12414
  • passatgt
    #6359
    "A friss hír az lenne most, hogy a House fináléját csak Canon 5D Mark II-vel vették fel. Bizony, az átlag többtízezres kamerák helyett egy videóképes DSLR masinát használtak. Ha ez jól sül el, akkor bizonyít a technika végképp, még több helyre fog betörni. Valahol kíváncsi lettem, hogy mennyire voltak ügyesek vele."

    erre kíváncsi leszek:)
  • Bulykin
    #6358
    Green Wing nagyon állatnak nézk ki:D:D csak kár hogy nincs magyar felriat...
  • Calver
    #6357
    még egy Green Wing, egyik legütősebb jelenet, bár a karakterek ismerete nélkül nem tudom mennyire üt
  • Calver
    #6356
    egyikre ráadásul hülyeséget is írtam... nem a Jake in Progress-re gondoltam én (ami azt sem tudom mi), hanem a kurvajó és igen rövidke (6 rész, 2 óra az egész) The Jake Effect-re

    The Whitest Kids U Know az egy szkeccs komédia, első évad zseniális, utána gyengült de még mindig vannak nagyon ütős cuccok - lásd a Grapist vagy az első évadból az iPod.

    My Family, Red Dwarf, Green Wing brit szitkomok, mindegyik elég ütős. My Family-t újabban adják is Comedy Centralon, kicsit fárasztó, de jó. Red Dwarf elég régi és elvont, mostanában folytatták valami 10 év szünet után, Green Wing meg talán a legelszálltabb sorozat amit valaha láttam - korházas, de beteg nem sok van benne, viszont a legzseniálisabb mellékszereplő díj határozottan Sue White-ot illeti

    Drawn Together-ről majd holnap firkantok valamit, mindenesetre legyen elég egyenlőre az a legjobb mind közül
  • Bulykin
    #6355
    Drawn Together, Green Wing, Jake in Progress, My Family, Red Dwarf, The Whitest Kids U Know... én ezekről nem hallottam még

  • Calver
    #6354
    ha már úgyis nyílt egy ilyen topic, és ennek hála összeraktam egy listát az olyan sorozatokról amiket nézek/néztem és szeretek (vagy legalábbis szerettem egy darabig) - tehát semmi önsanyargató Heroes vagy atomszar Fringe/V/társai (szigorúan magánvélemény) - így hát ollé (filózok hány olyat sikerült rápakolni amit szinte senki nem ismer):

    [apro]Alice
    Archer (2009)
    Black Books
    Bones
    Boomtown
    Burn Notice
    Castle
    Chuck
    Dead Like Me
    Dexter
    Drawn Together
    Eleventh Hour (US)
    Firefly
    Green Wing
    House, M.D.
    How I Met Your Mother
    Hustle
    The IT Crowd
    Jake in Progress
    Jeremiah
    Justified
    Leverage
    Life (2007)
    Life on Mars (UK)
    The Mentalist
    Misfits
    Moonlight
    My Boys
    My Family
    NCIS
    NCIS: Los Angeles
    The O.C.
    Primeval
    Psych
    Red Dwarf
    Rescue Me (2004)
    Robot Chicken
    Royal Pains
    Scrubs
    Sliders
    Smith
    Survivors (2008)
    Threshold
    Tin Man
    True Blood
    Two and a Half Men
    The Unusuals
    The Whitest Kids U Know
  • passatgt
    #6353
    kurvajó
    hbo odabasz ezzel meg a treme-el is
  • ProGabe #6352
    ez biza epic lesz!

  • passatgt
    #6351
    hát 5. évadban naggyon beteg részek lesznek:D
  • Bulykin
    #6350
    kapnak, ez lényegében ilyen spinoff felvezetés volt .)

    én még csak a 3.évadnál járok, de igyekszem :D kúrvajó sori
  • passatgt
    #6349
    fú mekkora zsír volt criminal minds whitakerrel, és szimpatikus az ő csapata is, tuti nézős lesz ha kapnak spinoffot
  • Bulykin
    #6348

    2.rész is elég király, és az eddig megválaszolatlan kérdések azok is maradnak:D az a két kopasz naaagyon laza
  • passatgt
    #6347
    most jutottam el breaking bad s03e01-ig
    legelején WTF, W T F:D
  • passatgt
    #6346
    padló nem ég, kőből van:D
  • Calver
    #6345
    jaja, az bennem is felmerült... én inkább azon akadtam csak le, h mi a fenéért nem sztepptáncolt minimum Beckett a feltételezhetőleg csöppet forró padlón
  • passatgt
    #6344
    pont a 2. megállapítást akartam írni én is, de lehet csak viccből mondta
  • Calver
    #6343
    na ha már sorozatjunkien is volt írás omg Castle részről, kérdés/szimpla rant:
    én már gyakorlatilag csúcsra fejlesztettem a suspension of disbelief művészetét, de még így is erősen átlógott 2 dolog:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. Beckett egy terminátor? először lenyúlja Castle ruháit, majd halálos nyugalommal végigsétál a frissen felrobbantott lakásán... acélból vannak ennek a nőnek a talpai, vagy mi a fene?
    2. bár ez inkább inkonzisztencia, de egy régebbi évadban nemhogy volt egy jelenet, ahol Castle megvillantotta h mesteri lövész? ehhez képest az "I was aiming for the head" szöveg valahogy nagyon nem stimmelt


    ezeket leszámítva viszont kibaszottul zseniális rész volt
  • Bulykin
    #6342
    Thw Walking Dead

    a Dead Set és a Survivors után nálam tuti nézős :) az AMC csatornának is igen tetszik, még be se mutatták a pilotot de már rendeltek be + részeket^^
  • Bulykin
    #6341
    pedig kúrvajó :D
    akkor úgy látszik egyedül vagyok aki nézni:D:D
  • passatgt
    #6340
    ezt a nurse jackiet még csak megpróbálni sem fogom, ránézni nem tudok mert hányingerem van tőle
  • Bulykin
    #6339
    showtime berendel
  • passatgt
    #6338
    megnéztem omg na erre kíváncsi leszek
  • Calver
    #6337
    most hétfői, 2x17 :)
    btw a spoiler-be se raktam spoilert, csak olyat, ami rávezethet a spoilerre
  • passatgt
    #6336
    áááá majdnem elolvastam, de kibírom, muszáj lesz:D
    melyik részről van szó amúgy?
  • Calver
    #6335
    nem évadzáró, csak duplarész első fele.
    és üt. ha nem akarsz spoilert, akkor ennyi elég is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    plusz kitalálható amúgy is, csak sikerült úgy prezentálniuk, hogy a magamfajta "suspension of disbelief"-et magas szintű űző egyénnek üssön :)
  • passatgt
    #6334
    évadzáró vagy mi?
    ne spoilerezz csak mond mi a meglepődés tárgya:D
  • Monoton
    #6333
    Nagyon le vagyok maradva. Lehet ma nekiugrok és behozom a lemaradast.
  • Calver
    #6332
    castle omg
  • Bulykin
    #6331
    hmmm
  • karajjj
    #6330
    elqrtad
  • Bulykin
    #6329
    magyar premierek
  • ProGabe #6328
  • desigo
    #6327
    The TV Theme Medley



  • passatgt
    #6326
    kurvajók a cold openek, zenére mutatják be a halottakat, minden részben így van, pl erre:

    http://www.youtube.com/watch?v=sm86M2TKFDk

    Egy merciben ülő 7 napos zacskóban megfolytott ember:D

    Ajnálom mindenkinek, eléggé rákattantam, megy a dara rendesen:D
  • Monoton
    #6325
    Én, nagyon eltalált sorozat. Egyik kedvencem :)
  • LasDen #6324
    valaki biztos...
  • Bulykin
    #6323
    állítólag elég jó :)
  • passatgt
    #6322
  • passatgt
    #6321
    castle-t nézi valaki?
  • passatgt
    #6320
    elég gyenge volt numb3rs évadzáró, vagyis sorozatzáró)(legalábbis úgy néz ki):(

    kár érte, szerettem:(