12414
  • Midtjylland
    #11727
    Valami jó és új sitcom nincs a "piacon"?
  • passatgt
    #11726
    a The Good Cop is jó, bár nem egyforma humor a kettő, de vicces nyomozós :)
  • SzirmosSzisza
    #11725
    Ez az, köszönöm! Emlékeztem is rá, hogy volt benne 1 ismerős szereplő (Rashida Jones), csak arra nem, hogy kicsoda :D
  • BenedekFeco
    #11724
    Ez-e?
  • SzirmosSzisza
    #11723
    Ha jól rémlik itt olvastam egy sorozatról, vissza is olvastam, de nem tudom megtalálni. Elvileg rendőrös vígjáték, picit idióta, máshol a Brickleberry-hez hasonlították. Mi a neve?
  • passatgt
    #11722
    Van 2 új angol nyomozós, ha valaki szerette Broadchurch-ot pl: The Capture / A Confession
  • grebber
    #11721
    Fogalmam sincs neked miért volt rossz így nem tudom mit vársz mit mondjak. Számomra epic a sorozat
  • passatgt
    #11720
    Én azt a 2. résznél feladtam. Jobb lett? :D Mert akkor nekiállok újra...
  • grebber
    #11719
    Manifest

    Ez valami eszméletlen király és így itthagyni minket...ááá hibernálni kell magam vagy resetelni az agyam hogy elfelejtsem alig várom a folytatást!!!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.09.09. 10:46:35
  • Tikal #11718
    Ja, pontosan olyan volt mint amilyennek írták.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2019.09.06. 20:46:30
  • Sequoyah
    #11717
    "Amit olvastam róla azzal ez a rész köszönőviszonyba sincs"
    Nem tudom te hol olvastal, de en barhol olvastam rola, mindenutt nyilvanvalo volt hogy ez a sorozat nem az akciorol szol, hanem a pszichologiarol. Abban viszont szerintem nagyon jo. Nem kell minden sorozatnak az akciorol szolnia.

    De ha az elso resz nem tetszett, akkor valoszinuleg a tobbi sem fog, mi a 7. resz kornyeken jarunk, es a stilus nem nagyon valtozott:)
  • Tikal #11716
    Az idén az egyik legjobb a Yellowstone számomra.
  • BenedekFeco
    #11715
  • Stockbauer33 #11714
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindhunter

    Yellowstone

    Wisting

    Bosch

  • BenedekFeco
    #11713
  • Zsoxx
    #11712
    Új és utolsó évada.
  • stargatelost
    #11711
    Én sorozatjunkie-t olvasok, meg a whatnext.eu-n követem a sorozatokat, így az égvilágon semmiről se maradok le :D
  • Jim Morrison
    #11710
    *most tudtam meg*, hogy Preacher új évada nem hogy már elkezdődött, de a fele le is ment... Sehol nem jött velem szembe egy nyamvadt teaser, trailer, stb az utóbbi időben :( #firstworldproblems
  • Kmarha
    #11709
    Gondolom már mindenki látta, de hátha van valaki, aki most bújik elő pár hét internet nélküli zarándok útjáról:
  • BenedekFeco
    #11708
    Pedig jó az :) Persze csak ha bírod a lassú folyású, inkább beszélgetős filmeket. Akció az nem sok lesz benne :) Nekem bejön, pont tegnap kezdtem a 2. évadot.
  • grebber
    #11707
    Mindhunter

    Csak az első részt néztem meg. A világuniverzum létezése óta a valaha volt legocsmányabb legszarabb legsemmitmondóbb dögunalmas pilot/nyitány.. Ebből a részből én most nem tudtam meg semmit miről szól a dolog..Amit olvastam róla azzal ez a rész köszönőviszonyba sincs. Én nem szoktam sorozatot skippelni ha elkezdtem ,de ha a 2.ba nem fog valami történni öröm lesz törölni a gépről.
  • gattacalg
    #11706
    [URL=https://www.imdb.com/title/tt2708480/][/URL]
    Terror s02e01 volt már?

    Hány évet ugrottunk az időben, 100-at?
    Mikor volt az első internáló tábor, törit én is tanultam anno.
    Angol-bur háboruk idején, ha nem tévedek.
  • stargatelost
    #11705
    Aki jobban fogékony az animációkra, és nem riad vissza a rengeteg epizódtól (igaz, 10 percesek), annak nagyon tudom ajánlani a Steven Universe, valamint az Adventure Time sorozatokat. Iszonyat erős mindkettő mind világépítésben, mind karakterekben, és nem utolsó sorban sci-fiben.

    Most végeztem a Steven Universe-el, és hát nem tudom alább pontozni 10/10-nél, annyira jó volt. Tele élettel teli karakterekkel, a felépített világ, ahogy az évadok során egyre jobban kibontakozik pedig egyszerűen pazar. Feelgood, vicces, mély, szomorú, vidám, komoly, izgalmas… De ez igaz az Adventure Time-ra is. Kell egy kis türelem hozzájuk, mert mindkettő első évada elég epizódikus, de aztán durván összefüggő lesz, és igazából ezek a fillernek tűnő részek is szépen beépülnek a világba.

    A SU egyébként (meglepő módon) Stevenről szól, valamint három földönkívüli "drágakőről", akik a kisvárosukat, valamint a Földet védelmezik az esetleges fenyegetésektől. Tényleg elképesztően erős sztori bontakozik ki ebből az alapból, lényegében az egyik legjobb űrsci-fi jelzőt is rá tudom aggatni.

    Az AT pedig Finn, valamint Jake (aki egy mágikus kutya!) kalandjait követi, akik a gonosz ellen harcolnak a misztikus Ooo földjén. Ebből pedig egy szintén elképesztően erős sztori kerekedik, egy poszt-apokaliptikus fantasy. Ez is simán 10/10-es.

    Remélem pár embernek fel tudtam kelteni az érdeklődését, és belevág valamelyikbe. Nem fogtok csalódni, azt garantálom ;)
    Utoljára szerkesztette: stargatelost, 2019.08.17. 23:45:39
  • IXEMGabeo
    #11704
    nekem bejott a 2. evad is...rendkivul jol odatettek ezt a sorozatot...
  • cateran
    #11703
    Az sg bassza szajba magat...bocsika, koszcsike...A kommentem 90%-a eltunt valahol...

    Szoval, mar megijedtem, hogy kijott az uj evad...:D
  • cateran
    #11702
    A fraszt hoztad ram...
  • Sequoyah
    #11701
    Vegere ertunk a Lucifernek. Oltari jo lett a vege, akar sorozat-lezaronak is siman jo lenne, de meg szerencsere lesz egy utolso szezon. Bar lehet szandekos volt, mert a forgataskor meg nem volt biztos hogy lesz 5. szezon...

    Csak annyis sajnalok, hogy rovid lett a 4. szezon, ezert nagyon kapkodos lett. Hatvanyozottan igaz ez az utolso, lezaro reszre, ennek mindenkepp dupla epizodnak kellett volna lennie.
    Szegeny Dan es Ella sztorija sinylette meg leginkabb, nem kaptak idot sajat sztorira, a fo sztoriba pedig sehogy sem illeszkedtek, igy rettento hulyen nezett ki a vegen az o "karakterfejlodesuk", ami csak ugy be lett vagva a reszbe mindenfele kapcsolodas nelkul...
  • BenedekFeco
    #11700
  • passatgt
    #11699
    Mindhunter
    Bodyguard
    Hanna
    The Widow
    Condor
  • grebber
    #11698
    Lepergett a Gyilkos hajsza...Rég láttam már ennyire magával ragadó sorozatot volt ebbe minden akció,izgalom,fordulat hegyek stb...Van valami hasonló?

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.08.11. 22:31:43
  • LasDen #11697
    Manapság a jobb vígjátékokat nem hollywoodban kell keresni (Extreme Job, Big Brother, The New King of Comedy stb). Bár azért onnan is kerülnek ki nézhető darabok is (Death of Stalin, Tag, Game Night).
  • BenedekFeco
    #11696

    Azok voltak az igazi vígjátékok, nem a mostani pisis-kakis hányós-buzis szarok :)
  • Synchronous
    #11695
    Nekem a bokszzsákot tartó vigyorgó rendőrkutya volt a kedvencem. Mondjuk nem tudom mit szívott aki kitalálta ezt a sorozatot, de biztos jópár szál füves cigi eredménye. xD
  • Rockynhooo
    #11694
    Par honapja fedeztem fel es nagyon bejott. Engem a regi Leslie Nielsen filmekre emlekztet a humor amit hasznalnak es azokat is imadtam gyerekkoromban.
  • hiper KOCKA
    #11693
    Na, ez az a fajta történet, ahol szó szerint ömlik rád a hülyeség... de minden percben. Szándékosan túltolt, szürreális, abszurd humor. A Mel Brooks féle vonulatot követi. Mel Brooks volt az, aki a lovat a gazdájával együtt akasztatta fel, és két tagbaszakadt cowboy-al veretett el egy 80 éves öregasszonyt. Szóval ez már fémjelzi mire számíthat, aki nekikezd az Angie Tribecának.
  • passatgt
    #11692
  • passatgt
    #11691
    Touch of Cloth?

  • Jim Morrison
    #11690
  • extra sensory
    #11689
    Angie Tribeca s01-s04

    Ez valami olyan abszurd faszság volt, hogy elmondani nem lehet. :D
    De nem tudtam letenni. :D
  • grebber
    #11688
    Anime-ot nem nézek. Az egyetlen ami valaha érdekelt az a dragon ball semmi más.