #11619
    Krypton

    Elsőre gagyinak gondoltam, aztán adtam neki egy esélyt... jobb lett mint vártam. Azon kaptam magam, hogy végignéztem a teljes első évadot. A sztori kb. 200 évvel a bolygó pusztulása előtt veszi fel a fonalat. Feltűnik Adam Strange is, és fontos szerepet kap az időutazás.
  • BenedekFeco
    #11618
    Rajta vagyok én is, az első évad kábé felénél járok. Egész tűrhető, de az esőt leszámítva egy tucat "apokaliptikus" sorozatnak tűnik eddig. Szerencsére elég érdekes ahhoz, hogy folytassam.
  • grebber
    #11617
    Letoltam a The Rain első évadát. Egész jó számomra már a dán(?) (gondolom az ) karattyolást is megszoktam.
    Be is szereztem a második évadot
  • Jim Morrison
    #11616
  • BenedekFeco
    #11615
    Az is :)
  • Jim Morrison
    #11614


    // ah, én még azt hittem hogy a pár sorral lejjebb lévő s2 előzetes hozta meg a kedved... :))
  • BenedekFeco
    #11613
    Dark

    Eddig halasztottam az (eredeti) német nyelv miatt, de mivel nyakunkon a következő évad, így sort kerítettem rá.
    Ez kiQrt jó volt! Aki bírja az ilyen több idősíkos-időutazós filmeket, nyakon öntve egy kis sötét hangulattal, annak kötelező

    9/10
    Utoljára szerkesztette: BenedekFeco, 2019.05.19. 18:26:55
  • Jim Morrison
    #11612
    Got és Csernobil :)
  • Kályha
    #11611
    Kettő is volt, de most csak erre emlékszem: A csernobili csata
    Magon vagy egyéb helyeken fent van szinkronnal is.
  • BenedekFeco
    #11608
  • Jim Morrison
    #11607
    na végre!
  • Kályha
    #11606
    Volt erről nagyon erős dokufilm. A saját készítésű ólom és alufólia páncélról, a 40mp-es küldetésekről a tetőn, a kémény fölötti kamerakép torzításáról stb. Az is nagyon nyomasztó volt, jobban is, mint ez a sorozat. De az HBO megint nagyot alkotott, szabályosan a hányinger kerülget a vezetők reakcióit elnézve. Tipikus szovjet válasz a problémára. "Irigylem" azokat, akik túl fiatalok vagy nem sokat halottak Csernobilról és új nekik minden perce.
  • benőmenő
    #11605
    Az epizódok után érdemes meghallgatni a hozzá tartozó podcast epizódokat is az író/producerrel. spotify