12414
  • LasDen #5357
    sztem jó lett...bár a hátteren télleg van még mit változtatni :D
  • Bulykin
    #5356
    nah milyen? új banner, szöveg alatta:)
    háttér, ami nem a legjobb, de vki tud jobbat akkor jöhetnek a képek^^
  • LasDen #5355
    yep
  • ProGabe #5354
    oz
  • Bulykin
    #5353
    lol, ezt tudom, majd holnap megfejtem
  • LasDen #5352
  • LasDen #5351
    néztem a képen aztata tornyot....és mondom ez nem kanadában van??? :D és akkor jött az ötlet :D

  • Bulykin
    #5350
    azaz, talált pedig már készültem a 2.képpel:P
  • LasDen #5349
    akkó izé...flashpoint??? :D
  • Bulykin
    #5348
    nem az:)
  • LasDen #5347
    őőő....Caprica??? :D
  • Bulykin
    #5346
    nah zsír akkor ezt megbeszéltük:) jövőhéten nemtom mikor akkor meg is csinálom:)

    itt a kép:
  • ProGabe #5345


    már akartam is javasolni. ez egy nagy sorozattopik lett :)
  • LasDen #5344
    ja...:D legjobb rész...és befejezés :D
  • LasDen #5343
    kicsit "spoileres" a kép de remélem nem gond :D
  • Bulykin
    #5342
    kapásból a Srubs ugrik be, nem bezavar az a citytvxD
  • Bulykin
    #5341
    jaja, az is mehet, majd bannerban lesz egy kis szöveg, abban összegzem h miről szólna a topik:)
    most nem állok még neki, még bannert is készítetni:P kell, pár napi szóval még így lesz^^
  • LasDen #5340
    akkor jöjjön egy...egy könnyű... :D bár kicsit szar lett a cap...:D
  • Monoton
    #5339
    Ha közbe mehet a kvíz is :D
  • LasDen #5338
    felőlem...:D
  • Bulykin
    #5337
    mit szólnátok ahhoz, ha átalakítanám kicsit a topikot, Sorozatok címen futna tovább és új banner lenne, a kinézet az maradni, nem igazán vagyok híve az ilyen csilli-villi topikoknak:P
    várom a véleményeket^^
  • LasDen #5336
    az SG-1-t én is szerettem...kb a 6. évadig tisztában is voltam a dolgokkal aztán onnantól csak össze-vissza láttam a 10. évadig....de a lényeg, hogy Richard Dean Anderson kiszállása után eléggé leült a dolog...de azé jó volt...
    Anno mikor még a TV 3-on ment faterral meg a tesómmal együtt néztük...a legrosszabb, hogy az évad záró második felét nem láttuk, mert befuccsolt a TV3...
  • Bulykin
    #5335
    tesóm nagy fan, szal szerintem láttam a SG és az Atlantis szinte majdnem minden részét, de nem igazán fogott meg...
  • LasDen #5334
    valami furcsa erővel vezérelve leszettem az SG Universet....pedig egyáltalán nem érdekel, de mostmár meglátjuk mi lesz... :D
  • Bulykin
    #5333
    lol akkor későbbre halasztom, talán 10 év múlva:D:D:D:D
  • Calver
    #5332
    Being Erica... csajos sorozat. mármint nagyon. mármint olyan "na itt egy szike, csapjuk le azokat a golyókat, aztán nézhetjük is" szinten. de tényleg. első részt abból is megnéztem, másodikat már nem akartam, mert attól féltem h vaginát növesztek.
  • Monoton
    #5331
    Office az olyan, hogy vagy bejön vagy nem. Nekem elsőre erőltetettnek tűnt, de második nekifutásra megvett :D
  • LasDen #5330
    sztem nem rossz az office sem...bár néha erőltetettek a poénok, de azé nem vészes....

  • Bulykin
    #5329
    az Office az szerintem is egy foscsomó, egyáltalán nem vicces

    más: Being Erica?
  • Calver
    #5328
    Being Human nálam 2 rész után unalomba fulladt, Parks and Recreation meg... akárhogy isteníti winnie, szerintem kurvára nem vicces első rész alapján. de én alapból nem vagyok nagy szitkom fan, és az Office esetében is pislogva néztem h "mi ebben a jó?", szóval lehet h utóbbinak nem én vagyok a célközönsége.
  • LasDen #5327
    én nem....
  • Bulykin
    #5326
    Being Human és Parks and Recreation-ről valaki vmit? BH-nak trailer alapján érdekes, jópofa kis sorozatnak néz ki, a másikról pedig csak jót halottam eddig:) nézi vki vmelyiket?
  • Monoton
    #5325
  • LasDen #5324
    nah...mivel a Modern Family és a Cougar Town a 2. részre is jó eredményeket hozott.....remélem meglesz az évad berendelés :D
    am mindkettő jó volt :D
  • Bulykin
    #5323
    hát jó, egy próbát megért
  • LasDen #5322
    nemtom engem ha elsőre nem kap el egy sorozat akkor nincs esélye a továbbiakban :D
    ha már olvasok róla és valahogy nem húz be akkor valószínű kihagyom :D
  • Monoton
    #5321
    Engem nem érdekelnek a kórházas, mentős sorozatok :)
  • Bulykin
    #5320
    pedig nézd csak meg:D EZ lehet h felkelti az érdeklődésed
  • LasDen #5319
    hát kíváncsi leszek holnap milyen számokat hoz...
  • Monoton
    #5318
    Trauma -t el se kezdem, nem nagyon érdekel, viszont a Cougar Town hatalmas.

    Heee, Kid! :DDDD