12414
  • LasDen #6319
    szerintem meg szar :D
  • Bulykin
    #6318
    jaja én is, csak az uccsó részt hagytam mára, már hunsub is van
  • passatgt
    #6317
    már rég végignéztem:D

    utolsó részhez meg asszem ezen a héten lett csak angol felirat, kb fél évet késtek vele:D
  • Bulykin
    #6316
    Flashpoint 3.évad

    még mindig kecinagy!! nem értem miért fuccsolt be Magyarországon, évadról évadra nőtt a nézettsége is és a színvonal is, nem is kicsit. Ez az évad hihetetlen volt, ajánlom a figyelmetekbe pöcsök
  • passatgt
    #6315
    fú, jó volt psych évadvég
  • LasDen #6314
    vasárnap kezdődik a sons of tucson.....már nagyon várom :D Tyler Labine biztos kurva jó lesz :D
  • Calver
    #6313
    piroska vérfarkasokkal? awesome

    Tin Man is az volt, Alice nem annyira, de azért az is épp vállalható.
  • Monoton
    #6312
    Majd a Karib-tenger kalózai-t lecopyzzák tv-re :D
  • Bulykin
    #6311
    ott meg Csubakka lesz a főszereplő
  • LasDen #6310
    a banya meg Darth Vader lesz a halálcsillaggal...:D szar lesz ez érzem :D
    de szerintem a szindbádból sem hozható ki több :D
  • Bulykin
    #6309
    és az űrben minden csokiból van xD sőőt maga az űr is az...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    majd a végén kiderül hogy az űr valójában egy nagy szaar és nem is csoki, váá
  • LasDen #6308
    lehet hogy ilyen űr sci-fi lesz....az űrben tévednek el mikor az étteremet keresik a világ végén....:D
  • Monoton
    #6307
    Jancsi és Juliska modern változat :DDD

    Bazz akárki megnézi tuti azt fogja kérdezni miért nem vittek magukkal GPS-t :D
  • Bulykin
    #6306
    amúgy végeztem a Survivors 2. évadjával... Tom egy sunyi kis köcsög
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az évad második fele érdekesebb, ütősebb volt, de azért első 3-4 rész is hozta a szintet. A repülőtéri pasas asszem Stevens nagyon állat volt, rengeteg kérdés felötlött bennem, remélem a következő évadban is hasonló wtf?-ok lesznek :D lesz kövi évad ugye?
  • Bulykin
    #6305
    ezért nem voltam most annyira biztos benne
  • LasDen #6304
    aha...az...én nem láttam, csak azér kérdeztem...:D meghát neked múltkor az alice is az óz volt :D
  • Bulykin
    #6303
    The Tin Man volt az Óz feldogozás... vagy most megint hülyeséget beszélek?
  • LasDen #6302
    Volt Óz feldolgozás is??? :D
    én azé egy kicsit félek ezektől :D piroska-vérfarkasok még oké...szerencsére csak minisorozatban gondolkodnak, mer azé hosszú távon nem menne :D
    de aladdin meg jancsi és juliska....oh my....:D
    képzelem az aladdin milyen jó kis sci-fi lenne....a dzsinn egy program lenne, aladdin meg egy geek...jázmin meg egy szimpla csaj :D
  • Bulykin
    #6301
    "A Syfy feldolgozza/modernizálja a Piroskát – vérfarkasokkal. A 2011-re tervezett minisorozat főszereplője Felicia Day lesz, mellette Kavan Smith és Stephen McHattie lesz ott a Red-ben. A csatorna dolgozik az Aladdin, a Szinbád, a tengerész és a Jancsi és Juliska modern, minisorozat verzióin is."


    Alice és Óz után én ezeket is várom xD
  • karajjj
    #6300
    hát úgy nem mondanám, hogy hűűű de fasza volt, de ha ilyen magyar sorozatok lennének, tuti, hogy többet néznék TV-t, mert ez nagyon is nézhetőre sikerült...
  • Bulykin
    #6299
    az biztos, néha már azt se tudtam hogy most mivanxD de végülis jó lett, ütött :)
  • LasDen #6298
    nem volt rossz :D de ez a tenky réka bazzeg végig nyögte, sírta az egész részt :D
    jól megcsavarták azért ezt az egész géniusz dolgot :D
  • Bulykin
    #6297
    mingyá' uccsó rész :D
  • LasDen #6296
    A Futurama júniusban fog visszatérni a Comedy Central-re....

    oooooh yeeeaaaah....:D
  • LasDen #6295
    van benne hülyeség is rendesen :D
  • LasDen #6294
    nah bazz az mekkora fos volt....azzal a ribanccal együtt...:D
  • Bulykin
    #6293
    álom.net
  • LasDen #6292
    rosszul írtam :D a mainstream fillmekre gondoltam....erre a sok szar vígjátékra mint a szinglik éjszakája meg ilyenek :D
  • karajjj
    #6291
    abból kb 10 részt láttam, de még csak akkor kezdett kibontakozni, azt majd pótolnom kell
  • Bulykin
    #6290
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a 60 éves képen ugyanaz a csaj volt mint amit Alföldi nézett az előző részben a vetítőn?
    egyébként az feltűnően hasonlít a kisokos csajra, tuti vmi ük-ük mamája vagy vmi
  • karajjj
    #6289
    na azért a Nyomozót még mindig jobbnak találom történetileg
  • LasDen #6288
    rokona....

    ugye ezt is nagy részben a tűzvonalban stábja készítette....nemtom, de nekem az nem jött be amúgy :D
  • karajjj
    #6287
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akikről beszéltek a rész elején, hogy már az egyiptomiaknál is tudni lehetett róluk, amúgy a promóba jött a kocsi alól Locke bácsi :DDDDDDD
  • LasDen #6286
    komoly inkább ilyeneket erőltettnének a szar romantikus komédiák helyett....már ez a 2 rész jobb volt mint az utóbbi évek magyar filmjei....
  • karajjj
    #6285
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    feltűnő, hogy fapofával nézte végig, ahogy a csaj rájön szép lassan mindenre, aztán még szépen ki is oktatja, hogy mi mit jelent meg mi mikor volt, ha nem ő lenne, már rég pofáncsapta volna és hazazavarta volna elégtelennel mert hogy képzeli azt, hogy kioktatja a professzort :D

    viszont amit nem vágom, hogy azon a 60 éves fényképen mért volt a szőke csaj?
  • Bulykin
    #6284
    tekert egy jointotxD azon beszartam:D:D:D vicces rész volt am, jó sorozat
  • Bulykin
    #6283
    kúrva jó volt, kicsit kitisztult a dolog :)
    és amit a spoilerbe írtál...én azon meglepődtem
    arra leszek még kíváncsi, hogy [spoiler]az előző részben amikor megállt az idő a lepkés jelenetnél... akkor mondta Alföldi hogy még ne avatkozzatok közbe(vagy mi), azt kire/mire értette[spoiler]
  • LasDen #6282
    de hosszú távon meg nem lenne életképes a dolog....a Tom Hankses szöveg is jó volt :D
  • karajjj
    #6281
    na ez egyre jobb :D
    a stohl buci spangliján azért nagyot röhögtem :DDDDDD
    de amúgy komolyan sajnálom, hogy már csak 1 rész lesz
  • LasDen #6280
    nah...jó volt ez...:D nagyon is vállalható....
    spoilerbe írom azér mer hátha :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    alföldi meg mosmá egyértelmű, hogy a géniusz :D

    a zenék néhol nagyon szarok voltak...:D László Zsolt még valami kegyetlen jó :D